Esileht Sünnitus Depilatsioon enne sünnitust

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Depilatsioon enne sünnitust

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.09 14:52; 24.09 16:28; 25.09 08:43; 02.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis siis saba, kui sünnitad päev enne depilatsiooni aega? On siis mingi draama, kui depileerimata sünnitad? või ise raseerid?

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 13:24; 25.09 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÕesti, mis selle depilatsiooniga siis on?
Värskelt depileerituna hellade reitega ei tahakski ausalt öeldes sünnitama minna.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 14:21; 02.11 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.09 14:52; 24.09 16:28; 25.09 08:43; 02.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina raseerisin kodussamal hommikul kui haigla läksin. Tegelikult iga kord kui dussiall käin raseerin. Seega midagi eriti sinna kasvada nkn ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et jään rasedaks ja enda eest ei hoolitse enam, st ei käi ka juuksuris sest et äkki sünnitan väljakasvuga

Juuksur ja bikiinipiirkond on siiski täiesti erinevad asjad. Arstidel on usu mind, täiesti savi milline hekk sul seal sünnitamise hetkel on.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et jään rasedaks ja enda eest ei hoolitse enam, st ei käi ka juuksuris sest et äkki sünnitan väljakasvuga

Juuksur ja bikiinipiirkond on siiski täiesti erinevad asjad. Arstidel on usu mind, täiesti savi milline hekk sul seal sünnitamise hetkel on.

Ka mul endal oli ausalt öeldes sellel hetkel jumala poogen, milline ma sealt alt olin ????

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.09 14:52; 24.09 16:28; 25.09 08:43; 02.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie arvates on depilatsioon nii tabu teema, et sellest ei tohi teemat teha või üldse sel protseduuril käia, kui niigi enne rasestumist sai seal käidud? Et jään rasedaks ja enda eest ei hoolitse enam, st ei käi ka juuksuris sest et äkki sünnitan väljakasvuga?

Nii kibestunud ei saa ka nüüd olla..

Ja, ei, mingit draamat ei ole, kui peaks varem sünnitama, aga loodan et lapsega on siis kõik hästi!

Ei, see ei ole tabu teema, ega siis ainult äärmused ei ole. Aga sa natuke ilmselgelt mõtled ka teemat üle, et “millal depilatsiooni minna”…sa nagunii ei tea, millal sünnitus hakkab ja võib juhtuda, et sünnitadki päev enne depilatsiooni aeg aja siis ikka on eelmisest depilatsioonist möödas nii kaua, et sulle ei meeldi. Ära mõtle üle ja kui depilatsiooni ei jõua, siis kasuta ziletti.

PS, ma ei vaata “sinna alla” ka mitte rasedana, mul ju sõrmed olemas, millega saan katsuda, jalgevahele kummarduma ma ei paindu nagunii, ikka tunde järgi tõmban päris alt 😀 Mingi peegliga ei viitsiks kah mässata.

Võta nüüd natuke rahulikumalt seda elu. Ja ära ela oma elu foorumis, kõikide oma elukogemuste jagamisega.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 13:24; 25.09 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on sünnitama minnes ükskõik, milline sa sealt alt välja näed, mis seal siis vahet on, millal sa seal depilatsioonis käid? Sünnitama võid minna nii 2 nädalat enne kui 2 nädalat pärast tähtaega, sellega arvestagi aega broneerides.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel on ükskõik, minul ei ole. Hooldan juukseid, käsi- jalgu ja eemaldan karvu nii enne rasedust, raseduse ajal kui pärast sünnitust. Mida arvavad neist asjust mees, ümbritsevad inimesed või ämmaemand, ei ole mulle tähtis. Tähtis on mu enda enesetunne.
Depilatsioonis käisin 3 päeva enne sünnitust, aga kuna tegija on mu sõbranna, siis ei pidanud pikalt ette planeerima ja aegu klapitama.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin kaks kuud enne sünnitust. Plaanisin küll käia ka viimastel kuudel, aga talun valu kehvasti ja lähtusin enesetundest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud hea teema eest! Olen isegi mõelnud millal oleks tark enne tähtaega veel dep aeg panna, et jõuaks ilusti korda. Mina küll ei kavatse ei ämmakale ega mehele mingit põõsast  näidata, endale meeldib ka puhas ja sile olla. Enesetunde küsimus! Otsustasin nädal ennem kordateha ja kui juhtumisi läheb palju üle v juhtub enne siis teen ise ziletiga korda. Ei tahaks küll ziletti näidata, et karvakasvu kiirendada aga varianti pole. Peale sünnitust siis saab panna kuu ajapärast uue aja.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin, et see on mingi naljateema. Kuidas saab selline asi kuidagi oluline olla?

