Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Liitun detsembrikatega! 🙂
Täna 4+3 ja TA 14.12. Kodus on üks 1,5a poiss. Kui eelmist last ootasime üle aasta, siis seekord õnnestus peaaegu koheselt. Vanust 26. Tegin eelmise nädala lôpus ka testi ja see oli negatiivne aga eile ei andnud olemine rahu ja uus test oli positiivne + ka täna hommikune 🙂 FB grupiga oleks huvi liituda hilisemas tulevikus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei julgeks veel fb grupiga liituda.
Kkitii ütles õigesti, et kinnine grupp ei taga ju privaatsust, kuna sinna võib ka tuttavaid sattuda.

Raseduse kohapealt on mul tunne nagu ma oleksin esmarase ????(eelnevalt 14a ja 11a laps). Muretsen ja ootan 12.04 tulevat arstiaega nagu hull. Aga eks suuremat muret tekitabki see, et on ka korra emakaväline olnud.

S.H

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.04 19:16; 07.04 12:03; 10.04 15:10; 12.04 14:14; 20.04 09:50; 22.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka tunne nagu oleks esmarase 😀 teised lapsed mul 10a ja 7a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka detsembri ootajatega ja täitsa põnev lugeda, et ma polegi ainus, kellel 4 laps tulemas 🙂 Eile sain veretesti tulemuse ja nüüd on asi kindel, mis kindel- olengi rase ja beebi on väga oodatud. Suuremad lapsed 9, 6 ja 5. Tähtaeg 17.12

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun kaa teitega :). Täna 4+1 ja TA 19.12. Testile sain triibud juba DPO10 ja tänaseks on triip kenasti ka kosunud. Muret teevad küll kõhu- ja seljavalud, mis on mitu päeva mind piinanud ja tunne, et kohe-kohe hakkavad päevad aga loodan ikka parimat. Tegu esimese rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka neljandat ootamas. Tähtaeg jääb ilmselt detsembri esimesse nädalasse. 24.04 on esimene ultraheli.

Alates teisipäevast on jube iiveldus kohal. Loodan, et see terve esimese trimestri lõpuni nii kestma ei jää. Mitte midagi ei saa teha ega süüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 11:44; 23.04 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas

Käisin täna UH-s ja kahjuks mul loodet näha ei olnud. Rasedust peaks olema 6 nädalat ja arst väga lootust ei andnud. Järgmisel nädalal uuesti kontrolli(18.04). Proovin rahu säilitada, aga sdda raske teostada. ????

Teile ilusat kõhukasvamist.

S.H

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.04 19:16; 07.04 12:03; 10.04 15:10; 12.04 14:14; 20.04 09:50; 22.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel nädalal sai mul 5 nädalat kenasti täis, kui ootamatult haigestusin grippi. Väike köha ja sinna otsa kõrge palavik 39, algas ka verejooks. Ruttasime emosse, kus öeldi, et kahjuks on suure töenäolisusega rasedus peetunud, kuna ei vasta suurusele. Veritsesin siis 4 päeva edasi kuniks haige olin. Emos paluti sel nädalal arstiaeg panna, et kontrollida, kas emakas puhastus ise. Aega aga polnud ühtegi isegi kui seletasin oma olukorra tõsidust. Siiski soovitati panna aeg noortenöustaja juurde ja sealt edasi vaadata. Eile sai käidud, mure kurdetud ning noortenõustaja pani tänaseks uh aja valvenaistearsti juurde. Läksin kohale rääkisin murest ja hakkasime koos ekraani uh ajal vaatama. Vastu vaatas tuksuv süda. Minu üllatus oli niii suur, sest olime juba harjunud mõttega, et loodet pole ja kõik need päevad juba ette ja taha nutnud, aga lõppes hoopis nii. Kuigi naistearst rahustas, et hetkel vastab loode suurusele ja kõik on korras võib siiski tulevikus juhtuda peetumine ning pane mind riskirasedate hulka. Aga hetkel oleme 7ndas taevas 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 11:45; 12.04 22:36; 29.04 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S.H – pea vastu! Loodame kõige paremat!

Viimane kägu – see tuksuv süda võis maailma parim tunne olla! 🙂

Ma ise käisin täna hommikul ultrahelis,kus kinnitati, et rasedus on kenasti emakasisene ja sessuhtes on kõik korras 🙂 Liiga vara veel järgmisteks uuringuteks.

