Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Eks see ole ikka normaalne, et kõht võibki juba ees olla- vähemalt minul on küll nii. Esimese rasedusega tuli kõht hiljem, kui järgnevatega- nüüd neljandaga oli juba testi tehes punn ees 😀
Tänasega minulgi 5+3 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, ei tahtnud end üldse Käona esitleda- kogemata läks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka täitsa alguses lõi kõhu punni- eks hormoonide möll hakkas pihta. Aga siis tõmbus normaalseks tagasi, nii et uut UH aega oodates juba muretsesin, et mis toimub ????. Homme saab 13 ndl tæis ja nyyd õhtuks viskab punu ette. Eks nyyd samm-sammult hakkab vist paisuma ka. Kaalus olen alla võtnud, mitte veel juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas vasakul pool kõhus nagu pistma niimoodi hooti. Ei määri. Huvitav millest see on…
Esimese rasedusega ei mäleta sellist asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas vasakul pool kõhus nagu pistma niimoodi hooti. Ei määri. Huvitav millest see on…

Esimese rasedusega ei mäleta sellist asja.

Palju sul rasedust on, äkki emakas venib. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5+4 peaks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millu9, emakas venib. Seetõttu võidki tunda tervaid valusööste, pistmist, ka päevade valu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.04 11:03; 07.04 14:34; 08.04 14:35; 15.04 19:14; 19.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ilusat kõhukese kasvamist kõigile ja head tervist 🙂

Mina kahjuks jah lahkun seekord teie seast, kuna kindlalt rasedus peetunud.

S.H

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.04 19:16; 07.04 12:03; 10.04 15:10; 12.04 14:14; 20.04 09:50; 22.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S. H Kui kahju, et nii läks 🙁

Mul siin 2päeva jubedalt iiveldab. Täna hommikul kallistasin potti ka. Tööl olemine on jube piin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ilusat kõhukese kasvamist kõigile ja head tervist ????

Mina kahjuks jah lahkun seekord teie seast, kuna kindlalt rasedus peetunud.

S.H

Kui küsida tohib, kuidas aru said/avastasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 15:08; 20.04 18:06; 07.05 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil söögiisuga lood on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõht on pigem tühi ja pidevalt näksiks midagi, aga samal ajal kiirelt tekib see ülesöömise tunne ja iiveldus..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, konkreetset isu pole millegi järgi, aga koguaeg peaks suu käima????va eile, kui oleks tahtnud spagette mida varem olen kuskil hiinakas söönud, aga muidugi neid just ei olnud.
Siiani veel iiveldust pole olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka 🙂 8 aastat sõin pille ning märtsi algul mõtlesime mehega rohelise tule anda, meilegi üllatuseks õnnestus nii ruttu. Hetkel 4+6 ja TA arvutab 22. detsember.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on iiveldus ja pigem nagu söögiisu ei ole üldse, imelik end sundida sööma.
Kas te kohvi joote? Ise joon kuna mul vererõhk nii madal. 1 tassi luban.
Kas ainult ämmaemandad saavad arvele võtta või ka erakliinikus saab seda teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnneks pole ühtki last oodates olnud ei süda paha ega ka mingit ohjeldamatut isu millegi järgi. Ega praegu muud tunnust polegi, kui rinnad, mis on mitu numbrit varasemast suuremad ja aegajalt pakitsevad ka mehiselt. Reedel on esimene UH ja no kui aus olla, siis ei suuda seda mittekuidagi ära oodata 🙂 Kohvi joomist pole ma ka ühegagi ära jätnud- ehk joon tõesti tassi vähem, kui muidu, aga ikka joon 🙂 Täna 6ndl

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ilusat kõhukese kasvamist kõigile ja head tervist ????

Mina kahjuks jah lahkun seekord teie seast, kuna kindlalt rasedus peetunud.

S.H

Kui küsida tohib, kuidas aru said/avastasid.

