Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Täna kenasti 7+0 ja eelmine reede sai arstil käidud.. süda kenasti lõi 🙂 Panin endale ämmaka juurde aja 27.05.
Hetkel on enesetunne väga hea – kui kõht jääb tühjaks siis natsa iiveldab, rinnad endiselt pakitsevad, voolus on korralik (pesukaitse on hea valik), selg kipub väsima.. ja püksinööbid ei lähe ka enam kinni – ei teagi kas see nüüd kasvavast kõhust või heast söögiisust 😀
Plaanin teha selle Niptify testi ja ma tean, et neid tasulisi teste on veel.. peaks lugema. Lisaks mõtlen tasulisele ämmakale, kes ka sünnituse juures oleks.. kogemusi?!

Mari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.05 12:42; 03.05 15:48; 07.05 10:37; 10.05 16:22; 14.05 17:52; 16.05 12:02; 18.05 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arsti juures. Kõik korras. Sain hunniku pabereid, et analüüse teha. Isa ja beebi raamatu sain ka.
Uh näitab, et rasedus veidike suurem 10+2,päevade järgi on 9+5.
Uh pildil ka juba täitsa lapse moodi.
Hematoomi kohta ütles, et kõik korras, et ei pea muretsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 7+2 (UH’l mõõdetud suuruse järgi).
Mul on aga mure seoses analüüsidega ja ehk siit keegi targem oskab mind aidata..
nimelt oli 22.04 progesteroon 71 (hcg sel päeval 330) ning täna hommikuses analüüsis oli ta langenud 59,6 peale (hcg täna 188465.2) . Enda arst on aga tänaseks juba töö lõpetanud ja valve ämmakat mul ka tabada ei õnnestu. Kas selline langus on normaalne või peaksin olema mures? Viimasel UH’l süda lõi ilusti..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 15:36; 20.05 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma tõesti olen üks õnnelik, kes pääseb iiveldusest ja oksendamisest.. tänaseks kenasti 7+2. Söögiisu on meeletu, rinnad tahavad otsast kukkuda, näonahast ärme räägi, aegaajalt ka krambitab..
27.05 arstile uuesti 🙂 Jubedalt ootan.

Mari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.05 12:42; 03.05 15:48; 07.05 10:37; 10.05 16:22; 14.05 17:52; 16.05 12:02; 18.05 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnega koos oled siis Mari 🙂
Minul iiveldab umbes 5 nädalast ja praegu jookseb 9 nädal. Nüüd selline asi, et kui öögin (ei oksenda) siis pea hakkab päris kõvasti valutama. Juba hirm on hommikul üles tõusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina ootan ka dedsembri beebit kuigi veel täpset tähtaega ei tea aga hetkel 10+1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 09:53; 19.05 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka nüüd arstil käidud ja hetkel siis 7+4. Kv-s ämmakas arvas, et saavad täpsemini mõõdetud ja siis ka tähtaja paika. UH näitas 8 nädalat täna.

Mul endiselt iiveldab, aga veidi vähem. Loodan hakkab see aeg mööda saama.

Kas fb grupp toimib ja on aktiivne?
Kuidas sinna vastuvõtmine käib?

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

detsembriemmed2019@gmail.com

Meili palun kirjutada
Ees ja perekonnanimi (fbi oma)
enda tulevase beebi T.A
Linn kus elate.

See on siis ,mis mõeldud ainult naistele ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuda teil kõhtudega on, ma pole veel ultraski käinud ja rasedust om suht raske juba varjata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuda teil kõhtudega on, ma pole veel ultraski käinud ja rasedust om suht raske juba varjata

No püksid mulle enam jalga ei lähe.. päris mures olen, et mis edasi, ei ole veel rasedate riideid ka vaadanud.. kõht on ees aga ma ei teagi, kas see on sellest, et mul isu hea või on see raseda kõht 🙂 Hommikuti natsa iiveldab aga olen pääsenud (vist) okserallist.

Mari 7+4

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.05 12:42; 03.05 15:48; 07.05 10:37; 10.05 16:22; 14.05 17:52; 16.05 12:02; 18.05 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on korralik kõht ees. Eks kaalu ole mujalegi tulnud. Kui iiveldus oli, siis läks aint rämps alla. Aga see puhas peki kõht ka nüüd ei ole. Kõhtu varjata ei saa. See 3s rasedus ka.

10+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel kõhtu pole. Tavaliste teksadega käin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole ka kõhtu veel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 09:53; 19.05 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

11+1 ning pükstega on asi ikka päris kitsaks minemas. Saan veel teksad jalga, aga peab arvestama, et mugav enam kindlasti ei ole. Alguses kaalusin 52kg (171cm) ehk siis üsna sale olen alati olnud ning nüüd juba 56kg ja see kõik on kõhuga näha. Üldse ei meeldi see tunne ega ka väljanägemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 15:52; 25.06 14:16; 02.07 14:17; 18.11 16:14; 19.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuda teil kõhtudega on, ma pole veel ultraski käinud ja rasedust om suht raske juba varjata

No püksid mulle enam jalga ei lähe.. päris mures olen, et mis edasi, ei ole veel rasedate riideid ka vaadanud.. kõht on ees aga ma ei teagi, kas see on sellest, et mul isu hea või on see raseda kõht ???? Hommikuti natsa iiveldab aga olen pääsenud (vist) okserallist.

