Esileht Ilu ja tervis Delikaatne teema- varapuberteedist poeg

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Delikaatne teema- varapuberteedist poeg

Postitas:

Ehk aitate mind ja uurite oma meestelt ühte teemat. Nimelt teemaks poisi suguelundite areng. 12 aastasel on vaid osaliselt peenisepea juurest lahti see osa kus peenisepeal on see serv, mille alt (tagant) tuleb korralikult pesta (noh kui tõmbab eesnaha pealt ja hakkab pesema). Külgedelt on see servaosa veel nahaga kaetud. Kas poistel ongi nii, et teismeeas alles tasapisi tuleb see serv esile (lahti). Poeg vaikselt venitab pesemise ajal, aga külgedelt on täitsa kinni. Ütlen, et haiget ei tohi teha venitades aga mõtlen, et kas võib olla hoopis probleem. Kui nüüd küsite, miks ema 12 aastase nokut vahib, siis mõni aasta tagasi on tal olnud operatsioon seoses kaasasündinud eesnaha avause kitsusega ja tehtud lõiked, et saaks eesnahka pealt korralikult ära ja pesta üldse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge lihtsalt uuesti lastekirurgi juurde, annab kõik vastused.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis poistel arst kontrollib selle arengut. Meille tuli kiri koju, et soovitakse teha ümberlōikus. Poiss oli 14-15.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 13:52; 23.06 07:56; 26.06 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti koolides kontrollitakse sellist asja?
Minu poeg küll alles 7aastane, kuid sain alles nüüd teada, et eesnaha venivust vaja kontrollida, et kas saab tagasi tõmmata ja selgus, et ei saagi.
Nüüd olen palunud poega iga päev eesnahka venitada, aga tulemust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan kuidas 12-aastane üldse emale ennast näitab. 15-aastase poisi emana ei kujutaks ette kui poiss mulle sellest räägiks või veel hullem asjad kõik ette näitaks.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 23:19; 23.06 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pojal oli nooremana ka fimoos, saime lõpuks abi hormoonsalvist. Kusjuures perearst sellest võimalusest ei teadnud ja suunas kirurgile. Uuri kindlasti seda võimalust. Poisil sai paari nädalaga asi korda

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 23:29; 02.07 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan kuidas 12-aastane üldse emale ennast näitab. 15-aastase poisi emana ei kujutaks ette kui poiss mulle sellest räägiks või veel hullem asjad kõik ette näitaks.

Täpselt samad mõtted. Aga küllap on see seepärast, et neil on see juba vana probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan kuidas 12-aastane üldse emale ennast näitab. 15-aastase poisi emana ei kujutaks ette kui poiss mulle sellest räägiks või veel hullem asjad kõik ette näitaks.

Ega ei räägigi. Kiri tuli kirurgilt koju, et tulge arsti juurde. Alguses mõtlesin, et mis asja, kas aadressiga eksitud või üldse mingi eksitus. Helistasin ja sealt siis tuligi vastus, et kooli arstlik kontroll tehtud ja sealt siis edasi tegutseti nii. Minu arvates nii ongi hea. Mina emana ei teaks midagi ju vaadata ja ega ma vaatama ei lähegi sellist asja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 13:52; 23.06 07:56; 26.06 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus koolis sellist asja kontrooliakse? Eestis? Uskumatu! Tüdrukutele tehakse ka läbivaatus? Õnneks minu laps on sellest 8 aasta jooksul pääsenud. Kujutan muidugi ette kuhu pimedasse kohta kooliarst saadetakse kui ta tervel klassil noksid letti käsib laduda…

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 23:19; 23.06 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tal on juba varem olnud peenisega probleeme (nagu teemaalgatuses kirjas), siis ma ei julgeks kuulata nende Kägude kogemusi-arvamusi, kellel nii ei ole olnud (sest juhtumid on ju hoopis erinevad) ja küsiks arstilt üle.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan kuidas 12-aastane üldse emale ennast näitab. 15-aastase poisi emana ei kujutaks ette kui poiss mulle sellest räägiks või veel hullem asjad kõik ette näitaks.

Täpselt samad mõtted. Aga küllap on see seepärast, et neil on see juba vana probleem.

