Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Kuna ei leidnud, siis tegin ise teema.
Ehk koguneb meid siia ka natuke. Räägime tähtaegadest, muredest-rõõmudest ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma liitun ka ???? mõtlesin küll, et äkki väga vara selle grupi jaoks, aga yolo????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka liituks:)

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minagi liitun detsembri ootajatega. Arsile veel aega pole pannud sest nii vara on veel. Äpp näitab tähtajaks 11 detsember. Mis teistel tähtpäevad on ? Ja kas on esimene rasedus? Minul kolmas 🙂
On siin ka keegi kes on ootamise teema alt siis kolinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtajaks 04.12, tuleb 2 laps. Arstile panen aja alles alates 28.04 kuna varem olen reisil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 11:45; 12.04 22:36; 29.04 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul näitab äpp ka 4.detsember???? minu rasedus on küll kolmas, aga eelmistega ei ole hästi läinud (üks peetunud ja teine emakaväline), loodan väga, et seekord kulgeb eduka lõpuni❤️ pool ajast olen hästi rahulik ja üritan elu usaldada, järgmisel hetkel olen nagu närvipundar ja ajan guugeldamisega ennast veel rohkem keema???? arstile sain aja 15.aprilliks, ootan seda nagu hinge õnnistust????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tähtaeg 01.12. Ämmaka juurde 16.04, ei jõua ära oodata. Kolmas laps tulemas, peaks olema viimane pesamuna:)
Dr. Google`t ei tasu tavaliselt külastada jah 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka, kuigi appi järgi on novembri viimane päev, tundub mulle, et novembri grupis ei ole mul palju kaasa rääkida:) äpi järgi siis 5+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun ka 😀 Tähtaega veel täpselt ei tea.. arstile panin aja juba ära 17.04 🙂 Teine laps tulekul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:38; 06.04 10:03; 23.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka 🙂
Minul on neljas rasedus. Eelnevalt on 2 last ja üks emakaväline. Nüüd on FET beebi ja app näitab tähtajaks 08.12.2019.
Arstile lähen 12.04 ja proovin seni positiivne olla, et beebi ja rasedusega kõik korras.

S.H

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.04 19:16; 07.04 12:03; 10.04 15:10; 12.04 14:14; 20.04 09:50; 22.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, liitun siis ka. Lapsi mul 5. Sügisel ootasin oma 6.last, kohe alguses algas määrimine, olin pideva pinge all, kuna miskit sellist ei ole mul kunagi varem olnud. Aasta lõpul tabas meid kurb uudis, kv uuringus selgus, et lapsel väga suur kv (5,5) ja riskid kromosoomihaigustele ülisuured. Meid saadeti koorionbiopsiale ja seal selgus tõsiadi, et ta oligi väga haige, tema süda oli seiskunud. Nüüd on ta pisike ingel taevas. Igatahes seekord 1.kuu üritamist peale aborti ja sain uued triibud testile. Seda küll tavapärase 28.p tsükli puhul alles 38.tsüklipäeval. Ise arvasin olevat tsüklihäire, aga ilmselt mitte. Päevade järgi oleks tähtaeg küll 29.nov, aga ise panustan rohkem detsembri algusele. Hetkel väga hõisata ei julge, kuna eelmise raseduse mured jm on alles värskelt meeles, nii et natuke hirm on. Pp järgi on täna 5+4. Laupäeval teen veel ühe testi, veendumaks, et triip on tumenenud ja siis panen arstile aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama kiiresti kui siia gruppi sattusin, pean siit ka lahkuma
???? paar päeva tagasi kadusid mul ära kõik raseduse tunnused, mida veel eelmisel nädalal oli terve nimekiri ja täna siis algas verejooks, mis mu hirmu ja kahtlusi kinnitas.

Egas midagi, peab taastuma ja uuele katsele minema…

Loodan, et teistel läheb paremini ja nautige kogu seda südapaha ja muid vaevusi nii kuis jaksate ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiret taastumist ja peagi on uued triibud olemas sul. Pai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:38; 06.04 10:03; 23.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadan minagi suured paid eelviimasele Käole.

