Esileht Ilu ja tervis Depressiooni ravi ei mõju

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Depressiooni ravi ei mõju

Postitas:
Kägu

Aga kui paar päeva siin jälle tagasi, on ka kogu masendus tagasi ja veel hullemal kujul, sest tööasjad on ju kogunenud.

Mida sa teed selleks, et masendust ei tekiks? Kuidas sa tööasjade kogunemist üritad vältida või neile lahendust otsida?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tule minuga ujuma 🙂 mul jooksis juhe kokku ja järgmine nädal on mul selle lahtiühendamiseks. ujumine, meeldivad inimesed, aiatööd, head filmid, palju koeraga jalutamist 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa teed selleks, et masendust ei tekiks? Kuidas sa tööasjade kogunemist üritad vältida või neile lahendust otsida?

Ma ei saa midagi sinna teha, et puhkuse ajal probleeme juurde ei tekiks. Panen küll alati puhkused võimalikult “vaikseks” ajaks, kui ei ole mingit tähtaega jne, aga ikkagi on nii, et teised inimesed, kellest mu töö sõltub, ei tee asju tähtajaks ära, pean puhkuse ajal mingeid olulisi asju lahendama jne. See ei sõltu minust. Ikka on kohutav stress.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus reisil? Käin kolm korda aastas pikemal reisil, lisaks paar korda lähemal, teises linnas näiteks, Saaremaal. Rohkem pole võimalik. Korraks aitab küll see rutiinist välja tulek, teised inimesed, teised probleemid jne. Aga kui paar päeva siin jälle tagasi, on ka kogu masendus tagasi ja veel hullemal kujul, sest tööasjad on ju kogunenud.

OK sain valesti aru sellest märkusest,et ravikulude asemel oleks võinud reisil käia.
Aga sel juhul hoopis – miks sa nii palju/sageli reisid? Ja miks see töö ometi nii stressirohke on? Äkki oleks hoopis mingist ajaplaneerimise koolitusest abi ning võib-olla töö vahetusest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Holistiline teraapia, rännak? Üks rännaku guru tuleb mais kolmeks päevaks Eestisse, saad osaleda. M. Kerro uus raamat? Tee ise midagi enda heaks, küll kusagilt midagi positiivset haakub ja aitab sind edasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ss arvad, et oled tööl asendamatu. Et kui miski su tööasi tegemata jääb, kukub maailm kokku.
Ei kuku.
A ju sulle meeldib olla märter.

Please wait...
Postitas:
isabellabmw

Pead leidma mõne hea psühholoogi kes nö. tekke põhjuse välja selgitab. Ravida võid lõpmatuseni aga kui algpõhjus on välja selgitamata siis pole teha midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui enam midagi ei aita, siis külm vesi võib abiks olla. Taliujumine ja ka end külma kraaniveega ülevalamine. See on looduslik nõelravi. Kui korra ärateed, siis saad aru, miks ta mõjub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

taliujumine on tõesti hea.

grupiteraapia võib ka aidata. siin on igasugu võimalusi lahti kirjeldatud https://avitus.ee/depressioon/

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Ilu ja tervis Depressiooni ravi ei mõju