Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Minul on ka tàna tàpselt 5+0. Esimene UH on 7.05. Rasedustunnused on vàga vàga valusad rinnad, tunduvad veidi suurenenud. Aeg ajalt pakitseb alakòht. Hakasin vòtma magne B6 ja enam ei tunne vàga tòmbeid alakòhus. Kòige maitsvam tundub hetekl pòltsamaa piknikukurk ???? ja kòike sòòn ketßupiga. Muud ei midagi ????

Ma oma pakitsevatele rindadele ostsin 3 paari sportrinnakaid H&M-st kuna öösel oli lausa ebamugav magada.. nüüd need mul seljas 24/7. Tuleb valida pehmemast materialist ja number suuremad.
Ma jubedalt fännan värskelt pressitud apelsinimahla.. käin seda Selveris koguaeg ostmas (kallis lõbu) ja kummikomme. Võileivad on ka põhiteema.

Edu meile,
Mari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.05 12:42; 03.05 15:48; 07.05 10:37; 10.05 16:22; 14.05 17:52; 16.05 12:02; 18.05 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin juba mõned nädalad tagasi 2 paari uusi rinnahoidjaid, vanad tundusid nii ebamugavad ja väiksed.
MA nt naudin, kui saan õhtul rinnahoidjaid seljast.
Mul söögiisu käivad hooti. Ainukeseks lemmikuks on sidrunivesi jääga.
Reedel oli kohe täitsa hea olla, isegi imestasin tissid polnud valusad ega iiveldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Liitun ka Teiega. Mul hetkel rasedust 7+5. Tähtaeg 17.detsember. Eelmine rasedus katkes septembri lõpus(5+4) ???? Nüüd katse kaks. Hirm on siiski, et kas kõik läheb ikka hästi. Iiveldust tunda veel pole saanud, isud samuti puuduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ikka määrib. Ja iiveldus ja väsimus ikka meeletu. Paar päeva olengi voodis olnud ainult. Magades ei tunne iiveldust. Homme saan arstile. Loodan parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 6+4, TA 25.12, ämmaemanda aeg 20.05. Eelmisel nädalal hakkas ka määrima pruunikalt ja helistasin ämmaemanda nõuandetelefonil 12252, seal rahustati mind ilusti maha ja öeldi, et rasedushormooni tõttu on alt koed pehmed ja võib juhtuda, et suguelu elades või joostes/pikalt jalutades võib mõni veresoon seal lõhkeda ja seeõtttu määribki. Samuti ütles, et võib olla nii, et üks päev määrib ja teine päev mitte ja kolmas päev jälle. Öeldi veel, et kui verd nii tulema ei hakka nagu päevade ajal, siis on kõik korras ja määrimine on raseduse esimesel 10-l nädalal kõige sagedasem kaebus. Kuna esmarase, siis ehmatasin ikka korralikult määrimise peale ära, aga see vastus rahustas maha praegu. Loodan, et kas Sul Millu9 kõik korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina käisin emos eelmine teisipäev, kuna nii häiris ja rahu ei saanud. Öeldi ka ju et midagi teha pole ja keegi põhjust ei tea miks nii juhtub et määrib. Ikka süüdistan ennasy vahepeal et mina teen midagi valesti….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas paar päeva tagasi jälle määrima. No nagu arst ütles, eks see vana veri peab välja tulema.
Iiveldus on hooti. Mingi päev on väga hull, teine päev jälle kergem.. Täna siis see kehvem päev 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil annab rasedus igapäevaselt tunda, mõtlen just rindade pakitsust ja iiveldust?
Mul mõni päev nii hea olla, et ei saa arugi, et rase oleks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas paar päeva tagasi jälle määrima. No nagu arst ütles, eks see vana veri peab välja tulema.

Iiveldus on hooti. Mingi päev on väga hull, teine päev jälle kergem.. Täna siis see kehvem päev ????

Mul on sama lugu: mõni päev tagasi jälle määris kergelt. Veri on roostepruun ja jääb vaid paberile, kõhuvalu vms pole. Ikka tekitab muret, jah. Kuidas hakkama saada üle kuu ajase ootamisega kuni arsti juurde saab? Arsti juures käisin viimati 29.05, järgmine visiit on alles 10.06 OSCAR. Kas on mõistlik vahepeal mõni UH kontrolli välja lunida või südame rahustamiseks tasulises käia?