Ma käisin 12.04 arstil ja arst nägi vaid lootekotti. Kuid oleks pidanud juba ka siis rohkem näha olema. Arst kutsus 18.04 tagasi ja selleks ajaks oli vaid tühi lootekott kasvanud (raseduse suurus oleks pidanud olema kuskil 6+4)
Mul oli kümaring ehk FET protseduuri teel rasedus ja seega raseduse suurus suht kindlalt teada.
Kolmapäeval taas kontrolli ja kui seis ikka sama siis reedel haiglasse.

S.H

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.04 19:16; 07.04 12:03; 10.04 15:10; 12.04 14:14; 20.04 09:50; 22.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul neljapäeval ei õnnestunud valvearstile saada. Eile õhtul hakkas jälle määrima. Täna sain löögile. No juba igast koledad mõtted peas.
Kogu see visiit oli üks ebameeldiv kogemus. Mingi vene arst oli, kelle lausetest oli väga raske aru saada. Näitas ekraani, et kas näen. Midagi nagu vilkus. Kindlalt ei öelnud, et süda. Sain sõimata, et rasedus alles 4nädalat,tema midagi mõõta ei saa. Et mensese aeg ei saa rasestuda ja 2nädalat peale seda alles, sellepärast 4nädalt.
Sellesmõttes jaa ma pole mingi loll. Aga raseduse suurust loetakse ikka 6nädalat. Ühesõnaga mul emakas mingi vana veri ja ütles enda arsti visiidil, mis on 30.04, saab arst juba mõõta asju.
Uh pildil ka kirjas 6+3.
Sellise suhtumise pärast ma ei tahagi kusagil arsti juures käia.

Aga vähemalt pisike nähtud <3

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka esimest korda arstil käidud, loode ilusasti emakas, ka tuksuv süda nähtud. Pp järgi oleks pidanud täna olema 8+3, uh näitas aga 6+4. Kuna mul hakkas test suht hilja näitama ehk esimese imeheleda triibu sain alles tsükli 36.p ja natsa tumedama 42.p, siis arsti hinnangul see 6+4 täitsa loogiline ehk oli tsüklihäire, millele järgnes rasedus. Igatahes hetkel visuaalselt kõik ok. Ämmakale aja arvelevõtmiseks ja ka kv aja sain mai lõppu, kui on 11+6. Ja kuna sinna päris palju aega, siis pani arst südamerahuks aja ka 2 n pärast enda juurde, et olukorda kontrollida. Oeh, natuke paneb muretsema see uh ja pp erinevus, kuna see päris suur. Aga õnneks näeb siis juba paari nädala pärast, kuidas rasedus kasvanud on. Hetkel aga kõik ok ja see peamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul neljapäeval ei õnnestunud valvearstile saada. Eile õhtul hakkas jälle määrima. Täna sain löögile. No juba igast koledad mõtted peas.

Kogu see visiit oli üks ebameeldiv kogemus. Mingi vene arst oli, kelle lausetest oli väga raske aru saada. Näitas ekraani, et kas näen. Midagi nagu vilkus. Kindlalt ei öelnud, et süda. Sain sõimata, et rasedus alles 4nädalat,tema midagi mõõta ei saa. Et mensese aeg ei saa rasestuda ja 2nädalat peale seda alles, sellepärast 4nädalt.

Sellesmõttes jaa ma pole mingi loll. Aga raseduse suurust loetakse ikka 6nädalat. Ühesõnaga mul emakas mingi vana veri ja ütles enda arsti visiidil, mis on 30.04, saab arst juba mõõta asju.

Uh pildil ka kirjas 6+3.

Sellise suhtumise pärast ma ei tahagi kusagil arsti juures käia.

Aga vähemalt pisike nähtud <3

KiisuKass, kas arst sulle selle vana vere väljumise kohta emakast midagi täpsemalt ei seletanud? Mul ka määrib, veri on nagu roostepruun ja arst ei osanud selle kohta midagi öelda.

