Esileht Ilu ja tervis depressioon

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: depressioon

Postitas:

kas ja kuidas olete üle saanud?
ma olen käinud palju erinevate psühholoogide juures ja ei mingit kasu
tablette olen ka võtnud, need võtavad ära kõige hullema, aga ikka on paha ja niikui kuur läbi tule kõik kohe tagasi
mingit konreetset probleemi või muret elus ei ole, aga mitte miski ei paku huvi, süüa ju ehk võiks, aga palju sa ikka sööd eksole
lihtsalt nii paha on, nii igav ja tühi tunne ja mitte midagi ei suuda välja mõelda, mis meeldida võiks, ainult ootan, et see kõik läbi saaks, aga olen veel suht noor ja päris kaua oodata, pole just eriti helge väljavaade

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:59; 29.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama probleem,pluss veel ärevushäire ja pluss veel sellega kaasnevad või kurat teab millega füüsilised hädad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paremaid ja halvemaid päevi. Aga täpselt sama tunne on – ootan, millal see piin ja vaev juba otsa saaks. Kusjuures ärevus häirib tõsiselt mu igapäevast elu. Täna sain keset koosolekut põhimõtteliselt paanikaataki. Pulss läks mägedesse ja pilt pidi eest ära minema. Väga halb oli olla veel tund aega pärast koosolekut. Ainuke põhjus selles, et pidin ütlema mõne lause inglise keeles. No see ei ole normaalne! Kill me. I hate myself.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina võtsin end kätte sundisin trenni.
just sundisin 2 x nädalas trenn.
ja 3 päeva ehk 6htul 2h kiiremat kõndi.
sunni ennast esimene kuu selle graafikuga ükskõik kui hullult end tunned. pärast vähenda ja usu kõik läheb paremaks. v6ta suvalised kursused et elus oleks midagi teistmoodi isegi kui see ei huvita sind… mina valisin täiesti lampi neid. ei huvita aga v6tsin ikka ja usu aitab.
aga sundima pead ennast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemaalgataja, sa tegeled pooliku raviga!
Ainult tablettidest või ainult psühholoogist EI AITA: neid tuleks ikka kombineerida. Lisaks sellele on minimaalne ravitsükkel 6-12kuud!!!, mille käigus tuleb tegeleda nii akuutsete sümptomite maha võtmisega kui ka psühholoogilise nõustamisega, lisaks psühhiaatri külastused, kus määratakse ravimitele uued annused või neid vahetatakse.
Ise ravin oma depressiooni juba enam kui 2 aastat!! ja see ravi ei ole kaugeltki lõppenud.
PS. Perearstide juures AD-sid saades ei saa profesionaalseid nõuandeid ning vajalikke testuuringuid, millega vajalikud preparaadid määratakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

kindlasti trenn, korralik söömine ja muud tervislikud eluviisid. Öeldakse, et asendamatute rasvhapete puudus aju rasvhappelises koostises põhjustab depressiooni, stressi ja ka ärevusäireid jne. Gammalinoleenhape koos E-vitamiiniga soovitas Tallinnas Anna apteekis apteeker. Seda kõike saad külmpress kanepiõlist, vaata http://kanepitooted.perfectplant.ee/category/tooted/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 10:04; 29.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks eelnevale: lisaks rasvhapetele ka magneesium väga oluline, kanepiõlis on seda ka üsna palju, aga tasuks juurde võtta, Kelasin peaks olema kõige imenduvam, vaata lähemalt magneesiumist depressiooni korral http://www.aigarsade.com/Mg_ja_depressioon_I_osa.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 10:04; 29.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kallis teemaalgataja, sa tegeled pooliku raviga!
Ainult tablettidest või ainult psühholoogist EI AITA: neid tuleks ikka kombineerida. Lisaks sellele on minimaalne ravitsükkel 6-12kuud!!!, mille käigus tuleb tegeleda nii akuutsete sümptomite maha võtmisega kui ka psühholoogilise nõustamisega, lisaks psühhiaatri külastused, kus määratakse ravimitele uued annused või neid vahetatakse.
Ise ravin oma depressiooni juba enam kui 2 aastat!! ja see ravi ei ole kaugeltki lõppenud.
PS. Perearstide juures AD-sid saades ei saa profesionaalseid nõuandeid ning vajalikke testuuringuid, millega vajalikud preparaadid määratakse.[/tsitaat]

olengi ikka kõike teinud, millest sa räägid, käin juba 6 aastat psühhiaatri juures, kui rohtu hakkasin võtma, käisin 2 aastat ka psühholoogide juures, aga kuna mingit kasu ei olnud, siis enam ei käi, kuurid on olnud 2aastased, aga nii kui annust vähendan, hakkab jälle paha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:59; 29.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle arst ütles, et paljudel ongi krooniline depressioon ja tabletid elu lõpuni. Tõsi küll, ravi ajal on mul olukord igati ok, täitsa normaalne inimene:) Praegu oligi kõige pikem paus: 3a, aga juba järgmisel nädalal lähen jälle psühhiaatri juurde, sest tundub, et asi hakkab jälle käest ära minema:( Trennid ja kursused siin ei aita.
Pigem söön elu lõpuni tablette, kui et satun jälle pooleks aastaks hullarisse (kuigi see oli omamoodi tore aeg, seda tagasi ei taha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline AD teile kõige paremini on sobinud; mõtlen just neid kellel on lisaks depresioonile ka ärevus.
Ise 12aastat juba selle kõigega hädas olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lisaks eelnevale: lisaks rasvhapetele ka magneesium väga oluline, kanepiõlis on seda ka üsna palju, aga tasuks juurde võtta, Kelasin peaks olema kõige imenduvam, vaata lähemalt magneesiumist depressiooni korral http://www.aigarsade.com/Mg_ja_depressioon_I_osa.pdf%5B/tsitaat%5D

väga huvitav info, kuigi natuke \” toores\” tõlge.
Mulle on magneesium turiiniga mõjunud positiivselt. Olen alati selline melanhoolne ja nukker olnud, kuigi viimasel ajal kuidagi sünge isegi.Teen kuuri magneesiumi ära, ei julge AD isegi peale hakata, langen veel mingisse sõltuvusse, ärevuse vastu anti diapezami kunagi, jummel olin nagu zombi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain oma depressioonist lahti lahutusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis depressioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.