Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2018????

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 146 )

Teema: Detsembri triibupüüdjad 2018????

Postitas:

Ei saanud ka jõuluks rõõmusõnumit, täna jälle punased platsis????
Alustame siis juba 10ndat kuud proovimist. Selle kuu võtan vabalt, ov teste ei tee ja rasestumisele ei mõtle ning natuke nagu loodan, et ka nüüd ei õnnestu. Põhjus lihtsalt selles, kodus kasvamas juba kaks septembrilast. Üritan lihtsalt jõuluaega nautida ja vahelduseks millelegi muule mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli vaja seda varajast testi teha ????

Ajasin end rohkem närvi. Muidugi täiesti negatiivne.

Lootsin väga augusti mõmmi, müüd loodaks lihtsalt, et see beebi tuleb. ????

Muna????

Sama siin. Eile oli DPO11 või DPO12 ja tegin varajase testi….täiesti negatiivne. Nutt tuleb kohe kurku. Oleks siis kuivamistriip vähemalt tulnudki….isegi seda ei tulnud 🙁
Homme, ülehomme peaks punased platsis olema. Tuju nii nullis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi küsis Flo äppi kohta. Selle täpsus oleneb hästi palju sinust endast. Mida täpsemalt sa kõik kirja paned seda parem. Mina soovitaks paaril kuul teha OV-teste ja siis märkida tulemused äppi. Kui OV koguaeg samal ajal, siis võid julgemalt äppi usaldada, aga pead arvestama ikkagi võimalike kõrvalekalletega kas või 1-2 päeva võrra ehk 100% äpis näidatud OV ajast ei tasu kinni pidada 🙂

Minul teadmata hulk päevi tsüklialgusest möödas ja teadmata hulk päevi OVist möödas ja teadmata arv päevade pärast saabuvad mitteoodatud päevad (endiselt Flo äpil mehe parool peal ja ligi ei pääse). Nüüd juba natukene rohkem võitlen oma peakesega, et rasestumisele ja rasedusele jms ei mõtleks. Ka RT tegemise mõtted on peast mitu korda läbi käinud, aga noo nii väga püüan üldse mitte mõelda võimalikule rasedusele või mitterasedusele…

Järgmisel nädalal samal ajal on äpp jälle avatud ja peaks teadma, mis seis on!

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see kuu püüdja pole kuna mehel eesnäärme mured ja otsustasime tema terveks ravida ja siis edasi vaatata mis ühe munajuha ja tema spermat edasi saab ( oleneb Kudas ravi mõjub jne temale).

Lugemas käin ikka kuna heameel kui mõni pikalt püüdja saab oma triibud! Samas täna hommikul tuli nutt peale kui 3 sõbranna sellel nädalal oma triipudest teada andis. Ühel juba 12 nädalat täis, ja kaks tükki sain see nädal esimesed triibud elus ja alles alustasid oktoobris. Täna hommikul tuntsin küll, et nede õnn teeb mind õnnetuks ja poleks olnud vaja mulle rääkida. Ma alles lepin septembri emakavälise ja munajuha kautamisega, nüüd otsa mehe eesnäärme põletiku ja uuringutega. Kunagi viskasime nalja, et järgmisele ringile lähen nendega koos siis ei ole keegi pundist välja visatud kui beebiga kodus on või beebit pole.
Pean endale tegevuse leidma, et väga välja mu masendus ei paistaks. 🙁

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see kuu püüdja pole kuna mehel eesnäärme mured ja otsustasime tema terveks ravida ja siis edasi vaatata mis ühe munajuha ja tema spermat edasi saab ( oleneb Kudas ravi mõjub jne temale).

Lugemas käin ikka kuna heameel kui mõni pikalt püüdja saab oma triibud! Samas täna hommikul tuli nutt peale kui 3 sõbranna sellel nädalal oma triipudest teada andis. Ühel juba 12 nädalat täis, ja kaks tükki sain see nädal esimesed triibud elus ja alles alustasid oktoobris. Täna hommikul tuntsin küll, et nede õnn teeb mind õnnetuks ja poleks olnud vaja mulle rääkida. Ma alles lepin septembri emakavälise ja munajuha kautamisega, nüüd otsa mehe eesnäärme põletiku ja uuringutega. Kunagi viskasime nalja, et järgmisele ringile lähen nendega koos siis ei ole keegi pundist välja visatud kui beebiga kodus on või beebit pole.

