Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:
Kägu

Hei. Kas peaksin muretsema kui paar päeva tagasi kadus rindade tundlikkus? Kuni sinnamaale olid rinnad jube hellad aga nüüd mitte midagi. Iiveldus ja oksendamine alles. Päevade järgi tänaseks rasedust 9+4. Esimene arstivisiit tehtud, oli kõik ok. Uus ultraheli aeg alles mai lõpus.

Inimesed, kehad, rasedused niiii erinevad. Sinu puhul on hea märk see, et kõik tundemärgid ei kadunud.

Kui mul kõik tundemärgid kadusid, oli peetumine ja katkemine (6+4). Nüüd on arst öelnud, et jälle peetumine (7+1), oota katkemist, aga mul kõik tundemärgid alles juba nädal aega ja ei katke ka….

Apelsin

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katkemine võib mõnel inimesel kauem võtta. Kui mul tühi lootekott oli, siis HCG tõusis ikka ilusasti ja mõtlesin, et äkki ikka.. Katkes ise peaaegu 2 nädalat peale arstiaega, õnneks oli füüsiliselt kerge (sama ei saa väita vaimse kohta).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei. Kas peaksin muretsema kui paar päeva tagasi kadus rindade tundlikkus? Kuni sinnamaale olid rinnad jube hellad aga nüüd mitte midagi. Iiveldus ja oksendamine alles. Päevade järgi tänaseks rasedust 9+4. Esimene arstivisiit tehtud, oli kõik ok. Uus ultraheli aeg alles mai lõpus.

Inimesed, kehad, rasedused niiii erinevad. Sinu puhul on hea märk see, et kõik tundemärgid ei kadunud.

Kui mul kõik tundemärgid kadusid, oli peetumine ja katkemine (6+4). Nüüd on arst öelnud, et jälle peetumine (7+1), oota katkemist, aga mul kõik tundemärgid alles juba nädal aega ja ei katke ka….

Apelsin

Mille põhjal arst ütles, et katkemine? 6 nädal UH ei näita ju midagi veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei. Kas peaksin muretsema kui paar päeva tagasi kadus rindade tundlikkus? Kuni sinnamaale olid rinnad jube hellad aga nüüd mitte midagi. Iiveldus ja oksendamine alles. Päevade järgi tänaseks rasedust 9+4. Esimene arstivisiit tehtud, oli kõik ok. Uus ultraheli aeg alles mai lõpus.

Inimesed, kehad, rasedused niiii erinevad. Sinu puhul on hea märk see, et kõik tundemärgid ei kadunud.

Kui mul kõik tundemärgid kadusid, oli peetumine ja katkemine (6+4). Nüüd on arst öelnud, et jälle peetumine (7+1), oota katkemist, aga mul kõik tundemärgid alles juba nädal aega ja ei katke ka….

Apelsin

Mille põhjal arst ütles, et katkemine? 6 nädal UH ei näita ju midagi veel.

UH järgi ütles, et peetumine. Tsükli järgi oli 7+1, aga juba teine UH näitas ainult 5+4 ja südametööd pole. Ja mina ootan….

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks nädal enne arsti hakkas määrima(mitte verd), ja täpselt paar tundi enne arsti tuli verd. Tsükli järgi oli 7 ja UH järgi 6, arvas, et hiljem viljastatud. Ta ei teadnud miks veritsus, kõik tundus korras olevat ja süda lõi. Siiamaani määrib. Loodan, et jääb püsima.

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… ????

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

Natuke soperdasin enne

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju)… ????

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append näitab, et kõik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

Nagu järjejutt juba. Aga kuna mulle meeldib teiste lugusid lugeda, panen  ka enda loo arengud siia kirja.

1.04 hakkas määrima (tuttav lugu jaanuarikuisest peetumisest/katkemisest). Olin 6+4, helistasin ämmaka nõuandeliinile, läksin erakorralisse, seal UH näitas 5+3 südametöö puudus. Digiloos nii: Pulsatsioon aimatav? Väga veenev ei ole.  Missed ab?

