Esileht Ilu ja tervis Depressioon

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Depressioon

Postitas:

On siin selliseid depressivikuid ka kellele AD d ei mõju.
Mulle tundub et minuga just täpselt nii on. Tarvitan Seroxati aga ikka tuju alla nulli. Mitte midagi teha ei taha/jõua. Mitte millestki ei tunne rõõmu. Elu tundub üli mõttetu ja vaevaline.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 14:32; 16.06 20:27; 16.06 22:02; 18.06 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu sõbrannal ka üks ei mõjunud ja arst kirjutas siis teise välja ja see mõjus. Samas mõju võibki alles ca 6 nädalaga tulla, mitte nii nagu rahustitega, et kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei mõjunud ja arst suurendas doosi, vaatab siis kui pikalt normaalselt elada saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst ütles, et väga väga paljudele AD ei mõju ja nad peavad siis püüdma psühhoteraapia, jooga jm hakkama saada.

Ise võtan ka Seroxati ja aitab väga hästi. Kas oled juba terve kuu võtnud? Algul läheb hullemaks. Võib-olla rohtu vahetada, neid on ju palju. Loodetavasti leiad ravimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui AD ei sobi, kasutatakse ka meeleolu stabilisaatoreid, sageli selliseid, millega ravitakse bipolaarset jm meeleoluhäireid. Siis peaks aga psühhiaatri poole pöörduma, perearst nii spetsiifilises valdkonnas ei orienteeru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 14:20; 17.06 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole võtnud AD-d, aga ma olen geenidoonor ning mul on selle kaudu tehtud ka mingi uuring ravimite mõjust ning seal nimekrijas on umbes kümmekond ravimit, mis mulle ei mõju. Ühe põhjusena see, et organism lõhustab need kiiremini, enne kui mõjuma hakkavad. Pooled nendest ravimitest on depresiooniravimid.
Kui ravim ei mõju, tuleb vahetada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui AD ei sobi, kasutatakse ka meeleolu stimulaatoreid, sageli selliseid, millega ravitakse bipolaarset jm meeleoluhäireid. Siis peaks aga psühhiaatri poole pöörduma, perearst nii spetsiifilises valdkonnas ei orienteeru.

*meeleloustabilisaatoreid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aastakümneid juba võtnud.
Seroxat sügisest uuesti peal. Kaks kuud kevadel ei võtnud korralikult. Täna 10s päev ja mitte midagi teha ei taha,suhelda ei taha jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 14:32; 16.06 20:27; 16.06 22:02; 18.06 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahelduva eduga paarkümmend aastat. Vahepeal kaks last sünnitanud ilma tablettideta. Nüüd oli ka kahekuuline paus rohtudest. Loodan vaikselt et pole jõudnud veel mõjuma hakata. Psühholoogi olen korduvalt külastanud aga praegu istun mustas augus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 14:32; 16.06 20:27; 16.06 22:02; 18.06 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud oma 10 erinevat ad-d mitte ühtegi pole alla kuu võtnud ja ükski pole mõjunud! Mureks pidev jõuetus ja väsimus mis hakkasid umbes 5 aastat tagasi ja 3 aastat tagasi lisandusid vahelöögid. Ja nende ad-de katsetamisega on kaasnenud ainult unehäired millega olen ka oma aasta või veits peale kimpus. Ja nüüd olen otsustanud et püüan hoopis ilma hakkama saada kuna lihtsalt mõnele inimesele ei mõju lihtsalt! Olen nüüd oma aasta ilma olnud ja tunne isegi parem veits kui nendega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on jah üsna erinevate toimeainetega ja ravimi kogus on ka erinev, et mis konkreetsele inimesele mõjub. Nii et kui ei toimi, räägi ikka oma arstiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui AD ei sobi, kasutatakse ka meeleolu stimulaatoreid, sageli selliseid, millega ravitakse bipolaarset jm meeleoluhäireid. Siis peaks aga psühhiaatri poole pöörduma, perearst nii spetsiifilises valdkonnas ei orienteeru.

*meeleloustabilisaatoreid.

Loomulikult. Kehva meeleolu tuleb stabiliseerida, mitte stimuleerida. Parandasin ära. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 14:20; 17.06 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen paljusid erinevaid ravimeid võtnud, eriti pole ükski aidanud. Terapeute olen ka proovinud igasuguseid, pole aidanud. Ei tea ka, mis saab siis niimoodi. Elu tundub üks lõputu hädaorg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen siin milline üldse oleks elu ilma depressioonita. Kuidagi ei kujuta ette. Et saakski elada kerguse ja rõõmuga???
Lisaks deprekale hakkas nüüd PMS ka, mis olukorda veelgi halvendab.
Naeratama ei pane mitte miski, naermisest rääkimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 14:32; 16.06 20:27; 16.06 22:02; 18.06 16:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Depressioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.