Pean endale tegevuse leidma, et väga välja mu masendus ei paistaks. ????

Nii kurb kuulda. Ole ikka tugev ja hoia pea püsti <3. Minul samuti paar aastat tagasi emakavälise tõttu üks munajuha eemaldatud. Loodan väga väga, et see rasestumisele suurt põntsu ei pane. Me küll teadlikult hakkasime mehega proovima rasestuda alles see kuu, kuid oleme aastaid olnud vahekorras ilma vahendeid kasutamata. Olen siiani üritanud sellele mitte väga suurt tähelepanu pöörata, kuna enamus aega ma ikkagi üritasin jälgida, et see vahekord liiga ohtlike päevade peale ei satuks..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 19:55; 06.12 10:00; 11.12 19:01; 12.12 16:23; 14.12 12:36; 16.12 08:02; 28.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me otsustasime ka mehega et hakkame see kuu triipe püüdma ja sai nii oldud õigel päeval ja nüüd järgmine nädal siis selgub kas saab triipud või ei aga ise ikka loodame .kui oleks siis see oleks mull 3laps ja mehega ühine 2 laps.kuna mehel eelmisest kooselust ka 2last siis tahab ka minuga teist ühist juurde et püürgime sinna poole .hetkel noorem meil alla 2aasta vana ja suurem koolilaps.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 20:48; 08.12 18:40; 10.12 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sai asjatatud eile. Tunnuste järgi ov täna. Imestasin, et see kuu ilma tugevate kõhuvaludeta ja nii rohke kleepuva voolusega, milles oli ka natuke verekiud sees, mis on minu jaoks kummaline. Pole kunagi varem ov ajal sellist asja olnud, isegi eelmiste rasedustega.
Ov-vooluse rohkuse tõttu miskipärast usun, et keha alles nüüd taastus tablettidest.
Paraku aga pookisin külge kõhuviiruse ja olen kodust kaugemal. Seega jääb titetegu järgmisesse aastasse (loodan muidugi, et eilsest piisas).
Tabletivaba juuli algusest ja tsükkel keskeltläbi 24 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid üleeile pâevad. Polegi midagi lisada rohkem kui, et pûüame ikka edasi.
Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.12 21:59; 01.12 23:27; 04.12 18:16; 06.12 23:33; 19.12 21:59; 24.12 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere hommikust! Minul täna hommikul ilusti punased kohal nagu kord ja kohus.
Tuju on null.
Mis siis ikka…eks jõulude paiku siis tuleb uuesti tegudele asuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läksid päevad 2,5 nädalat üle ja iga päevaga lootsin, et hoolimata negatiivsetest rasedustestidest siiski-siiski… Aga ei.
Ilmselt kehale oli septembrikuine katkemine niivõrd suur šokk, et reageeris tsüklihäirega.
Mis seal ikka… Kui täna hommikul alanud päevad läbi, siis on jälle lootust katsetama hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 00:19; 07.12 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen esmakordselt triipe püüdmas. Oleme juba ca aastake olnud ideele avatud, kuid nüüd oleme võtmas asja tõsiselt kätte. Menses on kohati ebaregulaarne (viimane tsükkel nt 37 päeva), mistõttu sai esmakordselt proovitud OV teste. Esimese ov testi tegin nov lõpus, kus näitas kahte triipu (mõlemad üsna tugevalt). Tol hetkel siiski arvasime, et ovulatsiooniks on liiga vara, kuna app näitas, et ov peaks olema hoopis 5.dets. Kui testisime uuesti enne 5.dets, siis aga oli test täitsa neg. Kas kellelgi on kogemusi, et öelda, kas esimene testimine võis näidata siiski ovulatsiooni? Ebaregulaarse mensese puhul on raske teada, millal on õige aeg ov testi teha.