Kuidas teistel raseduse tunnustega on?
Mul on ainult öösiti halb magada sest nina on nagu kinni kogu aeg 🙁 Täitsa võimatu olla.
Iiveldav väga harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadan minagi suured paid eelviimasele Käole.

Kuidas teistel raseduse tunnustega on?

Mul on ainult öösiti halb magada sest nina on nagu kinni kogu aeg ???? Täitsa võimatu olla.

Iiveldav väga harva.

Mina küll rasedusega mitmeid nädalaid ees, aga siiani öösiti hirmsa ninakinnisusega hädas. Ka päeval teen mitmel korral suu kaudu sügavamad hingetõmbed, sest õhku jääb nagu puudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka detsembri ootajatega. Kui kõik hästi läheb, siis tulemas meie pere neljas detsembri beebi.❤️
Triibud sain seekord väga vara, 3+2 ehk nädal enne pâevi. Esialgne tähtaeg 12.12. Arsti juurde ca kolme nädala pärast. Tunnustest on kerge väsimus, eriti peale lõunat. Rinnad on vahel veits valusad, söögiisu on suurenenud jms. Ei oota üldse iiveldamist/ oksendamist ????
Kuna sisetunne mind siiani kunagi alt vedanud ei ole, siis julgen väita, et seekord taas poiss tulemas ☺️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.04 11:03; 07.04 14:34; 08.04 14:35; 15.04 19:14; 19.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaks olema 13.12. 3+4 sain kaks triipu. Olen peale seda teinud veel 3testi. Kõik triibulised. Tundub suht uskumatu ja ebareaalne. Ega enne kohale ei jõua, kui arst on kinnitanud. Nüüd ei teagi, millal arsti juurde minna. Viimati olin 8 aastat tagasi rase. Töö on mul suht pingeline ja 11h tp. Õhtuks olen ikka väga väsinud. Ega muud ei olegi, rinnad valusad ja raskemad, alaselg valus ja väsimus. Ju siis ikka on beebi kasvamas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 18:32; 08.05 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on rindadevalulikus veidi tagasi tõmmanud, alguses oli ikka väga tugev.
Paar päeva on veidike süda paha olnud.
Puhitused on ka päris suured, kui kaua istun (töö mul istuv).

S.H

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.04 19:16; 07.04 12:03; 10.04 15:10; 12.04 14:14; 20.04 09:50; 22.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi kust alustada.4.aprillil nägin kahte triibukest ja kiirustasin arstile, kes nägi küllpisikest rasedust, kuid ütles et see on veel väga pisike. Ootab mind tagasi 12.aprillil, et näha kas rasedus on püsima jäänud (on see tavaline?)

Tähtaeg peaks olema ca 5-6.detsember.

Esimene küsimus: lendan 18.aprillil Hiina, kas ja mida peaksin reisil/lennukis silmas pidama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 12:58; 20.05 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on normaalne, eg midagi rohkemat näha polnud. Rasedus on lihtsalt liialt pisike veel. ????
Mis puudutab lennusõitu, siis olen isegi üks suur “kõrv”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.04 11:03; 07.04 14:34; 08.04 14:35; 15.04 19:14; 19.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimastele – mis puudutab reisimist siis saab enda ämmakalt ka väga head infot. Kõik oleneb lennureisi pikkusest. Minul oli 5h lennureis ning sain soovituseks ämmakalt reisi ajal ringi jalutamise ja enne starti 2x NoSpa tabletti sisse. Muidugi soovitatakse ka tugisukki, mis on heaks abivahendiks. Pikemate reiside kohta olen kuulnud, et tuleb end ka süstida aga selles osas ei oska midagi täpsemat öelda. Soovitan konsulteerida arsti/äe ning järgida nende soovitusi 🙂

P (18+2)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh!
Uhh, uurin ämmaemandalt siis rohkem infot kui kohtume :). Mu lend tuleb ligi 10tunnine :/

