Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 148 )

Teema: Detsembri triibupüüdjad 2019

Postitas:
chikibriki

Palju õnne Gloriosa, sul tuli ikka väga pikalt oodata. Kas oli teada ka mingeid põhjuseid, miks nii kaua läks?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Tuu-tiki

Palju-palju õnne, Gloriosa!
Ja teistele triibulistele ka!

+1
0
Please wait...

Postitas:
tutt

Tere ja suur tänu kõigile õnne eest. Seda läheb väga-väga vaja. Siiamaani tundub täiesti uskumatu lugu. Suu kõrvuni kogu aeg. Täna käisin veretesti ka andmas, et ikka täitsa kindel olla. Hetkel vastust veel ei ole.

Jah, mina olin see seletamatu viljatusega. Kõik oli nagu korras nii minul kui mehel aga 3,5 aastat kuidagi ei õnnestunud. Aga nüüd.. lihtsalt ei mahu see õnn kuidagi sisse ära praegu.

Ja kuidagi aju ei taha aru saada, et see kõik võibki ju täitsa päris olla..

Aga nüüd hakkasin ma mõtlema selle peale, et millal üldse arsti juurde peaks minema ja mis asjad ja kuidas. Pea täitsa laiali otsas 😁

Gloriosa

Jeeei, nii põnev! Arsti juurde kuskil nädalal 6-7, siis on ultrahelis midagi näha ka. See veretesti vastuse ootamine on piin, ma tean! Sul nii tugev triip kohe, kindlasti on kõik korras 🙂 Anna kindlasti teada!

Uskumatu, kui palju abi on siinsest foorumist, teie kõigi toest ja kaasaelamisest… Tänan, naised!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju õnne triibulistele!

Minul on hetkel käsil siis ooteperiood. Ovulatsioon toimus tõenäoliselt laupäeval. Panustasime viimati neljapäeval, sest reedel ma jäin haigeks, seega lootus eriti suur ei ole (ja ma ka väga ei muretse, sest alles esimene kuu “rohelist tuld” niikuinii), aga no mingi võimalus ju ometigi on. Seega põnev aeg. Eks siis järgmise nädala lõpus selgub, et kas tulevad päevad või mitte. Ja kui tulevadki, siis eks jõulude paiku proovime jälle. Tõenäoliselt ongi siis paremad võimalused, sest vabad päevad ning rohkem energiat ja aega tegutseda ning samas stressitase madalam.

/Lumeliisu/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere triibupüüdjad!

Oma triipudest on juba aasta möödas ja täna kappi koristades leidsin 34 ovulatsioonitesti, mille parim enne on jaanuar 2020.

Annaksin need hea meelega kellelegi ära, kes tahaks neid detsembris/jaanuaris veel kasutada. Saab ka jaotada inimeste vahel, sest kogus on päris suur ja parim enne kuupäec lähenemas.

Asuvad Tallinnas 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere triibupüüdjad!

Oma triipudest on juba aasta möödas ja täna kappi koristades leidsin 34 ovulatsioonitesti, mille parim enne on jaanuar 2020.

Annaksin need hea meelega kellelegi ära, kes tahaks neid detsembris/jaanuaris veel kasutada. Saab ka jaotada inimeste vahel, sest kogus on päris suur ja parim enne kuupäec lähenemas.

Asuvad Tallinnas 🙂

Oleksin huvitatud

0
0
Please wait...

Postitas:
tutt

Minul siis hCG täna langenud 12 peale ja hakkas õrnalt määrima ja väga vähe hooti nagu lõi sellise krambi sisse. Väga kurb ei olegi, paar pisarat ikka tuli, aga üldiselt on enesetunne okei, sest olen teadlik, et varajastest rasedustest paljud katkevad. Vähemalt sain teada, et olen võimeline loomulikul teel rasestuma küll. Nüüd vaja veel rohkem tervislikud eluviisid kätte võtta ja kaalu ka natuke juurde saada… Arvan, et võtan Inofolicut edasi kaks pakki päevas, ootan uriiniproovi vastused ära neerude kohta, mille saan neljapäeval ilmselt ja siis ravin ka ureaplasma välja igaks juhuks. Ma loodan, et see katkemise protsess väga kaua aega ei võta, ikkagi suht väike rasedus oli. Loodetavasti tulevad varsti nagu tavalised päevad…

0
0
Please wait...

Postitas:
stustu

Oi, tutt, nii kurvad uudised. Elasin sulle nii kaasa. Suured paid sulle!!!

