Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Mul on seks päris valulik rasedusega. Kui muidu olime mehega ikka päris tihti vahekorras ja ma ise tahtsin, siis nüüd kohe üldse ei taha. Loodan, et mingi hetk tuleb see tahtmine tagasi. 🙂
Lapsele pole riideid veel ostnud, kuna alles augusti alguses saan teada, kumb on tulemas. Peale seda saab siis vaikselt riideid ja muid asju osta. Ainuke asi, mille olen sebinud, on eletrooniline kiiktool. Nägin hea hinnaga ja heas korras ja võtsin ära. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 13:47; 10.07 20:08; 22.07 10:28; 16.10 20:33; 16.11 16:30; 07.12 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin meilile, aga pole veel FB lisatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin ka veel keegi käib või kõik fb?
Mina ootan nüüd uh aega, päris põnev 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris vaikne on siin jah. Ootan ka oma LA aega juba. Sooviks väga teada kuidas lapsel on ja ka sugu 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 13:47; 10.07 20:08; 22.07 10:28; 16.10 20:33; 16.11 16:30; 07.12 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Täna sai pool rasedust juba täis. Aeg lausa lendab.
Täna oli ka LA. Kõik oli korras, vastas suurusele ja tulemas poiss.
Liigutusi tunnen nüüd ka juba korralikult. Ootasin neid liigutusi nii kaua. 2 esimesega tundsin suht varakult. Aga nüüd platsenta eesseinas ja hakkasin hiljem tundma 😀
Septembris uus UH 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti kuu aega keegi ei kirjuta..
Kuidas läheb?
Mina käisin LAs sealt öeldi, et loode väiksem, läksin 2 nädala pärast uuesti ja väiksem aga selle ajaga arenenud nii nagu peab. Siis käisin ämmakal kes katsus ütles ka, et väiksem. Natuke nagu ära tüütab see väikse jutt. Samas korrutavad, et muretseda pole vaja. Septembri lõpus uuesti UHsse 7x juba…
Tähtaeg ikka 15.12. Kaalu juures 6kg ja sellepärast ka põen kuna esimese lapsega sain koguaeg riielda, juurde tuli kokku 23kg.
Saame teise tüdruku. Laps oli nii õnnelik, kodus siis ootamas 12a tüdruk.
Aspiriini söön edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud mõlemad lapsed väiksed. Mõlemil sünnikaal alla kolme kilo. Ilmselt sünnib nüüd kolmas ka umbes samas kaalus.
Tähtaeg on 10.detsember.
Nüüd septembris lähen kasvuuuringule. Ma ei tea, mis see endast üldsegi kujutab, kuid LA käies oli pikkus ja kaal vastavuses raseduse suurusega.
Ahjaa.. Üks asi paneb mind muretsema küll. Nabaväädis on kaks soont ainult. Mulle pole iial eelmiste rasedustega seda mainitud. Aga mitu soont siis peab olema? Kolm? Mis saab kui on vaid kaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ju kirjutavad FB..
Nabaväädis peaks 3 soont jh olema.
Minul ka kõik hästi, välja arvatud kaal: rasedust 23 nädalat ja juures 12 kg. Esimeste lastega läksin samas kaalus juba sünnitama 😀 Kas tõesti mõjub vanus või on asi minu väga heas isus? Järgmine nädal lähen GTT testi igaks juhuks tegema. Pidin see nädal tegema aga jäin vastikult haigeks. Rasedana on ikka megarõve haige olla, rohtudest midagi tarbida ei saa ja paranemine võtab kaks korda kauem aega. Coldrexi olen siiski kahel päeval riskinud võtta. See on ainuke asi, mis olemise enam-vähem talutavaks teeb.

Me ootame tüdrukut. Nii et mul sünnib neljas tütar 😀 Hästi rahulik laps tundub kõhus tuntavate liigutuste järgi. Platsenta on muidugi eesseinal ka. Vahest muretsen, miks ta nii vaikne seal on, aga kõik uuringud ja UH-d näitavad, et kõik on korras tal. Mu viimane laps oli ka hästi rahulik kõhus, kui sündis ainult sõi, magas ja kasvas ning praegu on 14-aastane terane tubli pubekas.

