Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin tĂ€na arstil. PĂ€evade jĂ€rgi on 5+6 hetkel. Tehti ultraheli, millega midagi ei nĂ€htud. Ehmatas ikka Ă€ra kĂŒll, kuid jÀÀn ootama veretesti tulemusi. Kui hCG on alla 1000, siis on okei, et veel ei paista. Esmarasedana ei kujuta ettegi, mida ja millal ootama peaks. Jutt kĂŒll hirmutas veidi, sest variante on ju kolm:

1) Rasedus liiga vÀike veel ja pole UH nÀha lihtsalt.

2) EmakavÀline.

3) Varajane rasedus, mis ei jÀÀ pĂŒsima.

Loodan siiski, et kÔik korras ja lihtsalt lÀksin liiga vara arstile. Kui hCG lihtsalt madal veel, siis lÀhen 2 nÀdala pÀrast uuesti ultrahelisse.

Arst soovitas ka foolhapet vÔtta. Oskate mingisuguseid rasedate vitamiine vÔi foolhapet soovitada?

-wanderer

Mina vĂ”tan tervisepĂŒramiidi Pregnaane plus’i, seal foolhape, raud ja muud vitamiinid ĂŒhes

CK

Jane, sina vÔi? Instagrammis teeb kÔvasti reklaami sellele vitamiinile.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin tĂ€na arstil. PĂ€evade jĂ€rgi on 5+6 hetkel. Tehti ultraheli, millega midagi ei nĂ€htud. Ehmatas ikka Ă€ra kĂŒll, kuid jÀÀn ootama veretesti tulemusi. Kui hCG on alla 1000, siis on okei, et veel ei paista. Esmarasedana ei kujuta ettegi, mida ja millal ootama peaks. Jutt kĂŒll hirmutas veidi, sest variante on ju kolm:

1) Rasedus liiga vÀike veel ja pole UH nÀha lihtsalt.

2) EmakavÀline.

3) Varajane rasedus, mis ei jÀÀ pĂŒsima.

Loodan siiski, et kÔik korras ja lihtsalt lÀksin liiga vara arstile. Kui hCG lihtsalt madal veel, siis lÀhen 2 nÀdala pÀrast uuesti ultrahelisse.

Arst soovitas ka foolhapet vÔtta. Oskate mingisuguseid rasedate vitamiine vÔi foolhapet soovitada?

-wanderer

Mina vĂ”tan tervisepĂŒramiidi Pregnaane plus’i, seal foolhape, raud ja muud vitamiinid ĂŒhes

CK

Jane, sina vÔi? Instagrammis teeb kÔvasti reklaami sellele vitamiinile.

😂 Ei, apteegis mĂ€rkasin seda 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

MĂ€rkasin, et facebooki on detsembri beebide grupp tehtud. Keegi siit meieseast?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

MĂ€rkasin, et facebooki on detsembri beebide grupp tehtud. Keegi siit meieseast?

Ohoh, mis nime alt, kuidas leidsid? Ma ka otsinud, aga pole leidnud 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Detsembri beebid 2022 nÀen mina

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Huvitav, mina millegipÀrast ei leia sellist gruppi

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

https://www.facebook.com/groups/336120365173799/?ref=share

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Need suured avalikud beebigrupid luualse Facebooki iga kuu, need vist enamasti pole foorumitega seotud. Foorumite grupid on enamasti salajased ja vĂ€ikesed 🙂

Minul on homme viljatusravikliinikus esimene UH raseduse tuvastamiseks, olen ĂŒsna Ă€rev selles osas. Ämmaka juurde lĂ€hen arvele vĂ”tma alles 4.05., siis on 7+2.

SĂŒmptomitest on mul peamine iiveldus, eriti kui kĂ”ht tĂŒhi on. VĂ€sinud olen ka.

Morgase

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma oleks ka huvitatud pigem vĂ€iksemalt ja privaatsemast grupist, kus poleks liikmeid liiga palju 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma oleks ka huvitatud pigem vĂ€iksemalt ja privaatsemast grupist, kus poleks liikmeid liiga palju 🙂

May kirjutas selle

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Need suured avalikud beebigrupid luualse Facebooki iga kuu, need vist enamasti pole foorumitega seotud. Foorumite grupid on enamasti salajased ja vĂ€ikesed 🙂

Minul on homme viljatusravikliinikus esimene UH raseduse tuvastamiseks, olen ĂŒsna Ă€rev selles osas. Ämmaka juurde lĂ€hen arvele vĂ”tma alles 4.05., siis on 7+2.

SĂŒmptomitest on mul peamine iiveldus, eriti kui kĂ”ht tĂŒhi on. VĂ€sinud olen ka.

