Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 170 )

Teema: Detsembri beebid 2017

Postitas:

tänane vt tulemus: hcg ilusti 600 aga progesteroon liiga madal… oskab keegi ivf-itaja nõu anda kas see on nyyd väga jama lugu??? sain topelt koguse crinonet+gepretixi peale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna sai siis ämmaka juures käidud. Tegi mulle igaksjuhuks veel UH ka. Rasedust 7+4. Tähtaeg muutus. Nüüd tähtaeg 10.12.17
Viki85 ma ei oska seda küll öelda ka see midagi mõjutab aga minul on ka suurem kogus crinonet peal. Alguses pidin 6nädalani panema aga nüüd 12nda nädalani. Siiani kõik häst, küll sinul ka kõik hästi läheb.
Minuarust on ainult nii tüütu seda rohtu koguaeg panna. Nv peab tõusma ka veel vara et roht panna. Samamoodi õhtul pooleks tunniks pikali viskama.
Kas sulle öeldi ka et samal kella ajal rohtu panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foxtrot, kas mingisuguseid tunnuseid ka on ? ???? Minul 4+4 aga pole mitte midagi…kui ei teaks siis ei oskaks arvatagi, et rase…

Mul kalkulaatori järgi 5+5 ja kergelt hakkan tundma, et hommikuti vist kergelt hakkab pihta see iiveldamine. Nii et usun, et see täiesti normaalne kui alguses kuidagi tunda ei anna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mul oli ka ennem crinone hommikul ja õhtul aga tänasest gepretix 2 tk hommikul, 1 lõunal ja 1 crinone õhtul. tööjuures lõunal pikali visata ei saa, loodan, et sellest pole hullu.. tegin täna 8 km jalutuskäigu, et pead selgemaks ja helgemaks saada aga sain hoopis tohutu nõrkuse peale. kell on 21:23 ja juba vajun unne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan vahepeal enda kogemusest.
Teisipäeva õhtul määris kergelt pärast tualetis käimist (päevade järgi raseduse suurus oli siis 5+5). Olin kohe mures, sest olen ennegi määrimise kohta erinevaid foorumeid ja postitusi sirvinud. Verejooksu siiski ei tekkinud ja määrimine oli ühekordne, hommikuks jälle kõik ok. Pidasin siiski vajalikuks helistada ämmaemandale, sest arstiaeg alles 16.mai. Ämmaemand arvas, et kui jäi järgi, siis pole hullu midagi, aga kui hakkab uuesti või tugevamalt võiksin valvearsti juures ära käia.
Ja täna õhtul pärast tööpäeva jälle samamoodi määris pärast WC-s käimist paberit. Otsustasin siis ikkagi igaks juhuks arsti juures ära käia. Vaatas emakakaela ja tegi tupekaudse ultraheli. Rasedusega kõik korras ja ütles, et isegi vist on südametöö olemas. Päevade järgi täna 6+0 ja UH järgi hindas ka raseduse umbes sama suureks kui ma väitsin selle olevat. Lihtsalt ütles, et peaksin mõnda aega hoiduma suurest füüsilisest koormusest ja raskest treeningust ja samuti vahekorrast. Ja põhjust ei osanudki öelda, miks määrib.

Ühesõnaga sain oma südamerahu. Erinevates foorumites kirjutab küll, et määrimine raseduse alguses on normaalne, aga ma ikkagi leian, et määrimist ei peaks liigitama normi variandiks, vaid pigem ikkagi lasta asi üle kontrollida. Stressis ja muretsev rase on palju kehvem variant. Igatahes sellised lood minul siis. Aga tore oli UH pilti näha. Megatilluke tegelane on ta küll veel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foxtrot, kas mingisuguseid tunnuseid ka on ? ???? Minul 4+4 aga pole mitte midagi…kui ei teaks siis ei oskaks arvatagi, et rase…

Ei ole midagi. Kui kõht väga tühjaks läheb, hakkab kergelt iiveldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Minul tähtaeg 12.12 ja teine rasedus.Esimene pesamuna neljane ja teist oleme yritanud saada yle kahe aasta, seega suur yllatus;) Sest ma polnud selline paaniline testija ka ja kuidagi juba soiku kõik jätnud, et ah hea kyll käin viljatusravi arstil ära ja siis vaatame edasi mis saab.
Enesetunne väga kehv koguaeg iiveldab ja tihti leian end jälle wc-st öökimast:(
Ei isuta enam millegi järele ja muretsen ainult kuidas see kõik jälle yle kyll elada, sest esimene rasedus oli sama:(
Aga edu teistele ning tore on jälgida teie toimetamisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 16:54; 06.05 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna minu kord sammud EMOsse sättida. Tekkis verejooks 🙁
-h-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 18:11; 16.04 09:13; 17.04 13:53; 30.04 13:50; 30.04 20:08; 18.05 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju.Loodetavasti kõik läheb hästi.
Jõidu sulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 21:03; 30.04 17:35; 02.05 17:48; 01.06 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emos käidud. Esimene diagnoos oli emakaväline rasedus. Siis tehti vereanalüüsi d ja asjad. 2 tundi hiljem läksin tulemusi kuulama. Selgus, et siiski emakasisene ja isegi südametöö ka olemas aga diagnoosiks läks ähvardav abort ning määrati duphaston

