Esileht Ilu ja tervis Depilatsiooni-usku inimesed – kuidas suve elate?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Depilatsiooni-usku inimesed – kuidas suve elate?

Postitas:

Olen nüüd paar aastat proovinud jalgu vahatada, kõik on väga tore..ülevaltpoolt põlvi. Seal on karvad õrnakesed ja tõesti karvakasv ei häiri ja piisab paarist korrast ja nahk puhas ja sile, talvel lasen rahulikult olla sellel piirkonnal. Aga sääred..tulge keegi kõrgemalt appi, mind on õnnistatud ka väga hea karvakasvuga, aga vahatamisega püsivad sääred puhtad 2-3päeva!, siis on juba kerge tüügas ja nüüd kui on möödas nädal, on juba pikad tumedad karvad platsis, aga mitte ühtlased – ei tundu veel et oleks asja kosmeetiku juurde..kasvatan siis karupükse ja kannan maxi-seelikuid? Enesetunne on veel hullem kui välimus, kõik torgib ja sügeleb ja..lihtsalt vahatamine ei sobi mulle? Lisaks, olgu see on küll harvaesinev murekoht, aga enne-pärast depilatsiooni ei tohiks päevitada..mis, poen siis teki alla kui ilus ilm on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh millised probleemid. Milline draama.
Osta epillaator. Lase puhtaks või iga päev, kodus, viie minutiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 08:31; 05.06 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 16:43; 05.06 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka epilaatorit. Vahatamise miinus ongi see, et pead karvu kasvatama, ma tegelt ei saa aru, miks seda teenust tarbitakse, vahet pole, kas karv kasvab välja 3 päeva või 3 nädalaga, pidev puhas ja karvutu tunne pole ikka, sest uuesti saab seda teha alles siis, kui karv jälle pikk.
Iga karv kasvab erineva kiirusega, mul püsib puhas ca nädal aga ülepäeviti vaatan jalad-käed jt. piirkonnad üle, vahel on vaja tõmmata välja vaid paar karva ja ei mingit kasvatamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pange link ka palun, millist epilaatorit osta või millist ise kasutate.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.06 12:16; 07.06 14:54; 07.06 14:55; 09.06 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pange link ka palun, millist epilaatorit osta või millist ise kasutate.

No suurt vahet ei ole. Minul on selle mudeli variant aastast 2009
https://www.euronics.ee/t/53953/ilu-tervis-ja-sport/satinelle-epilaator-philips/hp6423-00

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 16:43; 05.06 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatad, mis on kõige võimsam, st kiirem ja kus rohkm pinsette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 08:31; 05.06 12:50;
To report this post you need to login first.

Soovitan ka epilaatorit. Vahatamise miinus ongi see, et pead karvu kasvatama, ma tegelt ei saa aru, miks seda teenust tarbitakse, vahet pole, kas karv kasvab välja 3 päeva või 3 nädalaga, pidev puhas ja karvutu tunne pole ikka, sest uuesti saab seda teha alles siis, kui karv jälle pikk.

Iga karv kasvab erineva kiirusega, mul püsib puhas ca nädal aga ülepäeviti vaatan jalad-käed jt. piirkonnad üle, vahel on vaja tõmmata välja vaid paar karva ja ei mingit kasvatamist.

Mina kasutan (suvel iga 4 näd tagant, talvel vahel pikem vahe), kuna peale vahatamist on sääred 2-2,5 nädalat täiesti siledad, ja sealt edasi on hõredaid õhukesi värvita udemeid näha teatud valgusega. Kui juba häirima hakkab, siis käin kaetud säärtega.
On õnnistatud väga niru karvakasvuga (säärte mõttes super, aga juuste-ripsmete mõttes mitte nii väga…)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see oleks hea epilaator https://www.euronics.ee/t/72144/ilu-tervis-ja-sport/marg-ja-kuivepilaator-satinelle-advanced-philips/bre630-00 ? Või milliseid näitajaid peaks silmas pidama, et jalgadelt ja bikiinipiirkonnast saaks karvadest lahti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.euronics.ee/t/69298/ilu-tervis-ja-sport/fotoepilaator-lumea-advanced-philips/sc1995-00

