Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2018????

Näitan 26 postitust - vahemik 121 kuni 146 (kokku 146 )

Teema: Detsembri triibupüüdjad 2018????

Postitas:

Tegin kaks testi ning osutusid negatiivseks. Rinnad ka hellad, ilmselt varsti siiski punaseid oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas üks asi veel, mis võis aidata, kuid ega ei tea. Käisin novembris 3-4x EMS trennis. Seal stimuleeritakse vereringet ja lünfiringet jne ja treenet ütles, et temal on olnud naisi, kes on üritanud ja peale EMSi rasedaks jäänud. Ma ausalt ei tea, kas see on tõsi või mitte, aga rase ma olen 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mul siis peaks ovu aeg olema eile-üleile.
Siiani alates reedest on hullud munsaraja valud-tuikes. Pole sellist asja enne olnud ????
Loodan et midagi pahasti pole. Igastahes oleme tegutsenud eile-üleeile usinalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.12 20:25; 03.12 19:40; 05.12 12:07; 06.12 07:46; 10.12 11:03; 15.12 21:02; 20.12 12:19; 23.12 14:37; 27.12 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolin uude aastase üle. Öö vastu tänast hakkasid punased 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ov möòdas umbes viis pâeva. Páevad peaksid hakkama 1.jaanuar…loodan vâga, et uus aasta ei hakka punaselt ????
Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.12 21:59; 01.12 23:27; 04.12 18:16; 06.12 23:33; 19.12 21:59; 24.12 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD 30, ei ole veel punaseid hakanud ja täna hommikul tegin testi – täiesti negatiivne. Seega liigun järgmisesse kuusse.

Mul selline küsimus, et kui palju olite enne nö niisama proovinud, kuniks hakkasite selle jaoks midagi spetsiaalset tegema – arstilkäik kontrolliks, ov testid jne? Ma ise nüüd 2 kuud proovinud (ei ole kindlasti nii pikk aeg, et muretseda), aga mõtlesin, et millal võiks mingid ekstra sammud ette võtta.

Triibik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 22:47; 24.12 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks suundun jaaniari triibupüüdjate ridadesse. Algab püüdmise kolmas katse.
Seekord läksin peast ikka täitsa rasedaks. Ov sai ov testidega tuvstatud, seks ajastatud vastavalt ning asusin alates dpo7 teste tegema. Viimased 3 kõrge tundlikkusega testi, mida tegin iga päev mitteoodatud päevade tähtaja lähenedes, muutusid vaatamata teise triibu õrnale esinemisele iga korraga tiba konkreetsemaks, andes lootust…aga algasid ikkagi päevad. Päevade alguses tehtud test oli täiesti negatiivne.
Kasutan OneStep kõrge tundlikkusega teste.
Kas see ongi keemiline rasedus?

Ok. Lepin. Aga küsida tahtsin veel ühte asja: olen lugenud, et peale keemilist rasedust on järgmisel tsüklil rasestumise võimalus väga hea, kuna organism on hoolitsenud korralikult hormoonide tootmise ja tingimuste loomise eest ning järgmisel tervel viljastatud munarakul on kergem arenguks vajalikud etapid läbida. Kad see võib nii olla? Rääkige oma kogemustest.
Mul varasemast ajast ka seda seisukohta toetav kogemus: päev enne siiski järgmisel päeval alanud päevi oli rasedustest positiivne. Algas aga menstruatsioon. Kuid järgmine kuu kohe rasestusin ning probleemideta rasedus kulmineerus terve ajalise lapse sünniga.

(Vapper41)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.12 01:58; 19.12 08:31; 19.12 09:02; 19.12 11:16; 21.12 03:28; 24.12 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame, triip kosub. Mina selles teemas kirjutasin ka eespool, et sain uued triibud, testisin ka liiga vara, päevad ehk määrimine hilines mõned päevad ja ju siis oli kliiniline. Nagu seda nimetatakse. Paljud naised ei teagi , et on rasedad, kes varakult ei testi v testid ei näita alati. Minul nii juhtus, viimase testi kus oli üsnagi ilus triip oli nädal peale määrimist ja läks heledamaks veel 🙁 eks paista… Kuigi tundsin uut ov ja sai tegutsetud ka, tänaseks DPO13-DPO14 näis mis saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 09:53; 25.12 19:59; 28.12 14:10; 28.12 21:17; 28.12 21:21; 28.12 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kroko, kuidas sinu triip kosunud on? Jäi seekord püsima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ja mõnusaid pühi kõikidele triipupüüdjatele.