Vapper(41) 7+4

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil annab rasedus igapäevaselt tunda, mõtlen just rindade pakitsust ja iiveldust?

Mul mõni päev nii hea olla, et ei saa arugi, et rase oleks

Mul sama, rinnanibud on valusad aga vaid katsudes, iiveldus on luksus mida mulle antud ei ole ja ainukesed asjad, mis rasedust reedavad on tujukus, uimasus, aeglus ja juhm olek, iq on korralikult kukkunud 😀
Juurde olen ka koledalt võtnud. Juba 3 kilo. Aga see on selle veritsuse tõttu voodis aelemisest.

Vapper(41) 7+4

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arst pani 15.05 uue aja, et vaadata kuidas kasvanud. Siis peaks olema 9+5. Oscar peaks olema 31.05
Eks ikka muretsen, et kas ikka kõik korras..

Mul annab aint rindade valu iga päevaselt tunda. Muud tunnused mitte nii väga. Täna hommikul ärgates oli nii halb, läksin potti kallistama. Juurde olen ka väga palju võtnud just selle iivelduse pärast. Siis läheb aint rämps alla 😀

Tänase seisuga 8+4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka rinnad tundlikud.. üritan mitte puutuda. Isu on aga mega hea- kohuaeg ainult suu käiks. Kõik läheb alla, magus, soolane.. vürtsine, värske.. sõin hommikul 8 paiku putru, kell 10.30 juba vitsutan banaani ja kohukest.. ei jõua lõunat ära oodata.. arvan, et selle mugimisega saan ma kohe endale mõned kilod juurde.. juba tunnen pükste pealt seda.. õhtuti aegaajalt krambitab ja on päevade laadset ebamugavust tunda aga siis läheb ka see üle.. arstile alles esimest korda reedel.

Mari, 5+5

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.05 12:42; 03.05 15:48; 07.05 10:37; 10.05 16:22; 14.05 17:52; 16.05 12:02; 18.05 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vapper viimati käisid vist ikka 29.04. Mina läheks küll vahepeal kontrolli see vahe ikka päris pikk. Südamerahu ikka tähtis ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene uh alles 21.5, siis peaks olema 8+6.
Igapäev mõtlen, et kas kõik on ikka korras, aga siis ikka üritan end maha rahustada, et määrinud pole, hulle kõhu valusid ka mitte ja enesetunne suht ok, et miks peaks midagi valesti olema.
Töötan vanurite hooldajana ja kõige rohkem kardangi just tõstmisi.
Töö juures veel öelnud pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 15:08; 20.04 18:06; 07.05 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin arstil ära. Selgus et mul oli mitmikrasedus aga üks peetus 6 nädalal. Tagasi 2nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin 30 aprill arstil, et rasedusega arvele võtta. Nüüd olin haiguslehel 2 päeva. Ja perearst kirjutas tavalise haiguslehe.
Kas mind siis ei võetud ikka arvele? Igast paberid lubati anda järgmisel visiidil.
Et läksin arvele võtma, aga arvele ikkagi ei võetud? Veidi segaduses. Järgmine kord kui mega halb, siis võtan lapsega hoolduslehe.

KiisuKass

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 18:32; 08.05 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selle niptify testi eest peab ise maksma? Teab keegi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niptify testi pead jah ise kinni maksma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahe on Niptify ja Oscari testil?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 09:39; 08.05 15:53; 09.05 08:18; 05.06 13:44; 14.06 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin 30 aprill arstil, et rasedusega arvele võtta. Nüüd olin haiguslehel 2 päeva. Ja perearst kirjutas tavalise haiguslehe.

Kas mind siis ei võetud ikka arvele? Igast paberid lubati anda järgmisel visiidil.

Et läksin arvele võtma, aga arvele ikkagi ei võetud? Veidi segaduses. Järgmine kord kui mega halb, siis võtan lapsega hoolduslehe.

KiisuKass

KiisuKass millist haiguslehte sa siis eeldasid?
Ma ei saa hästi aru vist mida sa mõtlesid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedana haigestumise korral makstakse 2st päevast haigusraha. Seda mõtlesin, et kui haigestun, siis makstakse ikka tavalise seaduse järgi.

