Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:
vaikne

Heihei

Minul Ă”nnestus haigeks jÀÀda 😔 pojal oli reedel nohu köha ja vĂ€ike palavik ja nĂŒĂŒd mina totaalselt rivist maas. Nohu ja temp 37-37.5. Jaksu ĂŒldse pole ja 3 pĂ€eva olen voodis veetnud, teed joonud ja auru teinud.

10 mai on esimene Ă€mmaemanda aeg ja 26mai on oscar testile minek 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Heihei, olen ka rasedate seas 🙂

nĂ€dalaid 7+5 ja eile kĂ€isime ka Ă€mmaka visiidil. SĂŒda tuksub tugevalt, Ă€mmakas kiitis et kĂ”ik on vĂ€ga ilus. SĂŒda on mul nĂŒĂŒd rahulik. TĂ€htajaks 11. detsember.

SĂŒmptomitest muidugi 24/7 iiveldus ja pidevalt oksendan, lisaks sellele vajab kahene ka koguaeg kantseldamist. Eelmisel rasedusel oli selles osas lihtsam, kodus olles sai ikka puhata 😀 Seekord loodan, et vĂ€hemalt lĂŒhemat aega see oksendamine kestab. Oeh kuidas tahaks olemist ja ilma nautida.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere liitun ka teiega (loodan, et mitte liiga vara)

Tere

Mul siis oli 12.04 IVF kĂŒlmaringi siirdamine ja 22.04 oli veretest 132,5.

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. NĂŒĂŒd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

Hiireke 😊

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Algul olid tugevad puhitused ja rinnad katsudes valulikud. NĂŒĂŒd pole mingeid tunnuseid. Loodan lihtsalt parimat ja arsti aeg on 09.05

Hiireke 😊

Unustasin lisada, et ootan oma neljandat last. Ja kunstlikul teel on 1a8k preili ees ootamas(teised suured).

Hetkel arvutuste jĂ€rgi peaks olema 5+0 nĂ€dal ja liituks rÔÔmuga FB grupiga, kui 09.05 arstil kĂ€idud ja sĂŒdamekest nĂ€ha.

Hiireke

0
0
Please wait...

Postitas:
NaineN40

NĂŒĂŒd siis kindel. Kaksikud lausa đŸ€Šâ€â™€ïžđŸ€Ł Ivf teel siis, esimese korraga, 29 mĂ€rts oli siirdamine, igaks juhuks 2, Ă€kki 1 ei jÀÀ pĂŒsima…riskisin. NĂŒĂŒd siis eilse seisuga 6+1 rasedus, paras ĂŒllatus, et kohe esimese hooga kĂ”ik Ă”nnestus, arvestades vanust, sain just 41. KĂ”igile ĂŒtlen vaid seda, et vĂ”tke asja rahulikult,ilma stressamata, see on ka vĂ€ga oluline.Edu kĂ”igile !

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin ka nĂŒĂŒd esimesel visiidil 6+0 Ă€ra. Vastab mÔÔtudele, sĂŒda lööb, niiet hetkel kĂ”ik korras 🙂

Ämmaka visiit on 23.05, jube pikk aeg tundub.

Iiveldus veel tagasi ei ole tulnud, rinnad on kĂŒll hellad veel.

Madli

0
0
Please wait...

Postitas:
Kats1129

Tere

Hiireke 😊

Hei Hiireke, me sinuga samas graafikus! đŸ€—

Mul oli ka siirdamine 12.04, vereanalĂŒĂŒs veidi hiljem 26.04 ja UH on tulemas ka 09.05.

Kus kliinikus sa tegutsed?

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on ikka pĂ€ris suur kĂ”ht juba ees, kas kellelgi veel? Hetkel siis peaks olema 7+5, esimesega oli vist selline 12 nĂ€dala paiku. Eriti saaks nalja kui oleks kaksikud 😀

Ly

Minul on ka juba korralik kĂ”ht ees ja kannan rasedapĂŒkse. Mul oli 5+0 hcg nĂ€it ĂŒle 12 000 ja siis mĂ”tlesin ka endamisi, et Ă€kki kaksikud, aga 6+4 UH nĂ€itas ikkagi ainult ĂŒhte 😄

flaming0

0
0
Please wait...