Tegin paar päeva peale päevade hilinemist testi eelmine nädal ja oli negatiivne-küll pigem õhtupoole ja juba miljon korda tualetis käinuna aga no nii tahtsin teada,et äkki…ja lubasin endale,et KUI ikkagi ei hakka päevad,siis ootan 24ndani ja teen siis…24nda hommikul vaatasid testilt vastu 2 triipu,ohjah tundus kuidagi ebareaalne aga tegin 25ndal veel ühe,triibud õnneks ettekujutlus siiski ei olnud 🙂
2 esimest last septembrilapsed,5 päevase vahega ja,kuigi lootsin kolmandat last ka,ei soovinud ikkagi,et see TA oleks septembris,nii,et jah…olen õnnelik 🙂

Ja teate,küll tulevad need ka teistel-uuel aastal uue hooga,kellel nende paari päevaga ei õnnestu neid triibukesi näha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kroko, kuidas sinu triip kosunud on? Jäi seekord püsima?

Aitäh küsimast! Triibuke on kenasti kosunud ja ka päevad on nüüdseks ametlikult hilinenud!???? Kergelt juba iiveldab ja väsimus on kiire tulema. Seekord jääb püsima, kuigi kindlustunde saan ilmselt alles peale arstivisiiti. Homme helistan ja panen aja. ????

Õnnitlused neile, kes ka triibud saanud!
Kes veel püüdmas, neile soovin kiireid ja kindlaid triipe!

-kroko-

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.12 15:51; 04.12 17:39; 08.12 12:39; 12.12 16:51; 15.12 15:04; 19.12 08:42; 19.12 14:20; 20.12 07:29; 21.12 07:03; 21.12 08:49; 21.12 10:18; 21.12 12:09; 26.12 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.
Olen see kuu püüdnud basaali mõõta, mida pole küll täpselt juhendi põhiselt teinud ehk mõõdan siis kui ärkan (ilma äratuseta) ja tihti olen ka selleks ajaks juba mitu korda silmi lahti teinud ja uuesti edasi soikunud jne. Siiski on temp olnud põhimõtteliselt ülepäeva 36,2 ja igal teisel päeval u 0,1 võrra kõikunud. Mõõtmist alustasin 17.12 (CD7) ehk vahetult peale päevade lõppu, kui ka määrimine lõppes.

Kuna kõigi eelduste kohaselt peaks olema OV 29.12, siis ei põdenud ka viimatistel sündmustel alko joomise pärast ja otsustasin siiski koos teistega klaasi tõsta. Kuigi basaalimõõtmise tulemused pidavat peale seda olema nö kehtetud, näitas mul kahel juhul (peale sõbranna sünnipäeva ja peale jõululaupäeva perega) täiesti tavapärast tempi, kuid täna hommikul (eile oli siis mehe perega jõulude tähistamine), hüppas basaal 36.6 peale. Ma nüüd ei tea, kas see oli tingitud siiski alkoholist või näitabki basaal juba tsükli teist poolt, eks saan ses osas homme targemaks, sest täna enam alkoholi ei tarvita ja homne tulemus peaks siis kas norm jälle olema või siis tõesti samuti kõrgel olema.

AGA lisaks kõrgele basaalile oli täna hommikul ka voolus läbipaisev ja hääääästi veniv. Lugesin siia visatud lingilt, et tegu siis nö kõige viljakama ajaga ja 20ndates peaks see voolus olema kuni 4 päeva. Ja siit mul tekkiski segadus, et kas sellise vooluse tekkimine peaks tähendama algavat OVi või näitabki OV aega vms?

Pole suutnud siiani üldse oma voolust sellisel kujul jälgida. OV teste seisab vanast ajast kapis 2 tk (apteegi omad), mida mõtlesin siiski kasutada, aga kuna neid nii vähe, siis püüaksin muutusi järgides ka nendega enam-vähem täkke panna. Mehega olen asjatanud järjest viimased 4 päeva, et kui nüüd tõesti OV juba läbi, siis meie poolt vähemalt võimalus antud. Kuid tahaks oma tsüklist lihtsalt paremini aru saada, sest peale nov tsüklihäiret ongi tsükkel peapeal olnud.

