Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2021

Näitan 3 postitust - vahemik 571 kuni 573 (kokku 573 )

Teema: Detsembribeebid 2021

Postitas:

Tere.

Kahju, et fb grupp juba täis sai, olen teid käinud piilumas juba triipude nägemisest. Igatahes siin ka vaikne, aga mõtlesin, et kirjutan ikkagi oma loo. Nimelt ei tahtnud kirjutada, kuna ütleme ausalt lihtsalt kartsin. Eelmisel aastal olin rase ja diagnoositi Edwardsi sündroom ja katkestamine 14 nädalal. Oli väga keeruline kogemus. Igatahes kui keegi guugeldab, kuna arstid ei räägi vms, siis soovitan guugeldada inglise keeles. Nüüd uus rasedus ja kaksikud 🙂 Kuna olen riskigrupp, siis tehti mulle kaksikute niptyfyd, mis ei tulnud kummalgi korral välja ja pidin lootevee proovi andma. Kui sain teada, et teist korda ei tulnud nipty proov välja, siis oli kerge ärevushoog, et pean veel ootama ja kui kõik on ikkagi halvasti, siis katlestamine oleks tulnud palju suurema rasedusega ja sellele mõeldes jooksis juhe kokku. Õnneks kõik proovid korras ja plikade kõhukankaan on täitsa tunda. Kogu see kohutav ootamine on olnud seda väärt.

Edu kõigile!

 

 

 

 

 

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Hoian pöialt, et lõpuni kõik kenasti kulgeks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 10:14; 27.05 21:37; 15.06 21:43; 19.06 12:48; 19.06 15:40; 26.07 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalutades kipub alakõht krampi/valusaks kiskuma. On see levinud, kas kogete ka seda ning võiks see kuidagi ohtlik olla? Miks see üldse tekib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 571 kuni 573 (kokku 573 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2021