Vaikselt vist hakkab iiveldustunne sümptomina lisanduma.
Meeleolud on kõikunud juba enne kui testi tegin (partner hakkaski selle järgi kahtlustama) ja pidev väsimus on ka algusest peale (tunne, nagu see ei lõppekski).
Ehk siis tundub et kõik kulgeb täpselt nii nagu peab 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Liitun ka Detsembri beebidega. Peaks olema siis 5+1 hetkel ja tähtajaks seega 12. detsember. Aga no ma ei ole veel ämmakal käinud niiet mitte midagi ametliku. Tulemas on mul kolmas ja ma olen väga meeldivalt üllatunud , et siin nii palju mitme lapse emasid on . Meeldiv üllatus.
Hetkel mul nagu polegi midagi viga ja tegelikult ma ei teadnud ka , et ma rase. Kuna mul kaks varem olnud ja need tundsin kohe ära kui rase olin , siis nüüd nagu tuli välk selgest taevast.

Tegin rasedust testi , ja triip tuli nii kiiresti , et keerasin testi põlve peal teist pidi , arvates , et mul jookseb see vale pidi . Noh et kinnitus triip sellest , et test töötab tuleb enne kui rasedust kinnitav triip 😀 Täitsa lammas, nagu esimest korda teeks rasedustesti 😀

Igaljuhul palju õnne kõigile kes oma triibud kätte saanud:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli kohe meelde, kuidas ma oma teist oodates sama ämbri otsa kukkusin! No olin nii veendunud, et ei oota last! Ütlesin veel abikaasale, et mul isegi tissid ei valuta! Tema aga sundis testi tegema. Tegin siis ja kohe kui esimene triip tuli, ütlesin talle et näed, see on kinnitustriip ja teist ei tule ???? pärast hakkasin ise ka naerma, et nii loll olin ???? korralik shokk oli ka! Aga väga lahe, mul TA 11.12 ja ka kolmas ☺️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Tulen ka siis vaikselt teie hulka. Sain oma triibud eile hommikul 3+3, TA näitab 25.12.
Ootan oma neljandat last, 17a, 10a ja 3a on kodus olemas. Kaks esimest nö eelmisest elust poisid ja pisike tüdruk praeguse abikaasaga.
Ilusat kõhukasvatamist meile kõigile!
Ellu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 15:13; 23.04 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain kaks väga tugevat riipu 10 aprill ja peaks siis olema täna 7+1.. Beebi väga väga oodatud ja homme arstile kontrolli… Väsimus jube ja rinnad pakitsevad, aga iiveldus puudub 🙂 esimene laps ja läks ligi 9 kuud sellest ajast kui plaastri ära võtsin ja triipudeni 🙂 nii loodan seal tuksuvat süda näha homme ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina tegin testi 10.04. Ja arsti juurde lähen 2 mail. Teine laps. Kodus on 11 aastane.

Tähtaeg peaks olema 15.12

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan vitamiine ja foolhapet. Olen nimelt taimetoitlane. Tunnus on ainult valusad rinnad. Testi tegin ainult 1.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Liitun. Esimesed triibud 31.03. 01.04 tegin vereanalüüsi, mis kinnitas tulemust. Laupäeval 13.03 esimene visiit arstile. Mõõtmise järgi oli siis 5+6 ning südametööd oli näha. Kalkulaatori järgselt peaks tähtaeg olema 05.12. Tunnustest on rindade tundlikkus, väsimus, vahel ka veidi iiveldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun teiega hetkel veel anonüümselt. Olen siit 10 aastat eemal olnud ja need triibud tulid suure üllatusena (vanust on mul ka juba omajagu). Tulemas neljas laps, TA 2.12

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:45; 30.04 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teretulemast uutele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.04 11:03; 07.04 14:34; 08.04 14:35; 15.04 19:14; 19.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna ämmaemanda vastuvõtul ja nägin ka värelevat südamekest <3