Kõikidele soovin vahvaid punaseid triipe! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 17:29; 08.12 14:02; 10.12 17:48; 13.12 18:08; 27.12 18:26; 28.12 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu – kui OV-test näitas testtriipu vähemalt sama paksult kui kontrolltriipu, siis tõenäoliselt sul siiki oligi OV vahetult peale testi tegemist ehk 48h peale triibulisi oli ilmselt kõige suurem tõenäosus rasestuda. OV võibki vabalt olla varem, olenemata tsükli pikkusest. Kui OV toimub aga hiljem ehk siis OV ja päevade vahe on liiga lühike (alla 12 päeva vist?), siis võib tegu olla probleemiga (aga ei pruugi), sest see on vihje liiga õhukesele emakaseinale ning tasub üle kontrollida – kõige mõistlikum on püüda leida aeg arstile vahetult peale OV toimumist, siis saab arst selle kindlaks teha, kas OV on toimunud ja emakas pesastumist soodustavas seisus! 😉

Minu enda mitte-ülemõtlemine kippus siin tasapisi aiataha minema, sest juba mitu päeva on kergelt paha olnud, nibud on muutunud hellaks (mida on ka varem esinenud mõnel koorral enne päevi, aga mitte nii, et mul kohe valus on ja veel mitu päeva). Äpp on veel lukus, aga minu teada toimus OV umbes 1,5 nädalat tagasi ja täna siis sai uudishimu must võitu. Tegin (al 7 päevast) RT ja noo jällegi negatiivne test. Uurides ja puurides hakkasin juba teist triipu ette kujutama, sain aru, kuhu see triip tekkima peaks vist, aga triipu ennast siiski ei näinud.

Päevi veel pole, aga eks nad jälle hiljemalt kolmapäevaks platsis on…
Ma olen viimased paar aastat pidevalt põiepõletikuga kimpus olnud, viimati oktoobris olnud ja välja ravitud põletik ründas mind esmaspäeva hommikul, järjekordselt antibiots peal (2 aasta jooksul vist 10 korda ikka…) ja seekord siis määrati mulle pikaaegne ravikuur ehk siis pea aastake peaksin mingit ravi tegema. Perearstiga otsisime välja sobiliku ravimi, mis ei seaks ohtu rasesumist ja rasedust. Parim võimalus oli see, mida saaksin tarvitada kuni sünnituseni. Elame näeme, vb saab enne mu aastane ravikuur läbi, kui ma lõpuks rasedaks jään… ja ega ma tean, vb see ongi mitte-rasestumise põhjuseks. oeh, kurbus tükib jälle peale.

Ja saama teema – nägin just tuttavat, kes küll plaanis kolmandat last kunagi tulevikus, kuid laps otsustas neid üllatada ja varem tulla – NAD ISEGI JU EI ÜRITANUD!!!

Ok. Püüan nüüd taas viia mitte-mõtleja rolli 😀 mine tea, äkki oli ikkagi vara veel varajaseks testiks… 😀

Elli-Ly

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma põnevil ja segaduses. Mingeid OV-teste ma pole teinud, olen jälginud oma keha tundemärke. Tavaliselt on olnud kerged torked alakõhus ja munavalge voolus kas CD14 või CD16. Aga täna mul CD10 ja munavalge voolus… kas ei oska ma oma kehast aru saada või siis ongi seekord OV nii vara? Igastahes nüüd siis mehega asjatame üle päeva ????

-kroko-

Tead minul sama nali. Täna CD11 ja tundub küll, et ov platsis. Seega eks need asjad võivad ka muutuda ma arvan ????

Mul seekord väga teistmoodi see OV-aeg, teisipäevast saati on munavalge voolus. Tavaliselt on seda olnud ainult üks päev… ei oskagi midagi mõelda, aga sisimas ikka loodan, et see kuu jään rasedaks.

-kroko-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.12 15:51; 04.12 17:39; 08.12 12:39; 12.12 16:51; 15.12 15:04; 19.12 08:42; 19.12 14:20; 20.12 07:29; 21.12 07:03; 21.12 08:49; 21.12 10:18; 21.12 12:09; 26.12 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh väga asjaliku vastuse eest Elli-Ly!

Ise kipun ka arvama, et ju siis oli ov varem. Eks järgmine kuu olen juba targem ja alustangi testimisega varem. Usun, et ka minul peaksid kuskil järgmisel või ülejärgmise nädala alguses punased hakkama.

