Esileht Kodunurk Depo ehituspood

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Depo ehituspood

Postitas:
Kägu

Plaanis on Lõuna-Eestist Tallinna minna, Ikeast tellida ja ka Depos käia. Kas Depos on ka soodsamad hinnad kui teistes ehituspoodides, nt. värvid, tapeedid, pistikupesad jm?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga paljud asjad on odavamad. kas ka just need asjad, mis sind huvitavad, ei tea. paljud ehituskaupade ja tööriistade pildid-hinnad on olemas ka depo e-poe lehel, sealt saad hindu võrrelda. aga väga palju asju e-poes pole, aga kohapeal pole.

enne kui poodi jalutama kähed, astu infolauast läbi ja tee omale kliendikaart, sest enamusel asjadel on neil 3 hinda: tavaline hind, kliendikaardi hind (soodsam) ja hulgihind (veel soodsam).

lisaks ehituskaupadele on seal ka väga suur valik aiatarbeid-taimi, kodukaupu, mööblit, lemmikloomatarbeid, kontoritarbeid, vaipu, lõngu, jalgrattaid ja isegi toitu.

ise elan depole suht lähedal ja minu jaoks on depo viimase aasta jooksul asendanud Koduextrat, aianduspoode, büroomaailma, pudi-padi poode.
ka suurema osa toidukaupu (depos ei müüda vaid värskeid juurikaid 🙁 ning ka taaraaautomaati pole) ostan sealt. kontoritarbed on büroomaailmast oluliselt odavamad ja toidukaupade hinnad annavad kohalikule rimile silmad ette.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahtsin kirjutada, et e-poes pole, aga poes kohapeal ON.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaid korra Depos käinud, otsisin ühte toodet, käisin mitmes poes, kusagil müüjaid polnud saalis (oleks natuke lisainfot küsida tahtnud), Depos täiesti juhuslikult mind huvitava kauba riiuli juures meesmüüja midagi toimetamas. Küsisin oma küsimused ära, pistis ühe potskiku pihku, et see just sobib. Kassas tabas mind esimene üllatus, hind oli umbes kolmandiku võrra kallim kui hinnasildilt nähtud (no ilmselt oli hinnasildil mingi püsikliendihind  või siis see eelmise käo mainutud hulgihind ja kusagil väikselt see kallim hind). Paar päeva hiljem nägin sama kaupa ka Prismas, selle kolmandiku võrra odavama hinnaga või veelgi soodsamalt. No ja hiljem googeldades tundus, et see vist ikka parim valik pole (võib-olla Depos pakutavast oli, ma seal üldse ei süvenenud kui asjatundja kohe võtta ) ja sobivama lahenduse oleks tunduvalt soodsamalt saanud.

Kui sul täpselt konkreetne toode teada, siis tasuks vast kõigepealt googlest otsida parimat hinda (enamasti netipoed pakuvad), kui lähed lihtsalt odavaimat otsimasiis mainitud tapeedi, värvi või pistikupesade puhul ei pruugi odavaim toode lõppkokkuvõttes odavam tulla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin depost plastist kingakarpe täpselt poole odavamalt kui koduextras on selle kuu kliendipakkumine täpsrlt samale tootele.

Eks see sõltub mida vaja on. Põgusal vaatamisel oli seal tooteid mida teistes ehituspoodides pole või on väiksem valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Depos on odavkaup odavam kui mujal. Aga selle kvaliteet pole muidugi suurem asi. Kõik kvaliteetkaup ja nimega firmade tooted (no nt  Fiskars, Oras jne) on seal kallimad kui mujal. Ehk kui odavat asja vajad, saab sealt, kui kvaliteetset, siis mujalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Depo ehituspood