Väiksed roosakad/pruunikad tilgad on pükstel olnud.

4.05 oli ämmakale aeg. Tema UH midagi head ei leidnud, vabandas, et on peetunud, aga suunas mu koheselt arstile kinnitust saama. Arstil ei näinud UH samuti südametööd, kahtlustas peetumist, aga kinnitust ei andnud. Hcg palus teha ja lubas helistada. Tegin. See oli 47 000.

Arst ei helistanud. Otsisin ta ise üles täna. Arst ütles hcg peale, et lootust on ja andis uue UH aja 19.05. Jälle ootamist…

Tegin ise täna (9.05)  hcg – 53 000. Targemaks ei saanud, muidugi..   🙁

Apelsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei!

Olen siin pikalt lugemas käinud, kuid kuna ämmaemanda vastuvõtul veel käinud ei olnud ning eelmise aasta märtsis oli katkemine, siis ei julgenud veel hõiskama hakata… Eile oli lõpuks ämmaemanda vastuvõtt ja nädalaid nii äpi kui ka UH järgi tänase seisuga 9+1.

Soovin ka fb grupiga liituda, loodan, et veel võetakse vastu! 🙂

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… ????

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

Natuke soperdasin enne

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju)… ????

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append näitab, et kõik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

Nagu järjejutt juba. Aga kuna mulle meeldib teiste lugusid lugeda, panen ka enda loo arengud siia kirja.

1.04 hakkas määrima (tuttav lugu jaanuarikuisest peetumisest/katkemisest). Olin 6+4, helistasin ämmaka nõuandeliinile, läksin erakorralisse, seal UH näitas 5+3 südametöö puudus. Digiloos nii: Pulsatsioon aimatav? Väga veenev ei ole. Missed ab?

Väiksed roosakad/pruunikad tilgad on pükstel olnud.

4.05 oli ämmakale aeg. Tema UH midagi head ei leidnud, vabandas, et on peetunud, aga suunas mu koheselt arstile kinnitust saama. Arstil ei näinud UH samuti südametööd, kahtlustas peetumist, aga kinnitust ei andnud. Hcg palus teha ja lubas helistada. Tegin. See oli 47 000.

Arst ei helistanud. Otsisin ta ise üles täna. Arst ütles hcg peale, et lootust on ja andis uue UH aja 19.05. Jälle ootamist…

Tegin ise täna (9.05) hcg – 53 000. Targemaks ei saanud, muidugi.. ????

Apelsin

Niiväga soovisin rõõmsa lõpuga lugu…. Rasedus siiski peetunud 5+4, kuigi keha max rase (tsükli järgi praegu 8+4).

Paar päeva veel lubati oodata, et ise katkeb, kui ei, sekkume tablettidega.

Teile kõigile kerget ja rõõmsat ootusaega!

Apelsin

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… ????

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

Natuke soperdasin enne

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju)… ????

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append näitab, et kõik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

Nagu järjejutt juba. Aga kuna mulle meeldib teiste lugusid lugeda, panen ka enda loo arengud siia kirja.

1.04 hakkas määrima (tuttav lugu jaanuarikuisest peetumisest/katkemisest). Olin 6+4, helistasin ämmaka nõuandeliinile, läksin erakorralisse, seal UH näitas 5+3 südametöö puudus. Digiloos nii: Pulsatsioon aimatav? Väga veenev ei ole. Missed ab?

Väiksed roosakad/pruunikad tilgad on pükstel olnud.

4.05 oli ämmakale aeg. Tema UH midagi head ei leidnud, vabandas, et on peetunud, aga suunas mu koheselt arstile kinnitust saama. Arstil ei näinud UH samuti südametööd, kahtlustas peetumist, aga kinnitust ei andnud. Hcg palus teha ja lubas helistada. Tegin. See oli 47 000.

Arst ei helistanud. Otsisin ta ise üles täna. Arst ütles hcg peale, et lootust on ja andis uue UH aja 19.05. Jälle ootamist…

Tegin ise täna (9.05) hcg – 53 000. Targemaks ei saanud, muidugi.. ????