Mul koguaeg maru pikad tekstid tulevad, aga ehk kellelegi meeldib lugeda… 😀

Igaljuhul ootan targematelt vastuseid, kas ma võiks eeldada, et OV aeg on juba käes (nüüd kohe täna-homme) ja võiksin OV-testi ära teha või hindan viimase kahe tsüklihäire põhjal OV ajaks siiski CD19 ehk 29.12? Mis muidugi nüüd kalendrit vaadates ongi paari päeva pärast…

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin hommikul ja esimene mõte oli, et kuule! detsember pole ju veel läbi 🙂
Ja tuli tuju kirjutada ka, viimati sai vist okt/nov triibukates miskit kribatud..

Praegu läheb seitsmes kuu vorpimist, viimased tsüklid olnud kõik 30-31 päeva. Enne seda pigem 28, aga pärast augusti tsüklihäiret vähe pikem (ja selle augustikuu 35-päevase tsükli viimane nädal ei olnud lahe pseudorase olla, seda ma ütlen!).
Viimane tsükkel algas 01.12, kui arvestada esimesest määrimise päevast. Kuidas te üldse arvestate? Ise olen kirja pannud määrimise algusest kuni viimase määrimiseni, nii tulebki enamasti 7 päeva “punasteks”.

Asjade kirjapanekuks kasutab tuulepea My Tracker äppi ja olen kasutanud ClearBlue digitaalseid ovulatsiooniteste 3 kümnest pakki kokku (nüüd detsembris oli 3 viimast testi, 14. oli tühi ring, 15.-16. vilkuv naerunägu). Tegutsetud sai ülepäeviti 13, 15, 17 ja 19.
Muid ovulatsiooniteste ja mõõtmisi vms pole teinud, digitaalsete kasuks otsustasin pärast seda, kui viisin end kurssi triibuvaatamise raskustega ja sain aru, et see pole midagi minule. Digitaalsed on küll kallimad, aga usun, et neid ribakaid teeksin ka palju rohkem ja nende vahtimine minusugusele õrnale hingele ilmselt head ei teeks. 35€ kahe tsükli peale ei ole ju tegelikult palju (arvestades et “kingitus” võib pärast päris vägev olla 🙂 )

Nüüd siis tunnen, et natuke juba olen lollakas peast – lihtsalt ootan! Ühtegi testi veel teha ei taha. Tegelikult natuke nagu tahaks, aga ju siis kui pole selleni jõudnud, siis ikkagi ei taha. Eelnevad kuud olen rasedusteste teinud kokku ca 7tk, 3 neist muidugi sellel tsüklihäire kuul. Natuke on nagu pseudorase olla (mõni lõhn tundub tugevam, kõhus huvitavad valud-kiskumised, samas selline tavaline rinnad-ja-kõht-paistes-kohe-päevad-õigel-ajal-platsis. Päevas mõtlen 100x, et kas oodata 31. kuupäevani, kui peaksid punased platsis olema või teha varem rasedustest? Kui teha, siis millist? Eideaju ei anna rahu!
Aastavahetusel oleme ammuplaneeritud reisil ja võiks ju samas teada, et kas kokteili tellida või mitte. Ilmselt ostan siiski siit mingi usaldusväärse testi kaasa ja vaatab, mis tunne tekib.

Kes seda lugeda viitsis, siis aitäh! Minul endal on lendlevaid eidemõtteid alati tore lugeda, tõdedes, et ikka aitab küll! Oma mehega saab ka muidugi räägitud, aga no olgem ausad, mingit päevade juttu ta põhimõtteliselt kuulata ei viitsi ja olen arvamusel,et miks üldse meesterahvas peakski. Oleme kokku leppinud, et annan teada, millal “ohtlik nädal” on ja siis anname mõlemad omalt poolt panuse, et ülepäeviti aktiivsed olla. Siinkohal tasub märkimist, et kui me niimoodi ei teeks, siis vist jääkski ootama triipu, kuna satume üksteise otsa vägagi ebaregulaarselt 🙂 Titevorpimise eluetapi alguses pidime mõlemad tuletama meelde põhikooli bioloogiat, et endale selgeks teha, kuidas see värk üldse käib (munaraku vabanemine jne ABC).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki, kui juhuslikult minu biograafiat lugenud oled vahepeal, siis mul oli pmst sama. Päevad olid nagu kellavärk 26ndaks päevaks kohal, kuni siis tuli november ja tsüklihäire ja peale seda tundubki nüüd olevat 31 päeva. AGA oiii see november oli üks vägagi peast-rase kuu…..

