Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 170 )

Teema: Detsembri beebid 2017

Postitas:

Hei hei:)

On siin kedagi juba ka sellesse aega?

Ise sain hommikul triibud ja tähtaeg peaks olema 7.12.. Kodus kasvamas ka 1a7k poja 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 21:41; 04.04 11:44; 12.04 13:20; 12.04 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina sain 2 triipu 30.märts, sünnituse tähtaeg peaks olema 11.detsember 🙂 Kodus kasvamas 5 aastane poja ja 1a5k tütar 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 22:48; 05.04 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sain triibud 1.aprill, tähtaeg peaks olema 7.12. Kõik uus ja huvitav, et siis esmakordselt rase 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei julge veel kõva häälega hõisata aga sain 31.märts oma triibud ja peaks nii 12. detsember oma pesamaunale silma vaadata saama????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sain esimesed heledad triibud 29nda õhtul. Praeguseks triibud juba tumedamad. Päevade järgi peaks TA olema 6.detsember. 24ndaks on ka arstile aeg pandud raseduse tuvastamiseks, kuid selle vist muudan ära, kuna seda arsti guugeldades lugesin nagu õudusjutte 😀 Kodus ees kasvamas ka praeguseks 3a 3k preili 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,
Ma sain 03.04 kaks paksu kriipsu kätte ja tähtajaks arvestasin välja 08.12. Meil on kodus ka üks 2-aastane preili juba olemas.
Lisan veel, et arsti juurde saan minna 24.04. Lugesin ka netist ta kohta erinevaid arvamusi, kuid ma lähen vaatan ta siiski isiklikult üle, et oma arvamus tekitada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kui meid siia juba koguneb vaikselt ????

Kuidas teil enesetunne? On mingeid tunnuseid?
Endal väsimus,kerge iiveldus,kõrvetised natukene,alakõhus torked/valud ja rinnad pakitsevad.
Väheke kardan ka,kuna see minu kuues rasedus. Enne poja oli 4 peetumist. Ja poja sündis keisrilõikega. Ja tema ostmise alguses olid mul verejooksud. Nii südamest loodame et kõik läheb hästi ja tule suurele vennale väike õeke 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 21:41; 04.04 11:44; 12.04 13:20; 12.04 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks kindlaid tunnuseid on väsimus. Mul see hetkel neljas rasedus. Esimene katkes väga varakult 2013a jaanuaris, teise tulemusel sündis tütar 2014a jaanuaris ning 2016 suvel kaotasime kaksikud poisid. Viimase kolme ühine tunnus ongi jube väsimus. Juba on päeval uinakud platsis, ei jaksa lihtsalt vahepeal ärkvel olla. Ja vahepeal näiteks aevastades on rebenemistunne naba all. Hetkel veel muid tunnuseid ei ole, paar korda on päeval iiveldanud, kuid veel ei julge seda raseduse süüks panna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei taas! Ka minul on meeletu väsimus, ma küll päeval ei maga aga õhtul ei jaksa kaua enam üleval olla 🙂 Rinnad ka natuke külje pealt valusad ja aegajalt päevadelaadne kõhuvalu. Iiveldust õnneks pole, polnud seda ka kahe eelmise rasedusega. Püksid ka nagu pigistaksid või selline ebamugav tunne kõhul. Muud polegi. Arstile sain aja 20 aprill 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 22:48; 05.04 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mina sain ka oma triibud ja tähtajaks näitab kalender 04.12. Sümptomid nagu on ja ei ole ka, rinnad on tundlikud ja aegajalt alakõhus ka päevade taoline valu. Väsimus muidugi ka. Kuna tegemist on esimese rasedusega, mis on väga raskelt tulnud kuna oleme mehega saanud mõlemad arstilt teate, et meil omavahel väga raske lapsi saada siis on tegu pisikese imega. Selle võrra ka muretsen rohkem, kas temaga kõik ikka hästi. Õnneks saan arstile 11 aprill ja hetkel peaks olema 5n+6p rasedust:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad naised!

Testi pole veel teinud aga olen 99,9% kindel et detsembris sünnib meie perre kolmas laps. Tähtajaks kalkulaatori abil 27 detsember ja nädalaid oleks 2+5.
Testi tunnen et vara teha, kuigi kibelen kuna tunnuseid on rohkem kui küll.
Kõhus mullitab, kergel paha olla ja nagu poleks ka, eile tuli keset päeva selline uni et magasi natuke ha ma pole oma laste kõrvalt seda varem saanud tehagi, suht kohe sain aru mis toimub.

Nädala pärast oleks ok testi teha aga ma vb ei suuda nii kaua oodata ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:45; 18.04 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on esimene rasedus ja tähtaeg 10. dets. Pikk maa veel minna 🙂
Sümptomeid pole ca nädal aega olnud, ei teagi mida arvata.

