Esileht Ilu Depilatsioonikreem näokarvade eemaldamiseks

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Depilatsioonikreem näokarvade eemaldamiseks

Postitas:

Kas olete kasutanud mõnd depilatsioonikreemi, mis on mõeldud näokarvade eemaldamiseks? Kas ärritas väga nahka? Kas tagaskasvavad karvad on tugevamad nagu raseerides või pigem õrnemad?

Olen siiani teinud depilatsiooni probleemsetele piirkindadele, kuid see on väga valulik ja pärast tekib mul lööve, sp tahaks proovida depilatsioonikreemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline Veet karvaeemalduskreem. neil vist olemas ka tundlikule nahale, aga ma pole kindel, kas mul on see.

Alguses, kui hakkasin tegema, siis vahetult pärast puhastamist oli ikka korralik punane vunts ees mõnda aega 😀 kreem ise + siis selle spaatliga kraapimine. tegin ainult õhtuti enne magamaminekut. Nüüd aga olen aastaid seda kasutanud ja vahetult pärast punetab kergelt miski 30 min ehk ärritusest. Mingit täiendavat ärritust (punne vmt) pole kunagi põhjustanud. Kasutan umb 1-1,5k järel. karvakasv muutunud pole ja kuna otseselt ei raseeri, sisi ei teki ka nö teravat tumedat lõikeserva karvale – kreem muudab karv ahapraks ja sisi kraabin maha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Ostsin ka selle Lycia. Katsetan ära ????
Küsin veel ega teil pigmendilaike nendest depil.kreemidest suvel tekkinud ole? Vaatasin, et sisaldab ka hapet sp küsin ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.02 07:36; 08.02 21:44; 10.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu ???? Mul ka karvakasv hakkas suurenema pärast pillide ärajätmist. Raseduse ajal ja veel aasta hiljem olid tohutud pigmendilaigud ka kevad-suvisel perioodil. Sp kardan natukene ka pigmendilaikude teket. A loodan, et see kreem siis neid ei tekita ikkagi, sassis hormoonid pigem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.02 07:36; 08.02 21:44; 10.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Depilatsioonikreem näokarvade eemaldamiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.