Ja mul on sama küsimus, et kui teemaalgataja ütleb, et pole tähtis, millisena sünnitama minna, siis milleks üldse küsimus? Arvad tõsiselt, et mõnd med töötajat huvitab, kas sul alt täitsa kiilakas või paari-milline karv? Et, kui sa ei ole vahetult enne sünnitust end ära depileerinud, siis oled lohakas ja hoolitsemata naine? Päriselt?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 14:06; 02.11 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin, et see on mingi naljateema. Kuidas saab selline asi kuidagi oluline olla?

Ja mul on sama küsimus, et kui teemaalgataja ütleb, et pole tähtis, millisena sünnitama minna, siis milleks üldse küsimus? Arvad tõsiselt, et mõnd med töötajat huvitab, kas sul alt täitsa kiilakas või paari-milline karv? Et, kui sa ei ole vahetult enne sünnitust end ära depileerinud, siis oled lohakas ja hoolitsemata naine? Päriselt?

Küsimus muutub oluliseks kui on vaja rebendeid õmmelda.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks üldse küsimus? Arvad tõsiselt, et mõnd med töötajat huvitab, kas sul alt täitsa kiilakas või paari-milline karv? Et, kui sa ei ole vahetult enne sünnitust end ära depileerinud, siis oled lohakas ja hoolitsemata naine? Päriselt?

Ma saan nii aru, et ta pigem arvestab, et peale sünnitust omajagu aega ei taha ju minna sinna “kiskuma” ja seega lükkaks viimase depilatsiooni võimalikult lõppu enne sünnitust, sest edasi jääb pikem vahe. Ta ei muretse, et sünnituse ajal peaks hirmus “ilus” olema, aga pärast ei tahaks väga karva kasvada, kuni jälle puhtaks saab.
Aga naljakas oli tõesti veidi lugeda, et esimese sünnitusega seoses on just need depilatsiooniajad nii täpselt meeles 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 14:21; 02.11 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin, et see on mingi naljateema. Kuidas saab selline asi kuidagi oluline olla?

Ja mul on sama küsimus, et kui teemaalgataja ütleb, et pole tähtis, millisena sünnitama minna, siis milleks üldse küsimus? Arvad tõsiselt, et mõnd med töötajat huvitab, kas sul alt täitsa kiilakas või paari-milline karv? Et, kui sa ei ole vahetult enne sünnitust end ära depileerinud, siis oled lohakas ja hoolitsemata naine? Päriselt?

Küsimus muutub oluliseks kui on vaja rebendeid õmmelda.

Usu mind, rebendite õmblemise puhul ei ole oluline, kas alt on täitsa kiilas või on seal paar millimeetrit.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 14:06; 02.11 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin, et see on mingi naljateema. Kuidas saab selline asi kuidagi oluline olla?

Ja mul on sama küsimus, et kui teemaalgataja ütleb, et pole tähtis, millisena sünnitama minna, siis milleks üldse küsimus? Arvad tõsiselt, et mõnd med töötajat huvitab, kas sul alt täitsa kiilakas või paari-milline karv? Et, kui sa ei ole vahetult enne sünnitust end ära depileerinud, siis oled lohakas ja hoolitsemata naine? Päriselt?

Küsimus muutub oluliseks kui on vaja rebendeid õmmelda.

Usu mind, rebendite õmblemise puhul ei ole oluline, kas alt on täitsa kiilas või on seal paar millimeetrit.

Mis paarist millimeetrist sa räägid? Inimesed on erinevad, mõnel on juba nädalaga tume sentimeetri pikkune karv platsis pärast raseerimist ning karvakasvu ala ka laiem. Kuidas saab küll nii kitsarinnaline olla ja enda mätta otsast kõike vaadata…

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.09 14:52; 24.09 16:28; 25.09 08:43; 02.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis paarist millimeetrist sa räägid? Inimesed on erinevad, mõnel on juba nädalaga tume sentimeetri pikkune karv platsis pärast raseerimist ning karvakasvu ala ka laiem. Kuidas saab küll nii kitsarinnaline olla ja enda mätta otsast kõike vaadata…

On võimalik ka sentimeetrise karvaga karvane olles laps edukalt ilma tuua.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ikka teate, kus need rebendid asuvad, mida õmmeldakse?.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Mul jummala savi milline ma sünnitusel sealt alt välja näen. Kui esimene sünnitus vastu võeti siis ka pabistasin,aga ämmakas ütles et ära üldse muretse. Kui vaja siis raseerivad kiirelt ise üle kust vaja. Nii pidid enamus naised olema sünnitusel. Ma ei kujuta ette kuidas saabki ennast raseerida suure kõhuga olles sealt alt.  Ja kuskile depilatsiooni ma ka ei kavatse minna. See kõik minu arvamus :)</p>

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Sünnitus Depilatsioon enne sünnitust