Aga seoses tsüklihäirega külastasin ka arsti ja selgus, et kui senini olingi arvestanud esimest määrimise päeva tsükli algusena, siis arst selgitas, et tegelikult peaks arvestama ikka seda päeva, kui tõesti päevad algavad ja rõhutas, et enne päevi määrimine pole OK, eriti kui see kestab mitmeid päevi (minul nt 2-3 päeva määrib ja siis hakkab korralikult – lähen selle pärast ka kohe uuel aastal tagasi arsti juurde). Ütles ka seda, et kui see lihtsalt ühekordne juhus, ei tasu põdeda, aga kui pidevalt rohkem kui 1 päev määrimist on, tasuks asja kontrollida, sest see võib (aga ei pruugi) tähendada nt liiga vähest emaka valmidust pesastumisel jne.

Endal siis hetkel veel 5s kuu käsil, aga nö püüdmine jääb jaanuari ehk siis 6s kuu. Praegust püüan tabada OVi ja teha enda poolt kõik, et oleks ikkagi võimalus päriselt rasestumiseks olemas 😀

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii..Minu detsembrikuu siis selline, et detsembri keskel hakkasid päevad. Novembrist alustasime proovimist ja detsembrist võtsime appi ov testid. Eelmine kuu toimus ov ca 14 päeval. See kuu oleme testinud alates 12 päevast, et mitte õiget aega maha magada. Praegu juba 17 päev ja ov testid pole 100% positiivset tulemust näidanud. St et iga kord ilmub üks tugev joon ja teine nõrgem joon.

Eks testin veel paar päeva edasi, sest tsükkel on ebaregulaarne ja paljudel kuudel ka ca 35 päeva. Loodan, et ov toimub lihtsalt see kuu hiljem. Samas kardan, et vb ov see kuu ei tulegi :/ See aga tähendaks, et detsember oli nö nulliring.

Naised, kellel ebaregulaarsed tüsklid – kuidas teil proovimine sujub? Kas teie ov ka kõigub kuust-kuusse? Mida olete teinud, et ovulatsiooni ”ergutada”?

Tänud! Ja pöidlad püsti!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 17:29; 08.12 14:02; 10.12 17:48; 13.12 18:08; 27.12 18:26; 28.12 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks üldse, kuidas teil triibupüüdjatel trenniga?
Julgete jõulisemat trenni teha? Nt jõusaal, BB, jooksmine jms? Mul kehakaal üle mõistuse tõusnud väiksega kodus istudes, aga tahaks nv hakata liigutama end. Aga sellised trennid on ainsad mis mind tõmbavad, jooga jms ei huvita mind ja ei anna positiivset laengut.
Samas ei tahaks kurja ka omale teha, kui rasedus peaks olema tekkinud ????

Endal oli siis 22.12 äpi järgi ov, 21-23 olid väga tugevad munasarja tuiked ja 21-22 ka kerge voolus, tegutsetud sai 21-23, eks pöidlad pihus jälle.
Muna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.12 20:25; 03.12 19:40; 05.12 12:07; 06.12 07:46; 10.12 11:03; 15.12 21:02; 20.12 12:19; 23.12 14:37; 27.12 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu – Minul nt Ov olnud viimastel kuudel CD19 Eriti kui sul 35päevased tsüklid, siis pragust pole sul küll põhjust muretseda. Testi lihtsalt edasi ja vast siis ikka mingi hetk OV kh tuleb. NB! Kui päevad “hilinevad”, siis tegelikult hilinebki hoopiski Ov ja seetõttu lükkuvad ka päevad edasi, mitte et tsükkel on mõni kuu 35 päeva, aga OV peaks samal ajal toimuma… Pigem võta asja rahulikult ja ära aja ennast stressi, sest vastasel juhul õigel OV ajal võib rasestumine olla veelgi raskem lihtsalt mingi mõttetu stressamise pärast (ma tean raske teostada!) Aga hoian pöialt! 🙂

