Esileht Ajaviite- ja muud jutud Depp vs Heard

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 123 )

Teema: Depp vs Heard

Postitas:
Nustik

See ei saanud tulla ilma veenvate tõenditeta.

Ameerikas saab. Imede maa.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
UunoR

Teine on lihtsalt naine tänavalt tema kõrvalt.

Mida sa nüüd seletad. Heard on ka ise staar, mitte mingi ohver, kellele kõik liiga teevad. Süüdistad mind eelarvamustes, aga hoopis sinu jutt on väga stampe täis. Kui on purjus, järelikult peksab, kui on rikas vanem mees, järelikult tehakse noorele naisele liiga. Muidugi on Eestis palju juhtumeid, kus tõesti mees peksab naist ja keegi ei usu, aga sina pöördud jälle teise äärmusesse ja arvad, et alati on nii. Siin loos küll pole ohver tingimata selge.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Kui tema poolt on varasemalt lennanud toolid ja viinapudelid võõraste poole, küll ka oma naine kodus sai.

Sul on mingisugused oma eelarvamused. Tean mitut inimest, kes purjus peaga laamendavad, samas inimesi nad ei löö kunagi. Sina räägid nii, nagu iga purjus mees kindlasti peksab ka oma naist, ei saa ju teisiti ollagi. Suurem osa siiski mitte. Halvasti käitusid nad ilmselgelt mõlemad, aga mingit naisepeksu ma Deppist ei usu, see oleks varem juba välja löönud.

Sul ei ole? Et naine on kindlasti rahaahne, jahib ainult mehe raha jne. Teed järeldused ainult selle pinnalt, et eelmised elukaaslased pole avalikkuse ette tulnud. Depp kaotas juba ühe kohtulahingu ja põhjusega. Poleks süüdistustel tõepõhja all, oleks mees juba siis viimse veretilgani võidelnud. Nüüd on küsitav summa lihtsalt liiga suur. Mis on mehe ja naise vahe selles kaasuses? Üks on tuntud staarnäitleja, kel on miljoneid fänne ja kes müüb oma näitlemisoskusega maha iga versiooni oma suhtest. Teine on lihtsalt naine tänavalt tema kõrvalt. Sellistes kaasustes oluliselt väiksemal skaalal on ülikeeruline naisel tõestada, et ta on ohver olnud. Siin Eestis näeb seda ohvri süüdistamise mentaliteeti koguaeg veidigi edukama mehe ja nt lastega kodus olnud naiste puhul. Seda enam on tähelepanuväärne, et Heard võitis juba kord kohtus. See ei saanud tulla ilma veenvate tõenditeta.

Mulle näib, et sa ei ole kaasusega kursis.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
billa

Mis mulle jääb arusaamatuks – miks Depp jättis toona, ligi 7 a tagasi, oma nime määrituks. Ta ütleb täna, et tema advokaadid soovitasid nii toimida, miks küll selline soovitus ja miks Depp sellega nõus oli.

Kohtus käimine on üks väga tüütu ja tülikas protsess. Väga stressirikas ja ajamahukas. Mina küll ei imesta, miks ta toona edasi ei viitsinud vaielda. Ilmselt on siin loos üsna pada sõimab katelt olukord, aga ise kaldun sinnapoole, et olen Deppi poolel.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Mis mulle jääb arusaamatuks – miks Depp jättis toona, ligi 7 a tagasi, oma nime määrituks. Ta ütleb täna, et tema advokaadid soovitasid nii toimida, miks küll selline soovitus ja miks Depp sellega nõus oli.

Kohtus käimine on üks väga tüütu ja tülikas protsess. Väga stressirikas ja ajamahukas. Mina küll ei imesta, miks ta toona edasi ei viitsinud vaielda. Ilmselt on siin loos üsna pada sõimab katelt olukord, aga ise kaldun sinnapoole, et olen Deppi poolel.

