Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:
Kägu

Teen otsa lahti ja liigun ka siia gruppi kuna täna hcg 4+0 tulemus 430 🙂 . Olen IVF rase.

May

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas mu jutt siia ikka sobib.. aga kirjutan ikka 🙂 loodan, et õelaid kommentaare ei saa vaid..

Eile oli DPO13 ja testil õrnem triip aga näha teda oli natuke. Täna DPO14 hommikune varane test mis tegin, tuli ka 1 minuti sees juba 2 tugevat triipu. Kuid paar tundi hiljem määris õrnalt pruunikaspunakat paar korda ja kõik. Tänsega peaks samuti olema 4 nädalat, eilne hcg näit oli vaid 130… Just ehmatas see õrn määrimine mind ära kuna testil 2 ilusat triipu ka. ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Just hommikul käisin vaatamas, kas detsembribeebide teema juba olemas, siis veel ei olnud, aga nüüd näe ongi 🙂

Palju õnne kahele eelmisele! Määrimine peaks alguses normaalne olema, aga ehmatav ka kindlasti.

Mina samuti IVF-rase, 24.03 siirdati 3-päevane embrüo ja täna hommikul tuli rasedustestile õrnake-õrnake triibuke, hoian kõvasti pöialt nüüd endale ja kõigile teistele ka. Veretest on alles teisipäeval.

Ootame oma teist beebit ja TA peaks olema 12.12.

Morgase

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Just hommikul käisin vaatamas, kas detsembribeebide teema juba olemas, siis veel ei olnud, aga nüüd näe ongi ????

Palju õnne kahele eelmisele! Määrimine peaks alguses normaalne olema, aga ehmatav ka kindlasti.

Mina samuti IVF-rase, 24.03 siirdati 3-päevane embrüo ja täna hommikul tuli rasedustestile õrnake-õrnake triibuke, hoian kõvasti pöialt nüüd endale ja kõigile teistele ka. Veretest on alles teisipäeval.

Ootame oma teist beebit ja TA peaks olema 12.12.

Morgase

Mul kalkulaatori järgi 10.12 ehk siis peaaegu sama 🙂

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Detsemberibeebid, kulla inimesed!

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas mu jutt siia ikka sobib.. aga kirjutan ikka ???? loodan, et õelaid kommentaare ei saa vaid..

Eile oli DPO13 ja testil õrnem triip aga näha teda oli natuke. Täna DPO14 hommikune varane test mis tegin, tuli ka 1 minuti sees juba 2 tugevat triipu. Kuid paar tundi hiljem määris õrnalt pruunikaspunakat paar korda ja kõik. Tänsega peaks samuti olema 4 nädalat, eilne hcg näit oli vaid 130… Just ehmatas see õrn määrimine mind ära kuna testil 2 ilusat triipu ka. ????

See võib olla nii ja võib olla naa, aga kui osalesin ühes loengus, öeldi, et määrimine on iivelduse kõrval teine enamlevinud mure raseduse esimesel trimestril ja enamasti see midagi halba ei tähenda. Seega ära üleliia muretse! Minul määris esimesel trimestril kaks korda ja praegu olen kolmekuuse poisi ema. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Detsemberibeebid, kulla inimesed!

Beribeebid ????

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Septemberi, oktooberi ….

Mõnikord võiks suu kinni hoida.

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas mu jutt siia ikka sobib.. aga kirjutan ikka ???? loodan, et õelaid kommentaare ei saa vaid..

Eile oli DPO13 ja testil õrnem triip aga näha teda oli natuke. Täna DPO14 hommikune varane test mis tegin, tuli ka 1 minuti sees juba 2 tugevat triipu. Kuid paar tundi hiljem määris õrnalt pruunikaspunakat paar korda ja kõik. Tänsega peaks samuti olema 4 nädalat, eilne hcg näit oli vaid 130… Just ehmatas see õrn määrimine mind ära kuna testil 2 ilusat triipu ka. ????

See võib olla nii ja võib olla naa, aga kui osalesin ühes loengus, öeldi, et määrimine on iivelduse kõrval teine enamlevinud mure raseduse esimesel trimestril ja enamasti see midagi halba ei tähenda. Seega ära üleliia muretse! Minul määris esimesel trimestril kaks korda ja praegu olen kolmekuuse poisi ema. ????

Kahjuks minul pole miskit teha enam.. Hommikul oli testil 2 rasvast triipu ja peale eilsest kahte korda ei määrinud enam täna üldse aga õhtul lõi väga tugev valu mulle alakõhtu ja vetsuminnes tuli suur tumepunane vereklomp. ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kahju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas mu jutt siia ikka sobib.. aga kirjutan ikka ???? loodan, et õelaid kommentaare ei saa vaid..