-h-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 18:11; 16.04 09:13; 17.04 13:53; 30.04 13:50; 30.04 20:08; 18.05 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudu ja jaksu!

Mina pärast oma määrimist võtsin pika nädalavahetuse väga rahulikult. Väsimus on küll ülisuur. Reedel vastu laupäeva magasin 13h järjest ja tegin päeval lühikesi uinakuid. Teistel päevadel olen ka ikka 10-11h ööune kätte saanud. Määrimist enam ei ole. Muudest tunnustest on endiselt rinnad hellad, aeg-ajalt esineb alakõhus ebamugavustunne ja kui kõht tühjaks läheb (mis juhtub umbes kahe tunniga) hakkab kergelt iiveldama. Veidraid isusid ei ole, lõhnad südant pahaks ei aja ja oksendama ka pole kukkunud.
Rasedust praegu siis 6+4 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina sain oma nn triibulised ebatraditsionaalsel teel. Pidin teisel põhjusel andma väga põhjaliku vereanalüüsi. Kui ma järgmine päev tulemuste järgi läksin öeldi. Ei, vähemalt mitte enne aastat, ma olla Täiega rase. Selle analüüsi järgi on 6n, on see võimalik?
Jah, kui te nüüd ütlete siis tõesti. Arvestades, et mu päevad käivad nii kuis neil soovi ja aega on siis nii pisikese kõikumise peale ma veel pole muretsenud.
Arvestatav sünd peaks olema 21.12.17

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil enesetunne on? Kas olete juba kõik fb gruppi läinud. Mina isiklikult ei liitu sellega, kuna olen nii palju halba kuulnud. Muidugi üksasi on kuulda. Aga pigem ma ei taha.
Ise korjasin endale mingi viiruse. Nii halb on olla, ainult oksendan ja kõht korrast ära. Kas kellegil on olnud kõhugrippi raseduse alguses ja kuidas olete käitunud, mõtlen et kas olete arstiga ka rääkinud sellest. Rasedust 8+2näd.

Viki85 kuidas sinul läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 21:03; 30.04 17:35; 02.05 17:48; 01.06 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mul oli täna uus ultraheli, selle järgi rasedust 5+3, arst ütles, et rasedus on kasvanud võrreldes eelmise uhiga, kuid loodet polnud ikka näha. 20ndal aprillil vastas uh 4-5 nädalale, tänane 5-6 nädalale. Võeti analüüsid ka, hcg oli üle 23000, kuid progesteroon ainult 20,8. Arst ütles, et see ei pidavat olema liiga madal ega ka kõrge, ei näinud põhjust Duphastoni määrata ning 10ndal uuesti ultrahelisse. Kui siis rasedus samas seisus, siis kahjuks rasedus peetunud, kuigi arst oli väga positiivne. Esimese tütrega oli raseduse suurus 5nädalat ning oli ilusti loode näha, sama oli ka kaksikutega, varakult oli looteid näha. Nüüd ei teagi enam mida arvata, raske positiivseks jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on oma fb. kommuun? Kuidas sellega liituda saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb gruppidega on nii, et kui need paisuvad liiga suureks, 70+ liiget, siis on lihtsalt liiga palju erinevaid inimesi koos ja asi läheb vahepeal üsna koledaks. Aga meie grupp on hetkel pisike ja ma isiklikult püüaks selle ka alla 70 liikmeliseks jätta, nii et loodetavasti jääb see grupp lõpuni sõbralikuks ja mingeid suuri kisklemisi ei tule, nagu suurtes gruppides. Väikse grupi kogemus on mul eelmise lapsega olemas (ca 50 liiget) ja meil on küll kõik sõbralikud ja mitu kokkutulekutki toimunud. 😉