Postitas:
MelissaP

Meil ka tĂ€na lĂ”puks esimeses ultrahelis Ă€ra kĂ€idud, lĂŒkkasin tookord aja edasi, sest ITK-s saab nĂŒĂŒd 25ndast jĂ€lle mehe ka kaasa vĂ”tta.

VĂ€ikese beebi sĂŒda lööb ja suurus vastas tĂ€pselt Ă€pi öeldud nĂ€dalatele- 7+4. Olen oma meest ĂŒksikud korrad kooselu ajal nutmas nĂ€inud, aga tĂ€na tulid tal ikka uh-d nĂ€hes pisarad silma. Istus pĂ€rast, uh pilt kĂ€es ja lihtsalt vaatas seda pikalt. 🙂

Mina olen kaalu mĂ”ttes nende öökimiste ja oksendamistega hoopis alla vĂ”tnud. Rinnad on kĂŒll samas tĂ€idlasemaks muutunud ja on nĂŒĂŒd vĂ€hem valusad kui enne. Üksikuid emaka tĂ”mblusi aeg-ajalt ikka tunnen.

Oscari aeg juuni alguses ja no mitte ei jaksa Ă€ra oodata. Ikka vĂ€ikene hirm sees, aga proovin vĂ”tta ĂŒks pĂ€ev korraga.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii tore, et ootajaid aina lisandub. Palju Ônne!

Kas kĂ”ht hakkab tĂ”esti juba varakult ette tulema? Just mehega arutasin, kas enne jaane juba kĂ”ht ees vĂ”i mitte, sest enne seda peredele ja lĂ€hedastele ei teavitaks. Samas olen pigem pehmeke ja kannan tihti lohvakaid riideid. Äkki siis nii lihtsalt pole kohe aru saada. Punnis on kĂŒll koguaeg.

wanderer

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Hiireke 😊

Hei Hiireke, me sinuga samas graafikus! đŸ€—

Mul oli ka siirdamine 12.04, vereanalĂŒĂŒs veidi hiljem 26.04 ja UH on tulemas ka 09.05.

Kus kliinikus sa tegutsed?

K.

Tere 😊

Mina tegutsen Pelgus.

Hiireke

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

5+O

Tere kĂ”igile 🙂

Positiivse ĂŒllatuse saajana liitun ka 30.12 tĂ€htajaga detsembribeebidega. Esimese testi tegin kolmapĂ€eval, kui pĂ€evad olid ĂŒhe pĂ€eva hilinenud (mul on tsĂŒkkel nagu kellavĂ€rk) ja kaks triipu ilmusid hetkega. Endale ja abikaasale kinnituseks tegin igaks-juhuks eile ĂŒhe veel ja sama lugu 🙂 Ă€pid nĂ€itavad, et tĂ€na algas viies nĂ€dal ja juba enne pos testi olid rinnad rasked ja tundlikud, kĂ”hus veidi kiskus. Tegu teise rasedusega, ees ootab 7 aastane keisriga sĂŒndinud poeg. Eks veel vara laiemalt hĂ”isata (vaid abikaasa ja ĂŒks lĂ€hedane sĂ”branna teavad), aga nii Ă”nnis tunne on kuidagi.
Esimese lapsega olin vÀga noor ja tunnen, et juhtus nii Ôigel ajal ja plaanin seekord vÀga nautida kogu protsessi. Hea meelega liituks ka salajase fb grupiga, kui saab nii, et see kuskil fbs teistele nÀhtav ei ole, et olen liitunud :))

MĂ”nusat ootusaega emmedele ja kasvamist meie pisi amburitele ja kaljukitsedele ❀❀❀

Liisire

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul mure HCG tĂ”usuga… jaanuaris oli katkemine ja nĂŒĂŒd hullult pelgan. PĂŒĂŒan kĂŒll positiivselt mĂ”elda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mÔÔdetud:

• 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tĂ”us)
  • 27.04  – 6+0 ei teinud, aga vĂ€ike roosakas tilgake oli pĂŒkstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185  (pole nii ilus tĂ”us… ca 20 000 vĂ”iks olla ju… 🙁

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kĂ”ik lĂ€inud?

