Esileht Väikelaps Demar Dino kummikud?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Demar Dino kummikud?

Postitas:

On siin kedagi, kelle laps neid kannab ja kes oskab kogemusi jagada?
Kas need on tõesti mõeldud kitsamale jalale nagu reklaam väidab? Mul on laps kribu ja tal on ka motoorikaga natuke probleeme. Enamuse kummikutega, mida proovinud oleme, ta ainult lohiseb ja lopsub, mitte ei kõnni normaalselt. Kas see sisemine termokiht annab palju kaalu juurde?
Teiseks, see villane termokiht seal sees. U mis temperatuurideni nendega siis käia saab? Hiljuti siin üks blogija ka reklaamis, kuni miinus 30, aga veidi uurides selgus hoopis, materjal säilitab elastsuse kuni miinus 30 temperatuuril. See on ju hoopis teine asi, ega see ei tähenda, et nendega sellepärast külm ei hakka. Ja pole ju usutav, et kummik asendaks talvesaabast või siis ongi nii äkki?
Kas lapsel on ise neid lihtne jalga tõmmata? Mu lapsel olid Crocsi omad, aga juba esimesel päeval vihjati lasteaias, et need on rasked ise jalga saada lapsel. On jah, aga need on kerged ja ta kõnnib ja jookseb normaalselt nendega.
Aitäh info eest!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sageli on meil -30 kraadi?
Sellise ilma puhuks varuks ikka talvesaapad, aga tavapärase kuni -15 talve saab voodriga Demaritega ilusti läbi.
Crocse ongi raskem jalga saada. Demar on väga mugav jalga panna ka lapsel ise, kuigi Dino on jah selline veidi tihedam ehituselt. Võtke Mammutid ja rahu majas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmisele lapsele ostsin esimesteks voodriga kummikuteks demar dinod. Laps kandis neid ca -10 ja siis pidi ka soe sokk sees olema, mulle tundub, et need ei ole ikka nii soojad kui demar mammutid. Mammutitega -15 ja sooja sokiga on jalad soojad (krõbedama pakasega pole proovinud). Dinod on kitsama liistuga, just seepärast esimesteks kummikuteks võtsingi. Samas ma ei ütleks, et neid väga kerge jalga on panna. Kui vähegi võimalik, minge poodi proovima, siis näed, kuidas ta käib nendega ja kas saab ise jalga või mitte. Muidu ise soovitaksin pigem mammuteid, aga kui on väga kitsas jalg, siis hakkavad need loksuma.
Meil on voodriga kummikutele lisaks olnud ka talvesaapad. Kummikud muutuvad külmaga veidi libedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Dinodega kogemusi pole, aga Mammutid on mu lapsel olemas. Need on head, aga sõltumata sellest, et kummik ise kannatab -20 kraadi jne, hakkavad minu lapse (ja ka minu enda) jalad ikkagi kummikutega külmetama, kui ikka juba külmakraadid on ja lörts või lumi maas. Olgugi, et sees on lambavillaga vooder. Demari kummikud on head kerged, voodrid neid raskeks ei tee, aga samas tähendab see kergus ka seda, et tald on tegelikult õhuke ja jalad hakkavad külmetama. Ja on loomulikult lume ja jää peal libedad.

Üks asi veel: vahel võib juhtuda, et kummikut jalga pannes või ära võttes liigub äravõetav vooder kaasa, seetõttu on lastel, kes neid ise tagasi sättida ei oska ja kellel kipuvad need kortsu minema vms, mõttekam kanda pigem selliseid voodriga kummikuid, millel on vooder kinni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel on Demar Dino kummikud ja kohe kindlasti ei sobi need asendama talvesaapaid, aga samas on need siiski nii piisavalt soojad, et kui on selline ilm, et lombid vees, siis külm ei ole. St kevadel käis nendega siis, kui lumi oli veel maas, lörtsi sadas, aga lombid ei olnud enam jääs, vaid päeval ikka sulanud. Jalad olid soojad sellise ilmaga. Miinuskraadidega ma ei ole talle kummikuid pannud, siis on ikka saapad. Veidi kergema talveilma jaoks on meil CCC poest ostetud Lasocki saapad ja päris külmade talveilmade jaoks ma olen talle ostnud Demari talvesaapad, meil on olnud Doggy ja Kenny tüüpi saapaid, aga rohkem olen ostnud Doggyt. Need on muidugi raskemad, kui kummikud, aga igatahes nende demari doggydega saab küll käia väljas, kui paugub pakane.

Demari talvekad lähevad meil kindlasti siis jalga, kui on rohkem kui -5 kraadi. Siis on ikka süda rahul mul, et lapsel varbad ei külmeta. Ega ta ise ei ütle ka, nagu ei taipa öelda, lihtsalt kannatab vaikselt, kui külm on. Seepärast ma alati vaatan ilmateadet ja püüan niimoodi sättida, et kindlasti ei oleks külm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll Demareid pole olnud, aga Lemigo on suht sarnane. Külma talla vastu olen mina ostnud kummikusse lisaks fooliumiga sisetalla (võta vooder välja ja lõika voodri järgi parajaks). Hea on, kui lisatald on tugevamast materjalist, siis ei tule nii kergesti koos voodriga välja ja pigem aitab voodrit kummikus paigal hoida. Samuti muudab avarama kummiku vähem avaraks (mul lastel madalad ja kitsad jalalabad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Demar Dino kummikud?