Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 148 )

Teema: Detsembri triibupüüdjad 2019

Postitas:
Anonymous

Tere detsember! ????????

Copy eelmisest teemast:
LÜHENDID:
OV– Ovulatsioon
CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on
– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev
DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:
Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:
Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda DPO1-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 DPO1.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla DPO 4-10, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest DPO7-8 (pigem DPO8), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui DPO10, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

HCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest HCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too HCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks HCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub HCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, rõõmsat ja triipude rohket jõulukuud!

Mina siis kahkuks endiselt siin. 4 kuu jooksul olen saanud kahed triibud, päevad on nädala hilinenud ning siis ikka hakanud. Olemas ka kaks väikese vahega last edukate rasedustega. Selliste katkemistega puutun esimest korda kokku.
Käin ka arstil tsükli erineval ajal vereproove tegemas ning ultrahelisid. Viimati leiti emakas mingid imelikud kogud. Peale päevi uus ultraheli vaatamaks kas kigud on kadunud või tuleb hakata uurima mis need on.
Üsna kurvaks teeb, et peale kahte edukat rasedust ei jää nüpd rasedused püsima. Vanus 30 ja olemas 3 ja 1 aastane.

E.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.12 09:05; 02.12 13:36; 02.12 16:59; 02.12 19:03; 13.12 15:43; 16.12 11:25; 26.12 14:21; 27.12 20:06; 03.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einojah! Nagu kellavärk ikka ???? Millal kord tuleb minu kord? Aasta otsa ja mitte midagi ei ole saanud, triibuvarju ka mitte. Olen suhteliselt noor, tsükkel korrapärane, keskmiselt tervislik, vitamiine võtan, liigun jne.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina ka endiselt siin. Naljakas või noh mitte kuigi naljakas aga kui triipe püüdma hakkasin soovisin nii vâga kevade beebit kui nüûd sellest möödas aasta ja 8kuud siis sooviks lihtsalt beebit…ükskõik mis aastaajal. Ma ei tea miks ma arvasin, et rasedus tuleb kiirelt ????
Hetkeiseis, ov peaks möödas olema, âkki midagi DPO5 ja jálle see kôige nõmedam aeg…ootamine. Aga ei tohi lootust kaotada.
Ilusat triibulist jõulukuud meile ????

Kts.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul CD19 ja ov peaks olema CD21 umbes, seega lähipäevil. Vesine voolus juba üleeilsest kohal, seega “ov nädal” kindlasti peal.
Naljakas kuidas ma pm kõik see kaks aastat, mil foorumisse ei kirjutanud, suutsin normaalseks jääda ja mitte üleliia end rasedaks mõelda, ega ka kurvastada, aga nüüd kui siia lobisema tulin, siis lootus vist tõusis ikka lakke ja eelmine kuu oli emotsionaalselt üks raskemaid üldse viimase 2a jooksul. 4.a tagasi praegusel ajal katkes mul eelmine ja ainus rasedus, mis saanud oleme, eks see ka mõjutas emotsionaalse poole pealt olekut.

Loodan, et sel kuul tuleb meile siia palju-palju pisikesi jõuluimesi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled teid ka siin juba mõnda aega jälginud. Veidike siis endast. Olen 30 aastane kahe tütre ema. Tütred on eelmisest abiellust 6 ja 3 aastane. Hetkel mul uus elukaaslane kellega oleme 4 kuud hetkel juba proovinud, kuid siiamaani pole õnnestunud. See nädal peaks ov olema ja panustame vähemalt ülepäeviti. Loodame et see kuu läheb õnneks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 11:56; 12.12 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tobedam on veel see, et oli mul vaja eile õhtul veel elukaaslase ees oma seljakangust oigida ja moka otsast poetada, et nüüd vist olen lõpuks sedapsi. Varem olen enda teada jätnud need arvamused. Nüüd pean õhtul kodus tunnistama, et ei, need olid luulud. Nii nõme tunne lihtsalt.

Kts, ma olen ka alati mõelnud, et kevad-suve beebi oleks kõige eelistatum. Eks ma ikka arvan nii, aga praegu võtaks ükskõik, mis kuu, lihtsalt et tuleks juba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka siis ennast siia ritta. Vanus 32, lapsi ei ole. Triipe püüdnud otseselt alates juulist, aga kätt ette pannud pole varem ka juba aastaid. Novembris UH näitas, et munasarjad on veidi suurenenud ja multifollikulaarsed ning pidin CD2-5 minema verest hormoone mõõtma, aga 26. november sain elu esimesed triibud ever ja verest hCG 50, aga 29. novembril hCG ainult 59, seega pole edukas rasedus. Siiani pole veel päevad alanud, pidid algama 26. nov.