Apelsin

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul mure HCG tĂ”usuga
 jaanuaris oli katkemine ja nĂŒĂŒd hullult pelgan. PĂŒĂŒan kĂŒll positiivselt mĂ”elda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mÔÔdetud:

• 22.04 – 5+3 1670
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga vĂ€ike roosakas tilgake oli pĂŒkstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tĂ”us
 ca 20 000 vĂ”iks olla ju
 🙁

Apelsin

Natuke soperdasin enne

• 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tĂ”us)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga vĂ€ike roosakas tilgake oli pĂŒkstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tĂ”us
 ca 20 000 vĂ”iks olla ju)
 🙁

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append nÀitab, et kÔik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Hiireke 😊

KÀisin tÀna tasulisel vereproovil ja see nÀit oli 4176 ehk siis tÀpselt nÀdal vahet. Siirdati kaks, kuid siiski nii kÔrge tundub.

Hiireke

0
0
Please wait...

Postitas:
Kats1129

Tere

Hiireke 😊

KÀisin tÀna tasulisel vereproovil ja see nÀit oli 4176 ehk siis tÀpselt nÀdal vahet. Siirdati kaks, kuid siiski nii kÔrge tundub.

Hiireke

Ma arvan, et see on ilus number. Mul oli vereanalĂŒĂŒs 26.04 (tĂ€pselt 2 nĂ€dalat pĂ€rast 5-pĂ€evase siirdamist) ning minul oli hCG 2600+

Ma ka algul mĂ”tlesin, et 2 nĂ€dala möödudes see number on ĂŒhe mammukese kohta pĂ€ris kĂ”rge, kuid mulle kinnitati, et see pidi olema vĂ€ga ilus number.

K.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul oli veebruaris katkemine. NĂŒĂŒd 5aprill oli siirdamine ja alates 21st on mÀÀrinud😔esmaspĂ€eval oli tĂŒhi rebukott olemas. Uus ultraheli on 2mai. Loodan seal on nĂŒĂŒd sĂŒdameke ka olemas ikka🙂kuigi lootust on vĂ€he.

Kit

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Hiireke 😊

Hiireke

Ma arvan, et see on ilus number. Mul oli vereanalĂŒĂŒs 26.04 (tĂ€pselt 2 nĂ€dalat pĂ€rast 5-pĂ€evase siirdamist) ning minul oli hCG 2600+

Ma ka algul mĂ”tlesin, et 2 nĂ€dala möödudes see number on ĂŒhe mammukese kohta pĂ€ris kĂ”rge, kuid mulle kinnitati, et see pidi olema vĂ€ga ilus number.

K.

Mulle siirdati ka kaks 5-pĂ€evast 😊

Hiireke

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul kahjuks katkes, teile kĂ”igile aga ilusat kĂ”hu kasvatamist! đŸ€°đŸŒ

/T. /

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul kahjuks katkes, teile kĂ”igile aga ilusat kĂ”hu kasvatamist! đŸ€°đŸŒ

/T. /

Minul katkes ka eile juba teist korda see aasta😔

Kit

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tahtsin uurida, kas kedagi veel siit grupist kimubtavad gaasid? Mul juba mitu pÀeva nii kohutav enesetunne ja kÔht paistes nagu oleks juba 6ndat kuud rase.

Kas keegi oskab anda nÔu, mida leevenduseks kasutada? Espumisan vÀga ei aita.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul mure HCG tĂ”usuga
 jaanuaris oli katkemine ja nĂŒĂŒd hullult pelgan. PĂŒĂŒan kĂŒll positiivselt mĂ”elda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mÔÔdetud:

• 22.04 – 5+3 1670
 ca 20 000 vĂ”iks olla ju
 🙁

Apelsin

Natuke soperdasin enne

• 22.04 – 5+3 1670
 🙁

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append nÀitab, et kÔik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

Minul hakkas 1.mail pisut mÀÀrima. Ämmaka nĂ”uandetelf soovitas erakorralisse. Seal UH jĂ€rgi loode 5+5, pĂ€evade jĂ€rgi oli 6+4. TĂ€naseni midagi muud polnud, kui et rinnad eriti hellad ja suurenevad vaikselt. TĂ€naseks oli arstiaeg, UH sama, sĂŒdametööd ei nĂ€e…. öeldi, et ju peetunud ja ootaks katkemist… kui seda ei toimu, siis reedel rÀÀgin arstiga ja otsustame sekkumisviisi. Hcg tulemust veel teada pole. Imesid sĂŒnnib…. aga kas ka minuga.

Apelisin

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tahtsin uurida, kas kedagi veel siit grupist kimubtavad gaasid? Mul juba mitu pÀeva nii kohutav enesetunne ja kÔht paistes nagu oleks juba 6ndat kuud rase.