Esimene UH on 18.04

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sain ka oma triibud. Tähtajaks päevade järgi 21.12.17. See siis teine rasedus, esimene laps saab järgmine kuu kaheseks. Sümptomeid põhimõtteliselt ei ole, ainult rinnad on natukene hellad. Sama moodi – sümptomiteta – kulges ka esimene rasedus. Millal ja kuhu arstile, seda kahjuks ei tea. Alles kolisime Eestist ära ja nüüd on suur peavalu arstile saamisega. Aga püüan positiivselt mõelda ja loodetavasti läheb kõik hästi. Ikka nii nagu peab. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina sain täna hommikul oma triibud, tähtaeg 21.12.17. Ootan kolmandat last.Sümptomeid samuti pole. Hommikul veel mõtlesin, et mõtetu on testi teha, kuna sümptomeid ju pole üldse. Aga kuna päevad olid kaks päeva üle läinud…no tegin lõpuks 🙂 Arvestades vanust, siis tulid triibud ikka suht ruttu, peale Miena eemaldamist said tulla ainult kolmed päevad.

Kuna kuulun vanuse järgi riskirasedate hulka, siis otsisin juba välja kõikvõimalikud uuringud. Kaks eelmist last kandsin emakakaela õmblusega, siis 100% tõenäosusega saan ka sel korral selle kaunistuse endale.

Peaks vist arstile ka aja panema….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja..

Kuidas olete iiveldusega hakkama saanud? Viimased päevad hommikust õhtuni sees ainult keerab..JUBE! Mäletan et poisiga oli ka iiveldus aga mitte nii hull..

Ja homme helistan arstile ning loodan aja saada juba selle kuu lõppu enne Eestisse tulemist 🙂 Homme saab 6 nädalat täis ????

EKUKAS- Kui küsida võib siis kuhu kolisid? Ehk oskan kuidagi nõu anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 21:41; 04.04 11:44; 12.04 13:20; 12.04 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisime ikka Soome. Kuhu mujale Eestist minna.. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus kõigile!

Mul kalkulaatori järgi 5+0 ja tähtaeg 13.12. Rinnad valusad pole, kõht ei valuta, ei iivelda. Positiivse testi sain juba tsükli 24. pàeval(tsükkel regulaarne ja 28 päeva) ja seni on see triip järjest tumedamaks läinud(jah, olen saritestija:)) Muret teeb hetkel see, et eeldatavate päevade eel hakkas pruunikalt määrima, arvasingi et ju oli keemiline rasedus ja päevad hakkavad. Aga no siiani pole hakanud, täna jàlle tumepruun määrimine hommikul wc-paberil ja pesukaitsmel. Tegin täna hommikul veel ühe testi, testitriip ilmus kohe ja oli väga tume-tumedam kui kontrolltriip. Ei teagi, mida arvata. Pisut siis määrib aeg-ajalt pruunikalt, test on vägagi kahe triibuga. Arsti jurde alles 25.04 ja muretsema paneb ikkagi. Mul on juba kolm last ja nüüd pesamuna soov. Kuna on esinenud peetumisi, siis panebki muretsema see määrimine. Aga no ei taha üle ka mõelda, kuid raske on, sest kord olin õndsas ootuses arsti juures uh-s, nädalaid teadaolevalt 8+ ning siis ilmnes, et loote areng peatus ca 5+….
No igatahes soovin ma teile kõigile ja ainult positiivset ootusaega ja ilusat kevadet!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EKUKAS- Me kolisime ka märtsi algul tagasi Soome :).
Kui soovid võin privaatselt kuskile kirjutada kui soovid infot kuidas asjad siin käivad jne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka detsembribeebide grupiga. Triibud sain juba 5 päeva tagasi ja viimase menstruatsiooni järgi arvestades peaks tähtaeg olema 21.detsember.
Aga ma olen suutnud endale hankida külmetushaiguse. Nohu, kerge kurguvalu ja väike palavik (kõigub 37.1-37.5 vahel). Hetkel siis teine haiguspäev. Jäin kohe koju, joon teed ja üritan puhata. Ravimeid ei julge üldse võtta ja natuke murettekitav on, sest esimene rasedus ja ei oska midagi arvata asjast. Olen terve Interneti juba läbi lugenud erinevatel teemadel seoses külmetushaiguste ja rasedusega.
Kas keegi oskab nõu, mida teha? Või on kellelgi sama olukord olnud varasemate rasedustega?