Apelsin

Niiväga soovisin rõõmsa lõpuga lugu…. Rasedus siiski peetunud 5+4, kuigi keha max rase (tsükli järgi praegu 8+4).

Paar päeva veel lubati oodata, et ise katkeb, kui ei, sekkume tablettidega.

Teile kõigile kerget ja rõõmsat ootusaega!

Apelsin

Ooot, sul hcg kasvab ju. Kas ei peaks langema hakkama, kui peetumine on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea ilmtingimata kohe langema hakkama. Kuna tegemist on tühja lootekotiga, siis keha arvab veel et ollakse rase ja HCG kasvab vähehaaval. Tunnused võivad endiselt olla, kõht võib kasvada vaikselt, kuid kõik on tegelikult näiliselt. Kahju, aga tõsi, ka tahtsin uskuda viimase hetkeni et äkki.

Minul kasvas ka HCG väga korralikult, katkes õnneks ise ära enne 11.nädalat. Järgmise rasedusega oli kõik korras, aga hirm jäi ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea ilmtingimata kohe langema hakkama. Kuna tegemist on tühja lootekotiga, siis keha arvab veel et ollakse rase ja HCG kasvab vähehaaval. Tunnused võivad endiselt olla, kõht võib kasvada vaikselt, kuid kõik on tegelikult näiliselt. Kahju, aga tõsi, ka tahtsin uskuda viimase hetkeni et äkki.

Minul kasvas ka HCG väga korralikult, katkes õnneks ise ära enne 11.nädalat. Järgmise rasedusega oli kõik korras, aga hirm jäi ikka.

Mul oli loode olemas. On, õigemini…

Aga süda (enam) ei löö.

Apelsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh armas Apelsin, minu kaastunne sulle 🙁  Loodan, et su keha siiski puhastub iseeneslikult ära ning ei pea teostama suuremat sekkumist.

Mida arst arvas, kas uurite ka edasi, et miks sul juba 2 peetumist järjest oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Sooviksin väga liituda Fb detsembribeebide2022 grupiga, olen saatnud mitu meili, aga kahjuks jäänud vastuseta.

Homme saab 9 nädalat täis ????

 

Gelku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei naised,
Aidake nüüd esmarasedat küsimustega.
Rasedust hetkel 11+3, 23. Mail minek uuesti arsti juurde, aga mulle jäi arusaamatuks mis asi on raseduse söeluuring kuhu ämmakas mind saatis, kas see on oscar test või midagi muud?, kas enne seda ei pea andma mingisuguseid vereproove? Vöi toimub oscar test alles hiljem?
Kõik rasedusega seotud asjad minu jaoks alles kõik nii uus ja ei jaga veel väga hästi neid asju, ehk mõni sünnitanu oskab mu küsimustele vastuseid anda.

JM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei naised,

Aidake nüüd esmarasedat küsimustega.

Rasedust hetkel 11+3, 23. Mail minek uuesti arsti juurde, aga mulle jäi arusaamatuks mis asi on raseduse söeluuring kuhu ämmakas mind saatis, kas see on oscar test või midagi muud?, kas enne seda ei pea andma mingisuguseid vereproove? Vöi toimub oscar test alles hiljem?

Kõik rasedusega seotud asjad minu jaoks alles kõik nii uus ja ei jaga veel väga hästi neid asju, ehk mõni sünnitanu oskab mu küsimustele vastuseid anda.

JM

Ämmaemanda saatis Oscar testile.  Vereproov sõeluuringu jaoks + ultraheli = Oscar test. Vereproov Oscari jaoks võetakse ühes teiste analüüsidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Mina sooviks väga teie Fb grupiga liituda, olen saatnud mitu meili, aga jäänud kahjuks vastuseta ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Mina sooviks väga teie Fb grupiga liituda, olen saatnud mitu meili, aga jäänud kahjuks vastuseta ????