Eile oli DPO13 ja testil õrnem triip aga näha teda oli natuke. Täna DPO14 hommikune varane test mis tegin, tuli ka 1 minuti sees juba 2 tugevat triipu. Kuid paar tundi hiljem määris õrnalt pruunikaspunakat paar korda ja kõik. Tänsega peaks samuti olema 4 nädalat, eilne hcg näit oli vaid 130… Just ehmatas see õrn määrimine mind ära kuna testil 2 ilusat triipu ka. ????

See võib olla nii ja võib olla naa, aga kui osalesin ühes loengus, öeldi, et määrimine on iivelduse kõrval teine enamlevinud mure raseduse esimesel trimestril ja enamasti see midagi halba ei tähenda. Seega ära üleliia muretse! Minul määris esimesel trimestril kaks korda ja praegu olen kolmekuuse poisi ema. ????

Kahjuks minul pole miskit teha enam.. Hommikul oli testil 2 rasvast triipu ja peale eilsest kahte korda ei määrinud enam täna üldse aga õhtul lõi väga tugev valu mulle alakõhtu ja vetsuminnes tuli suur tumepunane vereklomp. ????

Kas lähed teed uue veretesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heyhey

Minu lugu selline. Viimased päevad algasid 24veebruar. Tsükkel üldiselt 31 päeva. Positiivse testi sain 31märts. Testisin kuna rinnad olid kummalised.

Täna peaks olema 5+4. Arsti aeg alles 21 aprill. Aga hirm on hinges. Tänasest 0 sümptomit. Ei ole rinnad hellad. Ei midagi muud.

Sügisel oli ka üks keemiline rasedus, aga siis ei tuld kordagi testile nii tumedais triipe.

Ei teagi kuidas meelerahu saada. Kas homme minna veretestile ja seda korrata, või oodatagi arsti aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heyhey

Minu lugu selline. Viimased päevad algasid 24veebruar. Tsükkel üldiselt 31 päeva. Positiivse testi sain 31märts. Testisin kuna rinnad olid kummalised.

Täna peaks olema 5+4. Arsti aeg alles 21 aprill. Aga hirm on hinges. Tänasest 0 sümptomit. Ei ole rinnad hellad. Ei midagi muud.

Sügisel oli ka üks keemiline rasedus, aga siis ei tuld kordagi testile nii tumedais triipe.

Ei teagi kuidas meelerahu saada. Kas homme minna veretestile ja seda korrata, või oodatagi arsti aega.

Ära üldse muretse, tihti sümptomid puuduvadki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas mu jutt siia ikka sobib.. aga kirjutan ikka ???? loodan, et õelaid kommentaare ei saa vaid..

Eile oli DPO13 ja testil õrnem triip aga näha teda oli natuke. Täna DPO14 hommikune varane test mis tegin, tuli ka 1 minuti sees juba 2 tugevat triipu. Kuid paar tundi hiljem määris õrnalt pruunikaspunakat paar korda ja kõik. Tänsega peaks samuti olema 4 nädalat, eilne hcg näit oli vaid 130… Just ehmatas see õrn määrimine mind ära kuna testil 2 ilusat triipu ka. ????

See võib olla nii ja võib olla naa, aga kui osalesin ühes loengus, öeldi, et määrimine on iivelduse kõrval teine enamlevinud mure raseduse esimesel trimestril ja enamasti see midagi halba ei tähenda. Seega ära üleliia muretse! Minul määris esimesel trimestril kaks korda ja praegu olen kolmekuuse poisi ema. ????

Kahjuks minul pole miskit teha enam.. Hommikul oli testil 2 rasvast triipu ja peale eilsest kahte korda ei määrinud enam täna üldse aga õhtul lõi väga tugev valu mulle alakõhtu ja vetsuminnes tuli suur tumepunane vereklomp. ????

Ma ei taha küll asjata lootusi üles kütta, aga mina siiski testiksin edasi. Vereklomp võib olla ka hematoom ja rasedus võib endiselt alles olla.

Heyhey

Minu lugu selline. Viimased päevad algasid 24veebruar. Tsükkel üldiselt 31 päeva. Positiivse testi sain 31märts. Testisin kuna rinnad olid kummalised.

Täna peaks olema 5+4. Arsti aeg alles 21 aprill. Aga hirm on hinges. Tänasest 0 sümptomit. Ei ole rinnad hellad. Ei midagi muud.