Rasedusaegsetest sümptomitest on siiani rindade valulikkus ja aeg-ajalt kerged alakõhuvalud/torkimised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead see väike külmetuse nähud võivad ka vabalt olla organimsi reageering rasedusele 😀 Mul esimese lapsega oli kõht lahti – lihtsalt organism reageeris uuele olukorrale nii, mingit bakterit ei leitud. Ja kõrgem kehatemperatuuur on ka suht normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelneva jutu jätuks tahtsingi küsida, kuidas teil määrimisega-on esinenud?

bossanova, millegipärast läks postitus Käo alt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle määrimisega soovitan soojalt emose pöörduda,määrimine ei ole hea,ise olen ka sellepärast säilitamisel olnud ja avastati hematoom mis veritseski,määrati duphastoni ja vahepeal teevad süsti mis peatab määrimise.Igatahes tähelepanuta ei soovitaks jätta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 16:58; 12.04 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nüüd suur mure ????
Korraks tuli tugevam kõhuvalu ja hakkas veritsema. Poisi ajal oli sama..kahel korral olid verejooksud ja põhjusteks hematoomid. Ma nii loodan et kõik korras ja läheb üle see..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NeiuTriin – ma avalikult siin oma nimelist e-posti ei tahaks praegu jagada veel. Muidu võiks suhelda küll. Kuigi ma olen juba nii palju googeldanud ja mõtlen siis, et lihtsam on Eestisse tagasi minna. 😀

Külmetushaiguse osas, siis minul eelmine rasedus algas ka haigusega. See on üsna tavaline, et rasedusega immuunsüsteem nõrgeneb ja paljud saavadki rasedusest nt haigestudes teada. Kui midagi valutab, siis ühe valuvaigisti võib julgelt võtta. Paratsetamool on kõige leebem ja täpseid koguseid ei mäleta, aga võib ka raseduse ajal kasutada. Minul esimese raseduse alguses (5+ midagi nädalat) oli ka kurk valus, hääl läks ära, köha ja nohu. Kurgu raviks kasutasin ööseks viinakompressi kaelale ja päeval tärpentini salv kaelale+sall. Sain 3 päevaga hääle täitsa tagasi ja kurguvalust ka lahti. Külmetuse raviks jõin palju teed ja vedelikku lihtsalt. Sellepärast väga muretsema ei pea. Ei ole külmetus tavaliselt kuidagi ohtlik rasedusele. Quixx ninasprei (meresoolalahus) on ka täitsa lubatud kasutada. Kuigi minule arst ütles, et kui vaja, siis võib ka vängemaid ninaspreisid kasutada.

Määrimise osas mina väikse määrimise pärast ei muretseks. Alguses on normaalne, et sellel ajal, kui päevad hakkama peaksid, võib õrn määrimine tekkida. Kui muutub juba tugevamaks ja ei ole enam lihtsalt määrimine, vaid juba heledam/värske veri, siis peaks küll arstiga konsulteerima. Muidugi oma südame rahustuseks võib ikka arstiga konsulteerida. Ma esimese raseduse ajal jooksin ka poole tööpäeva pealt EMOsse, sest vetsus oli paberil õrn pruunikas triip. Murtsemiseks põhjust polnud ja arst seletas, et kerge määrimine on täitsa normaalne. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski määrimine ei ole normaalne,kui kasvõi määrib aga mõni siin kirjutab et lausa veritseb ei saa normaalne olla.Kui raske on emos ära käia ja veenduda et kõik korras kui pärast kahetseda et ei viitsinud minna,ega keegi ära ei söö isegi kui korras kõik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 16:58; 12.04 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes on nö emosse minek vähe teistmoodi. Siis tuleb enne ette helistada ja siis öeldakse kas vaja koha peale näitama minna. Ja kui rasedus väga väike siia ei tehta midagi väga..kui vaid öeldakse et kui peab katkema siis peab. Siin ei ole sedasi nagu Eestis et kohe pannakse ravi peale jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 21:41; 04.04 11:44; 12.04 13:20; 12.04 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun ka teiega. Minul oli Märtsi kuus ivf esimene katse ja mis õnnestus. Peale pikka kuut aastat ootamist. Arstile lähen nüüd uuesti 18.04 tähtaeg peaks olema 07.12
Palju palju õnne kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu olukord hetkel parem..veritsus lõppes eile juba..hetkel määrib pruunikat. Järeldan et oli taas mingi verevalum mis läks katki. Poisi ajal oli täpselt sama.
Ja jube kuidas iga päevaga aina rohkem ja rohkem sees iiveldab..öäk!
Helistasin ka nö arstile ja aja sain 27.04. Ei jõua ära oodata ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga uskumatu kuidas iga päeva jään üha rasedamaks – eile tegin testi, kuigi ei tundnud ennast üldse rasedana, päeval korra iiveldas. Täna ei suuda juba praetud sööke süüa, juba mõte praetud kanast ajab iiveldama ja okseklomp on terve hommiku nüüd kurgus olnud. Teksapüksid pigistavad ebameeldivalt vöökohast, nagu oleks naba all mingi asi. Kõht mullitab täna koguaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul palavik ja kurguvalu üle läinud, nüüd vaevab veel ainult nohu. Täna oleks pidanud olema menstruatsiooni esimene päev ka. Seega 4 nädalat on täis ja homsest hakkab tiksuma viies 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 170 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.