Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 8 postitust - vahemik 241 kuni 248 (kokku 248 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:
Kägu

Mul on seks päris valulik rasedusega. Kui muidu olime mehega ikka päris tihti vahekorras ja ma ise tahtsin, siis nüüd kohe üldse ei taha. Loodan, et mingi hetk tuleb see tahtmine tagasi. 🙂
Lapsele pole riideid veel ostnud, kuna alles augusti alguses saan teada, kumb on tulemas. Peale seda saab siis vaikselt riideid ja muid asju osta. Ainuke asi, mille olen sebinud, on eletrooniline kiiktool. Nägin hea hinnaga ja heas korras ja võtsin ära. 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kirjutasin meilile, aga pole veel FB lisatud 🙂

Please wait...
Postitas:
Millu9

Kas siin ka veel keegi käib või kõik fb?
Mina ootan nüüd uh aega, päris põnev 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris vaikne on siin jah. Ootan ka oma LA aega juba. Sooviks väga teada kuidas lapsel on ja ka sugu 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
KiisuKass

Tere.
Täna sai pool rasedust juba täis. Aeg lausa lendab.
Täna oli ka LA. Kõik oli korras, vastas suurusele ja tulemas poiss.
Liigutusi tunnen nüüd ka juba korralikult. Ootasin neid liigutusi nii kaua. 2 esimesega tundsin suht varakult. Aga nüüd platsenta eesseinas ja hakkasin hiljem tundma 😀
Septembris uus UH 🙂

Please wait...
Postitas:
Millu9

Varsti kuu aega keegi ei kirjuta..
Kuidas läheb?
Mina käisin LAs sealt öeldi, et loode väiksem, läksin 2 nädala pärast uuesti ja väiksem aga selle ajaga arenenud nii nagu peab. Siis käisin ämmakal kes katsus ütles ka, et väiksem. Natuke nagu ära tüütab see väikse jutt. Samas korrutavad, et muretseda pole vaja. Septembri lõpus uuesti UHsse 7x juba…
Tähtaeg ikka 15.12. Kaalu juures 6kg ja sellepärast ka põen kuna esimese lapsega sain koguaeg riielda, juurde tuli kokku 23kg.
Saame teise tüdruku. Laps oli nii õnnelik, kodus siis ootamas 12a tüdruk.
Aspiriini söön edasi.

Please wait...
Postitas:
dizii666

Minul on olnud mõlemad lapsed väiksed. Mõlemil sünnikaal alla kolme kilo. Ilmselt sünnib nüüd kolmas ka umbes samas kaalus.
Tähtaeg on 10.detsember.
Nüüd septembris lähen kasvuuuringule. Ma ei tea, mis see endast üldsegi kujutab, kuid LA käies oli pikkus ja kaal vastavuses raseduse suurusega.
Ahjaa.. Üks asi paneb mind muretsema küll. Nabaväädis on kaks soont ainult. Mulle pole iial eelmiste rasedustega seda mainitud. Aga mitu soont siis peab olema? Kolm? Mis saab kui on vaid kaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik ju kirjutavad FB..
Nabaväädis peaks 3 soont jh olema.
Minul ka kõik hästi, välja arvatud kaal: rasedust 23 nädalat ja juures 12 kg. Esimeste lastega läksin samas kaalus juba sünnitama 😀 Kas tõesti mõjub vanus või on asi minu väga heas isus? Järgmine nädal lähen GTT testi igaks juhuks tegema. Pidin see nädal tegema aga jäin vastikult haigeks. Rasedana on ikka megarõve haige olla, rohtudest midagi tarbida ei saa ja paranemine võtab kaks korda kauem aega. Coldrexi olen siiski kahel päeval riskinud võtta. See on ainuke asi, mis olemise enam-vähem talutavaks teeb.

Me ootame tüdrukut. Nii et mul sünnib neljas tütar 😀 Hästi rahulik laps tundub kõhus tuntavate liigutuste järgi. Platsenta on muidugi eesseinal ka. Vahest muretsen, miks ta nii vaikne seal on, aga kõik uuringud ja UH-d näitavad, et kõik on korras tal. Mu viimane laps oli ka hästi rahulik kõhus, kui sündis ainult sõi, magas ja kasvas ning praegu on 14-aastane terane tubli pubekas.

Vapper (22+6)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 241 kuni 248 (kokku 248 )

Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019