Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 170 )

Teema: Detsembri beebid 2017

Postitas:

Tere kõik triibulised! ????
Olen siin pea nädal aega juba salaja lugemas käinud, kirjutaks ka nüüd natukene.
Jaanuaris jätsin minipillid ära ja 12.04 ilutseski juba testil kaks triipu.
Kodus kasvab 1,5 aastane poeg. Hetkel saab veel öösel (vahel päeval ka natukene ????) rinnapiima, aga plaanin juba vaikselt lõpetada.
Sümptomitest vaevavad hetkel väsimus, väike iiveldus ja vahel ka külmavärinad. Alakõhus ka veidi tuikab, aga see õnneks täiesti normaalne.
Arstile saan juba ülehomme, ei jõua ära oodata! ☺️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 23:18; 20.04 21:56; 24.04 11:25; 24.04 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To: Kägu.
Miks sa rp ära tahad lõpetada? Raseduse pärast?

Ma esimest last imetasin raseduse 7nda kuuni. Kahetsen natuke et nii vara tookord lõpetasin. Praegu ka pisem saab rinda ja tema puhul ma ei plaani lõpetada. Sinna on veel pikk aeg aga prooviks vb tandemimetamist. Suurem nalgunii saaks üks-kolm korda päevas siis rinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Minul oli ka täna esimene ultraheli, päevade järgi peaks olema 7+2, kuid ultrahelis oli näha vaid lootemuna ja loote algeid, vastas 4-5nädalale. Arst ise ütles, et päevade järgi klapib, kui viljastumine toimus hiljem, ma tean kindlalt, et see sai olla kas 18 või 19 märts, sest siis oli mees kodus. Ei teagi mida arvata nüüd, päevade järgi TA peaks olema 6.12.2017, kuid samas päev hilisema tähtajaga ootaja eespool nägi juba südamelööke. Üsna õnnetu päev täna. 2.mai uuesti ultrahelisse, loodan, et siis saan targemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Minul oli ka täna esimene ultraheli, päevade järgi peaks olema 7+2, kuid ultrahelis oli näha vaid lootemuna ja loote algeid, vastas 4-5nädalale. Arst ise ütles, et päevade järgi klapib, kui viljastumine toimus hiljem, ma tean kindlalt, et see sai olla kas 18 või 19 märts, sest siis oli mees kodus. Ei teagi mida arvata nüüd, päevade järgi TA peaks olema 6.12.2017, kuid samas päev hilisema tähtajaga ootaja eespool nägi juba südamelööke. Üsna õnnetu päev täna. 2.mai uuesti ultrahelisse, loodan, et siis saan targemaks.

Muidugi ei saa öelda sulle et ära muretse aga proovi olla rahulikult ja puhka. Õnneks pole see 2.mai enam kaugel. Ja kui sa mõtled mind kellel oli südametöö ja kõik olemas siis võis see rolli mängida ka sellest et mulle tehti kuntslik viljastamine, seega oli embüoid juba nelja päevane ja väga heakvaliteediga kui siirdati minu sisse.
Minul endal on nii hetkel et eile õhtul hakkas kõht päris tugevalt valutama ja nüüd ma siis lihtsalt olengi voodiresiimil et oleks kergem olla. Õnneks lähen ise ja ämmaka juurde ka juba järgmine nädal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei julge veel kõva häälega hõisata aga sain 31.märts oma triibud ja peaks nii 12. detsember oma pesamaunale silma vaadata saama????????????

Kurb, aga mina jäin jälle oma triibukesest ilma….
Ei teagi enam, mida tahta…

Õnnetu Mammukas5????????????????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To: Ka87
Ma lihtsalt tunnen, et minu piir on käes. Emotsionaalselt on see juba väga kurnav. Enamus ajast on nibud katki ja vahel isegi verised. Tahaks nüüd natukene enne teise lapse tulekut end koguda ????