No ei tea, see tundub ikka veider, et ta oli valmis oma naisepeksja oreooliga sedasi edasi elama, seda enam, et teadis mida see talle reputatsiooni vaates ja tööalaselt kaasa toob.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Mu meelest kumbki loogika ei toimi. Vägivaldureid on erinevaid, naisi on erinevaid. Mõni provotseeribki ka vägivaldses suhtes mis iganes motiividel, võib-olla lihtsalt kontrollib halvasti oma emotsioone ja elab oma viha välja. Ei ole alati nii, et vägivaldse mehe naine on madalam kui muru ja alandlik ning tasane, kuigi ka selliseid suhteid on muidugi. Ja teiseks võib ka olla, et mees, kes muidu ei olegi vägivaldne olnud, hakkab ikka vägivallatsema, kui halvad asjaolud kokku satuvad. Ühesõnaga, kuna ma pole olnud nende suhte ega tülide tunnistaja, ei oska ma arvata, kas süüdistused on alusetud või põhjendatud, ideaalne inglike pole neist kindlasti kumbki, aga kes keda ja kui palju või kas üldse peksis, seda on keeruline täpselt teada.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
billa

No ei tea, see tundub ikka veider, et ta oli valmis oma naisepeksja oreooliga sedasi edasi elama, seda enam, et teadis mida see talle reputatsiooni vaates ja tööalaselt kaasa toob.

Kui sa oled maailma kõige kõrgemalt makstud näitleja ja sul juba on sadu kordi rohkem raha kui kunagi ära kulutada jõuad, lisaks oled juba omajagu vana ja palju filme teinud, siis… mis see talle lõppkokkuvõttes ikkagi nii väga kaasa tõi?

+6
-5
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Kui sa oled maailma kõige kõrgemalt makstud näitleja ja sul juba on sadu kordi rohkem raha kui kunagi ära kulutada jõuad, lisaks oled juba omajagu vana ja palju filme teinud, siis… mis see talle lõppkokkuvõttes ikkagi nii väga kaasa tõi?

Nime määrimise? Üle maailma paisatud valesüüdistuse tema kohta? Palju ülesöeldud lepinguid?

+5
-3
Please wait...

Postitas:
rebitsa reba

Deppi vastu pole ükski teine naine või kolleeg sarnaseid nõudeid esitanud. Tavaliselt ujuks neid rahamaiaid teema valguses hulgim välja….

Ega Heardi vastu pole ju kah. Huvitav, et Heard Elon Muskiga suutis läbi saada elik harmooniliselt suhelda.

Mina seletan seda nähtust nõnda, et iga kooslus on unikaalne. Ja mõnikord on sellised piiripealsed tüübid suutelised ennast üsna hästi ja üsna pikalt kontrollima, kui:

1) nende kaaslase piirid on väga selgelt paigas ja piiripealne tüüp annab endale aru, et enda finesside väljaelamine toob kaasa kohese lahkumineku

JA

2) suhe on nende jaoks (veel) pingutamist väärt.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
eunuhh

Deppi vastu pole ükski teine naine või kolleeg sarnaseid nõudeid esitanud. Tavaliselt ujuks neid rahamaiaid teema valguses hulgim välja….

Ega Heardi vastu pole ju kah. Huvitav, et Heard Elon Muskiga suutis läbi saada elik harmooniliselt suhelda.

Mina seletan seda nähtust nõnda, et iga kooslus on unikaalne. Ja mõnikord on sellised piiripealsed tüübid suutelised ennast üsna hästi ja üsna pikalt kontrollima, kui:

1) nende kaaslase piirid on väga selgelt paigas ja piiripealne tüüp annab endale aru, et enda finesside väljaelamine toob kaasa kohese lahkumineku

JA

2) suhe on nende jaoks (veel) pingutamist väärt.