+2
0
Please wait...

Postitas:
tutt

Tänud, stustu 🙂

Gloriosa, kui palju Sul rasedust on? Mõistusega võib mõelda küll, et ära muretse, aga südant ei saa sundida kahjuks. Triibud Sul ilusad, verenäit ka, hoian pöialt!

0
0
Please wait...

Postitas:
2 poja emme

Gloriosa niiii äge! Palju õnne Sulle!! Pikaaegsete püüdjate üle on kohe eriti hea meel. Annab kohe endalegi lootust juurde, et kõik on võimalik. Sel kuul algas juba 1a9k triibupüüdmist.
Peale ureaplasma ravi olid lootused kõrged, aga ma ei tea, kas magasin OV testides maha või seda ei toimunudki. Flo järgi oleks pidanud CD 16 olema. CD 14 oli tühi ring, 15 ei mäleta (enda arvates ikka testisin hommikul), CD 16-18 oli vilkuv naerunägu. CD 18 olid juba rinnad valusad nagu alati peale OVd ja edasi ei näinud mõtet testida. Panustatud sai CD 10, 12, 14 ja 16. Kuna mul on luteaalfaas 11 päeva, siis laupäeval selgub, kuidas see kuu läks.
Detsembris OV teste ei tee ja üldse üritan selle teema endast välja lülitada. Uuel aastal jälle uue hooga ja küsin arstilt mehele ka saatekirja.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Azsxdcfv

Kägu, kes tahtis ov teste, krjuta mulle eraldi, saab kokku leppida, kust kätte saad:)

0
0
Please wait...

Postitas:
tutt

Tänud, stustu 🙂

Gloriosa, kui palju Sul rasedust on? Mõistusega võib mõelda küll, et ära muretse, aga südant ei saa sundida kahjuks. Triibud Sul ilusad, verenäit ka, hoian pöialt!

Eks need emotsioonid on tõespoolest nagu tõelised ameerika mäed praegu. Aga tänasega peaks olema 4+6.

Gloriosa

Siis täitsa ilus hCG number ju Sul 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Lycette

Kägu, kes tahtis ov teste, krjuta mulle eraldi, saab kokku leppida, kust kätte saad:)

Kuidas ma saan sulle eraldi kirjutada,olen vist täitsa saamatu ikka

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin ei saa kellelegi eraldi kirjutada, vaid peab jagama mingit e-maili. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
tutt

Gloriosa, mis Sa siis otsustasid, kas teed vahepeal ka veretesti?

Ma ise vist ikka teeks, mulle on teadmatus ikka väga vastukarva teema. Samas mõtlen jälle, et ega see testimine saatust niikuinii ei muuda ja kas on mõtet ennast närvi ajada. See on täiega kahe otsaga asi ikka…

Tagantjärele mõeldes oli hea, et testisin, vähemalt teadsin oodata katkemist, muidu oleks täna šokk olnud meeletu. Mul RT triip ei tumenenud ka lisaks hCG väga aeglasele tõusule ja siis langusele.

Mul siis õnneks hakkas ise katkemine täna, halb öelda nii, aga vähemalt keha teeb oma tööd ilusti. Aga see oli päris õudne, viskas peaaegu pildi eest. Algul oli tunne, et lihtsalt päevad nagu hakkaksid, aga no need kokkutõmbed olid ikka päevade valu korda viis. Verejooks suht tavaline, aga tükkidega. Vererõhk vist korra läks liiga madalaks, et nii halb hakkas, aga läks ca 10 minutiga üle õnneks kui pikali viskasin põrandale. Kuidagi halb rääkida endast, süümekad tekivad, et äkki teised hakkavad rohkem muretsema selle pärast. Aga ilmselt pikaajalised püüdjad siin juba kõike lugenud 🙂 Ma loodan vähemalt, et ma kellelegi liiga ei tee oma jutuga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Chups

Kas te näete ka?? Võib see tõsi olla? :O
https://www.upload.ee/image/10806873/IMG_20191205_062022.jpg

+3
0
Please wait...

Postitas:
Näsa

Mina näen küll teise triibu kuma seal. Tee veretest kui saad! Või korda ülehomme hommikul RT.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Gloriosa, mul on nii hea meel Sinu pärast. 3,5 aastat ootamist ja nüüd on toimunud loomulikul teel viljastumine, kui tore!🙂

Minul siis 4 aastat ootamist ja on ka toimunud olulised edasiminekud ja imed nüüd IVF-i teel 🙂💕. Kirjeldasin täpsemalt IVF-ikate teemas.