Morgase

Ma lĂ€hen tĂ€pselt samal kuupĂ€eval, ainult FLO nĂ€itab sel pĂ€eval 7+1 😀. Tahaks juba teada, kas kĂ”ik on ikka korras.

CK

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma olen ka sellest vĂ€ikesest grupist huvitatud (kirjutasin ka eespool sellest, kus eelmine kord olin). Aga ma ei teeks /liituks selle grupiga enne kui esimene skriining on tehtud ja kĂ”ige ohtlikum aeg möödas. Suured grupid pole minu jaoks ja lisaks on spioone piisavalt nendes. Parem on hetkel veidi rohkem anonĂŒĂŒmne olla 😊

KM

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui eelmine nĂ€dal oli veidi kehva olla, siis sel nĂ€dalal on ikka vĂ€ga kehva. Eile tegin ahjulĂ”he ja lĂ€ksin kohe Ă€ra kodust kui see valmis. 5h hiljem koju jĂ”udes tahtsin selle lĂ”hna peale panna maja pĂ”lema. Üldse on lĂ”hnatundlikus suurenenud. Aga seni kuni see tĂ€henab, et kĂ”ik on ok, kannatan Ă€ra. Eelmine kord oksendasin 37 nĂ€dalat, seega vaid 31 nĂ€dalat veel minna vaid 😄 Ämmaemand kirjutas, et kas tahan neljapĂ€eva asemel minna tĂ€na visiiti juba, aga kahjuks ajad ei klappinud. Lisaks mida kauem ootan, seda tĂ”enĂ€olisemalt nĂ€en sĂŒdant. Aga raske ikka see ootus.

See on ka KM poolt 😊

0
0
Please wait...

Postitas:
vaikne

8s nÀdal algas oksendamisega. Siiani pidevalt halb olnud  aga nii kaugele pole veel jÔudnud.

Homme on juba arstiaeg.

Kas keegi hea inimene oleks huvitatud meile vÀikse fb grupi tegemisest?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei hei!

minul peaks tĂ€naseks pĂ€vade jĂ€rgi 7+1 olema. Mul on ĂŒle nĂ€dala juba hullult iiveldanud. KĂ”ht on koguaeg meeletult tĂŒhi aga samas söögile mĂ”eda ei suuda. Rohkem lĂ€hevad saiakesed, puuviljad, porgandid ja muud nĂ€ksid. Kohe kui mĂ”tlen ribile vĂ”i kotlettidele hakkab kĂ”hus keerama. Eelmise rasedusega pidin iiveldamise ja oksendamise pĂ€rast lausa haiguslehe vĂ”tma. Seekord olen lapsega kodus ja tema eest peab ikka hoolitsema. KĂ”ige keerulisem ongi tema toitmine kui mul endal samal ajal iiveldab. Pean mingid kiired ja lihtsad toidulahendused vĂ€lja mĂ”tlema 😅.

olen ka salajase fb grupi poolt. Eelmise lapsega tegime samamoodi perekooli foorumi salajase grupi. See grupp on nii mĂ”nus, ei ole vĂ€ga palju inimesi ja draamat 😅.

Homme lĂ€hen esimesse Ă€e vastuvĂ”tule ja loodan tuksuvat sĂŒda nĂ€ha đŸ€žđŸ€žđŸ„°

M

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

olen ka salajase fb grupi poolt.

Mida kujutab endast salajane fb grupp? Kui inimeste pÀrisnimed on nÀhtavad ja fb info kÔigile liikmetele nÀha, siis pole pÀris salajane? Kuidas kindlaks teete, et keegi Mari Maasikas on pÀriselt olemas vÔi kasutab varjunime?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

olen ka salajase fb grupi poolt.

Mida kujutab endast salajane fb grupp? Kui inimeste pÀrisnimed on nÀhtavad ja fb info kÔigile liikmetele nÀha, siis pole pÀris salajane? Kuidas kindlaks teete, et keegi Mari Maasikas on pÀriselt olemas vÔi kasutab varjunime?

Ma arvan, et mÔeldakse, et seal siis ainult need inimesed kes siin praegu kirjutanud on. Nime kohta ei oska öelda.

CK

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul esimeses UH-s kĂ€idud, sĂŒdametöö korralik, sain ka UH pildidÂ đŸ„°. UH jĂ€rgi 7+0. TĂ€htaeg 7.detsember.
VÔrdlusks Flo nÀitab 6+5. 