Mina olen FB grupis, kirjutasin ja uurisin meie grupi adminnilt. Ta ütles, et on hetkel välismaal puhkusel ning naaseb nädala lõpus ja vaatab siis e-mailid üle. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi Apelsin, ma ikka iga päev käisin vaatamas, kas on uudist.. :

. Tänase seisuga 8+4 ning täpselt nädala pärast lähen esimesele ämmaka vastuvõtule, eks siis paistab 🙂 . Jätkuvalt ainukesed sümptomid on rindade hellus ning MEELETU väsimus.. Noh, söögiisu on ka suur ja kõhtu enam nii sisse ei tõmba kui varem (aga see võibolla mu enda ettekujutus kah :D)

JM- kas sulle siis varasemalt ei tehtud vereproove vms? Mulle nüüd kohe öeldi, et kui tuled, siis söömata-joomata ja uriini- ja vereproov.

 

Madli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi Apelsin, ma ikka iga päev käisin vaatamas, kas on uudist.. :

. Tänase seisuga 8+4 ning täpselt nädala pärast lähen esimesele ämmaka vastuvõtule, eks siis paistab ???? . Jätkuvalt ainukesed sümptomid on rindade hellus ning MEELETU väsimus.. Noh, söögiisu on ka suur ja kõhtu enam nii sisse ei tõmba kui varem (aga see võibolla mu enda ettekujutus kah :D)

JM- kas sulle siis varasemalt ei tehtud vereproove vms? Mulle nüüd kohe öeldi, et kui tuled, siis söömata-joomata ja uriini- ja vereproov.

Madli

Eks igas haiglas ole erinev see asi. Sõltub ka teinekordki ämmaemandast. Küll need analüüsid tehtud saavad. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitusin märtsi triibupüüjatega, kui tajusin pärast eelmise lapse sündi veel teda imetades esmakordselt võimalikku päevade lähenemist ja tekkis soov rasestuda. Triipe ei tulnud, päevi ka mitte, loobusin pettunult, lahkusin triibupüüdjatest, läksin hoopis tagasi tööle ja tegin kardinaalselt teised eluplaanid. Paari lisakilo seostasin stressiga, kuid üllatusega sain nüüd hoopis  oma triibud. Päevad eelmise sünnituse ja praeguse vahel taastuda ei jõudnudki. Tähtaeg on aastavahetuse kandis, esimene ämmaka visiit selja taga ja kõik osapooled kerges šokis, kuid rõõmsad.

 

Guguu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab olema detsbeebide grupp salastatud?

Eelneva 2 lapsega kõik grupid avalikud, st ei pea jamama kellegagi, toppima sõbralisti ja seejärel keegi lisab su gruppi.

Miks ei võiks see olla leitav mitte salastatud ??? ????????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab olema detsbeebide grupp salastatud?

Eelneva 2 lapsega kõik grupid avalikud, st ei pea jamama kellegagi, toppima sõbralisti ja seejärel keegi lisab su gruppi.

Miks ei võiks see olla leitav mitte salastatud ??? ????????????

Salajane seetõttu, et teema on ju sedavõrd isiklik (esimene trimester hetkel käimas- varajane rasedus, sümptomid, enesetunne, verejooksud, katkemisohud jne). Enamikel ei tea ju perekonnadki veel seda uudist, rääkimata sõbrad ja Facebooki sõbrad. Avalikku gruppi kuuludes tuleb selline asi kohe päevavalgele, samuti on postitused kogu maailmale nähtavad.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll suur ja avalik grupp ka varsti tuleb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mure HCG tõusuga… jaanuaris oli katkemine ja nüüd hullult pelgan. Püüan küll positiivselt mõelda, aga kes teab, see teab – raske on.

HCG mõõdetud:

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+5 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 12185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju… ????

Äkki kellelgi veel selliseid kogemusi ja ilusti kõik läinud?

Apelsin

Natuke soperdasin enne

  • 22.04 – 5+3 1670
  • 25.04 – 5+6 4800 (ilus tõus)
  • 27.04 – 6+0 ei teinud, aga väike roosakas tilgake oli pükstel, miks otsustasin veel teha
  • 29.04 – 6+3 12 185 (pole nii ilus tõus… ca 20 000 võiks olla ju)… ????