Vapper (22+6)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kirjutan ikka siia. Mul oli vahepeal selline köha, et õudne. 3 nädalat. Nüüd lähen jälle Uh. Mina pidin ämamkat vahetama kuna minu oma läheb ära pelgust.
Kuidas teistel läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole kusagil fb grupis. Jälgin ikka kas siin keegi kirjutab.
Eile oli uh kasvupeetuse riski pärast. Vastas ilusti suurusele, kõik oli korras. Järgmine uh kuu aja pärast.
Kaalu tuleb mul meeletult juurde ja no väga raske on olla. Püsti ilma häälitsusi tegemata ei saa :D. Selle rasedusega tunnen ennast ikka korraliku vaalana 😀

28+1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore lugeda, et siin teisigi vaalu liigub, peale minu. Täiesti arusaamatu, kustkohast mul see kaal küll tuleb, portsud, mis makku mahuvad, on ju tavalpärasest poole väiksemad. Ja menûü samuti tavapärane, ei mingit liialdamist… Aga eelmise visiidi ajaks oli juba juures +9, sain juba kergelt riielda. Veresuhkur oli küll korras, ilmselt saadavad nûüd GTT-le:(
Täna on ausalt vaala tunne kuival maal – kuidagi paistes ja suur on see olemine. Kingapaelu ei saanud kinni, kuna kõht nii suur. Jummel, mis veel edasi saab:))) vaatan linnas kadedusega rasedaid, kelle kõht on vaid ees, mulle tuli eelmise raseduse ja ka sellega solidaarsusest ka tagumikule ja jalgadele korralik polster ûmber.
Kõhus käib korralik trall, laps on risti seisus.
Proovin viimase minutini tööl käia, kuigi olen aru saanud, et istuv asend toob mulle vaevusi. Auto iste on samuti vale nurga all, nii et tekitab kergeid valusid isegi alakõhtu. Ilmselt hakkan varsti bussiga sõitma:)))

29+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juures vist kuskil 7/8 kilo. Aga no algkaal oli alakaal ja ma pikk. Ma ise ei tunne, et raske oleks. Kõht vist väiksem pigem.

KiisuKass kas sa ikka võtad aspiriini?

(28+)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Aspiriini võtan kuni 36. nädalani.

Mul beebi peaseisus. Siis kui luksuma hakkab, siis nii ebamugav tunne 😀

Nüüd sain oma igast hädadele juurde ka jalakrmbid. Pmst varsti ongi kogu menüü aint vitamiinid.

28+3

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid ka jalakrambid, nii valusad. Päris kaua jalg valutas. Söön banaani ja võtan mg. Rohkem pole olnud. Mul ka vist beebi luksub ja vahepeal ikka sellised löögid, et ehmatan. Ämmaka jures pani ka vastu doplerit sellise löögi, et ämmkas ütles, talle vist ei meeldi see surkimine. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küsimus, et mis suurus talvekombeka ostate? Turvahälli mul kott olemas.
Mul on iiveldus tagasi, nii tore ????

29+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab mis suurust osta. Ise mõtlesin 62,siis saab vast talve hakkama. Väiksemat vist ei julge osta.

Ongi vaja varsti ära osta. Veel vaja vanker, turvahäll, soojakott ja mõned üksikud riideesemed. Õnneks teisest lapsest järgi riided. Esimesed kuud saab hakkama, siis juba on roosad enamus asjad, mida poisile ei pane selga 😀

Mul viimased nädalad magades külje keeramine no nii raske. Kõht on kuidagi valus iga kord, kui keeran.
Muidu beebi ikka väga aktiivseks muutunud. Kõht lainetab kogu aeg.

29+5

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise mõtlesin ka pigem 62. Muidugi ega tea külm see talv üldse tuleb. Mul olemas 0-3 kuud selline vahepealne kombekas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi kuhugi loengusse ka plaanib minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi kuhugi loengusse ka plaanib minna?

Mina olen käinud ja lähen veel TÜK-i perekooli loengutesse, kuigi tulemas on 2. laps ja pidasin ennast juba edasijõudnuks… aga siiski selle pika aja jooksul on palju muutunud ja loengud on väga huvitavad.

Mina lähen ise vist enne TA-a lõhki:))) Mulle tundub, et kõht on siis suur. Laps ütles ka mulle, et emme – ära enam üldse söö, kas sa ei karda, et su suur kõht läheb pauguga lõhki, kui nii jätkad. Kaalu on juures muidugi tublisti, GTT korras, mina ei tea, kustkohast see kaal tuleb… süüa saan vähe, muidu mõtlen, et plahvatan. Magusat ei söö, nisu ka vähe.

31+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on rasedust 30.nädalat ja juba on päris raske olla. Magusat ka väga-väga armastan..arvan, et liigagi palju 🙁 Samas jalutamas käin palju ja joogas ka, et äkki tasakaalustab seda meeletut magusaisu. 😀 😀
Kõht ka kasvab ja kasvab ja hakkab vaikselt ette jääma hehe. Ootan juba, kuna beebi lõpuks käes. 🙂

kuidas teil tujudega muidu on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 13:47; 10.07 20:08; 22.07 10:28; 16.10 20:33; 16.11 16:30; 07.12 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nagu raske ei ole. Öösel magan väga halvasti. Nüüd algab vaheaeg saab ehk kauem magada.
Tujud mul vist normaalsed ????