Muna – niipalju kui lugenud-kuulnud olen, siis trenn teeb ainult head ja niikaua kuniks sul endal kõik korras, ei tohiks probleemiks olla ka raskem trenn. Ehk lihtsalt hoiad natukene tagasi ja asjad, mis tunduvad väga rasked või muud moodi kehale eriti kurnavad, jätad välja. Üleüldse trenniga alustada tuleks siiski rahulikult ja vaikselt. NB! Kui rasedusele su trenn ei sobi, siis annab rasedus sellest teada – tean õbrannat, kes tänu sellele saigi rasedusest üsna varakult teada, et trennis hakkas hästi kergelt paha ja kuna ta ei osanud oodata nii kiiret rasestumist (kohe plaks esimese korraga – ma niiiii kade), siis ta ei saanud kohe trennis arugi, et miks nüüd äkki niimoodi. Üldiselt soovitatakse hästi paljude allikate põhjal jooksmist raseduse ajal, mis minumeelest on veits naljakas, et kuhu sa ikka selle kõhuga jooksed, aga igale ühele oma trenn. Mina isiklikult pole ka üldse joogafänn. Tegelen tantsimisega ja kodus teen mingi trenniäpiga harjutusi (sh ka nt kõhulihaste trenn jne).

Ehk siis kokkuvõtteks, kui meeldib, anna minna, aga lihtsalt hoia veits tagasi, pole tarvis täiskoormusega riskida 😀 Aa, ja veel oma kogemusest, kaal langeb iseenesest, kui jätta toidust välja nisutooted (makaron ja sai eesotsas – vahel ikka võib, aga et seda väga tihti ei juhtuks) ja ma viimasel ajal olengi mingi lihakraami vms teinud ja siis kõrvale lihtsalt värske salat (tomat, kurk, hiina kapsas, paprika, granaatõun vms, vastavalt sellele, mis kapis leidub), ei mingit kartulit või makaroni vms. Kuu ajaga 4 kilo läks nagu nipsti, nüüd pühadega korjasin kilo tagasi, aga see pole õnneks hullu 🙂

Jälle mingi megapikk tekst, aga vast on teile abiks natukenegi 🙂

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Elli-Ly!

Sinu vastusest oli suur abi! Ma paraku oskan ise üle mõelda asju ja on hea kui keegi oskab maa peale tagasi tuua.Nii loodan, et see kuu toimub ov lihtsalt hiljem. Eks ma anna teada, kuidas minul see püüdmine läheb.

Ahjaa..jäi mainimata, et ca kuu aega tagasi hakkasin võtma ka tsinki (toidulisandina), et hoida immuunsüsteem tugev. Lisaks lugesin, et see pidi aitama naise kehal toota östrogeeni ja progesterooni.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 17:29; 08.12 14:02; 10.12 17:48; 13.12 18:08; 27.12 18:26; 28.12 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD 30, ei ole veel punaseid hakanud ja täna hommikul tegin testi – täiesti negatiivne. Seega liigun järgmisesse kuusse.

Mul selline küsimus, et kui palju olite enne nö niisama proovinud, kuniks hakkasite selle jaoks midagi spetsiaalset tegema – arstilkäik kontrolliks, ov testid jne? Ma ise nüüd 2 kuud proovinud (ei ole kindlasti nii pikk aeg, et muretseda), aga mõtlesin, et millal võiks mingid ekstra sammud ette võtta.

Triibik

Hei.
Mina proovisin nii sama, et küll tuleb. Proovisime kokku 1a ja 10 kuud. AGA sept hakkasin tõsiselt võtma, kasutasin ov teste ja oktoobri alguses sain triibud. Jah arvan, et ov testid aitasid minu puhul 100%
Aga kahjuks nov alguses avastati emakaväline….. pikk jutt sitt jutt. Rasedust oli 6+6 .
Aga uuesti püüdma hakkasin kohe ja tundub , et uuesti juba, väga di keksi veel, aga triibuke on olemas aga hele hele veel. Vaatame kuidas kosub. Esmasp ka arst, selgub.
Loodan, et “ abivahendid” aitavad. ka teisi. Ehk oli ette nähtud nii või siis tõesti ov testid . Kes seda teab. Aga aasta ja üheksa kuud püüdmist tundus minule juba absurd.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 09:53; 25.12 19:59; 28.12 14:10; 28.12 21:17; 28.12 21:21; 28.12 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD 30, ei ole veel punaseid hakanud ja täna hommikul tegin testi – täiesti negatiivne. Seega liigun järgmisesse kuusse.