See LINK https://www.momjunction.com/hcg-calculator/#result_append näitab, et kõik on normal, mis ikka pisut rahustab.

Apelsin

Nagu järjejutt juba. Aga kuna mulle meeldib teiste lugusid lugeda, panen ka enda loo arengud siia kirja.

1.04 hakkas määrima (tuttav lugu jaanuarikuisest peetumisest/katkemisest). Olin 6+4, helistasin ämmaka nõuandeliinile, läksin erakorralisse, seal UH näitas 5+3 südametöö puudus. Digiloos nii: Pulsatsioon aimatav? Väga veenev ei ole. Missed ab?

Väiksed roosakad/pruunikad tilgad on pükstel olnud.

4.05 oli ämmakale aeg. Tema UH midagi head ei leidnud, vabandas, et on peetunud, aga suunas mu koheselt arstile kinnitust saama. Arstil ei näinud UH samuti südametööd, kahtlustas peetumist, aga kinnitust ei andnud. Hcg palus teha ja lubas helistada. Tegin. See oli 47 000.

Arst ei helistanud. Otsisin ta ise üles täna. Arst ütles hcg peale, et lootust on ja andis uue UH aja 19.05. Jälle ootamist…

Tegin ise täna (9.05) hcg – 53 000. Targemaks ei saanud, muidugi.. ????

Apelsin

Niiväga soovisin rõõmsa lõpuga lugu…. Rasedus siiski peetunud 5+4, kuigi keha max rase (tsükli järgi praegu 8+4).

Paar päeva veel lubati oodata, et ise katkeb, kui ei, sekkume tablettidega.

Teile kõigile kerget ja rõõmsat ootusaega!

Apelsin

Kuna minu tervise tõttu ei saa tablettidega katkestada, sekkutakse kirurgiliselt. Üheltpoolt nagu lihtsam – mina magan, kui protseduur toimub, samas on see tervisele kahjulikum muidugi.

Väga palju ebameeldivaid sündmusi selle viie kuu jooksul seoses sooviga partneriga ühine laps üles kasvatada… 🙁

Apelsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab olema detsbeebide grupp salastatud?

Eelneva 2 lapsega kõik grupid avalikud, st ei pea jamama kellegagi, toppima sõbralisti ja seejärel keegi lisab su gruppi.

Miks ei võiks see olla leitav mitte salastatud ??? ????????????

Salajane seetõttu, et teema on ju sedavõrd isiklik (esimene trimester hetkel käimas- varajane rasedus, sümptomid, enesetunne, verejooksud, katkemisohud jne). Enamikel ei tea ju perekonnadki veel seda uudist, rääkimata sõbrad ja Facebooki sõbrad. Avalikku gruppi kuuludes tuleb selline asi kohe päevavalgele, samuti on postitused kogu maailmale nähtavad.

Ma ei saa aru kuidas postitused kogu maailmale nähtavad on? Grupp on ikkagi kinnine ju. Sama kinnine nagu ta praegu on. Lihtsalt liitumine grupiga võiks kergemaks teha .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et on väike arusaamatus nende gruppidega. Siin käis läbi idee teha väiksem salajane grupp, mis oleks ainult selles foorumis osalenud kasutajatele.

Need avalikult leitavad beebigrupid tehakse nagunii iga kuu jaoks ja kõik soovijad saavad liituda. Hetkel vist lihtsalt pole seda tehtud veel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab olema detsbeebide grupp salastatud?

Eelneva 2 lapsega kõik grupid avalikud, st ei pea jamama kellegagi, toppima sõbralisti ja seejärel keegi lisab su gruppi.

Miks ei võiks see olla leitav mitte salastatud ??? ????????????