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul epilaatoriga kasvavad karvad sisse. Vahet pole, kas koorin või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kaks korda elus proovinud vahatada. Minu karvu need vahad küll kätte ei saanud. Vaha tuli ära, karvad jäid jalgade külge. Mõlemal korral proovisin kevadel pikkade karvadega. Olen raseerinud, aga mõtlen ka epilaatori ostmisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahatajat minust vist ikka pole, kuna need kitsad ribad isegi ei haaranud ühtegi karva enda külge, siis laiu isegi ei hakanud ostma. Ostsin täna hoopis Weet kreemi, lugesin küll siit ja sealt, et mõni saab karvad ära, mõni mitte. Igatahes ma proovin ära, Selveris oli tundliku naha oma ainult 3.99, kui ei võta karvutuks, ei põe vähemalt hinna pärast ja teen teradega edasi, kogun raha ja ostan kallima epilaatori kunagi hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.06 12:16; 07.06 14:54; 07.06 14:55; 09.06 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahatajat minust vist ikka pole, kuna need kitsad ribad isegi ei haaranud ühtegi karva enda külge, siis laiu isegi ei hakanud ostma. Ostsin täna hoopis Weet kreemi, lugesin küll siit ja sealt, et mõni saab karvad ära, mõni mitte. Igatahes ma proovin ära, Selveris oli tundliku naha oma ainult 3.99, kui ei võta karvutuks, ei põe vähemalt hinna pärast ja teen teradega edasi, kogun raha ja ostan kallima epilaatori kunagi hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.06 12:16; 07.06 14:54; 07.06 14:55; 09.06 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

annan teada, ostsin Weet kreemi https://www.selver.ee/depilatsioonikreem-tundl-naha-veet-100-g ja karvaeemaldus tehtud, olen väga rahul. Karv suht tume ja tugev bikiinipiirkonnas, ma pole nii sile ja puhas aastaid olnud. Tõesti võtav hästi, kunagi aastaid tagasi proovisin ja siis küll ei saanud ma oma karvadest lahti, ei punetust, ei punne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.06 12:16; 07.06 14:54; 07.06 14:55; 09.06 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

annan teada, ostsin Weet kreemi https://www.selver.ee/depilatsioonikreem-tundl-naha-veet-100-g ja karvaeemaldus tehtud, olen väga rahul. Karv suht tume ja tugev bikiinipiirkonnas, ma pole nii sile ja puhas aastaid olnud. Tõesti võtav hästi, kunagi aastaid tagasi proovisin ja siis küll ei saanud ma oma karvadest lahti, ei punetust, ei punne.

Proovisin ise seda mitmel kehaosal ning polnud üldse rahul. Ja minu karvakasv on selline hele ja pehme, peaks ideaalne nendele kreemidele olema. Aga ei, väga palju karvu jättis alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellepärast ma kosmeetiku juures ei lasegi teha. Kui ma kuulsin, kui pikad peavad selleks karvad olema,s iis ilmselgelt sobib see teema ainult heledakarvalistele ja hõredama karvakasvuga inimestele 😀

Kuna mul hakkasin epileerimisets karvad sisse kasvama, siis läksin raseerimise juurde tagasi. tegelikult kui iga õhtu käid nagunii dušši alla, siis ei ole se emingi probleem, ülepäeviti žiletiga jalad üle tõmmata kähku. Epileerimisega võitsin ainult nii palju, et tegin “kõigest” 2 korda nädalas….ausalt, kuigi jah, epileerimise eelis on, et karvad ei ole teravad, siis lõpuks tagasivaadataes on raseerimine mugava, ei pea ekstra aega selleks võtma (mul 2 väikelast ja seetõttu on aeg kriitilise tähtsusega, et kudias oma vabu hetki laste unejala sisustan)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on philips satinelle mudel aastast 2005 või 2006. Töötab väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Depilatsiooni-usku inimesed – kuidas suve elate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.