Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:
Kägu

Mina käisin täna arstil. Päevade järgi on 5+6 hetkel. Tehti ultraheli, millega midagi ei nähtud. Ehmatas ikka ära küll, kuid jään ootama veretesti tulemusi. Kui hCG on alla 1000, siis on okei, et veel ei paista. Esmarasedana ei kujuta ettegi, mida ja millal ootama peaks. Jutt küll hirmutas veidi, sest variante on ju kolm:

1) Rasedus liiga väike veel ja pole UH näha lihtsalt.

2) Emakaväline.

3) Varajane rasedus, mis ei jää püsima.

Loodan siiski, et kõik korras ja lihtsalt läksin liiga vara arstile. Kui hCG lihtsalt madal veel, siis lähen 2 nädala pärast uuesti ultrahelisse.

Arst soovitas ka foolhapet võtta. Oskate mingisuguseid rasedate vitamiine või foolhapet soovitada?

-wanderer

Mina võtan tervisepüramiidi Pregnaane plus’i, seal foolhape, raud ja muud vitamiinid ühes

CK

Jane, sina või? Instagrammis teeb kõvasti reklaami sellele vitamiinile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna arstil. Päevade järgi on 5+6 hetkel. Tehti ultraheli, millega midagi ei nähtud. Ehmatas ikka ära küll, kuid jään ootama veretesti tulemusi. Kui hCG on alla 1000, siis on okei, et veel ei paista. Esmarasedana ei kujuta ettegi, mida ja millal ootama peaks. Jutt küll hirmutas veidi, sest variante on ju kolm:

1) Rasedus liiga väike veel ja pole UH näha lihtsalt.

2) Emakaväline.

3) Varajane rasedus, mis ei jää püsima.

Loodan siiski, et kõik korras ja lihtsalt läksin liiga vara arstile. Kui hCG lihtsalt madal veel, siis lähen 2 nädala pärast uuesti ultrahelisse.

Arst soovitas ka foolhapet võtta. Oskate mingisuguseid rasedate vitamiine või foolhapet soovitada?

-wanderer

Mina võtan tervisepüramiidi Pregnaane plus’i, seal foolhape, raud ja muud vitamiinid ühes

CK

Jane, sina või? Instagrammis teeb kõvasti reklaami sellele vitamiinile.

???? Ei, apteegis märkasin seda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkasin, et facebooki on detsembri beebide grupp tehtud. Keegi siit meieseast?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkasin, et facebooki on detsembri beebide grupp tehtud. Keegi siit meieseast?

Ohoh, mis nime alt, kuidas leidsid? Ma ka otsinud, aga pole leidnud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Detsembri beebid 2022 näen mina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mina millegipärast ei leia sellist gruppi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/groups/336120365173799/?ref=share

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need suured avalikud beebigrupid luualse Facebooki iga kuu, need vist enamasti pole foorumitega seotud. Foorumite grupid on enamasti salajased ja väikesed ????

Minul on homme viljatusravikliinikus esimene UH raseduse tuvastamiseks, olen üsna ärev selles osas. Ämmaka juurde lähen arvele võtma alles 4.05., siis on 7+2.

Sümptomitest on mul peamine iiveldus, eriti kui kõht tühi on. Väsinud olen ka.

Morgase

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleks ka huvitatud pigem väiksemalt ja privaatsemast grupist, kus poleks liikmeid liiga palju 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleks ka huvitatud pigem väiksemalt ja privaatsemast grupist, kus poleks liikmeid liiga palju ????

May kirjutas selle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need suured avalikud beebigrupid luualse Facebooki iga kuu, need vist enamasti pole foorumitega seotud. Foorumite grupid on enamasti salajased ja väikesed ????

Minul on homme viljatusravikliinikus esimene UH raseduse tuvastamiseks, olen üsna ärev selles osas. Ämmaka juurde lähen arvele võtma alles 4.05., siis on 7+2.

Sümptomitest on mul peamine iiveldus, eriti kui kõht tühi on. Väsinud olen ka.

Morgase

Ma lähen täpselt samal kuupäeval, ainult FLO näitab sel päeval 7+1 ????. Tahaks juba teada, kas kõik on ikka korras.

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka sellest väikesest grupist huvitatud (kirjutasin ka eespool sellest, kus eelmine kord olin). Aga ma ei teeks /liituks selle grupiga enne kui esimene skriining on tehtud ja kõige ohtlikum aeg möödas. Suured grupid pole minu jaoks ja lisaks on spioone piisavalt nendes. Parem on hetkel veidi rohkem anonüümne olla ????

KM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eelmine nädal oli veidi kehva olla, siis sel nädalal on ikka väga kehva. Eile tegin ahjulõhe ja läksin kohe ära kodust kui see valmis. 5h hiljem koju jõudes tahtsin selle lõhna peale panna maja põlema. Üldse on lõhnatundlikus suurenenud. Aga seni kuni see tähenab, et kõik on ok, kannatan ära. Eelmine kord oksendasin 37 nädalat, seega vaid 31 nädalat veel minna vaid ???? Ämmaemand kirjutas, et kas tahan neljapäeva asemel minna täna visiiti juba, aga kahjuks ajad ei klappinud. Lisaks mida kauem ootan, seda tõenäolisemalt näen südant. Aga raske ikka see ootus.