Täna siis lähen igaks juhuks arsti juurde, sest ühes küljes on terve see aeg mingi näriv tunne olnud, loodetavasti mõõdab ikka verest hCG ka.

Ise arvan, et need elu esimesed triibud on sellest, et ma olen viimasel ajal kaalu saanud 52 pealt üle 56 kg, enne olin üpris alakaaluline, nüüd normaalkaalu alampiiril. Mees ka viimasel ajal korralikult trenni tegema hakanud ja paremini toituma. Minul ka stressi vähem ja parem toitumine, trenni peaks ka hakkama tegema, aga veidi depressiooniga kimpus ikka.

Soovin teile kõigile jõulukuusse palju rasvaseid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi tutt, meil siis sarnane probleem. Ma olen terve elu alakaaluline olnud sünnist saati (olen siiani). Hetkel kaalu 50. Sügisel võtsin suurte pingutustega 2. kuuga ca 2 kg juurde, aga siis jäin oktoobris haigeks ja nädalaga läks alla jälle. Nüüd jälle vaikselt ronin. Ma ei tea, kuidas sul on, aga mul ikka suur pingutus see kaalukogumine. Pidevalt kõht täis ja sööma sundimine. Olen kõikvõimalikud trikid ka läbi proovinud, aga tulemused lühiajalised (no ei taha enam neid küpsiseid maapähklivõiga vmi).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi tutt, meil siis sarnane probleem. Ma olen terve elu alakaaluline olnud sünnist saati (olen siiani). Hetkel kaalu 50. Sügisel võtsin suurte pingutustega 2. kuuga ca 2 kg juurde, aga siis jäin oktoobris haigeks ja nädalaga läks alla jälle. Nüüd jälle vaikselt ronin. Ma ei tea, kuidas sul on, aga mul ikka suur pingutus see kaalukogumine. Pidevalt kõht täis ja sööma sundimine. Olen kõikvõimalikud trikid ka läbi proovinud, aga tulemused lühiajalised (no ei taha enam neid küpsiseid maapähklivõiga vmi).

Mul on õnneks veidi loomulikumalt tulnud, keha enda muutused ehk. Mul varemgi selliseid niiöelda spurte olnud. Kui olin ca 18 aastane, siis läks 44-45 kg pealt 49 kg peale, vahepeal siis tõusis ma arvan, et umbes 27 aastaselt 52 kg peale. Pikkust ca 173 cm. Ma ise arvan, et alakaal võib mängida suurt rolli, sest lugesin, et paljude hormoonide tootmisel on rasvadel oma ülesanne. Kindlasti ei kehti see kõigi kohta.

Ma ise arvan, et mõistlik oleks kaalu kasvatada ikka valkude-rasvadega, mitte suhkruga. Tean täpselt, mida Sa tunned, varem võisin õgida nagu segane, aga midagi juurde ei tulnud. Nüüd muidugi vahepeal ma liikusin ka ikka suht vähe ja sõingi rohkem, aga ma arvan, et minu puhul mängivad mingid faktorid veel rolli. Kui vana Sa muidu oled, chikibriki?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt elan sulle väga kaasa ja loodan, et see vahepeal tekkinud HCG langus oli kellegi näpukas andmete sisse kandmisel. Aga kui siiski läheb nirusti, siis tahaks sulle lohutuseks öelda, et järelikult said teada, et sul on võimalik rasestuda. Omast kogemustest ja teiste lugusid lugedes, pärast varast katkemist jääb kergemini uuesti rasedaks ja tõenäosus, et ka siis midagi nihu läheb on väga väike. Ise jäin pärast 6. nädala katkemist kahe kuu pärast uuesti ootele ja kõik läks siis hästi. Nüüd püüame sellele vahvale 1,5 aastasele poisile mängukaaslast saada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka teie seas. Ootan hetkel lihtsalt, kuis sel kuul läks. Päevade ennustatav algus 9. dets. See oli siis esimene kuu proovimist peale lapse kaotust ja opi. Püüan kolmandat ja vanus 39.

