Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:
KĂ€gu

Teen otsa lahti ja liigun ka siia gruppi kuna tĂ€na hcg 4+0 tulemus 430 🙂 . Olen IVF rase.

May

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ei tea kas mu jutt siia ikka sobib.. aga kirjutan ikka 🙂 loodan, et Ă”elaid kommentaare ei saa vaid..

Eile oli DPO13 ja testil Ă”rnem triip aga nĂ€ha teda oli natuke. TĂ€na DPO14 hommikune varane test mis tegin, tuli ka 1 minuti sees juba 2 tugevat triipu. Kuid paar tundi hiljem mÀÀris Ă”rnalt pruunikaspunakat paar korda ja kĂ”ik. TĂ€nsega peaks samuti olema 4 nĂ€dalat, eilne hcg nĂ€it oli vaid 130
 Just ehmatas see Ă”rn mÀÀrimine mind Ă€ra kuna testil 2 ilusat triipu ka. 😕

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei-hei!

Just hommikul kĂ€isin vaatamas, kas detsembribeebide teema juba olemas, siis veel ei olnud, aga nĂŒĂŒd nĂ€e ongi 🙂

Palju Ônne kahele eelmisele! MÀÀrimine peaks alguses normaalne olema, aga ehmatav ka kindlasti.

Mina samuti IVF-rase, 24.03 siirdati 3-pĂ€evane embrĂŒo ja tĂ€na hommikul tuli rasedustestile Ă”rnake-Ă”rnake triibuke, hoian kĂ”vasti pöialt nĂŒĂŒd endale ja kĂ”igile teistele ka. Veretest on alles teisipĂ€eval.

Ootame oma teist beebit ja TA peaks olema 12.12.

Morgase

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei-hei!

Just hommikul kĂ€isin vaatamas, kas detsembribeebide teema juba olemas, siis veel ei olnud, aga nĂŒĂŒd nĂ€e ongi 🙂

Palju Ônne kahele eelmisele! MÀÀrimine peaks alguses normaalne olema, aga ehmatav ka kindlasti.

Mina samuti IVF-rase, 24.03 siirdati 3-pĂ€evane embrĂŒo ja tĂ€na hommikul tuli rasedustestile Ă”rnake-Ă”rnake triibuke, hoian kĂ”vasti pöialt nĂŒĂŒd endale ja kĂ”igile teistele ka. Veretest on alles teisipĂ€eval.

Morgase

Mul kalkulaatori jĂ€rgi 10.12 ehk siis peaaegu sama 🙂

May

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Detsemberibeebid, kulla inimesed!

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

Ma ei tea kas mu jutt siia ikka sobib.. aga kirjutan ikka 🙂 loodan, et Ă”elaid kommentaare ei saa vaid..

Eile oli DPO13 ja testil Ă”rnem triip aga nĂ€ha teda oli natuke. TĂ€na DPO14 hommikune varane test mis tegin, tuli ka 1 minuti sees juba 2 tugevat triipu. Kuid paar tundi hiljem mÀÀris Ă”rnalt pruunikaspunakat paar korda ja kĂ”ik. TĂ€nsega peaks samuti olema 4 nĂ€dalat, eilne hcg nĂ€it oli vaid 130

See vĂ”ib olla nii ja vĂ”ib olla naa, aga kui osalesin ĂŒhes loengus, öeldi, et mÀÀrimine on iivelduse kĂ”rval teine enamlevinud mure raseduse esimesel trimestril ja enamasti see midagi halba ei tĂ€henda. Seega Ă€ra ĂŒleliia muretse! Minul mÀÀris esimesel trimestril kaks korda ja praegu olen kolmekuuse poisi ema. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Detsemberibeebid, kulla inimesed!

Beribeebid 😂

+1
0
Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Septemberi, oktooberi ….