Kuna arst soovitas, et vĂ”taksin nĂŒĂŒd juba jĂ€rgmisel/ĂŒlejĂ€rgmisel nĂ€dalal arvele, siis muutsin ka Ă€mmaemanda aja jĂ€rgmisesse nĂ€dalasse 😊.

May

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul esimeses UH-s kĂ€idud, sĂŒdametöö korralik, sain ka UH pildid đŸ„°. UH jĂ€rgi 7+0. TĂ€htaeg 7.detsember.

Kuna arst soovitas, et vĂ”taksin nĂŒĂŒd juba jĂ€rgmisel/ĂŒlejĂ€rgmisel nĂ€dalal arvele, siis muutsin ka Ă€mmaemanda aja jĂ€rgmisesse nĂ€dalasse 😊.

May

Jeee, hea, et kĂ”ik korras. Kas ise peab kĂŒsima UH pilte?

CK

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Olen kĂŒll pigem jĂ€lginud Novembribeebide gruppi aga tĂ€nane Ă€mmaemanda kĂŒlastus nĂ€itas, et rasedus on vĂ€iksem 7+5 ja tĂ€htajaks 02.12

PÀevade jÀrgi peaks olema tÀhtaeg 28.11.

Ei teagi kumbasse gruppi kuuluda.

Ultrahelis oli ilusti tuksuv sĂŒda nĂ€ha ja esimese pilt ka olemas.

V.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

SĂ€tin end taas teie hulka.

Jaanuaris oli katkemine, puhastus ise ilusti. Ja tĂ€na on 5+0. Ja ausalt öeldes on see ĂŒllatus. Tööelu on kuidagi nii kiire olnud selle UAkriisi raames, et ei pannud tĂ€helegi, et pĂ€evi pole, sest mitte ĂŒhtegi! tunnust pole. Eelmine kord olid rinnad vĂ€ga tundlikud ja kasvasid kiirelt.

Tegin eile Ă”htul 2 testi, mis olid pos. Ja hommikul ka ĂŒhe, mis samuti pos. Kuidagi ei suuda uskuda.

SĂ”brannaga ĂŒkspĂ€ev arutasime, millal meie emadel menopausid hakkasid, et teaksime oodata (ma 43a) ja nĂŒĂŒd siis nii. VĂ€ga rÔÔmustada ei julge, ja teha ka midagi eriti mitte (eelmine kord algas veritsus vahekorra ajal). JĂ”usaal ja jooks… joosta vĂ€ga tahaks, ilmad nii mĂ”nusad just. VĂ”tan vaiksemalt.

TA nĂ€itab Ă€pp 20.12, mis on tĂ€pselt 27a hiljem mu esiklapse sĂŒnnist 🙂

Rahulikku ootust kÔigile!

Apelsin

+1
0
Please wait...

Postitas:
MelissaP

Ohhoo, meid tuleb aina juurde. Palju Ă”nne neile, kes alles avastasid ja ka neile kellel juba esimene UH tehtud ja tuksuv sĂŒda nĂ€htud. 🙂

Ma panin endale ka siiski homseks aja rasedusega arvele vÔtmiseks Àmmaka juures, ei tea kas see pÀris Ôige, aga sain aru, et Àmmakas ju ikka ka vaatab uh-ga? Muidu oli mu aeg mai alguses, aga no ei jaksa sinnani Àra oodata.

Praeguse seisuga mul 6+3 pĂ€evade jĂ€rgi, loodan, et pole liiga vara. Ärevus on suur. Esimene laps ka. Tunnuste jĂ€rgi saab ikkagi öelda, et midagi toimub, iiveldus on intensiivsemaks muutunud ja sellega kaasneb ka tugev öökimine, oksendanud veel pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul esimeses UH-s kĂ€idud, sĂŒdametöö korralik, sain ka UH pildid đŸ„°. UH jĂ€rgi 7+0. TĂ€htaeg 7.detsember.

Kuna arst soovitas, et vĂ”taksin nĂŒĂŒd juba jĂ€rgmisel/ĂŒlejĂ€rgmisel nĂ€dalal arvele, siis muutsin ka Ă€mmaemanda aja jĂ€rgmisesse nĂ€dalasse 😊.

May

Jeee, hea, et kĂ”ik korras. Kas ise peab kĂŒsima UH pilte?

CK

Ma ise midagi ei kĂŒsinud ja ei osanud loota, sest ega seal ju midagi Ă€ratuntavat veel nĂ€ha ei olnud 🙂. SĂŒdamelööke oli Ă€ge kuulda🙂. Aga mul see UH oli erakas kuna ma IVF rase, kui seal mingit vahet riikliku ja eraka osas.