Jah, minu jaoks ka veider, aga samas on pered ja suhted erinevad. Minu jaoks on ka veider, et mu sõbranna oma emaga intiimsetel teemadel arutleb (sh enda seksuaalelust), teisalt on jälle tore, kui lapsi on kasvatatud nii, et nad julgevad rääkida. Ma küll ei arva, et seksuaalelu detaile peaks kellegagi jagama, aga kui lapsel on intiimne probleem tervisega seotud, on ju ainult hea kui ta ei häbene sellest rääkida ja otsib abi.
Minu jaoks ka muidu täiesti uus info, et koolis selliseid asju kontrollitakse. Mis ajast?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see küll normaalne pole et sellises vanuses ja üldse olenemata vanuses mingi kooli arst (pervert) poiste nokse vaatab ja katsub. Tahaks kohe avalikult nüüd teada kus see toimus.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:43; 25.06 09:44; 25.06 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see küll normaalne pole et sellises vanuses ja üldse olenemata vanusest mingi kooli arst (pervert) poiste nokse vaatab ja katsub. Tahaks kohe avalikult nüüd teada kus see toimus.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:43; 25.06 09:44; 25.06 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see küll normaalne pole et sellises vanuses ja üldse olenemata vanusest mingi kooli arst (pervert) poiste nokse vaatab ja katsub. Tahaks kohe avalikult nüüd teada kus see toimus.

Jaaa! Sest hoopis toredam ja parem on ju see, kui poistel sellised probleemid avastamata ja lahendamata jäävad! Peaasi, et arst pervert ei oleks eks. Günekoloogid keelame ka ära, sest niikuinii on perverdid. Ja kõrvaarstid ka igaks juhuks, sest kui sa ikka tahad inimestele kõrva vaadata, siis pead päris pervo olema.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see küll normaalne pole et sellises vanuses ja üldse olenemata vanusest mingi kooli arst (pervert) poiste nokse vaatab ja katsub. Tahaks kohe avalikult nüüd teada kus see toimus.

Jaaa! Sest hoopis toredam ja parem on ju see, kui poistel sellised probleemid avastamata ja lahendamata jäävad! Peaasi, et arst pervert ei oleks eks. Günekoloogid keelame ka ära, sest niikuinii on perverdid. Ja kõrvaarstid ka igaks juhuks, sest kui sa ikka tahad inimestele kõrva vaadata, siis pead päris pervo olema.

Nagu tõesti? Nokude ülevaatajad koolis on nüüd normaalsed? Pervertide teema.

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:43; 25.06 09:44; 25.06 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge draamaemad!
Tegu on tõsise probleemiga.
Minu mehel oli ja samamoodi ema oli tal uih ja aih ja puudus igasugune suhtlus kehaga seotud teemadel. Puhas harimatus ja ebaõnnestunud vanemlus.
Mis siis sai? Mees sai aru, et temal asjad ei toimi (erektsioon on valus) ja ignoreeris teemat, tegi tööd ja hoidis tüdrukutest eemale.
Lõikuse tegi alles 26, kui nägin meie esimesel hotellipuhkusel ja läksime välismaal esmaabisse, sest kõik kiilus kinni ja ohtlik on see ka, kui nekroos tekib.

Parem ikka kui varem saab korda. Meil on ühel poegadest sama teema ja oleme piiripeal, kas lõigata või mitte. Tagasi lähme kirurgile sügisel (poiss 12).

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ei kujuta ette, et 12- aastasel veel ema suguelundeid käib näppimas. Kujutage nüüd ette vastupidist olukorda: 12- aastase tüdruku isa käib tema rindu katsumas, et kas ikka on ühesuurused, jne.).
Mingi piir peab ikkagi olema.
Kui sul on mure, vii poiss neutraalse inimese (arsti) juurde. Säästad oma poega traumast.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see pole normaalne. Olen nelja poja ema ja kõikidel peale ühe on eesnahk kenasti juba neljandaks eluaastaks üle käinud. Ühel neist ei käinud ja taheti operatsioon teha. Mees sai ülesande enne seda proovida talle pesu käigus natukene rohkem seda eesnahka liigutada iga kord ja üsna kähku hakkas üle käima.

Päris teismelisel ema-isa sinna näppima ei lähe, aga kas sellises vanuses lapsed mitte ise ei tegele väga efektiivsel moel eesnaha liigutamisega? Soovita rohkem teha vms?

/Ise ka imestan, mis jutud, aga eesmärk pühendab abinõu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 10:54; 26.06 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see küll normaalne pole et sellises vanuses ja üldse olenemata vanusest mingi kooli arst (pervert) poiste nokse vaatab ja katsub. Tahaks kohe avalikult nüüd teada kus see toimus.

Minu mees on sinu maailmapildi järgi seega pedofiil?