MÔnikord vÔiks suu kinni hoida.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

See vĂ”ib olla nii ja vĂ”ib olla naa, aga kui osalesin ĂŒhes loengus, öeldi, et mÀÀrimine on iivelduse kĂ”rval teine enamlevinud mure raseduse esimesel trimestril ja enamasti see midagi halba ei tĂ€henda. Seega Ă€ra ĂŒleliia muretse! Minul mÀÀris esimesel trimestril kaks korda ja praegu olen kolmekuuse poisi ema. 🙂

Kahjuks minul pole miskit teha enam.. Hommikul oli testil 2 rasvast triipu ja peale eilsest kahte korda ei mÀÀrinud enam tĂ€na ĂŒldse aga Ă”htul lĂ”i vĂ€ga tugev valu mulle alakĂ”htu ja vetsuminnes tuli suur tumepunane vereklomp. 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii kahju

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kahjuks minul pole miskit teha enam.. Hommikul oli testil 2 rasvast triipu ja peale eilsest kahte korda ei mÀÀrinud enam tĂ€na ĂŒldse aga Ă”htul lĂ”i vĂ€ga tugev valu mulle alakĂ”htu ja vetsuminnes tuli suur tumepunane vereklomp. 🙁

Kas lÀhed teed uue veretesti?

0
0
Please wait...

Postitas:
vaikne

Heyhey

Minu lugu selline. Viimased pĂ€evad algasid 24veebruar. TsĂŒkkel ĂŒldiselt 31 pĂ€eva. Positiivse testi sain 31mĂ€rts. Testisin kuna rinnad olid kummalised.

TĂ€na peaks olema 5+4. Arsti aeg alles 21 aprill. Aga hirm on hinges. TĂ€nasest 0 sĂŒmptomit. Ei ole rinnad hellad. Ei midagi muud.

SĂŒgisel oli ka ĂŒks keemiline rasedus, aga siis ei tuld kordagi testile nii tumedais triipe.

Ei teagi kuidas meelerahu saada. Kas homme minna veretestile ja seda korrata, vÔi oodatagi arsti aega.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Heyhey

Minu lugu selline. Viimased pĂ€evad algasid 24veebruar. TsĂŒkkel ĂŒldiselt 31 pĂ€eva. Positiivse testi sain 31mĂ€rts. Testisin kuna rinnad olid kummalised.

TĂ€na peaks olema 5+4. Arsti aeg alles 21 aprill. Aga hirm on hinges. TĂ€nasest 0 sĂŒmptomit. Ei ole rinnad hellad. Ei midagi muud.

SĂŒgisel oli ka ĂŒks keemiline rasedus, aga siis ei tuld kordagi testile nii tumedais triipe.

Ei teagi kuidas meelerahu saada. Kas homme minna veretestile ja seda korrata, vÔi oodatagi arsti aega.

Ära ĂŒldse muretse, tihti sĂŒmptomid puuduvadki.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ei taha kĂŒll asjata lootusi ĂŒles kĂŒtta, aga mina siiski testiksin edasi. Vereklomp vĂ”ib olla ka hematoom ja rasedus vĂ”ib endiselt alles olla.

Heyhey

Uhhh, nii tuttav tunne! Minul oli esimese rasedusega sama, hullult muretsesin, et sĂŒmptomeid pole, selle asemel, et lihtsat rasedust nautida. Aga kĂ”iki lĂ€ks hĂ€sti ikka 🙂

Morgase

+1
0
Please wait...

Postitas:
vaikne

KĂ€isin siis ikkagi veretestil.

TĂ€na Flo jĂ€rgi peaks olema 5+5 ja hcg oli 3545. Ülehomme kordustestile

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€na Flo jĂ€rgi peaks olema 5+5 ja hcg oli 3545. Ülehomme kordustestile

On see ootuspĂ€rane tulemus? Nr tundub kĂŒll kĂ”rge 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul oli tÀna ametlik hcg (4+3) ja tulemuseks 1876.

May

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oi, nii tore, vaikne ja Mai, teil mĂ”lemal ilusad suured numbrid 🙂

Mina lÀhen homme veretestile, nii loodan ka ilusat numbrit nÀha.

Morgase

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei-hei!