Käisin täna arstil. Esmaspäeval UH, nii väga ootan juba ????
Päevade järgi on nädalaid praegu 7+2, TA 5. detsember.
Enesetunne on väga ok, väsimus kimbutab ainult. Esimest last oodates ma juba sellel ajal kallistasin wc potti ja suurema osa ajast ainult magasin. Loodetavasti pääsen seekord kergemalt ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 23:18; 20.04 21:56; 24.04 11:25; 24.04 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere 🙂

Ma vist liitun ka teiega 🙂 19.04. sain oma esimesed triibud! Praegu meie “tegutsemise” järgi, peaks beebi nägema ilmavalgust 22.12. Endast nii palju, et üritanud olen kahel korral. Esimene abielugi läks selle nahka, et ei suutnud mehele last ilmale tuua (tolleks momendiks üritasime 1,5 aastat). Praeguse elukaaslasega alustasime septembris… Siiani pole päris kohale jõudnud, et kas tõesti, ei julgegi väga rõõmustadagi. Ilmselt pettumusi on olnud palju, mul PCOS, olin juba peaaegu leppinud mõttega, et jäängi ainult kellegi tädiks 🙁
Aga 26.04 esimene UH, ei jõua ära oodata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega. Peaks tulema jõulukink 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Ka mina nägin paar päeva tagasi kahte triipu. Olen ühtaegu rõõmus ja hirmul. Olen läbi elanud enneaegse sünnituse ja sellest tingitud lapsekaotuse. Riskantne saab olema ka see rasedus. Tean vaid seda, et ma ei taha alla anda. Tunnen, et pean andma võimaluse. Meie pisike kaitseingel saatmas, loodan parimat.
Pikemalt ehk kunagi edaspidi kinnises grupis. Praegu on kõik pealegi veel väga õhkõrn, nagu see teine triibuke :).
Soovin kõigile edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas detsembribeebide ootajatel läheb? 🙂

Minul jookseb kuues nädal ja endiselt on sümptomiteks ainult valusad rinnad ja aeg-ajalt kerged alakõhutorked/tuikamine. Väsimus on vist ka veidi suurem kui tavaliselt. Arstiajani veel täpselt 3 nädalat. Ei jõua ära oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina sain oma tugevad kaks triipu 5. aprillil. See oli suur üllatus ja ehmatus samal ajal. Arsti aja sain alles 11.mai. Nüüd ei suudagi ära oodata kuna lõpuks arsti juurde saan, sest kõik on nii uus ja huvitav. Natuke kindlust sain, kui käisin erakorralises sest jubedad selja valud olid, ja siis nägin pisikese südamelööke, väike hirm on ikka sees aga loodame parimat.

Süptomitest nii palju, et kogu aeg on süda paha, iiveldab ja kõhus keerab. Alaselg valutab hirmsasti ja väsimus on ka suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi juba mingi salajase fb grupi peale ka mõelnud on? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 23:18; 20.04 21:56; 24.04 11:25; 24.04 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võiks küll 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jookseb ka kuues nädal (5+4) ja arsti aega pole saanud. Kui enne mai lõppu pabereid korda ei saa, siis sean sammud Eesti poole tagasi. Tahaks ka ju kindlustunnet, et kõik on ikka päriselt hästi. Kuigi miks ei peaks olema, onju. 🙂

Sümptomitest endiselt vaid suuremad ja valusad rinnad. Väsimus on ka suurem kui tavaliselt, aga saan päeval koos pojaga magada vähemalt.