Salajane seetõttu, et teema on ju sedavõrd isiklik (esimene trimester hetkel käimas- varajane rasedus, sümptomid, enesetunne, verejooksud, katkemisohud jne). Enamikel ei tea ju perekonnadki veel seda uudist, rääkimata sõbrad ja Facebooki sõbrad. Avalikku gruppi kuuludes tuleb selline asi kohe päevavalgele, samuti on postitused kogu maailmale nähtavad.

Ma ei saa aru kuidas postitused kogu maailmale nähtavad on? Grupp on ikkagi kinnine ju. Sama kinnine nagu ta praegu on. Lihtsalt liitumine grupiga võiks kergemaks teha .

Alati on ju võimalik liituda selle nö suure grupiga. Mina nt isiklikult suure grupi vastu huvi ei tunne, kus on mitusada liiget vaid meeldibki personaalsem lähenemine????. Kinnistes gruppides on enamasti grupist väljapoole näha ka selle grupi liikmed + arutelu teemad ja teema esitajad (vaatasin just fb-st järgi). Nagu üks Kägu siin kirjutas, siis raseduse teema on paljudele meile niivõrd isiklik ja on neid, kes ei tahagi ennast selle teemaga avalikult seostada, eriti veel raseduse varajases faasis.

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab olema detsbeebide grupp salastatud?

Eelneva 2 lapsega kõik grupid avalikud, st ei pea jamama kellegagi, toppima sõbralisti ja seejärel keegi lisab su gruppi.

Miks ei võiks see olla leitav mitte salastatud ??? ????????????

Salajane seetõttu, et teema on ju sedavõrd isiklik (esimene trimester hetkel käimas- varajane rasedus, sümptomid, enesetunne, verejooksud, katkemisohud jne). Enamikel ei tea ju perekonnadki veel seda uudist, rääkimata sõbrad ja Facebooki sõbrad. Avalikku gruppi kuuludes tuleb selline asi kohe päevavalgele, samuti on postitused kogu maailmale nähtavad.

Ma ei saa aru kuidas postitused kogu maailmale nähtavad on? Grupp on ikkagi kinnine ju. Sama kinnine nagu ta praegu on. Lihtsalt liitumine grupiga võiks kergemaks teha .

Alati on ju võimalik liituda selle nö suure grupiga. Mina nt isiklikult suure grupi vastu huvi ei tunne, kus on mitusada liiget vaid meeldibki personaalsem lähenemine????. Kinnistes gruppides on enamasti grupist väljapoole näha ka selle grupi liikmed + arutelu teemad ja teema esitajad (vaatasin just fb-st järgi). Nagu üks Kägu siin kirjutas, siis raseduse teema on paljudele meile niivõrd isiklik ja on neid, kes ei tahagi ennast selle teemaga avalikult seostada, eriti veel raseduse varajases faasis.

May

Vabandust, minu viga???????? – privaatsetel gruppidel on näha vaid osasid liikmeid, kes enamasti vist adminnid, muu info ilmselt nii kergelt näha ei ole. Aga kindlasti on vahe, kas grupis on 30 inimest või 400+ liiget 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaikseks siin jäänud, kuidas teil läheb? 🙂

 

Madli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaikseks siin jäänud, kuidas teil läheb? ????

Madli

Tundub, et enamus on fb ära kolinud juba. Ise veel ei julge või pole kindel kas liitun. Hetkel 10+4, 06.06 Oscar. Peale seda julgen kergemalt hingata. Kuigi siiani kõik hästi olnud. Tegin ka Vistara ja Nifty testid ära, lapse soo peaks isegi enne Oscarit teada saama.

Hetkel tundub, et see nädal hakkab suurem iiveldus mööda minema, suutsin täna isegi suppi keeta. Siiani on 8 nädal kõige hullem olnud. Ajasin vist oma saia/puuvilja dieediga veresuhkru ka paigast ära, arst saatis GTT testile.

Lisaks on ka nüüd väsimus ja lõunauinakud lisandunud. Ja nüüd juba hakkavad püksid ka veidi pitsitama. Aga üldiselt võib öelda, et täitsa ok on see esimene trimester olnud.

tilulilu

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 188 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022