May

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul tÀna rasedust 7+6 ja ka esimene Àmmaemanda visiit, natukene kartus ka sees enne visiiti, kuna esmarase ja ei tea mida oodata, samas ka vÀike Àrevus sees, et ma nÀen lÔpuks ometi seda vÀikest tegelast, kes mul sea kÔhus elab ja vahetevahel iiveldust toob.
Saaks juba kÀidud ja ehk ka tÀhtaja paika, flo Àpp nÀitab, et tÀhtaeg peaks olema 09.12

JM

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oi, kuidas ma ka kogu hommik olin Àrevil ja kartsin seda Àmmaemanda visiiti.

Aga kohe kui kabinetti sisse astusin siis Àrevus kadus.

Samuti kartsin ka seda sisemist ultraheli aga kui ultraheli pilti vaatad siis lÀheb meelest isegi, et mingi asi sinu sees seda pilti nÀitab.

V.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Said oma HCG vastuse kÀtte?

EsmaspĂ€evase vere jĂ€rgi oli hCG 1459. Arst kutsus veel ka teisipĂ€eval uuesti uh-sse ja siis nĂ€gi kohe lootemuna. Ütleski, et nii alguses vĂ”ib see pilt loetud pĂ€evadega muuta. VĂ”eti ka uus veretest koos teiste nĂ€itajatega. hCG selle jĂ€rgi oli 2357 ehk kenasti 24h juba tĂ”usnud. Teised nĂ€itajad on ka kenasti normide piires. Uh jĂ€rgi oli 5+1, kuigi pĂ€evade jĂ€rgi oli tol hetkel 6+0.

2. mail uuesti arstile loodetavasti sĂŒdamelööke kuulama.

Olen ka pisikesest ja privaatsest fb grupist huvitatud. Suurtega ei saa nuhkijate pĂ€rast liituda 😅

-wanderer

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Said oma HCG vastuse kÀtte?

EsmaspĂ€evase vere jĂ€rgi oli hCG 1459. Arst kutsus veel ka teisipĂ€eval uuesti uh-sse ja siis nĂ€gi kohe lootemuna. Ütleski, et nii alguses vĂ”ib see pilt loetud pĂ€evadega muuta. VĂ”eti ka uus veretest koos teiste nĂ€itajatega. hCG selle jĂ€rgi oli 2357 ehk kenasti 24h juba tĂ”usnud. Teised nĂ€itajad on ka kenasti normide piires. Uh jĂ€rgi oli 5+1, kuigi pĂ€evade jĂ€rgi oli tol hetkel 6+0.

2. mail uuesti arstile loodetavasti sĂŒdamelööke kuulama.

Olen ka pisikesest ja privaatsest fb grupist huvitatud. Suurtega ei saa nuhkijate pĂ€rast liituda 😅

-wanderer

Kas on kellelgi kogemust, kuidas see vÀiksem grupp tekib? Kas keegi jagab oma e-maili, mille kaudu grupi liikmed kokku saaks?

May

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Eelmise lapse foorumis tehti vist nii, et keegi meie seast tegi eraldi uue emaili mida ta jagas siin foorumis. Kes soovisid liituda, saatsid sellele emailile oma nime. See kes emaili tegi otsib fb liituda sooviva inimese ĂŒlesse ja lisab korra sĂ”braks , et kutsuda privaatsesse fb gruppi. Seda gruppi siis ei ole vĂ”imalik ĂŒles leida kui paneb fb otsingusse.

Mina ootan nĂŒĂŒd just oma meest koju, et ta vaataks last ja siis sĂ”idan Ă€mmaka vastuvĂ”tule đŸ„°đŸ„°

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Esimese lapse sĂŒnnipĂ€evatort söödud ja Ă€mmakal kĂ€idud. Mensese jĂ€rgi 6+2 ja UH 6+1, seega klapib ilusasti. TĂ€pikesel oli ka sĂŒdametöö nĂ€ha. 2 juuni on I skriining. See tundub hetkel valgusaastate kaugusel. Iiveldus lĂ€heb jĂ€rjest vastikumaks, tahaks vaid magada looteasendis, aga pean kohe lapsele jĂ€rele minema lasteaeda.

KM

0
0
Please wait...

Postitas:
vaikne

ArstilkĂ€ik tehtud. Flo jĂ€rgi tĂ€na 8+1 aga UH jĂ€rgi 7+2. SĂŒda lĂ”i ilusti. AnalĂŒĂŒsid andsin, kuid rasedakaarti veel ei saanud.

JÀÀn ootele millal OSCAR testiks aja saab, enne seda tuleb siis Àmmaemanda vastuvÔtt arvele vÔtmiseks.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 188 )

Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022