Esileht Tööelu, raha ja seadused. DEPO töövestlus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: DEPO töövestlus

Postitas:

Kas keegi on käinud Depos töövestluses? Mis palgad seal on? Kuidas seal töötamine on ?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis palgad seal on? Kuidas seal töötamine on ?

Kuna ma ei usu, et meil siin foorumis väga palju eesti keelt kõnelevaid lätlasi käiks, siis ei ole ju kellelgi võimalik sulle öelda, kuidas seal töötamine on. Eesti poodi pole ju veel avatudki. Nii palju võiksid sa ju ometi oma potentsiaalsest tulevasest tööandjast teada…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis palgad seal on? Kuidas seal töötamine on ?

Kuna ma ei usu, et meil siin foorumis väga palju eesti keelt kõnelevaid lätlasi käiks, siis ei ole ju kellelgi võimalik sulle öelda, kuidas seal töötamine on. Eesti poodi pole ju veel avatudki. Nii palju võiksid sa ju ometi oma potentsiaalsest tulevasest tööandjast teada…

eks ta varsti avatakse, välimus ju korras ja töövestlused võibolla käivad, aga seda küll raske, ma ütleks lausa võimatu praegu vastata, kuidas seal töötada on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

antud kvartali arendaja ütles korra, et see depo avatakse alles septembris

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/depo-otsib-tallinnasse-rohkelt-tootajaid-vaata-palju-muujale-palka-pakutakse?id=90861921

Tööportaalis on välja toodud mõne töökoha palgavahemik. Puhastusteenindajale lubatakse 700-1100 euro suurust töötasu, kassapidajale pakutakse omakorda 780-925 euro suurust brutotöötasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis palgad seal on? Kuidas seal töötamine on ?

Kuna ma ei usu, et meil siin foorumis väga palju eesti keelt kõnelevaid lätlasi käiks, siis ei ole ju kellelgi võimalik sulle öelda, kuidas seal töötamine on. Eesti poodi pole ju veel avatudki. Nii palju võiksid sa ju ometi oma potentsiaalsest tulevasest tööandjast teada…

Protesteerin – Lätis elavad eestlased sobiks ju ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. DEPO töövestlus