Esileht Ajaviite- ja muud jutud Desovahendid poes jne. nähtavus 0, märgistamata

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Desovahendid poes jne. nähtavus 0, märgistamata

Postitas:
Kägu

kas teile hakkavad need silma? Kas ei peaks olema kuidagi märgistatud nii, et näeksite neid kohe sisenedes. Läksin täna Lõunakeskusesse (mitte riiderallile), sisendes otsisin kõigepealt, kus asub. Leidsin seinalt väikse pudeli, minust möödus ca 5 inimest, keegi ei puhastanud käsi. Ei, ma ei loe moraali, lihtsalt tunne selline, et neid ei näe seinal, kuna pole tähistatud või näiteks punasega märgitud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas on ka mingi nõue poodidele, et desovahend peab olema kättesaadav? Minu kodupoes (väikelinna Coop) pole märganud, kuigi ka ükskord otsisin. Aga no ma käin kord nädalas poes, äkki vahepeal on juba tulnud ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas nõue, ma ei tea. Kui need on juba seinale pandud, võiks ka silma paista. See on ju meie kõikide ohutuse ja tervise huvides.
Nagu ma kirjutasin, sisenedes ja väljudes kasutasin ainult mina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põlvas oli sama lugu, täna-homme on kaubamaja erandkorras lahti ,on suur ALLAHINDLUS 😉 reklaamid ja puha, aga toidupoodi des vahendeid panna ei jõuta. Võibolla tänaseks juba on,ma väga loodan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selverites on minu meelest juba tükk aega desovahendid kenasti olemas nii infoleti kui iseteeninduskassade juures. Paar päeva tagasi Rimis käes oli sinna sissekäigu juurde ka pandud eraldi laud desinfitseerimisvahendite ja kummikinnastega.
Maksimarketis nt ei jäänud midagi silma – õnneks omal on väike pudel kogu aeg taskus kaasas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selverites on minu meelest juba tükk aega desovahendid kenasti olemas nii infoleti kui iseteeninduskassade juures. Paar päeva tagasi Rimis käes oli sinna sissekäigu juurde ka pandud eraldi laud desinfitseerimisvahendite ja kummikinnastega.

Maksimarketis nt ei jäänud midagi silma – õnneks omal on väike pudel kogu aeg taskus kaasas.

Millisest Selverist jutt? Tahaks ka seal käia. Alles eelmise nädala lõpus pühapäeval käisin Lasnamäe Selverites ja kuskil polnud deso vahendeid näha. Ei sisenedes, väljudes rääkimata iseteenindusest. Nii, et kõlab väikse laimuna see jutt, et olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin just poes ja mõtlesin sama. Ausalt tahaksin, et desovahendid oleksid paremini eksponeeritud, mitte, et peaksin neid taga otsima. Lisaks võiks inimesed oma kilekindad ISE prügikasti panna, mitte jätta neid kärusse vedelema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks võiks inimesed oma kilekindad ISE prügikasti panna, mitte jätta neid kärusse vedelema.

Kärumajades peaksid olema prügikastid! Praegu viivad inimesed käru kuni kärumajani, aga seal polegi neil oma kindaid ja paberilehti kuhugi mujale panna kui jätta kärusse või visata maha. Neid endaga autosse kaasa võttes kaob ju kaitsmise mõte ära!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Bauhofis nägin. Internetis saab nt photopointist tellida 500 ml

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kristiine keskus on küll selles suhtes eeskujulik. Inimesed kasutavad ka aktiivselt.
Merimetsa Selveris ja Mustika keskuses ei näinud kusagil, võimalik, et kuhugi nurga taha peidetud, aga mis neist siis kasu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millisest Selverist jutt? Tahaks ka seal käia. Alles eelmise nädala lõpus pühapäeval käisin Lasnamäe Selverites ja kuskil polnud deso vahendeid näha. Ei sisenedes, väljudes rääkimata iseteenindusest. Nii, et kõlab väikse laimuna see jutt, et olemas.

järve selveris ei ole ma ka leidnud. järve keskuses ka esmapilgul ei leidnud, kuigi täna spetsiaalselt otsisin. lõpuks leidsin ühe kaugema sissepääsu juures olevate tualettide juurest seina pealt mingi ilma igasuguse märgistuseta musta kastikese, sealt sai tõesti midagi vajutada endale. peasissepääsu juures pole küll näinud.

rimides on des-jaam seevastu juba koroonaeelsest ajast sissepääsu juures, nüüd hiljem on lisatud neid ka mujale, väga mõistlik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mustika keskuses ei näinud kusagil, võimalik, et kuhugi nurga taha peidetud, aga mis neist siis kasu.

mustika keskuses on küll, vähemalt ühe sissepääsu juures, aga loogiliselt võttes peaks ka teiste uste juures ikka olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rääkisin Pärnu Selveritest. Ennatlikult eeldasin, et kuna tegu on ketipoega, siis on ühesugune lähenemine kõikjal, aga tuleb välja, et nii polegi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kristiine keskus on küll selles suhtes eeskujulik. Inimesed kasutavad ka aktiivselt.

Kristiines on Prisma, need ongi eeskujulikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selver pole üldse oma asjadega hakkama saanud.