Südames nii lootsin, et saaks esimese pisikese suvekuudel! Olen lugenud siin ka teiste lugusid ning olen tähele pannud, et see rasestumine nii kerge protsess polegi. Ka mina oma loomult olen selline, kes tahaks ikka kohe tulemusi näha ja kui neid ei tule, siis tekivad mõtted, et mida ma valesti teen…

Oeh..Aga tuleb jääda siiski positiivseks ja mõelda nii, et pisike tuleb siis kui ta tunneb, et on õige aeg! Eks ta tahab endale ise sünnipäeva ja sünniaastat valida 🙂

Pea püsti kõigil triibupüüdjatel!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 17:29; 08.12 14:02; 10.12 17:48; 13.12 18:08; 27.12 18:26; 28.12 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke nõu palun, kas üldse võin midagi loota 🙁
Ovitrelle tegin esmaspäeva lõunal cd13, selle järgi peaks olema ovulatsioon 24-36h ehk siis hiljemalt kolmapäev, basaalitõusu järgi aga oli seis suur 0
Nüüd aga minu üllatuseks oli täna cd18 basaal tõusnud 36.4 lt 36.9 le

(Aa)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 30.11 08:51; 02.12 09:05; 03.12 11:04; 06.12 06:22; 08.12 18:11; 13.12 08:31; 16.12 08:22; 17.12 13:26; 19.12 07:59; 19.12 09:06; 19.12 13:54; 19.12 16:47; 19.12 17:56; 20.12 07:52; 20.12 13:30; 21.12 09:23; 21.12 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevus täiega sees mõtlesin et homme proovin teha testi ära ja näha mis näitab.loodan ikka et on????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 20:48; 08.12 18:40; 10.12 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba mitmeid päevi nibud maru hellad olnud ja päris mitmeid kordi süda pahaks läinud (võib olla ka antibiotsist, mida põiepõletiku pärast võtma pidin-eile õhtul võtsin viimase) ja torked/survetunne alakõhus olnud. Esimest korda ei tundunud paar päeva tagasi tehtud RT minule max negatiivsena (test oli siiski negatiivne, aga kuidagi tundus selline leebem negatiivne emotsioonipõhiselt). Hakkasin juba tõesti lootma, et ÄKKI nüüd saame jõulukingi triipude näol jaaaa…

Täna siis varahommikul määris hästi õrnalt roosakalt ja nüüd juba määrib punaselt. Kuna arst viimane kord ütles, et kui määrib jälle pikemalt enne korralike päevade algust, peaksin kindlasti tagasi minema. Seega nüüd vaatlen paar päeva, mis olukord on ja kui homsega veel korralikult päevad ei hakka, siis katsun arstile aja panna umbes peale uut OV aega, et näeks ühtlasi ka OV toimumist. Minu hinnangul peaks nüüd lähipäevil saama 2ndl OVst ehk vaevalt tegu hetkel mingi pesastumise vms.

Seega uus triibupüüdmiskatse jääb juba uude aastasse, mis omakorda tähendab, et kätte jõuab 6s kuu triibupüüdmist :/ pool aastat on nii kiireti läinud ja hirm on suur, et miks see teinegi pool aastat paremini minema peaks… 🙁

Teistele palju-palju õnne, et päkapikud vähemalt teilegi triibulised tooks!

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh ja punased hakkasid ????
Järgmine ov peaks järgmine nv jõuluoühadr aeg olema. Jaanuaris siis näeme jälle.
Muna

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.12 20:25; 03.12 19:40; 05.12 12:07; 06.12 07:46; 10.12 11:03; 15.12 21:02; 20.12 12:19; 23.12 14:37; 27.12 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai tehtud test ei ole ????
Nii lootsin päevadeni 4päeva küll.aga sai küll õigel päeval tehtud aga ei sa aru miks .kui esimest last jäin ootama küll õigel päeval nii nagu pidi.????aga lootus oli ka kuiv triip aga ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 20:48; 08.12 18:40; 10.12 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba mitmeid päevi nibud maru hellad olnud ja päris mitmeid kordi süda pahaks läinud (võib olla ka antibiotsist, mida põiepõletiku pärast võtma pidin-eile õhtul võtsin viimase) ja torked/survetunne alakõhus olnud. Esimest korda ei tundunud paar päeva tagasi tehtud RT minule max negatiivsena (test oli siiski negatiivne, aga kuidagi tundus selline leebem negatiivne emotsioonipõhiselt). Hakkasin juba tõesti lootma, et ÄKKI nüüd saame jõulukingi triipude näol jaaaa…

Täna siis varahommikul määris hästi õrnalt roosakalt ja nüüd juba määrib punaselt. Kuna arst viimane kord ütles, et kui määrib jälle pikemalt enne korralike päevade algust, peaksin kindlasti tagasi minema. Seega nüüd vaatlen paar päeva, mis olukord on ja kui homsega veel korralikult päevad ei hakka, siis katsun arstile aja panna umbes peale uut OV aega, et näeks ühtlasi ka OV toimumist. Minu hinnangul peaks nüüd lähipäevil saama 2ndl OVst ehk vaevalt tegu hetkel mingi pesastumise vms.