Guugel ütles ka, et tugisukad, lennukis jalutamine ja sääremarja harjutused. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin täna esimese visiidi aja. Jummel kui kaugel see 24.04 veel on. Siis 6+6 ning peaks kõik näha olema, mis vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.04 11:03; 07.04 14:34; 08.04 14:35; 15.04 19:14; 19.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile triibulistele! 🙂

Mina sain oma triibud naljapäeval, esimesel aprillil, siis oli mul päevade järgi 10dpo ja reaalse eostamise järgi 11dpo. Oli küll väga örn triibuke, aga tegin teste kuni 05.04 kuupäevani ja läksid aina tumedamaks. Kuuendal oleks pidanud hakkama pöevad ning õnneks ned ei tulnudki. Ootame oma pesamuna, pere kolmandat last 🙂 Kerget kandmist kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sain eile esimesed õhukesed ja täna juba kobedamad roosad triibud testil kätte.
3+3, dpo10. Püütud sai 5 kuud. Nii loodan, et kõik läheb hästi 🙂
Ootame minu 4. ja abikaasa 1. last. Ülejäänud lapsed juba suured, noorim saab 14, vanim on juba täiskasvanud.
Tähtaeg kalkulaatori järgi 21.12, 1. ämmaka aeg 22.04.

Vapper(41)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin arstile aja kirja. 30 aprill. Siis peaks nädalaid olema 7+4. Aeg võiks rutem minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina reisin ka Aasias raseduse 6-9. nädal. Lennukis jõin palju vett, kandsin tugisukkasid, minekul tegin profülaktika mõttes ka selle verd vedeldava süsti (mida keegi siin mainis), ehkki see tegelikult ei olnud vajalik veel. Tagasi tulles ei saanud süsti teha, sest see ravim säilib ainult kuni +25 kraadi juures ja loomulikult olid seal temperatuurid kõrgemad, seega ei võtnud teist süsti isegi kaasa. Arst ütles, et see pigem oluline raseduse hilisemas faasis kui trombioht on suurem. Lennud olid kokku 18-20h mõlemal suunal (pikim lend üle 10h).

Igaks juhuks lasin välja kirjutada ka iiveldusvastase rohu (sest iial ei tea, kas ja kui tõsiselt see sind seal tabada võib), kaasas olid ka käsimüügist Smecta ja No Spa – juhuks, kui mingi kõhuprobleem tekib. Aga kõik läks hästi ja polnud neid rohtusid vaja.

Kui midagi teisiti teha, siis võtaks lennukisse kaasa mingeid snäkke (nt pähkleid vms), sest kuigi lendudel sai hästi süüa, hakkas mõni toit ka vastu ja siis pidi tühja kõhtu kannatama, mis omakorda soodustas iivelduse teket. Aga minul isiklikult oli see väga tagasihoidlik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Liitun ka detsembri ootajatega! Täna 4+0 ja 1. laspe ootel. Eelmine rasedus lõppes aasta tagagi väga kurvalt ja keeruliselt, mistõttu olen hetkel veel väga ettevaatlik ja hirmul. Kas meil on juba miski kinnine ja mitteavalik fb grupp ka juba olemas kus jutustada nii, et kõik fb tuttavad ei näeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Aasiareisi kogemuse jagamise eest! Kohe rahulikum olla 🙂

Facebooki grupist – mina veel ei julgeks liituda. Ikka veidi hirm, äkki midagi juhtub + kes teab, kes grupis veel oleks. Hetkel ei tea beebist keegi peale elukaaslase.

Tundub sobiv aeg perele emadepäeva paiku uudised anda 🙂
Peale seda oleksin ka grupist väga huvitatud.

Igapäevaselt on tunne, et tahaks midagi pisikese heaoluks teha, aga ei oska. Ootan ainult arstiaega ja võtan foolhapet ja rauda (mul on rauavaegusaneemia). Mida teie teete? Kuidas valmistute?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.