Esileht Ajaviite- ja muud jutud Depreka/stressi korral töölt ära niisama chillima

31 postitus (kokku 31)

Teema: Depreka/stressi korral töölt ära niisama chillima

Postitas:
Kägu

Kui tekib vajadus, ei oleks päevapealt töölt ära tulemine probleem. Kulud suudan üsna madalad hoida, kõik on justkui olemas ning üritan niigi võimalikult vähe tarbida. Ei vastuta kellegi teise ees, pole ülalpeetavaid. Sellegipoolest arvan, et töölt ära tulemine ei parandaks olukorda. Praegu olen heas seisus, aga võib-olla mängib rolli ka see, et töö meeldib.

Kõige raskem aeg oli paar aastat tagasi ülikoolis, võisin päevade kaupa voodis lamada ja magada, sport ja muud hobid olid vastumeelsed, süüa ei soovinud, tõukasin inimesed eemale, aga kooli sundisin end ikka kohale minema, tagantjärele ei teagi kuidas. Tol semestril tegin kõik tööd ja ülesanded ülikoolis maksimumile kuigi tegelikult olin koolis alati “suva mis hinde saan, peaasi et aine tehtud” mentaliteediga. Ma arvan, et kui ma oleks terve aja kodus olnud, puhanud ja end “ravinud” siis oleks siiamaani selles augus.

Please wait...
31 postitus (kokku 31)

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Depreka/stressi korral töölt ära niisama chillima