Tegelikult peaks olema desovahendid, ühekordsed paberid ja pügikast:
1. Kärude juures, et saaksid ise sangu ja käsi puhastada.
2. Kassade juures, kus paned kaupa kotti ja teinekord oled sunnitud kasutama makseterminali. Minul eile nõudis kaart ikkagi PIN-i, ju siis see pisteline kontroll.

Veel peaks olema suured ja punased sildid, mis käsiksid inimestel kasutada eelmainitud vahendeid.

Ja alates eilsest peaks olema kõikides kassades põrandal lindid maas, kui kaugel võib eelmisest inimesest seista, sest minu kogemus näitab, et inimesed saavad 2m oma peaga ikka väga erinevalt aru. Isegi pidin ühele prouale eile märkuse tegema, et palun astugu paar sammu eemale. Pööritas silmi. No mis teha, kui on ikka vaja selga ronida.

Ja ausalt öeldes, kinni tuleks panna kõik toidupoed, kes ei suuda neid reegleid kehtestada ja tingimusi luua.

Ja ma pole niisama kuri vaid ma TÕESTI soovin, et see jama meie kõigi jaoks kiiremini lõpeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka ei leia neid vahendeid. Käisin 14.03 Rimis – seal ma tundsin selle deso lõhna, aga üles ei leidnud. Müüja ütles, et on teise sissepääsu juures kärude hoiukohas. Oligi täiesti kärude varjus. Nähtamatu neile, kes ei kasuta seda sissepääsu.
Teine poeskäik oli 19.03 Coopis. See oli poes sees PEALE korvide asukohta. Võibolla nüüdseks nad taipasid nihutada lähemale, et juba enne korvi võtmist on käsi puhas. Või siis olgu üldse õues, et ka ukselingid ja -klaasid puhtaks jääks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mida on prismal pistmist kristiine keskuse desinfitseerimisvahenditega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks võiks inimesed oma kilekindad ISE prügikasti panna, mitte jätta neid kärusse vedelema.

Kärumajades peaksid olema prügikastid! Praegu viivad inimesed käru kuni kärumajani, aga seal polegi neil oma kindaid ja paberilehti kuhugi mujale panna kui jätta kärusse või visata maha. Neid endaga autosse kaasa võttes kaob ju kaitsmise mõte ära!

iga poe ukse juures on ju prügikastid täiesti olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kalamaja Benu apteegis polnud. Väga ebameeldiv oli seal katsuda ukselinke ja siis otsida kotist rahakotti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mõnes riigis veel desovahendit sedasi saada on, et avalikes kohtades saab kasutada lausa? Lihtsalt huvitab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea aga täna tahtsin kuskilt poest osta deso vahendit koju ja autosse. Kuradi PRISMA on nagu SPEKULANTIDE KESKUS, desovahend oli 18.90 € vist 400-500 ml plast pump!!! HALLOOO, apteegist saab poole odavamalt – kuradi väljapressijad sellised.
PRismas nägin poe vahendit iseteeninduskassa mutti laua peal. Pumppurk. Ruuporist röökis, et minge INFO letti, seal saab ka desinfitseerida. KArdavad vist, et keegi paneb pätsu need desovahendid.
MAKSIMAS Linnamäe tee omas oli ka iseteeniduskassades istuva muti laua juures. MEmm vaatas sellise näoga nagu oleksin ta personaalset pumpa näppinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ka täna õhtul Kristiine Prismas: vaatasin peale sisenemist korvide juures ringi, ei ühekordseid kindaid, ei des.vahendit. No olgu, siiani ilma läbi saanud ja saan ka seekord hakkama. Puuviljaletis käsi ei tõusnud lahtisi puuvilju valima, ka seal polnud kindaid, ostsin pakitud ja poole niruma välimusega. Iseteeninduskassadest töötas ainult üks osa, pooled kassad välja lülitatud. No olgu, saan aru, et inimesed üksteisele liiga lähedale ei tuleks. Kirusin mõttes, et oleks võinud siis mõned osad veel avada, isegi kui üks müüja valvab rohkem kui 2 vahekäiku, siis enamus ostjaid abi ei vaja, oleks palju kiiremini saanud. Järjekord oli 3-4 inimest, umbes sama pikk kui tavakassades.
Väljudes läksin jyskist mööda, iga värava küljes ühekordsed kindad, müüjal letil des.pudel. Oleks oodanud vastupidist, toidupoes kindad ja des.vahend, kilesse pakitud kodutekstiil või plastvidinad võiks vabalt ka ilma spets kinnasteta müügil olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tartus Vahi Selveris on ka juba paar nädalat infoletis ja kassade juures desvahendid kenasti olemas, aga kas rahvas kasutab…ei ole tähele pannud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie maakonnalinna poodides oli iga ukse juures deso,vahend, ühes poes lisaks karp ühekordsete kinnastega. Seega on meie linnas asi korras (muidugi kõikides poodises ei käinud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

no tänasest on siis desovahendite olemasolu poodides ja teenindusasutustes kohustuslik, eks näe, kuidas seda nõuet järgitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie maakonnalinna poodides oli iga ukse juures deso,vahend, ühes poes lisaks karp ühekordsete kinnastega. Seega on meie linnas asi korras (muidugi kõikides poodises ei käinud).

Ma ei teadnudki, et Eestis on Meie linn? Kus täpsemalt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile oli Rebase Rimis infoletis vurts ja kindad olemas.

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Desovahendid poes jne. nähtavus 0, märgistamata