Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:

Heihei

Minul õnnestus haigeks jääda ???? pojal oli reedel nohu köha ja väike palavik ja nüüd mina totaalselt rivist maas. Nohu ja temp 37-37.5. Jaksu üldse pole ja 3 päeva olen voodis veetnud, teed joonud ja auru teinud.

10 mai on esimene ämmaemanda aeg ja 26mai on oscar testile minek ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei, olen ka rasedate seas 🙂

nädalaid 7+5 ja eile käisime ka ämmaka visiidil. Süda tuksub tugevalt, ämmakas kiitis et kõik on väga ilus. Süda on mul nüüd rahulik. Tähtajaks 11. detsember.

Sümptomitest muidugi 24/7 iiveldus ja pidevalt oksendan, lisaks sellele vajab kahene ka koguaeg kantseldamist. Eelmisel rasedusel oli selles osas lihtsam, kodus olles sai ikka puhata 😀 Seekord loodan, et vähemalt lühemat aega see oksendamine kestab. Oeh kuidas tahaks olemist ja ilma nautida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul siis oli 12.04 IVF külmaringi siirdamine ja 22.04 oli veretest 132,5.

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. Nüüd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

 

Hiireke ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul siis oli 12.04 IVF külmaringi siirdamine ja 22.04 oli veretest 132,5.

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. Nüüd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

Hiireke ????

Unustasin lisada, et ootan oma neljandat last. Ja kunstlikul teel on 1a8k preili ees ootamas(teised suured).

Hetkel arvutuste järgi peaks olema 5+0 nädal ja liituks rõõmuga FB grupiga, kui 09.05 arstil käidud ja südamekest näha.

 

 

Hiireke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siis kindel. Kaksikud lausa ????‍♀️???? Ivf teel siis, esimese korraga, 29 märts oli siirdamine, igaks juhuks 2, äkki 1 ei jää püsima…riskisin. Nüüd siis eilse seisuga 6+1 rasedus, paras üllatus, et kohe esimese hooga kõik õnnestus, arvestades vanust, sain just 41. Kõigile ütlen vaid seda, et võtke asja rahulikult,ilma stressamata, see on ka väga oluline.Edu kõigile !

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin ka nüüd esimesel visiidil 6+0 ära. Vastab mõõtudele, süda lööb, niiet hetkel kõik korras 🙂

Ämmaka visiit on 23.05, jube pikk aeg tundub.

Iiveldus veel tagasi ei ole tulnud, rinnad on küll hellad veel.

 

Madli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul siis oli 12.04 IVF külmaringi siirdamine ja 22.04 oli veretest 132,5.

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. Nüüd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

Hiireke ????

Hei Hiireke, me sinuga samas graafikus! ????

Mul oli ka siirdamine 12.04, vereanalüüs veidi hiljem 26.04 ja UH on tulemas ka 09.05.

Kus kliinikus sa tegutsed?

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ikka päris suur kõht juba ees, kas kellelgi veel? Hetkel siis peaks olema 7+5, esimesega oli vist selline 12 nädala paiku. Eriti saaks nalja kui oleks kaksikud ????

Ly

Minul on ka juba korralik kõht ees ja kannan rasedapükse. Mul oli 5+0 hcg näit üle 12 000 ja siis mõtlesin ka endamisi, et äkki kaksikud, aga 6+4 UH näitas ikkagi ainult ühte ????

flaming0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka täna lõpuks esimeses ultrahelis ära käidud, lükkasin tookord aja edasi, sest ITK-s saab nüüd 25ndast jälle mehe ka kaasa võtta.

Väikese beebi süda lööb ja suurus vastas täpselt äpi öeldud nädalatele- 7+4. Olen oma meest üksikud korrad kooselu ajal nutmas näinud, aga täna tulid tal ikka uh-d nähes pisarad silma. Istus pärast, uh pilt käes ja lihtsalt vaatas seda pikalt. 🙂

Mina olen kaalu mõttes nende öökimiste ja oksendamistega hoopis alla võtnud. Rinnad on küll samas täidlasemaks muutunud ja on nüüd vähem valusad kui enne. Üksikuid emaka tõmblusi aeg-ajalt ikka tunnen.

Oscari aeg juuni alguses ja no mitte ei jaksa ära oodata. Ikka väikene hirm sees, aga proovin võtta üks päev korraga.

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore, et ootajaid aina lisandub. Palju õnne!

 

Kas kõht hakkab tõesti juba varakult ette tulema? Just mehega arutasin, kas enne jaane juba kõht ees või mitte, sest enne seda peredele ja lähedastele ei teavitaks. Samas olen pigem pehmeke ja kannan tihti lohvakaid riideid. Äkki siis nii lihtsalt pole kohe aru saada. Punnis on küll koguaeg.