Fb grupiga liitumise kohta on jutt selle lehe (neljas lehekülg) esimeses kommentaaris. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.04 13:05; 02.05 21:15; 03.05 13:14; 25.05 16:58; 15.06 13:34; 06.07 22:34; 04.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ootan kannatamatult homset vereanalyysi, et kuulda mis minu madal progesteroon teeb..täna igaljuhul enne lõunat oli ysna paha olla..täitsa keeras korra sees..see andis pisut lootust, et kõik on veel jõus.. muid tundeid ei ole endiselt..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju FB grupis praegu liikmeid juba on?
Mina liituksin ka, aga alles siis kui KV UH on ära olnud. Praegu alles veidi vähem kui kahe nädala pärast esimene arstilkäik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkeseisuga on grupis 23 liiget +2tk kinnituse ootel. Ma arvan, et maksimaalselt 60 liiget võiks võtta, siis ei ole liiga suur grupp ja on lootust, et saame sõbralikult lõpuni välja minna. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.04 13:05; 02.05 21:15; 03.05 13:14; 25.05 16:58; 15.06 13:34; 06.07 22:34; 04.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85 kuidas näidud olid?
Jõudu ja õnne sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hcg 4000 ja proge ka tõusnud, sain uh aja 11.05 🙂 🙂 🙂 siis selgub kas on 1 v 2 krevetti 🙂 no stress ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super,nii hea kuulda. Sulle siirdati kaks mammut siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 jah 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siinsetel ootajatel läheb? 🙂
Ma ei jõua enam seda arstiaega ära oodata, et veenduda, et kõik on ikka korras. Iiveldama pole siiamaani hakanud. Kui siis ainult tühja kõhuga natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on praegu selline seis nagu polekski enam rase. Eile oli ainult iiveldused päris tihedalt. Muid tunnuseid enam pole. Vahepeal hakkan juba jälle mõtlema et midagi viga aga siis mõtlen jälle et kõik on hästi. Rasedust tänaseks 8+6.Vereproove lähen 12.05 andma. Ootan nii väga sest siis saan südamerahu juurde jälle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka mõtlen üle ilmselt. Ei tasu igasuguseid asju lugeda siit Internetist. Infomüra väga palju muidu. Aga südamerahu mõttes ootan ka juba väga 16.mai õhtut. Kui arstile lähen peaks olema 8+4.

Ja siis ju tegelikult peaks 2-3 nädala pärast juba seda kuklavoldi uuringut tegema? Kas selle jaoks siis pannakse kuhugi vahele mind? Sest selle 16.mai aja ma panin juba aprilli alguses ja sain nii kaugele alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt peaks arst sind suunama vereproovidele ja kuklavoldi uurin peab jääma kindlasti 12-13 rasedusnädala sisse. Kui nüüd õigesti mäletan. Aga nii minuarust ämmakas mulle eelmine kord ütles et seda peab tegema täpselt õigel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin tunduda paranoilisena, aga mul on juba kolmandat päeva kohutav kuiv köha. Ei saa yldse olla, ega öösel magada, ega lihtsalt pikali. Ainult köhin… teen kuuma auru, kylma auru lutsutan igasugu kurgupastille, aga köha ei tundu yldse taanduvat. Kõht või siis kõhulihased valusad sellest paukumisest ja enam ei jõua. Ega see kuidagi rasedusele halvasti mõju… hetke käsil 9s nädal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 16:54; 06.05 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hetkel 9+3 nädalat. Enesetunne suhteliselt sama..iiveldab ja ei iivelda. Ja väsimus. Ühel õhtul oleks peaaegu isegi wc potti kallistama rutanud. Esimeses kontrollis sain ka ära käidud. Tehti raseda kaart ja oli igasugu küsimusi ja saatelehti. 17.05 lähen viin pissi ja vereproovi. Ja sellest natukene hiljem peaks olema juba KV uh.
Määrimise koha pealt ma ei tea mida mõelda..mõned päevad on kerget pruunikat määrimist- samas on olnud ka kus pole üldse. Aga öeldi et see võib olla ka platsenta kinnitamisest vms.
Täna vaevlen natuke alaselja valude käes..ja kohati valu kiirgub ka paremasse reide. Ehk läheb kiirelt üle see 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma ei ole veel FB-sse kolinud, siis uurin siin. Kas keegi on veel juba oma esimesel arstivisiidil ära käinud? Kuidas vahepeal läinud on?

Minul peaks homme saama kaheksa nädalat täis. Uskumatu, et juba 2 kuud. Vahepeal ikka muretsen, et miks mul ei iivelda jne, aga samas mõtlen, et see ju ainult positiivne kui on kerge rasedus. Arstiajani veel 6 päeva 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 170 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.