Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 199 )

Teema: Detsembri triibupüüdjad 2020

Postitas:

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

 

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

 

 

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

 

 

 

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

———————————————————-

Teen ettepaneku, et kõik kes liituvad detsembrikuu triibupüüdjatega, kirjutavad esimesena siia:

1.hüüdnime/kasutajanime/varjunime

2.enda vanuse

3.kaua triipe püüdnud olete?

4.Mitmendat last proovite saada?

Kui siia kirjutate, siis pange teksti alla igakord oma hüüdnimi või mingi tähekombinatsioon, on kohe lihtsam teha vahet kellega suhtleme ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.11 14:51; 14.12 13:50; 14.12 14:06; 15.12 13:02; 22.12 16:03; 25.12 12:15; 29.12 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme algab juba detsember ja teen siis otsa lahti (kuigi mul pole veel tsükkel läbi, aga enesetunne ütleb, et rasedust sellest kuust ei tule, täna CD31 – päevad peaksid hakkama nädala pärast…:D)

1.teretalv91

2.29-aastane

3.Triipe püüdnud alates september 2020 (k.a)

4.Esimest last

 

 

Teretalv91

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi Detsember on alles homme kolin siis ka siia üle

1. KeMaLi

2. Vanus 31

3. Triipe püüdnud al september 2020.

4. 3 laps (1 ühine laps, 2 last eelmisest kooselust)

Täna CD – 23 (eelmine tsükkel oli 27 päeva, peale pille veidi ebakorrektne st kõikumistega)

 

Kardan, et päevad siiski varsti hakkavad. Ja jälle kurb ja murdun ????

Uue tsükli 1 päev peaks siis 5 detsember olema.

 

KeMaLi

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Piripiiga

2. 31a

3. Alates aprill 2017 (42 kuud)

4. Esiklast

Hei-hei!
Lühidalt: Mul PCOS. OV stimuleerimisega saavutatud rasedus mai 2019 (peetus, kirurgiline puhastus) ja okt 2019 (katkes). Alates novembrist dr.Aluri patsient. Mees sai saatekirja sperma+vere+uriini analüüsideks, et kui 9.dets ikka menses hakkab siis proovime oma esimest IUI-d.
Praegu võtan: 5päeva letrosooli tsükli alguses + metformiin 3xp + inovo + maca + mama kompleksvitamiine + D-vitamiini + Q10 + inofolic. Ja peale OV-d esimest korda see kuu duphastoni 2xp.
22.nov sain pos ov testi. Asjatasime 21,22,23. 24 jäi vahele ja 25.nov käisin UH, selgus, et OV pole toimunud, tegin ovitrelle süsti, asjatasime siis arsti soovitusel veel 25 ja 26 nov. Nüüd on alles 5 päeva süstist möödas ja 3-4DPO ja ma hakkan varsti mööda seinu üles ronima. Hoian end juba hirmsasti. Pole vist kunagi niiii tublisti tablette võtnud, kui praegu ????

Testin üle päeviti, kuidas triip on. Täna oli veel täitsa tume triip. Eelmine kord sain 9 päeva pärast süsti negatiivse rasedustesti ja 15 päeva pärast süsti oli see uuesti positiivne.

Tahaks juba teada!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.11 21:25; 01.12 08:39; 01.12 19:13; 03.12 00:59; 05.12 18:41; 06.12 19:22; 08.12 01:18; 08.12 17:17; 09.12 11:41; 15.12 01:48; 16.12 16:56; 19.12 07:31; 22.12 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina juba mõnda aega mõtetes detsembris…

1.TT

2.40.a

3. Alates september 2020

4. Neljandat last sooviks ????

 