Seega uus triibupüüdmiskatse jääb juba uude aastasse, mis omakorda tähendab, et kätte jõuab 6s kuu triibupüüdmist :/ pool aastat on nii kiireti läinud ja hirm on suur, et miks see teinegi pool aastat paremini minema peaks… ????

Teistele palju-palju õnne, et päkapikud vähemalt teilegi triibulised tooks!

Elli-Ly

Ka minul on viimasel nädalal rinnad hellad ja valutanud, kuid usun, et selle nädala lõpus või järgmise alguses punased kohal.

Hoian sulle siiski pöialt! Aga juhul kui see kuu ei õnnestunud, saame järgmisel aastal koos triipe püüda! 🙂

Elli, kas sinu puhul oleks tegu esimese lapsega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 17:29; 08.12 14:02; 10.12 17:48; 13.12 18:08; 27.12 18:26; 28.12 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just nibud hellad ja otsene puudutamine täitsa valus, aga samas rinnahoidja vastas või ka kõhuli magamine pole probleemiks…

Eilne varahommik algas õrnkerge roosa määrmimisega, mis mõni tund hiljem oli juba punane määrimine ja sealt edasi kuni praeguseni (öösel ei määrinud üldse) määrib täiesti pruunilt , no ikka nii tumepruunilt, et vist sellist varem polegi näinud. Eks üritan nüüd mõelda, millal mul järgmine OV peaks olema ja siis selle järgi aja uuesti kirja panna artsile…

Jah, esimene triibupüüdmine ja esimene laps oleks mul tulemas, kui ma nüüd ometi need triibud kunagi kätte saaksin. Mõttes on juba teine ja otsapidi kolmaski laps, aga ei saa selle esimesegagi hakkama. Vanust hetkel 25. 🙁

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul cd 21 dpo 9 täna. Mis te arvate, kas homme hommikul oleks juba mõtet testi teha või oleks see niisama raiskamine? Ärevus ja elevus on üle võtnud, ei taha üldse oodata millegagi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 19:55; 06.12 10:00; 11.12 19:01; 12.12 16:23; 14.12 12:36; 16.12 08:02; 28.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul cd 21 dpo 9 täna. Mis te arvate, kas homme hommikul oleks juba mõtet testi teha või oleks see niisama raiskamine? Ärevus ja elevus on üle võtnud, ei taha üldse oodata millegagi ????

Mina sain 9DPO varajase testi positiivse. 8DPO oli veel negatiivne. Eks see varieerub ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist midagi viga. Oli ovulatsioon, nagu tavaliselt. Paremalt poolt oli kõhuvalu. Peale ov on niiiii meeletu kõhuvalu ja seljavalu. Rinnad on plahvatamas. Ja mul päevadeni veel nädal. See kuu oli siis nii, et terve kuu mul on pms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 12:12; 12.12 09:39; 19.12 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma triipe täna hommikul igatahes kätte ei saanud. Või noh ma mingil hetkel olin jumala kindel, et mingi õhkõrn teine triip seal justkui oli, kuid loogiliselt võttes ma pigem ikka kujutasin ette seda endale. Päevad peaksid hakkama 5 päeva pärast, eks näis siis. Ja reedel lähen naistearsti juurde igaaastasesse kontrolli, ehk saab hoopis seal juba “jah” või “ei” vastuse see kuu. Kolisin veidi üle aasta tagasi Tallinnasse ja seega lähen esimest korda siin naistearsti juurde- dr. Elvi Gluško. Kas teil on temaga mingeid kogemusi? Netist leiab nii väga head kui ka üsna halba tema kohta lugeda. Veitsa on nagu hirm sees, tahaks arstiga normaalselt saada suhelda, eriti kui plaan rasedaks jääda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 19:55; 06.12 10:00; 11.12 19:01; 12.12 16:23; 14.12 12:36; 16.12 08:02; 28.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma põnevil ja segaduses. Mingeid OV-teste ma pole teinud, olen jälginud oma keha tundemärke. Tavaliselt on olnud kerged torked alakõhus ja munavalge voolus kas CD14 või CD16. Aga täna mul CD10 ja munavalge voolus… kas ei oska ma oma kehast aru saada või siis ongi seekord OV nii vara? Igastahes nüüd siis mehega asjatame üle päeva ????