Morgase

Kolin ka IVF grupist siia ĂŒle 🙂  minul oli ka siirdamine 24.03 ja siirdati 2 pĂ€evane ja oma triibu sain samuti 01.04. Veretest alles neljapĂ€eval, aga usun, et ilus kuna iga pĂ€ev testil triip tumeneb ilusti 😍 nii Ă€ge, et nii samamoodi oma teed alustame.

Palju Ônne !

Katzzz

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka detsembrikatega.

Flo jĂ€rgi jĂ€na 5+4 ja TA 02.12. TĂ€na juba ka esimest korda ÄE juures kĂ€idud, kuid kuna loode veel nii pisike, et UH-s mÔÔta veel ei saanud, siis 2 nĂ€dala pĂ€rast tagasi. VastuvĂ”tul pakuti raseduse pikkuseks 6+4.

+2
0
Please wait...

Postitas:
vaikne

KÀisin eile uuesti veretestil. No ei ooe inimesel kannatust.  Aga laboris oli mingi hooldus nii et vastused sain tÀna

5+5 hcg 3545

5+6 hcg 5406

Pidin tĂ€na tööl oma ĂŒlemusele ka juba rasedusest rÀÀkima. Kuna töö h0lmab palju tĂ”stmist ja muud sellist, siis tahaks end sÀÀsta. Üllataval kombel ta juba oli valmis et sellise jutuga lĂ€hen 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas IVF-ikad plaanivad ennast vÔtta arvele samasse kliinikusse, kus protseduure tehti?

May

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas IVF-ikad plaanivad ennast vÔtta arvele samasse kliinikusse, kus protseduure tehti?

May

Ma olen kĂŒll novembri grupist, aga piilun ka veidi siin ringi 🙂

Mina olen ivf rase ja kolisin nĂ€iteks ringi viljatusravi kliinikust tavalisse, kuna viljatusravi kliinikus oleks iga vastuvĂ”tt olnud tasuline, samuti tasulised kĂ”ik vereanalĂŒĂŒsid ja vajaminevad uuringud. Hetkel olen pidanud vaid 5 eurot visiiditasu maksma, on tehtud erinevaid vereproove ja rohkem midagi maksma ei ole pidanud. Samuti sain infot, et kui nt. ultrahelis peaks nĂ€ha olema mingid riskid, siis haigekassa rahastab Nifty testi. Ma ei tea, kas see oleks erakliinikus ka nii olnud, kahtlen, kuna arst ladus hinnakirja ette ja need lisauuringud oleks kokku lĂ€inud juba 1500 euro ringis. Kindlasti oleks olnud seal personaalsem lĂ€henemine ja arsti sĂ”nul oleks olnud ka 2 UH rohkem kui riiklikus, aga samas sai mÀÀravaks see rahasumma, mis oleks veel pidanud vĂ€lja kĂ€ima. Siiani on ka tavakliinikus olnud ÀÀrmiselt toredad arstid ja Ă€mmakas, kes samuti lubab endale helistada/kirjutada kohe kui mingeid kĂŒsimusi vĂ”i muresid on ja tunnen, et olen ka seal praegu hoitud. 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
vaikne

On teil juba mingeid sĂŒmptomeid ka kimbutamas?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul vist kĂ”ik vƍimalikud 😄 aga ilmselt lisaprogesteroonist. KĂ”ige ebameeldivad jĂ€rsud öised kĂ”huvalud.

May

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul kerge iiveldus on ja no kĂ”ht lĂ€heb nii kergelt tĂŒhjaks. Rinnad on ka hellad vahepeal. Samuti on selline kerge pĂ€evade valu.

Veretest oli tĂ€na 543. 😍

Katzzz

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei-hei!

Morgase

Kolin ka IVF grupist siia ĂŒle 🙂 minul oli ka siirdamine 24.03 ja siirdati 2 pĂ€evane ja oma triibu sain samuti 01.04. Veretest alles neljapĂ€eval, aga usun, et ilus kuna iga pĂ€ev testil triip tumeneb ilusti 😍 nii Ă€ge, et nii samamoodi oma teed alustame.