Nässu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 13:33; 02.12 19:34; 05.12 21:42; 12.12 13:28; 13.12 11:31; 13.12 22:46; 17.12 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul juulis varajane rasedus katkes ütles ka arst, et nüüd peaks rasedus üsna kiirelt saabuma ja kaks korda järjest üldiselt ei katke. Oktoobris saingi triibud ja üldse ei mõelnud, et võib samuti halvasti minna aga läks..

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.12 09:05; 02.12 13:36; 02.12 16:59; 02.12 19:03; 13.12 15:43; 16.12 11:25; 26.12 14:21; 27.12 20:06; 03.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt elan sulle väga kaasa ja loodan, et see vahepeal tekkinud HCG langus oli kellegi näpukas andmete sisse kandmisel. Aga kui siiski läheb nirusti, siis tahaks sulle lohutuseks öelda, et järelikult said teada, et sul on võimalik rasestuda. Omast kogemustest ja teiste lugusid lugedes, pärast varast katkemist jääb kergemini uuesti rasedaks ja tõenäosus, et ka siis midagi nihu läheb on väga väike. Ise jäin pärast 6. nädala katkemist kahe kuu pärast uuesti ootele ja kõik läks siis hästi. Nüüd püüame sellele vahvale 1,5 aastasele poisile mängukaaslast saada.

Tänud Sulle! Pisara võtsid silma lausa Sinu soojad sõnad 🙂 Eks ma ise ka loodan mingit anomaaliat veel, aga saan aru, et see ikka väga väike võimalus…

tutt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 13:39; 02.12 17:36; 02.12 18:48; 11.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi tutt, meil siis sarnane probleem. Ma olen terve elu alakaaluline olnud sünnist saati (olen siiani). Hetkel kaalu 50. Sügisel võtsin suurte pingutustega 2. kuuga ca 2 kg juurde, aga siis jäin oktoobris haigeks ja nädalaga läks alla jälle. Nüüd jälle vaikselt ronin. Ma ei tea, kuidas sul on, aga mul ikka suur pingutus see kaalukogumine. Pidevalt kõht täis ja sööma sundimine. Olen kõikvõimalikud trikid ka läbi proovinud, aga tulemused lühiajalised (no ei taha enam neid küpsiseid maapähklivõiga vmi).

Mul on õnneks veidi loomulikumalt tulnud, keha enda muutused ehk. Mul varemgi selliseid niiöelda spurte olnud. Kui olin ca 18 aastane, siis läks 44-45 kg pealt 49 kg peale, vahepeal siis tõusis ma arvan, et umbes 27 aastaselt 52 kg peale. Pikkust ca 173 cm. Ma ise arvan, et alakaal võib mängida suurt rolli, sest lugesin, et paljude hormoonide tootmisel on rasvadel oma ülesanne. Kindlasti ei kehti see kõigi kohta.

Ma ise arvan, et mõistlik oleks kaalu kasvatada ikka valkude-rasvadega, mitte suhkruga. Tean täpselt, mida Sa tunned, varem võisin õgida nagu segane, aga midagi juurde ei tulnud. Nüüd muidugi vahepeal ma liikusin ka ikka suht vähe ja sõingi rohkem, aga ma arvan, et minu puhul mängivad mingid faktorid veel rolli. Kui vana Sa muidu oled, chikibriki?

Ma olen 27, kohe 28. Kunagi põhikooli lõpus, kui 5x nädalas trennis käisin olin umbes 54, aga nüüd on juba umbes 10 aastat kaal seal 50 juurds istunud. Eks mind ole kontrollitud ka erinevate arstide poolt, aga midagi viga selles osas pole leitud ja günekoloog on ka õlgu kehitand, et nojah, oledki siis selline, mõni ongi. Ma ei tea isegi, kas loota, et asi (mitterasestumine) on selle taga kinni või mitte. 😀 Ühest küljest konkreetne asi, millega tegeleda, teisest küljest no nii raske. Ma sinust veidi pikem ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

chikibriki, lihtsalt pardi soolikad, nagu mu ema ütleb ????