SÔetablette oled proovinud?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

SÔetablette oled proovinud?

Söetablette* ikka. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
MelissaP

Apelsin! Hoian sulle pöialt! Kui Hcg sul tĂ”usnud siis veel lootust, et ikkagi pole peetunud. Neid lugusid siin ju varem ka, et ei nĂ€hta sĂŒdant, öeldakse et oota katkemist ja siis 2 nĂ€dala pĂ€rast uh-s sĂŒda lööb… Äkki on ka sul veel lihtsalt liiga vara, et sĂŒdant nĂ€ha. Ole vapper!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul mure HCG tĂ”usuga

HCG mÔÔdetud:

• 22.04 – 5+3 1670
 ca 20 000 vĂ”iks olla ju
 🙁

Apelsin

Natuke soperdasin enne

• 22.04 – 5+3 1670
 🙁

Apelsin

Minul hakkas 1.mail pisut mÀÀrima. Ämmaka nĂ”uandetelf soovitas erakorralisse. Seal UH jĂ€rgi loode 5+5, pĂ€evade jĂ€rgi oli 6+4. TĂ€naseni midagi muud polnud, kui et rinnad eriti hellad ja suurenevad vaikselt. TĂ€naseks oli arstiaeg, UH sama, sĂŒdametööd ei nĂ€e
. öeldi, et ju peetunud ja ootaks katkemist
 kui seda ei toimu, siis reedel rÀÀgin arstiga ja otsustame sekkumisviisi. Hcg tulemust veel teada pole. Imesid sĂŒnnib
. aga kas ka minuga.

Apelisin

No HCG on 47000 ja progesteroon 67. Ei teagi….  katkemise mĂ€rke veel pole.

Apelsin

0
0
Please wait...

Postitas:
Kats1129

Mul mure HCG tĂ”usuga

HCG mÔÔdetud:

• 22.04 – 5+3 1670
 ca 20 000 vĂ”iks olla ju
 🙁

Apelsin

Natuke soperdasin enne

• 22.04 – 5+3 1670
 🙁

Apelsin

Minul hakkas 1.mail pisut mÀÀrima. Ämmaka nĂ”uandetelf soovitas erakorralisse. Seal UH jĂ€rgi loode 5+5, pĂ€evade jĂ€rgi oli 6+4. TĂ€naseni midagi muud polnud, kui et rinnad eriti hellad ja suurenevad vaikselt. TĂ€naseks oli arstiaeg, UH sama, sĂŒdametööd ei nĂ€e
. öeldi, et ju peetunud ja ootaks katkemist
 kui seda ei toimu, siis reedel rÀÀgin arstiga ja otsustame sekkumisviisi. Hcg tulemust veel teada pole. Imesid sĂŒnnib
. aga kas ka minuga.

Apelisin

No HCG on 47000 ja progesteroon 67. Ei teagi
. katkemise mÀrke veel pole.

Apelsin

47000 on ju vĂ€ga eeskujulik number.. Hoian sulle pöidlaid ja varbaid, et kĂ”ik ikka korras oleks. Ära kaota lootust ❀

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei ole aga lĂ€hen ostan nĂŒĂŒd tĂ€na endale 😀 Ă€kki aitavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei. Kas peaksin muretsema kui paar pĂ€eva tagasi kadus rindade tundlikkus? Kuni sinnamaale olid rinnad jube hellad aga nĂŒĂŒd mitte midagi. Iiveldus ja oksendamine alles. PĂ€evade jĂ€rgi tĂ€naseks rasedust 9+4. Esimene arstivisiit tehtud, oli kĂ”ik ok. Uus ultraheli aeg alles mai lĂ”pus.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei. Kas peaksin muretsema kui paar pĂ€eva tagasi kadus rindade tundlikkus? Kuni sinnamaale olid rinnad jube hellad aga nĂŒĂŒd mitte midagi. Iiveldus ja oksendamine alles. PĂ€evade jĂ€rgi tĂ€naseks rasedust 9+4. Esimene arstivisiit tehtud, oli kĂ”ik ok. Uus ultraheli aeg alles mai lĂ”pus.

Usun, ei peaks muretsema. Tunnused kaovad-tulevad raseduse jooksul. MĂ”nel polegi ĂŒldse mingeid sĂŒmptomeid.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 188 )

Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022