Mul selline küsimus, et kui palju olite enne nö niisama proovinud, kuniks hakkasite selle jaoks midagi spetsiaalset tegema – arstilkäik kontrolliks, ov testid jne? Ma ise nüüd 2 kuud proovinud (ei ole kindlasti nii pikk aeg, et muretseda), aga mõtlesin, et millal võiks mingid ekstra sammud ette võtta.

Triibik

Hei.

Mina proovisin nii sama, et küll tuleb. Proovisime kokku 1a ja 10 kuud. AGA sept hakkasin tõsiselt võtma, kasutasin ov teste ja oktoobri alguses sain triibud. Jah arvan, et ov testid aitasid minu puhul 100%

Aga kahjuks nov alguses avastati emakaväline….. pikk jutt sitt jutt. Rasedust oli 6+6 .

Aga uuesti püüdma hakkasin kohe ja tundub , et uuesti juba, väga di keksi veel, aga triibuke on olemas aga hele hele veel. Vaatame kuidas kosub. Esmasp ka arst, selgub.

Loodan, et “ abivahendid” aitavad. ka teisi. Ehk oli ette nähtud nii või siis tõesti ov testid . Kes seda teab. Aga aasta ja üheksa kuud püüdmist tundus minule juba absurd.

Kas emakaväline avastati sul rutiinse UH käigus või tekkisid sul mingid sümptomid?

Ma ise küll triibud kätte saanud ning rasedust 5+2, kuid üks munajuha on juba eemaldatud varasema emakavälise raseduse tõttu ning ei tahaks teisest ka ilma jääda.. Arvelevõtu visiit alles jaanuari lõpupoole. Mõtlen, et kas peaks ehk kuskil varem käima UHs, mõnes erakas näiteks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 19:55; 06.12 10:00; 11.12 19:01; 12.12 16:23; 14.12 12:36; 16.12 08:02; 28.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, olen lugenud ja silma peal hoidnud ka sinu teekonnal, jaa. Jälgin põnevusega!

Määrimisest ma ei oska nagu midagi arvata, ma olen eluaeg arvanud, et päevad ongi sellised, et ei hakka kohe lampi lahmama nagu filmides.
Märts 2018 tehti viimati UH ja seal oli emakas tipsis-topsis okeide seintega.
Ei oska veel muret tunda ja arstilkäiku lükkan heaga edasi 🙂

Viimati käisin novembris Tõnismäe ITK polikliinikus konsultatsioonil (eelkõige ajendas selleks elu esimene veider tsüklihäire). Ei hakatud isegi üle vaatama mind, kuna alles tehtud ülevaatus ja näidud korras ja kaebusi pole. Anti ainult soe soovitus mitte ainult ovulatsioonitestidest lähtuda ja regulaarselt seksida. Emotsioon arstilt tulles oli muidugi selline, et thanks for nothing, sest no kui ei ole erilised seksimaiad, siis mis siis?!?!
Nädal aega ülepäeviti nagu nüüd detsembris õnnestus üksteise otsa ülimalt plaanides sattuda, rekord vist!

Ostsin just ühe Apotheka 25 mlU tundlikkusega ja 2tk 10mlU Formula Vitale testi reisile kaasa. Kui 31. punased platsis pole, siis äkki tõesti teha aasta essal hommikul üks pidulik piss? Mehele rääkisin, et ei tea, kas teha 30. või 31., et siis teaks, kas kokteili tellida.. mees vastas resoluutselt (aga samas nunnult!), et kuule ära joo üldse ja ära riku üllatust ära. Oota ikka “üleminemine” ära ja testi siis.
Vaatame, kelle taktika võidab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD 30, ei ole veel punaseid hakanud ja täna hommikul tegin testi – täiesti negatiivne. Seega liigun järgmisesse kuusse.

Mul selline küsimus, et kui palju olite enne nö niisama proovinud, kuniks hakkasite selle jaoks midagi spetsiaalset tegema – arstilkäik kontrolliks, ov testid jne? Ma ise nüüd 2 kuud proovinud (ei ole kindlasti nii pikk aeg, et muretseda), aga mõtlesin, et millal võiks mingid ekstra sammud ette võtta.