Mingu kõik edasi ka sama hästi!

Jõudu kõikidele pikalt ootajatele, ükskord see päev saabub, näete🙂 ning õnne neile, kel rasestumine toimub kiirelt ja lihtsalt.

Liblikas (35)

+2
0
Please wait...

Postitas:
Chups

Mina näen küll teise triibu kuma seal. Tee veretest kui saad! Või korda ülehomme hommikul RT.

Üritan homme hommikul veretesti tegema minna, tahaks 2 testi teha 48 h vahega, aga pühapäeval kahjuks ei saa kuskile, siis pean esmaspäeval minema.

Hommikune test oli 25 tundlikusega.
Tegin nüüd uue, selle kurikuulsa Biocardi testi. Tulemus on selline.
https://www.upload.ee/image/10808295/IMG_20191205_163740.jpg
Tundub vist ikka täitsa õige asi olevat?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Näsa

Mina usun, et sulle võib küll õnne soovida Chups!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Chups, soovin õnne!

Endal on kohutavalt pingeline aeg. Vaja valmis saada enne jõule nii mõnegi asjaga, korraldada jõulupidu ja praegu ootan, mismoodi siis sel kuul läks. See on nagu pommi otsas istuks. Lapse kaotusest ikka üle ei ole. Tuleb see äng ja lajatab vahel ikka väga julmalt – miks ei saanud see väike poiss küll õigust elule. Hirmudest parem ei räägigi.

Nässu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
ronja06

Palju õnne triibulistele! Et Teil kõik hästi läheks!
Mul seekord siis ei õnnestunud… kurb, olen ikka väga kurb. Ovulatsioon pidi toimuma siis tavapärasest kaks päeva hiljem (mul läks clearblue digital täpselt “õigel” ajal katki). Kuidas on nii, et enne kui rasedust planeerid on tsükkel täpselt 28 päeva ja siis hakkab järsku 30-31’seid sisse viskama…?
Praegu selline kurbus ja käega löömise tunne, et ei teagi kas hakkan uuesti kolmanda lapse triipe püüdma. Meil oligi see nii ja naa mõte. Nüüd on mul avastatud ka üks haigus mis raskendab rasestumist/rasedust, nii et ma ei teagi. Mõtlen, et ehk ongi see saatuse vihje. Eks see kurbus läheb varsti üle aga jah, lootsin ja ootasin …

0
0
Please wait...

Postitas:
Chups

Tänane veretesti tulemus oli ka positiivne. Kordan esmaspäeval, et jälgida tõusu. Aasta ja 3 kuud sai oodatud ja kui olin valmis juba alla andma, tulid triibud.
Vist hakkan vaikselt teise teemasse vaatama, aga käin ka teid siin piilumas 🙂

Teistele soovin ka kiireid triipe 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
kiisu2011

Tere triibupüüdjad!

Mina olen triipe püüdnud juba 1a5k,siiani tulutult. Lapsi on 2 pisem saab 7a ja nendega läks nn kiirelt… Kirjutasin ka Novembri teemas natuke endast(käona ja kogemata detsembri algul).
Tänaseks on CD52 päev. Tavaliselt tsükkel 30-31 päeva(aga väga ebakorrapärane).
Tegin eile lõpuks ikkagi testi ja sain ilusad kaks triipu,aga meeletu hirm on. Nädal on määrinud pruunikat (ainult siis kui wcs käin) ja nüüd oli ka pisike pruun klimp..Esimeste rasedustega pole midagi sellist olnud. Esimese rasedusega olin umb 6-7n säilitusel haiglas,kuna lapse kõrval emakas oli hemotoom,aga siis oli ikka verejooks ka veri,mitte pruun. Googlest loen välja,et see pidavat normaalne olema. Muidu enesetunne on hea,ainult alaselg valutab. Esmaspäeval on arst ka,aga sinnamaani istun nagu sütikpommi otsas. 🙁 Ootan ja loodan parimat,aga kartus on ikka. Niii,nii oodatud beebi ikkagi!
On kellelgi olnud varem kogemusi pruunika voolusega(umb sama mis päevade lõpus) ja pole midagi hullu olnud?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Chups

Tere triibupüüdjad!

Mina olen triipe püüdnud juba 1a5k,siiani tulutult. Lapsi on 2 pisem saab 7a ja nendega läks nn kiirelt… Kirjutasin ka Novembri teemas natuke endast(käona ja kogemata detsembri algul).

