Esileht Ilu ja tervis depo provera

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: depo provera

Postitas:

küsimus neile, kes kasutanud depo proverat rasedusvastase vahendina. kasutasin seda 4 aastat, nüüd tegin pausi. ootan päevi juba 2 kuud, kuidagi ebamugav tunne on. kuidas teil on kulgenud? kaua normaalse tsükli taastumine aega võttis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta ei juhtunud midagi, aga kui siis tulid, lõpetasin ka kiirabis. Ja luudele mõjus ka halvasti, mine kindlasti neid kontrollima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis tõesti enne sellise, väga ekstreemse vahendi kasutamist ei tutvunud selle vahendi kõrvalmõjudega?

Ma arvan, et 2 kuud pole nüüd küll aeg, mille pärast muretseda. Selle vahendi kasutajad ootavad päevi mõnikord 2 aastat peale süstimise lõpetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita. Kasutasin kunagi seda 3 aastat. Paksuks läksin ja kaalu alla ei saanud. Kohutavad peavalud tulid. Tervis läks ikka väga käest ära. Ega mulle väga ei tahetud neid välja kirjutada ka tegelikult. Arstiõde keeldus, aga arst oli nõus, et kui ma ei taha lähimal ajal last, siis proovigu. Tegelikult tsükkel taastus mul suht kohe peale depo provera kasutamise lõpetamist. Muidu on see jah väga mugav ja odav ka. Üks süst 3-ks kuuks ja ei pea tampoone ka ostma. Kahju, et see tervisele halvasti mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin 5a ja muud viga polnud kui kaal tõusis oma 5-6 kg ja minu jaoks oli ebamugav käia süstimas, kui lõpetasin, siis päevi polnud aasta otsa. Eks kõikidel vahenditel ole oma kõrvalmõjud, lõpetasin just pillide võtmise paar kuud tagasi, sest need ei sobinud peavalude, iivelduste ja meeleolulanguste pärast , selliseid kõrvalmõjusi näiteks depoga mul ei esinenud, igaühele oma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis depo provera

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.