See seletab ka seda, miks Deppi kohta pole teisi süüdistusi välja ujunud teistelt kaaslastelt. Kuuldavasti on Musk väga keeruline isiksus ja temaga on raske ühist keelt leida. Kasvatan ise sama diagnoosiga poega ja natukene kujutan ette, kuigi ega nad kõik samasugused pole. Kui Heard selline terrorist oleks, siis oleks ka tema puhul kõik eksid välja ujunud, Depp oleks nad ise üles kaevanud ja kinni maksnud kasvõi. Sattusidki kokku inimesed, kes üksteises halvima esile tõid. Kes keda rohkem peksis, tehku nüüd kindlaks siis. Hea, et suhe läbi, aga kaua võib taielda selle üle kohtus.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Siil Okaskera

Mina ei tea, mida see Depp endast kujutab, aga Heard kindlasti pole klassikaline kannataja pool. Vaatasin videosid, kus ta vägivalla kohta nö tunnistusi andis. No teatraalsemat etteastet andis teha.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
rebane11

No Deppi maine on niikuinii selle kohtuprotsessi tulemusena rikutud, enam midagi teha ei saa. Isegi, kui ta peaks kohtus võitma, siis jäävad avalikkusel ikkagi kahtlused, mida edasi ketrama hakatakse. Minu meelest peaksid nad mõlemad kohtu asemel ravile minema. Deppi ema oli vägivaldne ja ta kannab seda kõike edasi. Samas saaks ennast professionaalse abiga vabalt muuta ja sellele punkt panna. Kui sa tead, et sa kasutad narkootikume/alkoholi ja oled füüsiliselt ja vaimselt vägivaldne, siis miks üldse abielluda ja panna keegi sellise terrori alla? Teistest hooliv inimene otsib abi ja töötab endaga, et ta käitumine teistele ebamugavusi ei tekitaks. Ja eks ka Amberil on selgelt probleeme. Selgelt ju provotseeris Deppi, kes tundub olevat nõrgem pool selles suhtes.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
rebitsa reba

eunuhh: minu kommentaar käiski nende mõlema kohta. Nagu keegi ka eespool ütles, tõid nad kokku sattudes üksteises välja halvima.

+2
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Mis diagnoos see Elon Muskil küll on, peale selle, et ta on valelik egotsentrik, kes just twitteri ära ostis?

0
0
Please wait...

Postitas:
masa

Eile andis tunnistusi kohtuekspertiisi psühholoog, kes ämbrit hindas. Konkreetsed diagnoosid, piiripealne isiksuse häire jmkv. Deppi süüdistajad peaks kindlast vaatama.

0
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh
Mis diagnoos see Elon Muskil küll on, peale selle, et ta on valelik egotsentrik, kes just twitteri ära ostis?

Asperger. Need jätavadki endast tihti egoistist mühkami mulje, sest sellised asjad nagu empaatia, teiste inimeste emotsioonide tajumine, mitteverbaalsete suhtlusmeetodite mõistmine jm sotsiaalsed oskused on täiesti tume maa.

0
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Asperger. Need jätavadki endast tihti egoistist mühkami mulje, sest sellised asjad nagu empaatia, teiste inimeste emotsioonide tajumine, mitteverbaalsete suhtlusmeetodite mõistmine jm sotsiaalsed oskused on täiesti tume maa.

Pullikaka. Asperger (mida iseisva diagnoosima ei eksiteeri) või autismispektri häire ei vabanda kuidagi sellist käitumist: https://twitter.com/JoshuaPotash/status/1519040404087320578

Ehk siis,a võid ju olla mühakas, kui teisiti ei saa, aga oma lubaduste täitmata jätmine ja teiste inimeste arvamuste mahasurumine ei ole sinu diagnoosi osa.

Pigem on ta nartsissist, kes on oma autismidiagnoosi ostnud:

https://www.quora.com/Elon-Musk-has-been-called-a-narcissist-Are-people-confusing-narcissism-with-autism

Sest see on praegu popp. Diagnoosida endal autistlikke (loomulikult kõrgfunktsionaalsele autismile vastavaid) jooni.