Vapper(41) 5+3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina joon hommikuti tassi kohvi, aga ei maitse enam nii hästi kui varem.
Täna avastasin tööl olles, et nina on väga tundlikuks muutunud, töötan hooldajana ja seal erinevaid “lõhnasid” juba jagub. Ja osade inimestega töötades sain ikka silma märjaks öögitud????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ikka selline väsimus terve päeva ainult voodis olnud. Esimese lapsega oli mul selline oksendamine, et jube. Loodan seekorda pääseda aga ega midagi teha sinna vist ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst seletas midagi väga keeruliselt. Kuna lausete ülesehitus ei olnud arusaadav, siis lõpuks ei saanudki aru, miks see vana veri seal. Midagi mainis katkemine.. Siis et peale vahekorda võibki see vana veri tulema hakata. Aga muidu oli korras.

Mul on pruun määrimine, mida ei tule palju. Paberiga pühkides on paber ikka koos, aga muidu ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul määris eelmise lapsega. Ongi vanaveri nö. Isusid ei ole aga vastu hakkavad pelmeeenid. Ei saa neid vaadatagi ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:38; 06.04 10:03; 23.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkavad kõik asjad vastu. Natukene juba kardan seda olukorda, sest mida päev edasi, seda vähem süüa suudan. Haiglasse tilga alla sattuda ei tahaks – imetan veel kõige nooremat last. Selle nimel siis üritangi poolvägisi endale midagi sisse toppida. Täna pole kahjuks õnnestunud. Ainult mahla suudan juua. Isegi vesi ei lähe alla. Pole ühegi rasedusega veel nii halb olnud.

Selline tunne nagu iiveldaks kolme lapse eest. See on muidugi utoopia. 🙂 Igatahes homme on raseduse tuvastamise ultraheli teine katse. Esimesel korral läksin liiga vara kohale. Kuna ma raseduse suurust ei teadnud, siis võtsingi aja natuke ehkupeale. Oli ainult lootekott näha ja sain uue aja kolm nädalat hilisemaks ehk homseks. Täitsa ootusärevus tekib juba.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 11:44; 23.04 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul hetkel muutusteta, mingeid tunnuseid nagu pole ja arstile ka alles 2.05, siis peaks 6+ nädalat olema.
Kohvi joon tass päevas, päris loobuda ei raatsi, hommiku parim osa ????
Kuidagi nii venib see algus, see on see kui juba 3+3 RT triibud saad ????
Ellu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 15:13; 23.04 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul hetkel muutusteta, mingeid tunnuseid nagu pole ja arstile ka alles 2.05, siis peaks 6+ nädalat olema.

Kohvi joon tass päevas, päris loobuda ei raatsi, hommiku parim osa ????

Kuidagi nii venib see algus, see on see kui juba 3+3 RT triibud saad ????

Ellu

Oi tuttav tunne, mul saab homme 5 nädalat täis, aga arst alles 15.5. Oi kuda tahaks juba uh minna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks siis homme 6 nädalat saama ja 6+5 ajaks pani naistearst ka ultraheli. Iseenesest oleksin eelistanud isegi hiljem minna, kuna kui 6+5 kõik korras on, siis 12. nädalani oodata tundub ikka vääääga pikk aeg, et mitte muretsemisest hulluks minna.. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen ka siis detsembri ootajatega. 🙂 tänasega 6+2 ja oleme enda esiklapse ootel. Eile käisin arstil, tehti uh ja südametuksed olid olemas. Tähtajaks pandi 15.12.2019 🙂
Iiveldushooge pole olnud ning imelikke isusid ei ole ka veel tekkinud. Ilusat ootusaega kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil läheb? Mul ikka päris paha.
Arsti aeg ka alles 2 mai. Kuidas juuste värvimisse suhtute, raseduse ajal siis? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.