Edit: käisin siis arstil ära täna, suht midagi ei öeldud ja kästi vähem muretseda. Näriva tunde pärast viin homme pissiproovi, et põletikku kontrollida. hCG proovi ei võtnud, samuti ei heidutanud teda see väike hCG ja vähene tõus. Tupest võetud proovid korras, ainult ureaplasma parvum positiivne, aga nagu näha, siis triipude saamist see esialgu ei seganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaaluteemaga seoses, siis kui ma 2015 rasedaks jäin teisel proovimiskuul, siis kaalusin 55kg ja pikkust on 168cm. Tsüklid olid kogu elu täpipealt 35 päevased olnud ja väga kerged. Peale katkemist oli mul selle aasta suveni kaal 48-50kg, mis güne arust oli normaalne, aga BMI järgi olin alakaalus veidi. Ov toimis, aga tsükkel oli väga ebakorrapärane, kõikus 29-40(+) päeva vahel. Nüüd olen selle 55-56kg tagasi saanud viimase kolme kuuga, teen trenni ka, aga ikka ilusti püsinud seni, et see annab ka mulle lootust juurde, et ehk nüüd tulevad uuesti triibud ja loodetavasti jäävad püsima ka. Mina kaalu juurde saanud justnimelt igapäevaselt korralikult ja tervislikult söömisega, jälgin cronometris pm igapäevaselt oma kaloreid ja vitamiine ka, et silma peal hoida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt, aga mis teed nüüd edasi? Praegu ju mongit selgust ei saanud. Kas ise tasulist vereproovi ei andnud? Või oled veel testinud, et milline test on? Mul kui hcg langes hakkas ka test järjest heledamaks minema.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.12 09:05; 02.12 13:36; 02.12 16:59; 02.12 19:03; 13.12 15:43; 16.12 11:25; 26.12 14:21; 27.12 20:06; 03.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt, aga mis teed nüüd edasi? Praegu ju mongit selgust ei saanud. Kas ise tasulist vereproovi ei andnud? Või oled veel testinud, et milline test on? Mul kui hcg langes hakkas ka test järjest heledamaks minema.

E.

Mina ei tea, mis ma teen nüüd. Võib-olla teen homme hommikul rasedustesti ja kui see midagi näitab, siis lähen annan ise synlabis verd, kuigi arst ütles, et ära testi ennast. Uriiniproovi pean niikuinii samasse majja viima. Aga võib-olla olemegi siin üks kamp ülemõtlejaid ja selle pärast rasedaks ei jää? 😀

PS! See ei olnud mõeldud kellegi tunnete riivamiseks, lihtsalt üks väike nali minu haledasse lukku 🙁

tutt

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 13:39; 02.12 17:36; 02.12 18:48; 11.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere detsember!

Ma lihtsalt ei suuda oma silmi uskuda. Hetkel veel tundub kogu olukord täiesti uskumatu. Enne ei usu ka ilmselt kui arst või veretest on kinnitanud. Aga siin see on: https://imgur.com/MqZuiu6

Ma olen 3,5 aastat näinud ainult lumivalget kastikest testidel. Ja nüüd.. uskumatu.. silmad lihtsalt valguvad suurest õnnest vett täis ????

Ma siiralt loodan, et see test lihtsalt vingerpussi mulle ei mängi ja valepositiivne pole. Sellisel juhul oleks see kukkumine väga kõrge..

Aga hetkel olen küll rõõmu täis.

Gloriosa

VAU! Väga ilus triip! Tean täpselt, mida Sa tunned, see on lihtsalt nii uskumatu! Hoian pöialt Sulle!

tutt

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 13:39; 02.12 17:36; 02.12 18:48; 11.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere detsember!

Ma lihtsalt ei suuda oma silmi uskuda. Hetkel veel tundub kogu olukord täiesti uskumatu. Enne ei usu ka ilmselt kui arst või veretest on kinnitanud. Aga siin see on: https://imgur.com/MqZuiu6

Ma olen 3,5 aastat näinud ainult lumivalget kastikest testidel. Ja nüüd.. uskumatu.. silmad lihtsalt valguvad suurest õnnest vett täis ????

Ma siiralt loodan, et see test lihtsalt vingerpussi mulle ei mängi ja valepositiivne pole. Sellisel juhul oleks see kukkumine väga kõrge..

Aga hetkel olen küll rõõmu täis.

Gloriosa

Nii tore, palju õnne!!!

E.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.12 09:05; 02.12 13:36; 02.12 16:59; 02.12 19:03; 13.12 15:43; 16.12 11:25; 26.12 14:21; 27.12 20:06; 03.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gloriosa, palju õnne!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 13:33; 02.12 19:34; 05.12 21:42; 12.12 13:28; 13.12 11:31; 13.12 22:46; 17.12 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina usun, et võid küll rõõmustada Gloriosa, nii ilus triip. Palju-palju õnne!!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka endiselt triibupüüdja. Eelmise kuu alguses sai Mirena eemaldatud ja veidi aja pärast ka ovulatsioon tuvastatud, aga kahjuks siiski rasedaks ei jäänud – 27.11 algasid päevad. Ega väga ei lootnudki veel, arst vaatas peale spiraali eemaldamist ultraheliga ja ütles, et limaskest on väga õhuke ning ilmselt läheb ikka aega.