Triibik

Hei.

Mina proovisin nii sama, et küll tuleb. Proovisime kokku 1a ja 10 kuud. AGA sept hakkasin tõsiselt võtma, kasutasin ov teste ja oktoobri alguses sain triibud. Jah arvan, et ov testid aitasid minu puhul 100%

Aga kahjuks nov alguses avastati emakaväline….. pikk jutt sitt jutt. Rasedust oli 6+6 .

Aga uuesti püüdma hakkasin kohe ja tundub , et uuesti juba, väga di keksi veel, aga triibuke on olemas aga hele hele veel. Vaatame kuidas kosub. Esmasp ka arst, selgub.

Loodan, et “ abivahendid” aitavad. ka teisi. Ehk oli ette nähtud nii või siis tõesti ov testid . Kes seda teab. Aga aasta ja üheksa kuud püüdmist tundus minule juba absurd.

Kas emakaväline avastati sul rutiinse UH käigus või tekkisid sul mingid sümptomid?

Esimene arsti visiit oli kokku lepitud ja uh näha veel polnud, ok arst arvas ju siis vara veel, kuigi sel ajal oli 6 nädalat täis. Lasi hcg määrata( see oli reedene päev) vastuse sain esmasp peale lõuna, et hcg on 2200 peab olema näha jne jne.. siis trall pihta hakkas. Esmasp oli hcg 4400 . Jne jne … kuniks uuriti mind mitme uh-ga ja 3D ga. Jah tundsin ennast kui normaalne rase. Isud, rinnad kui pallid jne. Enesetunne oli super.

Ma ise küll triibud kätte saanud ning rasedust 5+2, kuid üks munajuha on juba eemaldatud varasema emakavälise raseduse tõttu ning ei tahaks teisest ka ilma jääda.. Arvelevõtu visiit alles jaanuari lõpupoole. Mõtlen, et kas peaks ehk kuskil varem käima UHs, mõnes erakas näiteks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 09:53; 25.12 19:59; 28.12 14:10; 28.12 21:17; 28.12 21:21; 28.12 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD 30, ei ole veel punaseid hakanud ja täna hommikul tegin testi – täiesti negatiivne. Seega liigun järgmisesse kuusse.

Mul selline küsimus, et kui palju olite enne nö niisama proovinud, kuniks hakkasite selle jaoks midagi spetsiaalset tegema – arstilkäik kontrolliks, ov testid jne? Ma ise nüüd 2 kuud proovinud (ei ole kindlasti nii pikk aeg, et muretseda), aga mõtlesin, et millal võiks mingid ekstra sammud ette võtta.

Triibik

Hei.

Mina proovisin nii sama, et küll tuleb. Proovisime kokku 1a ja 10 kuud. AGA sept hakkasin tõsiselt võtma, kasutasin ov teste ja oktoobri alguses sain triibud. Jah arvan, et ov testid aitasid minu puhul 100%

Aga kahjuks nov alguses avastati emakaväline….. pikk jutt sitt jutt. Rasedust oli 6+6 .

Aga uuesti püüdma hakkasin kohe ja tundub , et uuesti juba, väga di keksi veel, aga triibuke on olemas aga hele hele veel. Vaatame kuidas kosub. Esmasp ka arst, selgub.

Loodan, et “ abivahendid” aitavad. ka teisi. Ehk oli ette nähtud nii või siis tõesti ov testid . Kes seda teab. Aga aasta ja üheksa kuud püüdmist tundus minule juba absurd.

Kas emakaväline avastati sul rutiinse UH käigus või tekkisid sul mingid sümptomid?

Esimene arsti visiit oli kokku lepitud ja uh näha veel polnud, ok arst arvas ju siis vara veel, kuigi sel ajal oli 6 nädalat täis. Lasi hcg määrata( see oli reedene päev) vastuse sain esmasp peale lõuna, et hcg on 2200 peab olema näha jne jne.. siis trall pihta hakkas. Esmasp oli hcg 4400 . Jne jne … kuniks uuriti mind mitme uh-ga ja 3D ga. Jah tundsin ennast kui normaalne rase. Isud, rinnad kui pallid jne. Enesetunne oli super.