 

wanderer

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul siis oli 12.04 IVF külmaringi siirdamine ja 22.04 oli veretest 132,5.

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. Nüüd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

Hiireke ????

Hei Hiireke, me sinuga samas graafikus! ????

Mul oli ka siirdamine 12.04, vereanalüüs veidi hiljem 26.04 ja UH on tulemas ka 09.05.

Kus kliinikus sa tegutsed?

K.

Tere ????

 

Mina tegutsen Pelgus.

 

 

Hiireke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile 🙂

Positiivse üllatuse saajana liitun ka 30.12 tähtajaga detsembribeebidega. Esimese testi tegin kolmapäeval, kui päevad olid ühe päeva hilinenud (mul on tsükkel nagu kellavärk) ja kaks triipu ilmusid hetkega. Endale ja abikaasale kinnituseks tegin igaks-juhuks eile ühe veel ja sama lugu 🙂 äpid näitavad, et täna algas viies nädal ja juba enne pos testi olid rinnad rasked ja tundlikud, kõhus veidi kiskus. Tegu teise rasedusega, ees ootab 7 aastane keisriga sündinud poeg. Eks veel vara laiemalt hõisata (vaid abikaasa ja üks lähedane sõbranna teavad), aga nii õnnis tunne on kuidagi.
Esimese lapsega olin väga noor ja tunnen, et juhtus nii õigel ajal ja plaanin seekord väga nautida kogu protsessi. Hea meelega liituks ka salajase fb grupiga, kui saab nii, et see kuskil fbs teistele nähtav ei ole, et olen liitunud :))

Mõnusat ootusaega emmedele ja kasvamist meie pisi amburitele ja kaljukitsedele ❤️❤️❤️

Liisire

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04  – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185  (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… 🙁

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… ????

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

Natuke soperdasin enne

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju)… ????

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append näitab, et kõik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul siis oli 12.04 IVF külmaringi siirdamine ja 22.04 oli veretest 132,5.

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. Nüüd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

Hiireke ????

 

Käisin täna tasulisel vereproovil ja see näit oli 4176 ehk siis täpselt nädal vahet. Siirdati kaks, kuid siiski nii kõrge tundub.

 

Hiireke

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul siis oli 12.04 IVF külmaringi siirdamine ja 22.04 oli veretest 132,5.

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. Nüüd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

Hiireke ????

Käisin täna tasulisel vereproovil ja see näit oli 4176 ehk siis täpselt nädal vahet. Siirdati kaks, kuid siiski nii kõrge tundub.

Hiireke

Ma arvan, et see on ilus number. Mul oli vereanalüüs 26.04 (täpselt 2 nädalat pärast 5-päevase siirdamist) ning minul oli hCG 2600+

Ma ka algul mõtlesin, et 2 nädala möödudes see number on ühe mammukese kohta päris kõrge, kuid mulle kinnitati, et see pidi olema väga ilus number.

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli veebruaris katkemine. Nüüd 5aprill oli siirdamine ja alates 21st on määrinud????esmaspäeval oli tühi rebukott olemas. Uus ultraheli on 2mai. Loodan seal on nüüd südameke ka olemas ikka????kuigi lootust on vähe.

Kit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul siis oli 12.04 IVF külmaringi siirdamine ja 22.04 oli veretest 132,5.

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. Nüüd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

Hiireke ????

Käisin täna tasulisel vereproovil ja see näit oli 4176 ehk siis täpselt nädal vahet. Siirdati kaks, kuid siiski nii kõrge tundub.

Hiireke

Ma arvan, et see on ilus number. Mul oli vereanalüüs 26.04 (täpselt 2 nädalat pärast 5-päevase siirdamist) ning minul oli hCG 2600+

Ma ka algul mõtlesin, et 2 nädala möödudes see number on ühe mammukese kohta päris kõrge, kuid mulle kinnitati, et see pidi olema väga ilus number.

K.

Mulle siirdati ka kaks 5-päevast ????

 

Hiireke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kahjuks katkes, teile kõigile aga ilusat kõhu kasvatamist! ????????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kahjuks katkes, teile kõigile aga ilusat kõhu kasvatamist! ????????

/T. /

Minul katkes ka eile juba teist korda see aasta????

Kit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin uurida, kas kedagi veel siit grupist kimubtavad gaasid? Mul juba mitu päeva nii kohutav enesetunne ja kõht paistes nagu oleks juba 6ndat kuud rase.