Vanus siis hetkel 33 ja olemas kaks last. Eelmistel kordadel jäin kiiresti rasedaks, aga vahepeal olen pikalt Mirena peal olnud, nii et püüan seekord kannatlik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Gloriosa! 🙂

Minul algas ka detsember triipudega.
Kuna väga palju siin sõna võtnud ei ole siis väike kokkuvõte. Triipe hakkasin püüdma juulist mil sai Mirena eemaldatud (oli 8a). Enda vanus 38. Tsükli algusest lõpetasin kohvi joomise ja kuna varasemalt olid päevad suht verevaesed siis kuni OV-ni jõin kaks tassi kortslehe teed päevas ja lisaks võtsin Esprico kapsleid. Kas neis oli abi või lihtsalt juhus ei oska öelda.
Aga kõigile püüdjatele soovi, et saaksite ka oma jõuluime 🙂

Lumi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Gloriosa! ????

Minul algas ka detsember triipudega.

Kuna väga palju siin sõna võtnud ei ole siis väike kokkuvõte. Triipe hakkasin püüdma juulist mil sai Mirena eemaldatud (oli 8a). Enda vanus 38. Tsükli algusest lõpetasin kohvi joomise ja kuna varasemalt olid päevad suht verevaesed siis kuni OV-ni jõin kaks tassi kortslehe teed päevas ja lisaks võtsin Esprico kapsleid. Kas neis oli abi või lihtsalt juhus ei oska öelda.

Aga kõigile püüdjatele soovi, et saaksite ka oma jõuluime ????

Lumi

Peaks ka ehk kortslehe teed proovima, mul olid päevad ikka väga verevaesed ja pigem lihtsalt määrimine. Mäletan, et kui teist last planeerima hakkasime ja tookord Mirena eemaldasin, taastusid päevad kohe suht korralikult. Samas siis olin Mirenat kasutanud vaid lühikest aega. Sel korral kasutasin Mirenat järjepidevalt umbes 10 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, liitun ka teiega. ????
Olen 25aastane. Olen emme ühe 5 aastasele kutile. Mai kuus sain triibud, kuid see õnn jäi kahjuks lühikeseks ning augustis 19nädalal avastati peetumine. Nüüd mõned kuud hiljem oleme otsustanud, et proovime uuesti. Hirm on suur, kuid loodan vaid parimat. ???? Tegelikult sai katsetatud juba novembri lõpus kuid, eks näis kuidas läheb ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina ühinen triipudega
Mul läks uni ära ja mõtlesin et siis et käiks wc ära ja ühtlasi teeks tesdi ära ja oppa mis mulle vastu vaatas …. 2 triipu .mütlesin kuna silmad suht unised et näen juba topelt aga näed siis..
Olen ise 25 a ema 3 lapsele
2 piigat vanuses 7 & 1,8a & 1 poja vanuses 4a 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks ka vabal päeval vara uni ära. Mul on pikalt üks 25ne test ootamas olnud, aga pole näinud mõtet seda teha, kuna mul pole päevi nüüdseks juba üle kolme kuu olnud. Ma tegin selle testi ja seal reaalselt on olemas teine triip. Küll õrnem kui kontrolltriip, kuid siiski triip. Kõhus on väga päevadelaadne valu ja vb tekkis see triip sinna, kuna immutasin ta üle? Appikene, peas sada küsimust.. Ma olen siia harv kirjutaja, kuid siiski olen sõna võtnud. Triipe püüdnud juulist, siiani tulutult. Juurde võtan rasedate vitamiine ja novembrist inofolicut ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka endiselt siin. Kaks viimast kuud ise proovida ja siis juba IVF. Loodetavasi jõuab kogu selle jõulumöllu sees ikka panused anda, OV jääb umbes sinna kanti see kuu.

Gloriosa – palju-palju õnne! Pärast nii pikka ootust on see tunne kindlasti enneolematu! 🙂 Kas ma mäletan õigesti, et sul oli n-ö seletamatu viljatus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 148 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2019