Pole ime, et meil seks ja kõik intiimsusega seotu tabuteema on kui vanemad sellised on, et pigem kannatagu noormees terve elu, aga perverdist (?) kooliarsti peale tuleb kaebama minna.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 10:54; 26.06 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus koolis sellist asja kontrooliakse? Eestis? Uskumatu! Tüdrukutele tehakse ka läbivaatus? Õnneks minu laps on sellest 8 aasta jooksul pääsenud. Kujutan muidugi ette kuhu pimedasse kohta kooliarst saadetakse kui ta tervel klassil noksid letti käsib laduda…

Soomes. Põhikoolis üldine arstlik kontroll. Wilmas informeeriti ette ära, et selline kontroll tuleb. Tüdrukutel minu meelest ei tehta sellist asja. Poistel ju lihtne vaadata. Arstid teavad,mida nad sealt uurivad.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 13:52; 23.06 07:56; 26.06 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12 aastasel on vaid osaliselt peenisepea juurest lahti see osa kus peenisepeal on see serv, mille alt (tagant) tuleb korralikult pesta (noh kui tõmbab eesnaha pealt ja hakkab pesema). Külgedelt on see servaosa veel nahaga kaetud. Kas poistel ongi nii, et teismeeas alles tasapisi tuleb see serv esile (lahti). Poeg vaikselt venitab pesemise ajal, aga külgedelt on täitsa kinni.

mul oli poisina samasugune olukord. emale muidugi ei näidanud ja kellelegi rääkida ka poleks julgenud. sikutasin pidevalt kuni sain ise selle serva täiesti lahti. mingeid probleeme hiljem ei tekkinud. üldiselt 12-13 on vanus kus posid õpivad onaneerima ja siis see serv ikka lahti ka kipub tuleme…kuna poiss sul seda juba näitas siis võiks arsti juures ka ära käia, võib-olla on mingi kiire meetod sellest üles saamiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind tõsiselt ka üllatab see uih ja aih sel teemal. Ma soovin küll, et mu pojal oleks normaalne ja valuvaba seksuaalelu ja kui see nõuab 12-aastasega sel teemal vestlemist ja arutlemist ning meditsiinilise abi vajadust, siis ma ei saa aru, kas see on koht minestamiseks.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 23:29; 02.07 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mul sama kogemus nagu ühel eelmisel vastajal. Et abikaasa oli lihtsalt arvamusel, et ongi erektsioon valus ja eesnahk oli nii kitsas, et peenisepea sealt välja ei käinud et nii on kõigil. Sest kodus sellest teemast rääkida ei saanud. Kuni siis koos minguga ühel esimestest kordadest eesnahk rebenes ja tuli verd ja oli valus ja siis saatsin ta arstile. Tehti lõikus (nö ümberlõikus) kus eemaldati eesnahk ja nüüd on tal palju parem.

Ühel pojal sama mure, et eesnahk väga kitsas. Nüüd oskan seda teemat vaadata ja jälgida.

Ümberlõikus ei mõju meestele tegelikult kuidagi halvasti, peaks pikendama vastupidavust aktil hoopiski, kuna pea ei ole enam nii tundlik.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikestel poistel on eesnahk kinni. Eesnaha ja peenisepea vahel on neil umbes taoline kiht nagu küüne ja sõrme vaheline kinnine kiht. Puberteedi algul hakkab see kiht tasapisi lahustuma ja eesnahka saab tagasi tõmmata. Teatud arenguetapis võib eesnahk siiski olla veel siit-sealt kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu pojal oli eesnaha kitsus probleemiks ja arst soovitas soojas vees pesemise ajal õrnalt venitada (no pojal endal ikka, eksole), siis ma küll ühel hetkel, kui ta oli 13-14 küsisin üle, et kuidas ta ise hindab, et kas selle asjaga on nüüd korras või peaks minema uuesti arsti juurde.

Ma leian, et selline vanemlik huvi üles näitamine annab sõnumi, et kui sul on mure ja tahad seda jagada, siis ma olen olemas…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli poeg ise kurtma, perearst andis saatekirja ja kirurg tegi väikesed lõiked. Ei olnud täismahus ümberlõikus, eesnahk jäeti alles, lihtsalt tehti mõned ristilõiked. Ise venitamine hinnati liiga riskantseks (võib juhtuda, et nahk jääb mahatõmmatuks ja pitsub) Nüüd ütleb poiss, et on korras.
Koolis tõesti ei kontrollita suurtel poistel sellist asja… ????
Aga väiksemana kontrollis lastearst ja hoiatas, et kasvades võib probleeme tekkida ja vaja silma peal hoida.

Oma mehel oli ka noorena olnud veidi kitsas, tema oli venitamisega asja korda saanud. Tema igatahes eelistab, et nahk on ilusti alles. Vastupidavusega probleeme ei ole. Mis puutub teemasse “peab kauem vastu” siis äkki jätaks selle poisi enda otsustada, kas tal on täisealiseks seda seksiabi vaja. Eesnahk kaitseb peenisepead, selle täielik eemaldamine ilma tõsise näidustuseta on rumal idee.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu ja tervis Delikaatne teema- varapuberteedist poeg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.