Mari 7+4

Liitu fb grupiga, mille linki/aadressi siin just jagati…seal on teema “beebikõhud letti” vms, näed ise piltidelt, mis seisud on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikul ämmaemanda juures käidud, kahjuks halvad uudised. Rasedus on peetunud 6nda nädala pealt, täna 8+5. Ootame veel nädalakese ja esmaspäeval puhastusele. Jube nadi tunne on 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih, ei tahtnud käona kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju Peaches.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, pea vastu, peaches!
🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 12:58; 20.05 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 8+0 kuid juba 7 päeva pole ma voodist püsti saanud.. iiveldus on nii hull et vaevu suudan midagi vähekest päeva jooksul süüa. Peal on ka rasedust säilitav ravi kuna progesteroon langes. Mingil määral on ilmselt see ebanormaalselt paha olek tulnud ka hormoonidest mida hetkel võtan.. loodan, et varsti saan ikka taas jalule ja kõhubeebiga on kõik ikka ilusti korras 🙂 05.06 on järjekordne UH seega kuni selle ajani närin veel küüsi ja pabistan nagu segne.

D.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 15:36; 20.05 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arst neljapäeval ja ma väga ärevil. Iiveldus vist möödas enamvähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin täna esimest korda ultras. Rasedusega kõik korras, vastab ilusti nädalatel. Nägin südame tukseid ja arst ütl, et liigutas, mina muidugi ei näinud????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun samuti grupiga. Esimesed triibud sain ülestõusmispühade hommikul (ehk 21.04), tegin järgmine päev kordustesti mis oli samuti positiivne. See on esimene rasedus.

Käisin 25.04 arsti juures, kes ütles, et liiga vara tulin, praegu oli ultraheliga näha ainult musta laigukest, kuhu siis mingi hetk loode ilmub… Ma eeldan, et see oli siis lootekott, mis praegu ainult näha oli?

Igal juhul uue aja pani arst alles 20. maiks. Rasedusäpi järgi peaks täna olema 6+6, esialgseks tähtajaks määras arst 25.detsember.

Ma ei tea, kuidas ma jaksan veel oodata 3 nädalat, enne kui uuesti arstile saan. Enne nagu ei julgegi päris 100% uskuda, et rase olen, kui südametegevuse ära näen…

Tegin oma esimese postituse kogemata käona. Igal juhul, eile sai siis arsti juures käidud ja kõik on lapsega hästi – tuksuv süda ekraanilt nähtud ja lõpuks julgen 100% uskuda, et olen tõesti rase :D. Arst avastas, et mul on ka 6 cm suurune tsüst, aga kinnitas mitu korda, et see ei ole ohtlik – küll aga peaksin kiirelt EMOsse ruttama, kui tunnen tugevat ja teravat valu, mis kägarasse ajab. Siis ilmselt on tsüst lõhkenud. Natuke kõhe küll hakkas selle jutu peale, aga tundub, et tsüstid on vist küllaltki levinud. Nüüd vist peaks samuti siis selle Facebooki grupiga liituma, tähtaeg on 25.12. Tänase seisuga on rasedust 8+7, teksapüksid lähevad jalga, aga jube ebamugav on. Sümptomitest kimbutab pidev väsimus ja lakkamatu näksimisvajadus, kerge iiveldus ka aegajalt, aga siiamaani ei midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, ma saatsin nädala alguses meili, et mind fb rühma lisataks, aga siiamaani pole keegi mind lisanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sama olukord – fb grupi osas ootan vastust teisipäevast saadik, siiani vaikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on Niptify testi teinud? Mul oli mõttes minna ITKsse tegema, aga praegu ei leia nende lehelt infot, kas on vaja ette registreerida ja eelnevalt süüa/söömata olla vmt. Või võib lihtsalt kohale ilmuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alles teen küll pelgus aga seal on nii, et kõigepealt konsultatsioon kus siis kõik räägitakse mida tegema peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei trügin korra novembrikatest, et vastata Niptify kohta ITK-s:

Testi saab teha esmaspäevast neljapäevani kl 8:15-12:00, aega eraldi broneerima ei pea. Ootame Teid emadusnõuandlas ruumis RB0008. Enne vereanalüüsi võite süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna lööb naba juurde valu, selline keskmise tugevusega ja hooti. Vahepeal nagu selline näpistus valu. Ebameeldiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen siin toimuvat tükk aega juba jälginud ja tegin ka endale konto, et kaasa rääkida. 🙂 Minu esimene peaks ilmavalgust nägema 29ndal detsembril, seega on isegi võimalik, et tuleb isegi uuel aastal. Nädalaid on 10+1 ja veidral kombel on kõik raseda inimese iiveldused ja pakitsevad rinnad kadunud. Lugesin ka selle kohta, et see võib halba tähendada aga ma üritan mitte end närvi ajada. Järgmine visiit on 2,5 nädala pärast, siis on OSCAR.

Kuidas olukord selle facebooki kinnise grupiga on? Kas viimased kirjasaatjad on vastu võetud, siis tean, kas ise ka kiri teele panna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.