Ma ise küll triibud kätte saanud ning rasedust 5+2, kuid üks munajuha on juba eemaldatud varasema emakavälise raseduse tõttu ning ei tahaks teisest ka ilma jääda.. Arvelevõtu visiit alles jaanuari lõpupoole. Mõtlen, et kas peaks ehk kuskil varem käima UHs, mõnes erakas näiteks…

Kui sul enda arsti kontaktid olemas , siis kindlasti tema on sinu looga kursis ja peaks ikka varem kutsuma sind, mitte nii hilja!! Minu arst tahan mind küll kohe näha , kui ma triibud saan, minu arsti aeg 31.dets

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 09:53; 25.12 19:59; 28.12 14:10; 28.12 21:17; 28.12 21:21; 28.12 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa mina eelmine Kägu, minul ka emakavälisega eemaldati üks juha.Ja kui tekib emakaväline , seda parem on kui varakult avastatakse, et saab ruttu jälile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 09:53; 25.12 19:59; 28.12 14:10; 28.12 21:17; 28.12 21:21; 28.12 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmh… triibupüüdmisega tegelenud juba mõnda aega ja… erandkorras ootan kasvõi neid muidu vihatud päevi. Tsüklid seni olnud ebaregulaarsed, 28-37 vms… praegu juba käsil CD 41, samas rasedustest negatiivne.
Veidi ebakindel tunne on ses osas, kas üldse OV toimub – katsetasin viimased 2 kuud testidega enamvähem tsükli keskel – midagi peale korra saadud üliõrna triibu pole näinud… 🙁 Samuti pole mitte mingeid OV tunnuseid märganud – ei erilisi tundmusi, voolust, torkeid ega midagi. Kaalun, et kuigi päris aasta veel püüdmist täis pole, peaks arsti külastama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole: oleks äärmiselt mõistlik kas püüda OV-teste teha mitte lihtsalt tsükli keskel (eriti arvestades, et sul pikemad tsüklid), vaid ikka oluliselt pikemalt. Ja kuna õhuke triibuke Ov testidel enamjaolt koguaeg, siis et sellest õogest “triibust” aru saada, soovitaksin pigem digitaalseid teste. See küll kallim, aga mugavam aru saada tulemustest. Teine võimalus on basaali mõõtmine, kui basaal tõuseb tsükli teises pooles, siis on OV ikka toimunud, kui ei tõuse, siis ilmselt ei olnud OVi. Kui paari kuu jooksul oled niimoodi pikalt testinud ja Ovi ei teki, siis on kindel, et ei peaks aastat täis ootama. Ma muigu ei tea, kui see aastake saab nagunii kohe täis, siis arsti juurde võid igaljuhul pöörduda. Anna lihtsalt teada, et ei ole suutnud ei testide ega vooluse ega muude tunnustega OVi kindlaks määrata juba mõne aja jooksul. Siis vast vaadatakse mööda sellest aastasest prooviperioodist või erakasse võid ka ju alati pöörduda, seal küll tasuline, aga keegi ei ütle sulle, et “mine koju ja harjuta veel”, kui ise tunned, et mingi probleem siiski on…

Minul endal nüüd see basaalimõõtmine on pühadega väheke nihu läinud. Väike tipsutamine siiski on tõstnud basaali ja loodetavasti homme näen niisama basaali tõusu ja OVi toimumist. Oma 2 alles jäänud testi tegin ära 27-28.dets, kuid LH tõusu need ei näidanud. Eeldasin siis, et vast mõni päev hiljem oleks näidanud. Voolus on küll siuke nagu väidetavalt viljakal ajal olla võiks, aga mingeid muid tunnuseid-torkeid vms pole otseselt tundnud. Vaid kerget kramplikust korraks mõnel korral, aga seda jällegi saab seostada suure jõulupugimise jms.
Nüüd ei teagi, kahtlustan ka ise vaikselt OVi mitte toimumist, aga ehk ikka toimus, lihtsalt ei tundnud/pannud tähele. Mehega oleme küll omalt poolt hea panuse andnud, et õigel ajal õigesse kohta tegelinskid jõuaksid. Eks näiss, kas saab uuel aastal üllatuse osaliseks või mitte.

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 121 kuni 146 (kokku 146 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2018????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.