See on ka KM poolt ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8s nädal algas oksendamisega. Siiani pidevalt halb olnud  aga nii kaugele pole veel jõudnud.

Homme on juba arstiaeg.

Kas keegi hea inimene oleks huvitatud meile väikse fb grupi tegemisest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei!

minul peaks tänaseks pävade järgi 7+1 olema. Mul on üle nädala juba hullult iiveldanud. Kõht on koguaeg meeletult tühi aga samas söögile mõeda ei suuda. Rohkem lähevad saiakesed, puuviljad, porgandid ja muud näksid. Kohe kui mõtlen ribile või kotlettidele hakkab kõhus keerama. Eelmise rasedusega pidin iiveldamise ja oksendamise pärast lausa haiguslehe võtma. Seekord olen lapsega kodus ja tema eest peab ikka hoolitsema. Kõige keerulisem ongi tema toitmine kui mul endal samal ajal iiveldab. Pean mingid kiired ja lihtsad toidulahendused välja mõtlema ????.

olen ka salajase fb grupi poolt. Eelmise lapsega tegime samamoodi perekooli foorumi salajase grupi. See grupp on nii mõnus, ei ole väga palju inimesi ja draamat ????.

Homme lähen esimesse äe vastuvõtule ja loodan tuksuvat süda näha ????????????

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen ka salajase fb grupi poolt.

Mida kujutab endast salajane fb grupp? Kui inimeste pärisnimed on nähtavad ja fb info kõigile liikmetele näha, siis pole päris salajane? Kuidas kindlaks teete, et keegi Mari Maasikas on päriselt olemas või kasutab varjunime?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen ka salajase fb grupi poolt.

Mida kujutab endast salajane fb grupp? Kui inimeste pärisnimed on nähtavad ja fb info kõigile liikmetele näha, siis pole päris salajane? Kuidas kindlaks teete, et keegi Mari Maasikas on päriselt olemas või kasutab varjunime?

Ma arvan, et mõeldakse, et seal siis ainult need inimesed kes siin praegu kirjutanud on. Nime kohta ei oska öelda.

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimeses UH-s käidud, südametöö korralik, sain ka UH pildid ????. UH järgi 7+0. Tähtaeg 7.detsember.
Võrdlusks Flo näitab 6+5. 

Kuna arst soovitas, et võtaksin nüüd juba järgmisel/ülejärgmisel nädalal arvele, siis muutsin ka ämmaemanda aja järgmisesse nädalasse ????.

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimeses UH-s käidud, südametöö korralik, sain ka UH pildid ????. UH järgi 7+0. Tähtaeg 7.detsember.

Võrdlusks Flo näitab 6+5.

Kuna arst soovitas, et võtaksin nüüd juba järgmisel/ülejärgmisel nädalal arvele, siis muutsin ka ämmaemanda aja järgmisesse nädalasse ????.

May

Jeee, hea, et kõik korras. Kas ise peab küsima UH pilte?

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen küll pigem jälginud Novembribeebide gruppi aga tänane ämmaemanda külastus näitas, et rasedus on väiksem 7+5 ja tähtajaks 02.12

Päevade järgi peaks olema tähtaeg 28.11.

Ei teagi kumbasse gruppi kuuluda.

Ultrahelis oli ilusti tuksuv süda näha ja esimese pilt ka olemas.

V.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Sätin end taas teie hulka.

Jaanuaris oli katkemine, puhastus ise ilusti. Ja täna on 5+0. Ja ausalt öeldes on see üllatus. Tööelu on kuidagi nii kiire olnud selle UAkriisi raames, et ei pannud tähelegi, et päevi pole, sest mitte ühtegi! tunnust pole. Eelmine kord olid rinnad väga tundlikud ja kasvasid kiirelt.

Tegin eile õhtul 2 testi, mis olid pos. Ja hommikul ka ühe, mis samuti pos. Kuidagi ei suuda uskuda.

Sõbrannaga ükspäev arutasime, millal meie emadel menopausid hakkasid, et teaksime oodata (ma 43a) ja nüüd siis nii. Väga rõõmustada ei julge, ja teha ka midagi eriti mitte (eelmine kord algas veritsus vahekorra ajal). Jõusaal ja jooks… joosta väga tahaks, ilmad nii mõnusad just. Võtan vaiksemalt.

TA näitab äpp 20.12, mis on täpselt 27a hiljem mu esiklapse sünnist 🙂

Rahulikku ootust kõigile!

Apelsin

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhoo, meid tuleb aina juurde. Palju õnne neile, kes alles avastasid ja ka neile kellel juba esimene UH tehtud ja tuksuv süda nähtud. 🙂

Ma panin endale ka siiski homseks aja rasedusega arvele võtmiseks ämmaka juures, ei tea kas see päris õige, aga sain aru, et ämmakas ju ikka ka vaatab uh-ga? Muidu oli mu aeg mai alguses, aga no ei jaksa sinnani ära oodata.