Tegin eile lõpuks ikkagi testi ja sain ilusad kaks triipu,aga meeletu hirm on. Nädal on määrinud pruunikat (ainult siis kui wcs käin) ja nüüd oli ka pisike pruun klimp..Esimeste rasedustega pole midagi sellist olnud. Esimese rasedusega olin umb 6-7n säilitusel haiglas,kuna lapse kõrval emakas oli hemotoom,aga siis oli ikka verejooks ka veri,mitte pruun. Googlest loen välja,et see pidavat normaalne olema. Muidu enesetunne on hea,ainult alaselg valutab. Esmaspäeval on arst ka,aga sinnamaani istun nagu sütikpommi otsas. 🙁 Ootan ja loodan parimat,aga kartus on ikka. Niii,nii oodatud beebi ikkagi!

On kellelgi olnud varem kogemusi pruunika voolusega(umb sama mis päevade lõpus) ja pole midagi hullu olnud?

Mul esimese raseduse alguses määris ka pruunikalt mitu nädalat. Käisin emos ka, aga seal ei tehtud midagi, ei vaadatud üle ega midagi. Kui esimesel ämmaemanda visiidil käisin, oli kõik hästi ja ei olnud näha miks määris. Seekord loodan väga, et ei oleks sellist asja, eelmine kord oli hirm suur ikka.

+1
0
Please wait...

Postitas:
kiisu2011

Tere triibupüüdjad!

Mul esimese raseduse alguses määris ka pruunikalt mitu nädalat. Käisin emos ka, aga seal ei tehtud midagi, ei vaadatud üle ega midagi. Kui esimesel ämmaemanda visiidil käisin, oli kõik hästi ja ei olnud näha miks määris. Seekord loodan väga, et ei oleks sellist asja, eelmine kord oli hirm suur ikka.

Oeh,annab vähegi kergendust. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tere, detsember!
Kiire tutvustusring uuesti. 28-aastane ja lapsi ei ole. Oleme mehega teadlikult proovinud rasestuda alates selle aasta juunikuust. Siiani ei ole õnnestunud. Eelmine aasta kevad oli emakakaela konisatsioon (cin II). Arst ütles, et eemaldas väikese osa. Ja siin ma siis olen.. hetkel on OV testminine käsil ja tänase seisuga CD15.
Tegelikult tulin ka uurima, et kas keegi on lasknud mehel viljakustesti teha (http://www.kiirtestid.ee/et/a/one-step-meeste-viljakustest)? Me just testisime, aga ei oska nagu arvata sellest midagi 🤔
Loodan, et me kõik saame jõuludeks soovitud triibud.

Kuku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere Detsember!
Olen 32, 1 laps 8a.
Võtsin end kokku ja kirjutan ka siia- olen siin juba pikalt lugenud teie lugusid ja kaasa elanud- rõõmustanud ja kurvastanud.
Olen ise juba päris pikalt oodanud seda väikest imet- 1a ja 3 kuud.
Aga loodan väga, et tuleb see jõuluime just sel kuul 😉
Pidage vastu ja loodame väga triibulist kuud.

K.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

Tere Detsember

Olen tagasi triibupüüdjates. Oli väike kahe kuune paus. Käisin okt hüsteroskoopial ja nov LAP’il.
NAtuke endast. Olen 27a ja 1 laps(10a)
Triipepüüdnud 1a ja 4kuud.
Oppidel selgus, et kõik korras. Munajuhad läbitavad..Leiti väike müoom aga see ei takista rasestumist ega tekita tsükliväliseid veritsusi(selle probleemiga olen hädas aastat 2015)
Arst on natuke nõutu. Soovitas kolm kuud kasutada ühte süsti. Mis siis võtab mensese ära ja tekitab justkui menopausi. Kuid ega ma arstile midagi ei öelnud sest noh natuke shokeeriv oli. Koju jõudes ja uurides sümptomeid mida see süst tekitab. Siis jah, jätan vahele.
Kuu alguses tellisin endale OV testid (need ClearBlue) ja ka libesti YESBABY 🙂
Täna veel testil ühtegi naerunägu ei olnud. Aga lähipäevil peaks OV toimuma ja loodan, et 24 dets need päevad ei alga 🙂
Palju triipe sel kuul! 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere ja edu triibupüüdjatele. Olen 32 a vana, olemas 3,4 a tütar. Sellest kuust olen ka triibupüüdja. Esimese lapse sain kohe esimesest korrast. Näis, kuidas see kord läheb.

A.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 148 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2019