31+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ikka kohutavalt raske olla. Kui kõht kõvaks läheb, siis jääb nagu hing kinni ja veidi annab tunda. Istun natuke teistmoodi, siis jälle hingata raske. Öösel raske külge keerata ja kõht valus. Lapse liigutused isegi valusad. No kuidas. 2 eelmise lapsega küll sellist asja polnud.

Hommme uh, eks siis näha kui ilusti kasvanud on 🙂

31+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb iga päevaga raskemaks, raske on just õhtupoole, õnneks pole jälle päevad vennad ja mõni päev on täitsa OK. Tihedamaks lähevad seljavalud ja öine magamine on paras katsumus, asendid on valusad ja kogu aeg peab kõhtu toestama, et valus poleks. Selili magan pool istukil. Lapse liigutused õnneks valusad ei ole, selline mõnus vudin on hoopis. Esimese rasedusega sellist raskust paar kuud enne lõppu ei mäleta, raskeks läks alles viimasel kuul.
Kõht kipub samuti toonusesse minema, jalutada on raske, pärast 100 m on kõht toonuses.
Tuju on kogu aeg väga hea va õhtuti kui selg valutab ja kuidagi eriti SUUR ja RASKE tunne on. Tuju poolest võiks kogu aeg rase olla, kuidagi vana rahu ise, ainult et sellise mäluga nagu rasedana on, küll normaalset elu pikalt elada ei saa…

32+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arsti juures. Laps kaalub 1744g. Olevat normaalne. Enam tagasi kasvu kontrollima ei pea minema. 🙂

32+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, segan korra teemasse.
Olen tulevase veebruaribeebi ja vägagi taaskasutuse poolt. Sellega seoses otsin mõnda Harjumaal elavat novembri või detsembri beebipoisi ema, kes sooviks peale riiete kasutust neist kiirelt lahti saada, ehk siis kohe kui Sinu lapsele jäävad asjad väikseks, paku mulle edasi ja sobivusel ostan need ka ära. Kui kellelgi oleks huvi, võib kirjutada: Lapsele02@outlook.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigil läheb? Mina öösel magan ikka halvasti. Järgmine arsti visiit räägime siis mis sünnitus tuleb aga olen kindel, et keiser. Kuidas teistel, lapsed juba peaseisus?

34+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul magamisega raskusi pole, aint külje keeramisega. See ikka veidi valulik. Jalatseid jalga ei saa. Siis kui lapsed kodus, siis nad aitavad sellega. Kui koolis on, siis ma väga õue ei lähe 😀
Mul beebi peaseisus. Paar päeva on põiele kuidagi surunud, et mul mega valus. Aga ei ole üldse enam kaua jäänud. Vitamiine ka juba võtan vähem. Kaltsium sai eile läbi ja aspiriini võtan 14 viimase.

35+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin nädal tagasi ultrahelis, siis kaalus laps juba 2500g. Mulle tundub, et tuleb suur plika. 😀
Juba raskem on olla jaa..Käin tihti jalutamas ja kõht tõmbub kogu aeg kõvaks, siis veits raskem jalutada.
Sõõgiisu on meeletu muidugi. Eriti tahaks magusat aga piiran ennast. 😀 😀 ‘
Aeg võiks kiiremini minna..
34+5

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 13:47; 10.07 20:08; 22.07 10:28; 16.10 20:33; 16.11 16:30; 07.12 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Otsin endale veel viimasel hetkel beebigruppi. Esimese lapsega on see nii suureks toeks olnud. Olen praegu 34+5 ndl ja tähtaeg 24.12. Kirjutasin meilile ka endast veidi rohkem, lootuses ehk teie fb grupiga veel liituda. Loodan, et keegi veel jälgib seda meili – hetkel pole veel vastust saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii veider on lugeda, et teised ikka loevad oma nädalaid ja tunnevad juba ootusärevust. Minu laps sündis oktoobris ära (31.nädalal) ehk siis 2 kuud enne tähtaega. Muidu polekski midagi hullu olnud, aga tita kaalus ainult 985g. Tänaseks kaalub 1800g, seega on lootust varsti haiglast koju saada, saaks nüüd sondist ka lahti.

Kõige raskem oli keisrilõikus ise koos jubeda HELLP sündroomiga, hiljem emotsionaalne ja vaimne stress ning kohanemine sellega, et laps ei ole enam kõhus. Fantoombeebi andis veel tükk aega tunda.

Palju edu teile kõigile ning ilusat ootusaja lõpusirget 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 15:52; 25.06 14:16; 02.07 14:17; 18.11 16:14; 19.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.