Reisimise osas – arst väga tahtis tromboosivastaseid süste välja kirjutada, kuid lubasin korralikult vett tarbida, liikuda ja kompressioonisukki kanda.
Iivelduse vastu ostsin ingveritablette ja võtan ka lennukisse snäkke kaasa.
6+4 ja pisike on 5mm 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tänase seisuga 5+4.Tunnustest nii palju, et õhtuks läheb kõht no nii punni ja kõrvetised tekivad. Varasemate rasedustega ei ole küll nii vara kõrvetisi olnud. Ja no rinnad on ka mega valusad. Õnneks alaseljavalu on veidi vähemaks jäänud,aga ega täiesti ära ei ole kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jäi ka meeldiva üllatusena silma, et detsembrikates on nii palju kolmanda, neljanda ja isegi viienda lapse ootajaid 🙂 Teistes kuudes minu arvates nii lasterikkaid emmesid vähem.
Vahva grupp tuleb siin kokku, loodan et kõigil meil sünnivad terved ja tublid põnnid 🙂

Vapper(41) ootab 4. last

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun. Täna hommikul näitas kordustest korralikke rasvaseid triipe. Tulemas siis kolmas.
Milliseid appe kasutate?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõmbasin selle ITK äpi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka siis. ???? Rasedust alles 4 nädalat. Triibud sain juba 4 päeva enne päevade algust ja kui päevad olid ühe päeva hiljaks jäänud tegin digitaalse rasedustest, mis näitas 3+ nädalat. Esimesele visiidile lähen alles 15.5. Olen Soomes arvel. Oh seda ootamist..
Tähtaeg peaks arvutuste kohaselt olema 24.12.19????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin koeraga õues, kõhus oli imelik valu nagu päevad oleks hakanud. Läksin vetsu.. Pühkides jäi paber pruunikas. Mitte palju. Tänase seisuga peaks 5+5 olema. Ehmatas korralikult ära. Mõtlen kas on mõtet kontrolli minna. Pole varem rasedustega mingit probleemi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jäi ka meeldiva üllatusena silma, et detsembrikates on nii palju kolmanda, neljanda ja isegi viienda lapse ootajaid ???? Teistes kuudes minu arvates nii lasterikkaid emmesid vähem.

Vahva grupp tuleb siin kokku, loodan et kõigil meil sünnivad terved ja tublid põnnid ????

Vapper(41) ootab 4. last

Vapper, ja mul ju tegelikult 6.laps juba ????. Hetkel ma küll ei tea, kas ootan novembri v detsembri beebit, kuna pp järgi on TA küll 29.nov, arvestades aga seda, et test hakkas heledat triipu alles ts 36.päeval näitama, siis ov võis olla ka hiljem ja TA nihkub detsembrisse. Aga eks esmaspäeval selgub, kuidas lood on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jäi ka meeldiva üllatusena silma, et detsembrikates on nii palju kolmanda, neljanda ja isegi viienda lapse ootajaid ???? Teistes kuudes minu arvates nii lasterikkaid emmesid vähem.

Vahva grupp tuleb siin kokku, loodan et kõigil meil sünnivad terved ja tublid põnnid ????

Vapper(41) ootab 4. last

Vapper, ja mul ju tegelikult 6.laps juba ????. Hetkel ma küll ei tea, kas ootan novembri v detsembri beebit, kuna pp järgi on TA küll 29.nov, arvestades aga seda, et test hakkas heledat triipu alles ts 36.päeval näitama, siis ov võis olla ka hiljem ja TA nihkub detsembrisse. Aga eks esmaspäeval selgub, kuidas lood on.

Jaa, Dream, vabandan, sina oled meil kangelasema 😀

KiisuKass, mina käiksin emos igaks juhuks ära. Kui on progesteroonipuudus, mis võib ka määrimist põhjustada, saaks duphastoniga raseduse päästa.

Vapper(41)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips. Liitun ka. Eile sai arstil käidud ja nähtud väikest südant löömas 🙂 nädalaid 6+1 ja TA 10.12
Tulemas teine laps. Hetkel alla aastane kodus. Tuleb põnev ootamine 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 5-s nädal jooksmas ja kõht on nii punnis. Nagu oleks juba u 15 nädalat.
Tulemas teine.
On see normaalne?????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 15:08; 20.04 18:06; 07.05 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis nagu punnis kui rohkem söön nt hommikul. Muidu nagu ei ole. Peaks olema 5+3 tänasega. Arvan küll, et see normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.