Arvasin, et mind on arvele võetud juba. Ah noh, eks siis mingi aeg ikka tehakse seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina liitun ka detsembrikate grupiga. Olen foorumis juba pikalt silma peal hoidnud, aga nüüd otsustasin midagi kirjutada ka 🙂

Vanust 27 a ja tegemist esimese rasedusega, mida püüdsime natuke üle aasta. Tänase seisuga nädalaid täpselt 10. Tähtaeg detsembri alguses.

06.05 oli esimene visiit. Järgmine ämmakavisiit ja UH 29.05.

Kuna olen esmarase, siis ei tea ma asjadest suurt midagi. Kas niptify tegemise soovi oleks pidanud esimesel korral mainima ning olen nüüdseks selle maha maganud? Saan aru, et selle tegemise aeg limiteeritud.
Mis asi on oscar?

Vabandan oma teadmatuse pärast..

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oscari kohta saad lugeda näiteks siit 🙂

https://www.ultraheli.ee/et/oscar-test-i-trimestri-ultraheliskriining

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 09:39; 08.05 15:53; 09.05 08:18; 05.06 13:44; 14.06 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin e-mailile soovist Fb grupiga liituda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Ühinen samuti, tähtaeg näitab 29.12 ning arstile lähen 17.05.
Tulemas on teine laps, esimene on kahene 🙂

Hetkel võitlen päris tugeva iiveldusega ja see pole üldse tore teise väikse lapse kõrvalt. Ma ei mäleta, et esimesega see nii tugev oleks olnud. Ilmselt siis sain rohkem magada ja puhata ja ei tundunud nii hull 🙂

Kui arstil käidud ja rasedus veidi suurem, siis ühineksin ka FB grupiga.

Mõnusat paisumist 😉

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun, tähtaeg 28.12.. tulemas esimene väga oodatud beebi 🙂

Mari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.05 12:42; 03.05 15:48; 07.05 10:37; 10.05 16:22; 14.05 17:52; 16.05 12:02; 18.05 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina liitun ka detsembrikate grupiga. Olen foorumis juba pikalt silma peal hoidnud, aga nüüd otsustasin midagi kirjutada ka ????

Vanust 27 a ja tegemist esimese rasedusega, mida püüdsime natuke üle aasta. Tänase seisuga nädalaid täpselt 10. Tähtaeg detsembri alguses.

06.05 oli esimene visiit. Järgmine ämmakavisiit ja UH 29.05.

Kuna olen esmarase, siis ei tea ma asjadest suurt midagi. Kas niptify tegemise soovi oleks pidanud esimesel korral mainima ning olen nüüdseks selle maha maganud? Saan aru, et selle tegemise aeg limiteeritud.

Mis asi on oscar?

Vabandan oma teadmatuse pärast..

L.

Oscartestiga hinnatakse seda, kui suur on tõenäosus, et lapsel võib olla üks kromosoomihaigustest: Down, Edwards v Patau. Lisaks veel hinnatakse enneaegse sünni ja preeklampsia riski. Selleks mõõdetakse lapse kuklavolt ning sinu vere näitajate, kaalu, sinu rahvuse jm näitajate alusel arvuti arvutabki välja tõenäosuse. Seda nimetatakse ka kuklavoldi uuringuks. Lisaks vaadatakse üle ka laps: ehk siis mõõdetakse kuklavolt, kontrollitakse üle tema organid jm, mis selles arengjärgus nähtav on. 10+nädalal peaksid selleks andma vereproovi. Eeldan, et oled saatekirja selleks saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 20:28; 01.07 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin nii vaikne. Kuidas kõigil läheb?
Mina ootan oma arsti aega. Ikka iiveldab, meeletu väsimus ja rinnad väga valusad. Loobusin ka taimetoidust kuna isud lihtsalt väga hullud selle rasedusega ja ennast piinama ei hakka.
Vahest ikka mõtlen, et miks ühe lootega nii läks ja samas meil pole suguvõsas kaksikuid ei mul ega mehel. Tähtaeg ka mul nüüd natuke hiljem 18.12
Ja hematoom on nüüd määrinud juba 2 nädalat see ikka tüütu.
Olge tublid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kuidas kunagi, mõni päev olen pikali maas, mõni päev on parem olla. Rinnad on ainult katsudes valusad. Isud on nii nagu on, konkreetselt midagi ei isuta.
Homme on esimene visiit ja järgmine nädal on esimene uh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.