-kroko-

Tead minul sama nali. Täna CD11 ja tundub küll, et ov platsis. Seega eks need asjad võivad ka muutuda ma arvan ????

Mul seekord väga teistmoodi see OV-aeg, teisipäevast saati on munavalge voolus. Tavaliselt on seda olnud ainult üks päev… ei oskagi midagi mõelda, aga sisimas ikka loodan, et see kuu jään rasedaks.

-kroko-

Täna siis CD18 ja IKKA veel munavalge voolus! Mida see küll tähendab kui varasemalt pole sellist asja täheldanud OV-aeg?

-kroko-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.12 15:51; 04.12 17:39; 08.12 12:39; 12.12 16:51; 15.12 15:04; 19.12 08:42; 19.12 14:20; 20.12 07:29; 21.12 07:03; 21.12 08:49; 21.12 10:18; 21.12 12:09; 26.12 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma põnevil ja segaduses. Mingeid OV-teste ma pole teinud, olen jälginud oma keha tundemärke. Tavaliselt on olnud kerged torked alakõhus ja munavalge voolus kas CD14 või CD16. Aga täna mul CD10 ja munavalge voolus… kas ei oska ma oma kehast aru saada või siis ongi seekord OV nii vara? Igastahes nüüd siis mehega asjatame üle päeva ????

-kroko-

Tead minul sama nali. Täna CD11 ja tundub küll, et ov platsis. Seega eks need asjad võivad ka muutuda ma arvan ????

Mul seekord väga teistmoodi see OV-aeg, teisipäevast saati on munavalge voolus. Tavaliselt on seda olnud ainult üks päev… ei oskagi midagi mõelda, aga sisimas ikka loodan, et see kuu jään rasedaks.

-kroko-

Täna siis CD18 ja IKKA veel munavalge voolus! Mida see küll tähendab kui varasemalt pole sellist asja täheldanud OV-aeg?

-kroko-

Minul oli samamoodi. Tsükli keskel tekkis valge voolus, mis mõne aja pärast kadus. Rasedusest teada saamise kuul aga ei kadunud ära ning nüüd 12+ nädalal jätkuvalt alles. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised. Poolteist aastat tagasi katkes mul rasedus ja peale seda pole jäänud. Septembri kuus 2018 võttis arst vereproovi ja mul oli alatalitlus, kirjutas välja tablette, varsti on tablad otsas ja arst soovitab kunstliku, ma tahan väga pisikest aga ei tea kui kaua veel proovida või tõesti teha kunstliku. Miks teile arstid ei soovita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised. Poolteist aastat tagasi katkes mul rasedus ja peale seda pole jäänud. Septembri kuus 2018 võttis arst vereproovi ja mul oli alatalitlus, kirjutas välja tablette, varsti on tablad otsas ja arst soovitab kunstliku, ma tahan väga pisikest aga ei tea kui kaua veel proovida või tõesti teha kunstliku. Miks teile arstid ei soovita?

Ausalt ma oleks õnnega koos, kui mul lõpuks alustataks IVF/ga olen tüdinenud ja masendunud sellest lõputust ravimite võtmisest ja proovimisest 🙁 kuna nüüd saab kohe proovitud 3a5k. Mul on PCOS, kilpnäärme alatalitlus ja ülekaal (kaalu olen küll alla saanud 97kg pealt 84kg)

(Aa)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 30.11 08:51; 02.12 09:05; 03.12 11:04; 06.12 06:22; 08.12 18:11; 13.12 08:31; 16.12 08:22; 17.12 13:26; 19.12 07:59; 19.12 09:06; 19.12 13:54; 19.12 16:47; 19.12 17:56; 20.12 07:52; 20.12 13:30; 21.12 09:23; 21.12 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii..Minul kah eilsest hakkasid punased.

Arvutasin, et kui järgmine tsükkel on praegusega sama pikk, siis peaks ov jääma jõulupühadesse. Eks natuke enne jõule proovi ov testidega alustada, et õiget aega sihtida.

Igatahes jõuluvanale on see aasta soov olemas 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 17:29; 08.12 14:02; 10.12 17:48; 13.12 18:08; 27.12 18:26; 28.12 13:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 146 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2018????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.