Esileht Kodunurk Depo pood

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Depo pood

Postitas:

Teab keegi täpsemalt, millal Tallinnas Depo pood avatakse?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõni nädal tagasi küsisin sama küsimust ühelt selle kvartali arendajalt, ta vastas, et vahest septembris.

depost mööda jalutades on näha, et seest veel midagi vist korras pole, sest ehitajate jaoks on maja ees veel hulk plastist välikemmerguid reas. mingeid kaubaautosid, mis kaupa või mööblit tooks, pole ka kordagi veel silma jäänud. (elan läheduses, liigun/sõidan mitu korda päevas sellest mööda)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõni nädal tagasi küsisin sama küsimust ühelt selle kvartali arendajalt, ta vastas, et vahest septembris.

depost mööda jalutades on näha, et seest veel midagi vist korras pole, sest ehitajate jaoks on maja ees veel hulk plastist välikemmerguid reas. mingeid kaubaautosid, mis kaupa või mööblit tooks, pole ka kordagi veel silma jäänud. (elan läheduses, liigun/sõidan mitu korda päevas sellest mööda)

Ma küll olen näinud riiuli paigaldajad. Vaevalt, et ehituspood erilist “mööblit” sisse paigaldama hakkab. Neil ju kontor suures ärimajas saab olema. Mida võibolla rentnike puudusel (uues majand.olukorras) iial ei avatagi.
Ma pakun, et hiljemalt augustis avavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pood see on? Ausalt, ei viitsi googeldada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubavedu (müügiks) sinna igatahes toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://depo.lv
Maitea, klõpsa seal ringi ja vaata, mis mööbel sulle nii väga silma jääb – laoriiulid ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://depo.lv

Maitea, klõpsa seal ringi ja vaata, mis mööbel sulle nii väga silma jääb – laoriiulid ainult.

no ma seda mõtlesingi, et mingit kauplusesisustust ei paista veel toodud olevat, vaid ehitusmasinad seerivad alles edasi-tagasi ning ehitusplatsi aed ümber “ilma ehitaja loata ehitusplatsile sisenemine keelatud”.
vaid siis, kui lähedal olev ristmik oli vahepeal kaevetööde tõttu suletud, siis suunati liiklus paariks päevaks sealt kvartalist läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, millal avatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna avatakse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Depo pood