Esileht Ilu Depilatsioonivahad kodus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Depilatsioonivahad kodus

Postitas:

Milliseid depilatsioonivahasid, -ribasid kodus jalgade, bikiinipiirkonna ,,korrashoiuks” kasutate? Oskab keegi Veet Coldwax või Veet Debut vahaplaastrite kvaliteeti kommenteerida?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 21:20; 30.06 10:43; 15.07 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan suhkruvaha. Palju vähem mäkerdamist, tuleb veega ilusti maha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 22:08; 25.06 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalgadel saab arvatavasti ikka hakkama, aga ma proovisin bikiinipiirkonnal Veet vaharibadega – ei suutnud ise teha 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalgadel saab arvatavasti ikka hakkama, aga ma proovisin bikiinipiirkonnal Veet vaharibadega – ei suutnud ise teha ????

Mina alustasin vahatamist kosmeetiku juures ja mingilt maalt hakkasin ise kodus proovima. Kui juba mitmed korrad on eemaldatud, siis tuleb karv kergemini lahti ja ei ole enam nii valus – muidugi valutuks see protsess ei muutu. 🙂

Suhkruvaha on vist ka natuke leebem kui tavaline vaha, sest kleepub ainult karva, mitte naha külge. Ainus häda on see, et minul nt kasvavad jalgadel valdavalt sellised heledad ja õrnad karvad (nagu enamus naistel kätel) ja need ei taha eriti suhkruvahaga ära tulla. Bikiini karv on samas tugevam ja jääb vahatamispaberile paremini kinni. Samas ei ole mul kogemust, kas tavaline vaha võtaks paremini sellist õrna karva, mul ei jää need udemed isegi epilaatori vahele ja ainus variant sääred täiesti siledaks saada on žilett või siis kasvatada karv pikemaks, aga see pole ka variant.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 22:08; 25.06 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi Veet Coldwax või Veet Debut vahaplaastrite kvaliteeti kommenteerida?

Mul ei toimi need üldse, olen igasugu nippidega proovinud. Mõne koha peal on heledad, õrnad karvad ja teisel tumedad, pigem bikiiinipiirkonda meenutavad. Ei andnud soovitud efekti kummagi peal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Depilatsioonivahad kodus