Salajane grupp võiks olla küll, aga ise liituksin praegu vaid juhul, kui see on täitsa salastatud, et otsiguga välja ei tule ja jutud grupist väljapoole koos nimedega ei liigu. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan ka sellist gruppi.
Siin pole isegi veel sõna sekka öelnud, aga oma triibud sain 14.04, tänasega 5+2 ndl päevade järgi siis. Samuti päevade järgi on TA jõululaupäev, 23.12.17. 🙂
Arstile tundub nii hirmus minna, ja ma ei suuda välja mõelda kõige mõttekamat aega selleks. Kohe? 6+? 8+? 11+?
Mis teie muidu arvate sellest, et teie beebid jõulukuul, või isegi jõuludel, sünnivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jooksmas 8 nädal (7+4) ja esimene kontroll neljapäeval????
Enesetunne põhimõtteliselt sama: väsimus,suurenenud ja rasked rinnad,iiveldab 24/7,aeg ajalt valud/torked alakõhus ja ka alaselg valutab aeg ajalt. Ja lisaks pole siiani määrimine järele andnud. Aga ei muretse kuna poja oodates oli ka pikalt selline asi..kuid siiski ei anna see hinges ka ikkagi mingil määral rahu. Eks siis neljapäeval kuulen kas kõik korras ja loodan et leitakse südametoonid kiirelt ka ilusti ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Meil tulemas teine laps, tähtaeg 7.12. Esimene laps sai just 4. Arstiaeg on alles 11.mai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei…liitun teiega siin vahvas grupis..esimesed õrnad heledad triibud sain juba eelmise nädala neljapäeval aga ei julenud veel hõisata väga..täna sain veretesti tulemuse, HCG oli üle 200, arst arvas, et päris hea tulemus kuigi neljapäeval kordan testi..tegemist nimelt IVF rasedusega..nädalaid siis 4+2. Esmarase, üritanud tänaseks kokku 4 aastat…jõhker pikk ja vaevaline teekond on maha käidud ja nüüd siis lõpuks…ma ei suuda seda lihtsalt ikka veel uskuda.. TA on 30 dets :)) Tore aastavahetus küll..saan ilutulestikku haigla akendest imetleda 😛 Aga ma ei kurda..olen õnnelik..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnesoovid Viki85 🙂
Kindlasti oli väga tore neid triipe testil näha kui juba 4 aastat neid saada olete üritanud! Mõnusat kulgemist koos uue kõhuelanikuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 07:39; 24.04 18:22; 16.05 18:19; 23.05 08:23; 30.05 16:59; 13.06 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna esimeses ultrahelis. Kahjuks ei olnud loodet veel näha. Loode on kas väiksem (päevade järgi 7+6) või siis peetunud. Kahe nädala pärast uuesti, nii loodan, et kõik on korras. Praegu on tuju nii kurb ja paha ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 23:18; 20.04 21:56; 24.04 11:25; 24.04 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen oma loo kirja, mis minuga nv juhtus. Nimelt hakkas mul reedel enne lõunat kõht päris tugevalt valutama. Ei saanud üht ega teistpidi enam olla. Helistasin igaksjuhuks ka arstile,(kodulinna arstile, muidu käin Tallinnas IVF pärsast) kutsus mind kohe läbivaatusele. Seal selgus et lootekotis ei ole loodet enam. Ma olin täiesti sokis. Kuidas küll nii ?Olin alles teisipäeval arsti juures käinud ja kõik oli hästi, loode nähtav ja südametöö ka. Ütles et ilmselt on rasedus peetunud aga ta ei taha minult võtta viimast võimalust/lootust. Viimane võimalus/lootus oli see et kõik UH aparaadid ei ole samasuguse kvaliteediga ja temal oli just halvem. Aga arvas siiski et peetunud kuna kolm päeva varem oli juba kõik ilusti nähtaval aga tema ei näinud midagi.Igaksjuhuks pani mulle teise arsti juurde aja esmaspäevaks(täna)kuna seal parem UH aparaat. Terve nv ma ainult muretsesin, pisarad voolasid, hinges oli nii suur valu ja tühjus. Ja olin täiesti maha matnud lootuse et esmaspäeval midagi näha veel on.
Täna siis käisin vastuvõtul.Olin endas natukegi rahu leidnud ja harjunud sellega et midagi pole enam teha. Heitsin siis pikali ja arst vaatas mind läbi. Nii kui UH-ga vaatama hakkas nägi kohe ära loote ja südametöö. Kõik oli hästi. Ma olin nii õnnelik, ma eii suutnud uskuda seda. MINU VIIMANE LOOTUS OLI TÄITUNUD. Selline lugu siis. Loodan, et saate aru mida ma nüüd siia kirja panin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand jumal ma lööks selle vana aparatuuriga arsti oma kätega maha sellise jutu peale vist 😀 oh jummel küll…