0
0
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

No eile siis Amber alustas omapoolse loo rääkimist. Kohutavalt ebaloomulik etteaste. Aga noh, need kaks räägivad teineteisele risti vastu ja süüdistavad vastastikku samades asjades. Kummaline lugu.

0
0
Please wait...

Postitas:
piret005

Imelik lugu. Mina ütleks, et mõlemad võtsid umbe, tülitsesid ja käitusid halvasti, milleks sellega kohtusse minna. Praegu on sümpaatia rohkem Depi poolel, sest ei usu, et ta naist peksis. Amber on tasakaalutu ja tahab ainult rohkem raha ja kuulsust. See on mulje asjast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

Lugesin nüüd veidi ajas tagasi, enne Johnny ja Amberi ajaarvamist. Amber Heardil oli ka varasemast süüdistus oma naispartneri ründamise pärast, mille küll partner tagasi võttis.

Vanessa Paradise aga kirjeldab ammu enne juhtumit kohtumist Johnny’ga, kuidas Johnny oli nii erinev ja õrn?! võrreldes teistega. Samasuguse kirjelduse on andnud Penelope Cruz, et Johnny oli hoolitsev ja õrn temaga võtete ajal?! Kas endine naistega ōrn mees võib muutuda kohati vägivaldseks vale partneriga, usun et võib.

Ma paraku jään arvamuse juurde, et Amber on crazy fuck, kõikuv isiksus, kes pole oma seksuaalses suunitluseski kindel, pealekauba sõnn, sarved peas läbi seinte oma jura ajamas. Johnny sai aga paraku teenitud karma Vanessa ja perekonna eest. Valus möödapanek. Huvitav on see, et karmalistel kaalutlustel saadetakse tihti elus sõnne ja skorpione kaela.

0
0
Please wait...

Postitas:
rebitsa reba

Olen nüüd vahepeal natuke seda lugu jälginud ja ka seda meelt, et kui kellelegi kaasa tunda, siis Deppile.

0
0
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

jep, sama meelt. kuigi veidi paneb mõtlema, et kui inimene ikkagi ruume segi peksab ja muid hullusi teeb ning sealjuures erinevate ainete mõju all on, siis kas ta mitte ei või teha asju, mis talle muidu iseloomulikud ei oleks. samuti mulle jääb arusaamatuks miks ta selline nannipunn oli ja lasi sel ämbril end nii kohelda üldse ja mitte lühikest aega 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
kingi

Mulle jääb arusaamatuks, kuidas Amber nii halva ja vägivaldse mehega üldse abielluda soovis?! Esimesed väidetavad rünnakud ja halvastikohtlemised jäävad ju juba abielueelsesse aega. Ma ei kujuta ette, et ma suure hurraaga abielluks, kui mees peksab, vägistab ja ahistab kontrollfriiklusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Mulle jääb arusaamatuks, kuidas Amber nii halva ja vägivaldse mehega üldse abielluda soovis?! Esimesed väidetavad rünnakud ja halvastikohtlemised jäävad ju juba abielueelsesse aega. Ma ei kujuta ette, et ma suure hurraaga abielluks, kui mees peksab, vägistab ja ahistab kontrollfriiklusega.

no seda ta seletas kohtupingis nuttu lahistades pikalt – he was the love of my life, my soulmate, I wanted to marry him SO MUCH!

0
0
Please wait...

Postitas:
koerakera

https://www.youtube.com/watch?v=vHfz1Qn-50s

0
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Sattusidki kokku inimesed, kes üksteises halvima esile tõid. Kes keda rohkem peksis, tehku nüüd kindlaks siis.

