Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

NĂ€itan 8 postitust - vahemik 181 kuni 188 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:
KĂ€gu

Oi, meil siis sinuga tÀpselt nÀdal vahet. TÀnasega 9+5 ning Oscar sinust nÀdal hiljem.  GTT saan samuti, seda kaalu tÔttu ning emal oli samuti rasedusaegne diabeet, ehk siis kontrolli mÔttes, siiani veresuhkur ok.

Ma ka veel fb’ga ei ole liitunud, ehk peale Oscarit.

Madli

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei 🙂

Seoses detsembribeebide fb salajase grupiga plaanime uusi liikmeid vastu vÔtta kuni 03. juunini.
Liitumiseks kirjuta: detsembribeebid2022@gmail.com.

May

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei 🙂

Seoses detsembribeebide fb salajase grupiga plaanime uusi liikmeid vastu vÔtta kuni 03. juunini.

Liitumiseks kirjuta: detsembribeebid2022@gmail.com.

May

Kas see on seoses liitujate piirarvuga vĂ”i millegi muuga? Plaanisin ĂŒhineda peale Oscari testi, aga see alles 06.06. Madli kirjutas, et tal veel nĂ€dal hiljem minust Oscar.

tilulilu

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Leidsin grupi nĂŒĂŒd vist viimasel minutil.

Soovin ka teie salajase grupiga liituda, kuna ei meeldi suured massid. Saatsin ka emaili teele, kuid ei lisanud oma siinset kasutaja nime. Loodan, et see ei ole probleemiks,  Minul on kĂ€sil Oscari UH jĂ€rgi hetkel 13+2. Alles eile sai kĂ€ia selles UH-s. LĂ”plikku tulemust ei ole saanud, kuna vereanaĂ¶ĂŒĂŒsi sain anda peale UH-d alles. KĂ”ik tundus nagu timm olevat, ainult ninaluid ei Ă”nnestunud hĂ€sti hinnata, kuna asend oli selline, milles oli see vist vĂ”imatu teha. Esmasp on esimene ÄE vastuvĂ”tt, ehk siis kergitatakse veits seda saladuseloori minu jaoks, kas on veel vaja korrata vĂ”i mis siis teha.

Minu jaoks ĂŒldiselt rasedus kulgenud sarnaselt esimesega – hulga iivelduse ja oksega. Ainuke vahe seekord on see, et olen end juba raseduse alguses vaalaks Ă”ginud (söömine on leevendanud iiveldust ja oksetunnet).

Kodus on juba ĂŒks 5 aastane detsembribeebi ees, kes sĂŒndis jĂ”uludel 2016. Õnneks uue beebi TA on dets algus – 6.12. Aga eks siis nĂ€eb kuis lĂ€heb.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui hilisemaid liitujaid rohkem, siis vĂ”ite omavahel ju uue grupi teha 😀 

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin nĂŒĂŒd 12+4 Oscaril Ă€ra, kĂ”ik jĂ€semed, luud said ĂŒle loetud ja kĂ”ik korras. SĂŒndroomid ja muud geneetilised haigused vĂ€listas juba veretest. 11.12 on ĂŒks tĂŒdruk saabumas 🙂

Nii kui 12 nĂ€dalat tĂ€is sai kadusid ka sĂŒmptomid. Saab nĂŒĂŒd rahulikult elu ja rasedust nautida ja teistele ka teatama hakata.

tilulilu

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuigi see teema siin tĂ€iesti vĂ€ljasurnud ning kĂ”ik teised juba FB’s lobisevad, siis kirjutan ikka 😛

Oscaril kĂ€idud, beebil riskid madalad. KV norm, ninaluu polnud nĂ€htav halva nĂ€htavuse tĂ”ttu, kuid see ei tekitanud muret. Ise sain preeklampsia riski ning nĂŒĂŒd söön aspiriini.

Ega nĂŒĂŒd muud polegi teha kui vaikselt oodata LA’d 🙂

Madli

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei detsembribeebide emmed!

Mina olen varem seda teemat usinalt lugemas kĂ€inud, aga kuna algselt oli mu tĂ€htaeg pandud jaanuari esimestele pĂ€evadele, siis olen rohkem kirjutanud sinna teemasse. Eile kĂ€isin aga Ă€ra esimese trimestri lĂ”pu UH-s ja mu tĂ€htaega tĂ”steti ettepoole. Kuna tulemas on pere kolmas beebi ja ka kaks eelmist on sĂŒndinud varem, siis on ĂŒsna selge, et ka seekord on meil tulemas siiski pigem detsembribeebi – ilmselt saab meil olema jĂ”ulu- vĂ”i aastalĂ”pubeebi 🙂 Sellega seoses ei tahaks ma kuidagi jÀÀda kĂ”rvale vĂ”imalusest jutustada detsembriemmedega teie salajases FB grupis. Tean, et te ametlikult liikmeid rohkem vastu ei vĂ”ta, aga panin siiski oma palve kolida detsembrikate gruppi meilile teele ja loodan vĂ€ga, et vĂ”tate mu siiski veel vastu 😉

Enesetunne on nĂŒĂŒd lĂ”puks inimlikum, paar nĂ€dalal tagasi vaevlesin ikka pĂ€ris suure iivelduse, isutuse, vĂ€simuse ja nĂ”rkuse kĂ€es. Ilmselt annab siia oma panuse see, et uus rasedus tuli eelmisele kohe otsa. Loodan, et kĂ”igil teistel on enesetunne ka nĂŒĂŒdseks juba parem? Ainult vĂ€simus- ja jĂ”uetustunne on ikka pĂ€ris tuntav veel 🙂

0
0
Please wait...

NĂ€itan 8 postitust - vahemik 181 kuni 188 (kokku 188 )

Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022