Sügisel oli ka üks keemiline rasedus, aga siis ei tuld kordagi testile nii tumedais triipe.

Ei teagi kuidas meelerahu saada. Kas homme minna veretestile ja seda korrata, või oodatagi arsti aega.

Uhhh, nii tuttav tunne! Minul oli esimese rasedusega sama, hullult muretsesin, et sümptomeid pole, selle asemel, et lihtsat rasedust nautida. Aga kõiki läks hästi ikka 🙂

Morgase

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin siis ikkagi veretestil.

Täna Flo järgi peaks olema 5+5 ja hcg oli 3545. Ülehomme kordustestile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna Flo järgi peaks olema 5+5 ja hcg oli 3545. Ülehomme kordustestile

On see ootuspärane tulemus? Nr tundub küll kõrge 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täna ametlik hcg (4+3) ja tulemuseks 1876.

May

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, nii tore, vaikne ja Mai, teil mõlemal ilusad suured numbrid 🙂

Mina lähen homme veretestile, nii loodan ka ilusat numbrit näha.

Morgase

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Just hommikul käisin vaatamas, kas detsembribeebide teema juba olemas, siis veel ei olnud, aga nüüd näe ongi ????

Palju õnne kahele eelmisele! Määrimine peaks alguses normaalne olema, aga ehmatav ka kindlasti.

Mina samuti IVF-rase, 24.03 siirdati 3-päevane embrüo ja täna hommikul tuli rasedustestile õrnake-õrnake triibuke, hoian kõvasti pöialt nüüd endale ja kõigile teistele ka. Veretest on alles teisipäeval.

Ootame oma teist beebit ja TA peaks olema 12.12.

Morgase

Kolin ka IVF grupist siia üle 🙂  minul oli ka siirdamine 24.03 ja siirdati 2 päevane ja oma triibu sain samuti 01.04. Veretest alles neljapäeval, aga usun, et ilus kuna iga päev testil triip tumeneb ilusti ???? nii äge, et nii samamoodi oma teed alustame.

Palju õnne !

 

Katzzz

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka detsembrikatega.

Flo järgi jäna 5+4 ja TA 02.12. Täna juba ka esimest korda ÄE juures käidud, kuid kuna loode veel nii pisike, et UH-s mõõta veel ei saanud, siis 2 nädala pärast tagasi. Vastuvõtul pakuti raseduse pikkuseks 6+4.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile uuesti veretestil. No ei ooe inimesel kannatust.  Aga laboris oli mingi hooldus nii et vastused sain täna

5+5 hcg 3545

5+6 hcg 5406

Pidin täna tööl oma ülemusele ka juba rasedusest rääkima. Kuna töö h0lmab palju tõstmist ja muud sellist, siis tahaks end säästa. Üllataval kombel ta juba oli valmis et sellise jutuga lähen ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas IVF-ikad plaanivad ennast võtta arvele samasse kliinikusse, kus protseduure tehti?

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas IVF-ikad plaanivad ennast võtta arvele samasse kliinikusse, kus protseduure tehti?

May

Ma olen küll novembri grupist, aga piilun ka veidi siin ringi 🙂

Mina olen ivf rase ja kolisin näiteks ringi viljatusravi kliinikust tavalisse, kuna viljatusravi kliinikus oleks iga vastuvõtt olnud tasuline, samuti tasulised kõik vereanalüüsid ja vajaminevad uuringud. Hetkel olen pidanud vaid 5 eurot visiiditasu maksma, on tehtud erinevaid vereproove ja rohkem midagi maksma ei ole pidanud. Samuti sain infot, et kui nt. ultrahelis peaks näha olema mingid riskid, siis haigekassa rahastab Nifty testi. Ma ei tea, kas see oleks erakliinikus ka nii olnud, kahtlen, kuna arst ladus hinnakirja ette ja need lisauuringud oleks kokku läinud juba 1500 euro ringis. Kindlasti oleks olnud seal personaalsem lähenemine ja arsti sõnul oleks olnud ka 2 UH rohkem kui riiklikus, aga samas sai määravaks see rahasumma, mis oleks veel pidanud välja käima. Siiani on ka tavakliinikus olnud äärmiselt toredad arstid ja ämmakas, kes samuti lubab endale helistada/kirjutada kohe kui mingeid küsimusi või muresid on ja tunnen, et olen ka seal praegu hoitud. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On teil juba mingeid sümptomeid ka kimbutamas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teil juba mingeid sümptomeid ka kimbutamas?