Teste olen teinud tänaseks juba 5 😀 iga päev teen sest ikka veel ei usu, et mu silmad kahte triipu näevad 😀 no se on ikka niiii ulme…ma olin juba igasuguse lootuse kaotanud ja juba täitsa käega löömas…olin 100% kindel, et minu silmad neid müstilisi kahte triipu küll ilmaski ei näe..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand jumal ma lööks selle vana aparatuuriga arsti oma kätega maha sellise jutu peale vist ???? oh jummel küll…

Teste olen teinud tänaseks juba 5 ???? iga päev teen sest ikka veel ei usu, et mu silmad kahte triipu näevad ???? no se on ikka niiii ulme…ma olin juba igasuguse lootuse kaotanud ja juba täitsa käega löömas…olin 100% kindel, et minu silmad neid müstilisi kahte triipu küll ilmaski ei näe..

Kusjuures minul oli sama värk. Neli päeva järjest tegin testi ja siis lõpuks tellisin endale veretesti ka veel. Ei ikka täitsa kindel olla. Nädal peale siirdamist oli näit 373 ja kaks nädalat peale siirdamist 1493. Ise ootasin ka 6 aastat et rasestuda. Kuigi ma olen veel noor 24a. Aga tahtsime varakult juba last saada. Nüüd neljapäeval juba ämmaka juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 21:03; 30.04 17:35; 02.05 17:48; 01.06 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand jumal ma lööks selle vana aparatuuriga arsti oma kätega maha sellise jutu peale vist oh jummel küll…

Teste olen teinud tänaseks juba 5 iga päev teen sest ikka veel ei usu, et mu silmad kahte triipu näevad no se on ikka niiii ulme…ma olin juba igasuguse lootuse kaotanud ja juba täitsa käega löömas…olin 100% kindel, et minu silmad neid müstilisi kahte triipu küll ilmaski ei näe..

Kusjuures minul oli sama värk. Neli päeva järjest tegin testi ja siis lõpuks tellisin endale veretesti ka veel. Ei ikka täitsa kindel olla. Nädal peale siirdamist oli näit 373 ja kaks nädalat peale siirdamist 1493. Ise ootasin ka 6 aastat et rasestuda. Kuigi ma olen veel noor 24a. Aga tahtsime varakult juba last saada. Nüüd neljapäeval juba ämmaka juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, ma mõtlesin, et teeme selle salajase FB grupi ära. Oleks ehk libedam suhelda ja muljetada. Võinoh, ma juba tegin tegelikult. 😀 Salajane selles mõttes, et otsinguga välja ei tule ja liituda saab vaid kutsega.

Kes soovivad juba grupiga liituda, siis saatke mulle e-mail aadressil detsembribeebid2017@gmail.com. Kirjuta sinna oma soovist grupiga liituda ning lisa lingina ka oma FB kasutaja. Siis saan Su sõbralisti lisada ning gruppi kutsuda. Hiljem võib sõbralistist muidugi kustutada. 🙂

PS! Grupis oleks ka kaks reeglit: info, pildid, isikuandmed grupist väljapoole ei liigu ning arutelud toimuvad sõbralikult. Kui need Sulle sobivad, siis saada julgelt oma liitumissoov! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.04 13:05; 02.05 21:15; 03.05 13:14; 25.05 16:58; 15.06 13:34; 06.07 22:34; 04.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul jookseb 4+3 aga mingeid symptomeid ei ole peale päevade laadse valu…rinnad pole isegi mitte natukenegi valusad.. 🙁 ei jõua neljapäevast veretesti ära oodata, et mingitki kindlustunnet tagasi saada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85, ära muretse. Ole õnnelik, et ilmselt tuleb kerge rasedus. Minul polnud esimese raseduega ega ole ka nüüd mingeid iiveldusi ega suuri sümptomeid. Ma ütlen ikka, et kui kõht poleks kasvama hakanud, ei oleks arugi saanud, et rase olin. Naudi seda! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Võtan ka rivvi, tähtaeg 11.12 🙂
Tulemas kolmas pisike,kaks esimest onjuba suuremad – kohe 8 ja 10!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina sain ka triibulised kätte, hetkel peaks olema 4+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foxtrot, kas mingisuguseid tunnuseid ka on ? 🙂 Minul 4+4 aga pole mitte midagi…kui ei teaks siis ei oskaks arvatagi, et rase…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 170 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.