Arvan sama, kui alguses on sellised suhted kirglikud ja tulised, siis hapuks minnes hävitavad nad üksteist. Ei oska ega viitsi arutada, kumb rohkem süüdi on, aga paistab, et nad tõepoolest tõid esile üksteises lõpuks kõige halvemad pooled. Alguses on selline tulehark huvitav ja teeb elu põnevaks vanemal mehel, aga pärast… Kuulsus, narko jms veel otsa, mis ei tee asju lihtsamaks.

On mõlema isiksus eraldi võttes ja sinna lisaks liitub paaridünaamika, mismoodi suhe ise kumbagi mõjutab. Nt (täiesti asjasse mittepuutuv näide) on selline alkoholismi piiripealne mees- ühe naisega saaks temast korralik pereisa, kui mitte karsklane, teise naisega joovad ennast mõlemad lõpuks kodutuks.

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Ja naine, kes oleks korra mehe poolt füüsilist vägivalda tunda saanud nii uljalt ei käituks nagu Heard seda koguaeg tegi. Videotelt on näha, kuidas Depp köögis jalgadega külmkappi taob, karjub, köögikappide ukseklaasid klirisevad, pudelid ja pokaalid purunevad jne (on teada, et Depp, jah tõsi, on tuntud ruumide puruks peksja), kuid Heard ei ole sugugi murelik, ei karda üldse, et järgmisena võiks tema pihta saada, ei, rahulikult filmib, esitab küsimusi, järgneb (!) Depp’ile jne, ehk siis – tal pole hetkekski muret, et Depp võiks teda rünnata. Ei mingit hirmu väidetava vägivallatseja suhtes.

Sul pole vist kunagi stereotüüpsetest venelastest naabreid olnud?

Teemast ei tea muidugi midagi, nagu keegi meist, aga väljastpoolt jääb mulje, et kaks inimest tõid teineteises kõige hullema välja. Kui tihti kummalgi käed käisid, ei tea, aga vähemalt neid väljatoodud meile jms vaadates tekib tunne, et ilmselt olid mõlemad vägivaldsed. Eriti ebameeldiv oli vaadata, milliseid sõnu Depp kasutas oma laste ema kohta.

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Kas eelmine kohtuasi mitte UKs ei olnud?

0
0
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Kas eelmine kohtuasi mitte UKs ei olnud?

Jep, oli UK-s.

Suht uskumatu lugu kogu see asi. Kui Heard tõesti seda kõike valetab .. siis see on ikka väga markantne lugu ja kas ei peaks vanglakong tema jaoks terendama? Mulle tavainimesena käib tglt üle mõistuse, et vande all inimene lihtsalt mõtlebki mingi story välja ja esitab seda ja on tunnistajad, kes on tema vigastusi näinud. Kogu kamp valetab? Heard ise vigastas end? Samas, mitte keegi pole iial näinud Deppi teda löömas. Ja kui Depp ütleb jälle, et ta pole teda kordagi löönud ega muul viisil füüsiliselt väärkohelnud, siis on need kaks lugu täiesti risti vastu käivad, sj lugu sellest, kuidas Depp sõrmeotsast ilma jäi. Ja veel kõik need seksuaalse väärtkohtlemise episoodid … Aga kahtlustan, et seda lugu ei ole ei nii ega naa pidi võimalik tõestada ja meile jääb üksnes võimalus otsustada kelle narratiiv tundub loogilisem (sealjuures tuleks objektiivsuse huvides kõrvale jätta asjaolu kumb neist sümpaatsem on).

0
0
Please wait...

Postitas:
svips

Heard on klassikaline näide psühhopaadist: egotsentriline,  patoloogiline valetaja ja manipulaator. Kuigi mitte eriti intelligentne, sest on oma valedega vahele jäänud. Eriti rumal oli spontaanselt tunnistada, et ta lõi Deppi. Sellega on keiss sisuliselt lõpetatud ja praegu toimub lihtsalt afterparty.

Mis on praegsueks teada? Ei ole tõendust, et Depp lõi Heardi; ON tõendus, et Heard lõi Deppi.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 123 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Depp vs Heard