Praeguse seisuga mul 6+3 päevade järgi, loodan, et pole liiga vara. Ärevus on suur. Esimene laps ka. Tunnuste järgi saab ikkagi öelda, et midagi toimub, iiveldus on intensiivsemaks muutunud ja sellega kaasneb ka tugev öökimine, oksendanud veel pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimeses UH-s käidud, südametöö korralik, sain ka UH pildid ????. UH järgi 7+0. Tähtaeg 7.detsember.

Võrdlusks Flo näitab 6+5.

Kuna arst soovitas, et võtaksin nüüd juba järgmisel/ülejärgmisel nädalal arvele, siis muutsin ka ämmaemanda aja järgmisesse nädalasse ????.

May

Jeee, hea, et kõik korras. Kas ise peab küsima UH pilte?

CK

Ma ise midagi ei küsinud ja ei osanud loota, sest ega seal ju midagi äratuntavat veel näha ei olnud ????. Südamelööke oli äge kuulda????. Aga mul see UH oli erakas kuna ma IVF rase, kui seal mingit vahet riikliku ja eraka osas.

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna rasedust 7+6 ja ka esimene ämmaemanda visiit, natukene kartus ka sees enne visiiti, kuna esmarase ja ei tea mida oodata, samas ka väike ärevus sees, et ma näen lõpuks ometi seda väikest tegelast, kes mul sea kõhus elab ja vahetevahel iiveldust toob.
Saaks juba käidud ja ehk ka tähtaja paika, flo äpp näitab, et tähtaeg peaks olema 09.12

JM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, kuidas ma ka kogu hommik olin ärevil ja kartsin seda ämmaemanda visiiti.

Aga kohe kui kabinetti sisse astusin siis ärevus kadus.

Samuti kartsin ka seda sisemist ultraheli aga kui ultraheli pilti vaatad siis läheb meelest isegi, et mingi asi sinu sees seda pilti näitab.

V.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Said oma HCG vastuse kätte?

Esmaspäevase vere järgi oli hCG 1459. Arst kutsus veel ka teisipäeval uuesti uh-sse ja siis nägi kohe lootemuna. Ütleski, et nii alguses võib see pilt loetud päevadega muuta. Võeti ka uus veretest koos teiste näitajatega. hCG selle järgi oli 2357 ehk kenasti 24h juba tõusnud. Teised näitajad on ka kenasti normide piires. Uh järgi oli 5+1, kuigi päevade järgi oli tol hetkel 6+0.

2. mail uuesti arstile loodetavasti südamelööke kuulama.

Olen ka pisikesest ja privaatsest fb grupist huvitatud. Suurtega ei saa nuhkijate pärast liituda ????

 

-wanderer

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Said oma HCG vastuse kätte?

Esmaspäevase vere järgi oli hCG 1459. Arst kutsus veel ka teisipäeval uuesti uh-sse ja siis nägi kohe lootemuna. Ütleski, et nii alguses võib see pilt loetud päevadega muuta. Võeti ka uus veretest koos teiste näitajatega. hCG selle järgi oli 2357 ehk kenasti 24h juba tõusnud. Teised näitajad on ka kenasti normide piires. Uh järgi oli 5+1, kuigi päevade järgi oli tol hetkel 6+0.

2. mail uuesti arstile loodetavasti südamelööke kuulama.

Olen ka pisikesest ja privaatsest fb grupist huvitatud. Suurtega ei saa nuhkijate pärast liituda ????

-wanderer

Kas on kellelgi kogemust, kuidas see väiksem grupp tekib? Kas keegi jagab oma e-maili, mille kaudu grupi liikmed kokku saaks?

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmise lapse foorumis tehti vist nii, et keegi meie seast tegi eraldi uue emaili mida ta jagas siin foorumis. Kes soovisid liituda, saatsid sellele emailile oma nime. See kes emaili tegi otsib fb liituda sooviva inimese ülesse ja lisab korra sõbraks , et kutsuda privaatsesse fb gruppi. Seda gruppi siis ei ole võimalik üles leida kui paneb fb otsingusse.

Mina ootan nüüd just oma meest koju, et ta vaataks last ja siis sõidan ämmaka vastuvõtule ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapse sünnipäevatort söödud ja ämmakal käidud. Mensese järgi 6+2 ja UH 6+1, seega klapib ilusasti. Täpikesel oli ka südametöö näha. 2 juuni on I skriining. See tundub hetkel valgusaastate kaugusel. Iiveldus läheb järjest vastikumaks, tahaks vaid magada looteasendis, aga pean kohe lapsele järele minema lasteaeda.

KM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstilkäik tehtud. Flo järgi täna 8+1 aga UH järgi 7+2. Süda lõi ilusti. Analüüsid andsin, kuid rasedakaarti veel ei saanud.

Jään ootele millal OSCAR testiks aja saab, enne seda tuleb siis ämmaemanda vastuvõtt arvele võtmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 188 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022