 

Kas keegi oskab anda nõu, mida leevenduseks kasutada? Espumisan väga ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… ????

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

Natuke soperdasin enne

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju)… ????

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append näitab, et kõik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

Minul hakkas 1.mail pisut määrima. Ämmaka nõuandetelf soovitas erakorralisse. Seal UH järgi loode 5+5, päevade järgi oli 6+4. Tänaseni midagi muud polnud, kui et rinnad eriti hellad ja suurenevad vaikselt. Tänaseks oli arstiaeg, UH sama, südametööd ei näe…. öeldi, et ju peetunud ja ootaks katkemist… kui seda ei toimu, siis reedel räägin arstiga ja otsustame sekkumisviisi. Hcg tulemust veel teada pole. Imesid sünnib…. aga kas ka minuga.

Apelisin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin uurida, kas kedagi veel siit grupist kimubtavad gaasid? Mul juba mitu päeva nii kohutav enesetunne ja kõht paistes nagu oleks juba 6ndat kuud rase.

Kas keegi oskab anda nõu, mida leevenduseks kasutada? Espumisan väga ei aita.

Sõetablette oled proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin uurida, kas kedagi veel siit grupist kimubtavad gaasid? Mul juba mitu päeva nii kohutav enesetunne ja kõht paistes nagu oleks juba 6ndat kuud rase.

Kas keegi oskab anda nõu, mida leevenduseks kasutada? Espumisan väga ei aita.

Sõetablette oled proovinud?

Söetablette* ikka. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apelsin! Hoian sulle pöialt! Kui Hcg sul tõusnud siis veel lootust, et ikkagi pole peetunud. Neid lugusid siin ju varem ka, et ei nähta südant, öeldakse et oota katkemist ja siis 2 nädala pärast uh-s süda lööb… Äkki on ka sul veel lihtsalt liiga vara, et südant näha. Ole vapper!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… ????

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

Natuke soperdasin enne

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju)… ????

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append näitab, et kõik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

Minul hakkas 1.mail pisut määrima. Ämmaka nõuandetelf soovitas erakorralisse. Seal UH järgi loode 5+5, päevade järgi oli 6+4. Tänaseni midagi muud polnud, kui et rinnad eriti hellad ja suurenevad vaikselt. Tänaseks oli arstiaeg, UH sama, südametööd ei näe…. öeldi, et ju peetunud ja ootaks katkemist… kui seda ei toimu, siis reedel räägin arstiga ja otsustame sekkumisviisi. Hcg tulemust veel teada pole. Imesid sünnib…. aga kas ka minuga.

Apelisin

No HCG on 47000 ja progesteroon 67. Ei teagi….  katkemise märke veel pole.

Apelsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… ????

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

Natuke soperdasin enne

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju)… ????

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append näitab, et kõik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

Minul hakkas 1.mail pisut määrima. Ämmaka nõuandetelf soovitas erakorralisse. Seal UH järgi loode 5+5, päevade järgi oli 6+4. Tänaseni midagi muud polnud, kui et rinnad eriti hellad ja suurenevad vaikselt. Tänaseks oli arstiaeg, UH sama, südametööd ei näe…. öeldi, et ju peetunud ja ootaks katkemist… kui seda ei toimu, siis reedel räägin arstiga ja otsustame sekkumisviisi. Hcg tulemust veel teada pole. Imesid sünnib…. aga kas ka minuga.

Apelisin

No HCG on 47000 ja progesteroon 67. Ei teagi…. katkemise märke veel pole.

Apelsin

47000 on ju väga eeskujulik number.. Hoian sulle pöidlaid ja varbaid, et kõik ikka korras oleks. Ära kaota lootust ❤️

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole aga lähen ostan nüüd täna endale 😀 äkki aitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei. Kas peaksin muretsema kui paar päeva tagasi kadus rindade tundlikkus? Kuni sinnamaale olid rinnad jube hellad aga nüüd mitte midagi. Iiveldus ja oksendamine alles. Päevade järgi tänaseks rasedust 9+4. Esimene arstivisiit tehtud, oli kõik ok. Uus ultraheli aeg alles mai lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei. Kas peaksin muretsema kui paar päeva tagasi kadus rindade tundlikkus? Kuni sinnamaale olid rinnad jube hellad aga nüüd mitte midagi. Iiveldus ja oksendamine alles. Päevade järgi tänaseks rasedust 9+4. Esimene arstivisiit tehtud, oli kõik ok. Uus ultraheli aeg alles mai lõpus.

Usun, ei peaks muretsema. Tunnused kaovad-tulevad raseduse jooksul. Mõnel polegi üldse mingeid sümptomeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 188 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022