Palju Ônne !

Katzzz

Nii tore, palju Ă”nne sulle ka! 🙂

Minul nĂŒĂŒd veretestil kĂ€idud, teisipĂ€eval, 4+1 oli hcg tase 408. 20.04 on UH. Julgen juba natuke rohkem rÔÔmustada.

Ma ise tegin IVF-i Pelgus, alguses mĂ”tlesin sinna arvele vĂ”tta, aga nĂŒĂŒd otsustasin ikka ĂŒmber ja lĂ€hen ITK-sse. Esimene laps sĂŒndis ka seal.

SĂŒmptomitest – ĂŒhel Ă”htul iiveldas, eile oli kĂ”ht vĂ€ga punnis, pea kipub valutama.

Kuidas te trenni osas teete, eriti IVF-ikad? Ma ise tegin 2 nĂ€dalat peale siirdamist pausi, aga nĂŒĂŒd olen edasi trenni teinud, natuke ikka muretsen selle pĂ€rast. Samas esimese, loomulikul teel saadud rasedusega tegin lĂ€bi terve raseduse trenni.

Morgase

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii tore, palju Ă”nne sulle ka! 🙂 Minul nĂŒĂŒd veretestil kĂ€idud, teisipĂ€eval, 4+1 oli hcg tase 408. 20.04 on UH. Julgen juba natuke rohkem rÔÔmustada. Ma ise tegin IVF-i Pelgus, alguses mĂ”tlesin sinna arvele vĂ”tta, aga nĂŒĂŒd otsustasin ikka ĂŒmber ja lĂ€hen ITK-sse. Esimene laps sĂŒndis ka seal. SĂŒmptomitest – ĂŒhel Ă”htul iiveldas, eile oli kĂ”ht vĂ€ga punnis, pea kipub valutama. Kuidas te trenni osas teete, eriti IVF-ikad? Ma ise tegin 2 nĂ€dalat peale siirdamist pausi, aga nĂŒĂŒd olen edasi trenni teinud, natuke ikka muretsen selle pĂ€rast. Samas esimese, loomulikul teel saadud rasedusega tegin lĂ€bi terve raseduse trenni. Morgase

Mina pean ootama treenimisega kuni esimese UHni, mis on 21.04. Vaatmata sellele, et olen sportlase taustaga. Aga eks arstid on erinevad. Ootan vĂ€ga, et saaks juba uuesti reguraalselt treenida 🙂 , kui riskid madalad, siis tuleb trenn beebile ainult kasuks 🙂

May

+1
0
Please wait...

Postitas:
vaikne

Minul endal erilisi sĂŒmptomeid pole. Kuni testi tegemiseni olid rinnad hellad. Aga nii kui 2 triipu kĂ€es, kadusid ka kĂ”ik sĂŒmptomid.

Öösel magan katkendlikult ja tĂ€na tööl oli tĂ”esti vĂ€ga ebamugavad torked ja valud alakĂ”hus. Aga praegu juba parem. Helistasin ka oma arstile, aga tal pole aega kontrolliks pakkuda ja kui valu vĂ€ljakannatamatu vĂ”i verejooks, siis emosse.

Arsti aeg alles 21 aprill

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul endal erilisi sĂŒmptomeid pole. Kuni testi tegemiseni olid rinnad hellad. Aga nii kui 2 triipu kĂ€es, kadusid ka kĂ”ik sĂŒmptomid.

Öösel magan katkendlikult ja tĂ€na tööl oli tĂ”esti vĂ€ga ebamugavad torked ja valud alakĂ”hus. Aga praegu juba parem. Helistasin ka oma arstile, aga tal pole aega kontrolliks pakkuda ja kui valu vĂ€ljakannatamatu vĂ”i verejooks, siis emosse.

Arsti aeg alles 21 aprill

KĂ”hus torked ja valud pidid hĂ€sti tavalised olema, kui verd ja mÀÀrimist ei ole vĂ”ib rahulik olla 🙂

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 188 )

Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022