Mul vist kõik vōimalikud ???? aga ilmselt lisaprogesteroonist. Kõige ebameeldivad järsud öised kõhuvalud.

May

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teil juba mingeid sümptomeid ka kimbutamas?

Mul kerge iiveldus on ja no kõht läheb nii kergelt tühjaks. Rinnad on ka hellad vahepeal. Samuti on selline kerge päevade valu.

Veretest oli täna 543. ????

 

Katzzz

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Just hommikul käisin vaatamas, kas detsembribeebide teema juba olemas, siis veel ei olnud, aga nüüd näe ongi ????

Palju õnne kahele eelmisele! Määrimine peaks alguses normaalne olema, aga ehmatav ka kindlasti.

Mina samuti IVF-rase, 24.03 siirdati 3-päevane embrüo ja täna hommikul tuli rasedustestile õrnake-õrnake triibuke, hoian kõvasti pöialt nüüd endale ja kõigile teistele ka. Veretest on alles teisipäeval.

Ootame oma teist beebit ja TA peaks olema 12.12.

Morgase

Kolin ka IVF grupist siia üle ???? minul oli ka siirdamine 24.03 ja siirdati 2 päevane ja oma triibu sain samuti 01.04. Veretest alles neljapäeval, aga usun, et ilus kuna iga päev testil triip tumeneb ilusti ???? nii äge, et nii samamoodi oma teed alustame.

Palju õnne !

Katzzz

Nii tore, palju õnne sulle ka! 🙂

Minul nüüd veretestil käidud, teisipäeval, 4+1 oli hcg tase 408. 20.04 on UH. Julgen juba natuke rohkem rõõmustada.

Ma ise tegin IVF-i Pelgus, alguses mõtlesin sinna arvele võtta, aga nüüd otsustasin ikka ümber ja lähen ITK-sse. Esimene laps sündis ka seal.

Sümptomitest – ühel õhtul iiveldas, eile oli kõht väga punnis, pea kipub valutama.

Kuidas te trenni osas teete, eriti IVF-ikad? Ma ise tegin 2 nädalat peale siirdamist pausi, aga nüüd olen edasi trenni teinud, natuke ikka muretsen selle pärast. Samas esimese, loomulikul teel saadud rasedusega tegin läbi terve raseduse trenni.

Morgase

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore, palju õnne sulle ka! ???? Minul nüüd veretestil käidud, teisipäeval, 4+1 oli hcg tase 408. 20.04 on UH. Julgen juba natuke rohkem rõõmustada. Ma ise tegin IVF-i Pelgus, alguses mõtlesin sinna arvele võtta, aga nüüd otsustasin ikka ümber ja lähen ITK-sse. Esimene laps sündis ka seal. Sümptomitest – ühel õhtul iiveldas, eile oli kõht väga punnis, pea kipub valutama. Kuidas te trenni osas teete, eriti IVF-ikad? Ma ise tegin 2 nädalat peale siirdamist pausi, aga nüüd olen edasi trenni teinud, natuke ikka muretsen selle pärast. Samas esimese, loomulikul teel saadud rasedusega tegin läbi terve raseduse trenni. Morgase

Mina pean ootama treenimisega kuni esimese UHni, mis on 21.04. Vaatmata sellele, et olen sportlase taustaga. Aga eks arstid on erinevad. Ootan väga, et saaks juba uuesti reguraalselt treenida 🙂 , kui riskid madalad, siis tuleb trenn beebile ainult kasuks 🙂

May

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul endal erilisi sümptomeid pole. Kuni testi tegemiseni olid rinnad hellad. Aga nii kui 2 triipu käes, kadusid ka kõik sümptomid.

Öösel magan katkendlikult ja täna tööl oli tõesti väga ebamugavad torked ja valud alakõhus. Aga praegu juba parem. Helistasin ka oma arstile, aga tal pole aega kontrolliks pakkuda ja kui valu väljakannatamatu või verejooks, siis emosse.

Arsti aeg alles 21 aprill

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul endal erilisi sümptomeid pole. Kuni testi tegemiseni olid rinnad hellad. Aga nii kui 2 triipu käes, kadusid ka kõik sümptomid.

Öösel magan katkendlikult ja täna tööl oli tõesti väga ebamugavad torked ja valud alakõhus. Aga praegu juba parem. Helistasin ka oma arstile, aga tal pole aega kontrolliks pakkuda ja kui valu väljakannatamatu või verejooks, siis emosse.

Arsti aeg alles 21 aprill

Kõhus torked ja valud pidid hästi tavalised olema, kui verd ja määrimist ei ole võib rahulik olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 188 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022