Novembris sain triibud, ent tegu oli keemilise rasedusega. Rasedustestide triibud ei tugevnenud, CD34 hakkas veritsema. hCG näidud CD32 ja CD36 olid vastavalt 12 ja 5. Veritsus kestis kokku 5 päeva, midagi teistmoodi, kui tavaliste punaste ajal, ei olnud. Vaid veidi kurb tunne tekkis… Kolm rasedust varem ja midagi sellist pole kogenud… No ju ei olnud siis ette nähtud sel korral. Nüüd aga on juba uus kuu kohe, praeguseks on CD10. Triipude püüdmisega vahet ma hoidma ei hakka, sest ausalt, kui teste ja ka veretesti poleks teinud, ei oleks mitte miski reetnud rasedust… vaid veidi hilinenud päevad… Teen nüüd esimest korda ka Clear Blue ovulatsiooniteste hommikuti (varem kasutasin apteegist ostetud ribakaid), samas ei oska arvatagi, millal sel kuul ovulatsioon (ja kas üldse) toimuda võiks… Eelmisel kuul oli OV CD15. Kuna mu kolmas laps saab veel rinda, olen nüüd viimase kuuga imetamist oluliselt ka vähendanud, saab vaid hommikul, õhtul enne magama minekut ja 2 korda öö jooksul. Imetamise vahed ikka 3-6h või pikemalt. Eks kui peaks korralik rasedus tulema, tuleb imetamise teema uuesti üle hinnata…

Imelist imede ja soovide täitumise kuud meile ????

TT

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 21:29; 03.12 13:54; 04.12 20:40; 05.12 14:46; 09.12 13:32; 20.12 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. R.

2. 26a

3. 4 kuu

4. teist last

mul on hetkel dpo5. Tunnen täna täitsa sellist kergelt krambitamist ja valu alakõhus. Ei tea kas tõesti võiks midagi toimuda.  Eelnevatel kuudel pole midagi tundnud. 🙂

sel kuul tegin esimest korda Clear blue digitaalseid teste ja sain teada, et luteaalfaas on 14päeva asemel hoopis 11 päeva. Seega toimub mul ov alati hiljem kui FLO seda lubab. Sellest siis ilmselt ka põhjus, miks ei ole õnnestunud veel 🙂

 

kiireid triipe!

 

R.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.11 23:43; 01.12 08:37; 03.12 13:25; 03.12 13:30; 09.12 09:22; 10.12 15:09; 11.12 10:19; 11.12 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Stine

30 a

kuues kuu jookseb triibupüüdmist (siia sisse jääb üks varajane katkemine/keemiline rasedus)

Üritame saada teist last.

1. R.

2. 26a

3. 4 kuu

4. teist last

mul on hetkel dpo5. Tunnen täna täitsa sellist kergelt krambitamist ja valu alakõhus. Ei tea kas tõesti võiks midagi toimuda. Eelnevatel kuudel pole midagi tundnud. ????

Nii põnev! Mul ka dpo5. Väga mingeid sümptomeid ei tunne. Vahepeal mingid pisted on ja  kohati õrn päevade valu.

Stine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 23:58; 01.12 16:44; 03.12 21:46; 04.12 09:34; 05.12 20:23; 05.12 22:14; 07.12 21:56; 08.12 22:27; 12.12 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusat detsembrit!

Täna dpo 14 ja endiselt päevi õnneks pole. Tegin testi täna hommikul ja negatiivne… Dpo 14 ju peaks juba test näitama või siis lihtsalt päevad hilinevad?
R

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 06:44; 02.12 10:27; 02.12 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks ööd järjest olnud väga intensiivsed unenäod, kõht tuikab, und pole kohati, rinnad ka täna valusad.. aga ilmselt need samad tunnused võivad olla ka märk, et mul hakkavad päevad.

 

täna DPO11

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stine

30 a

kuues kuu jookseb triibupüüdmist (siia sisse jääb üks varajane katkemine/keemiline rasedus)

Üritame saada teist last.

1. R.

2. 26a

3. 4 kuu

4. teist last

mul on hetkel dpo5. Tunnen täna täitsa sellist kergelt krambitamist ja valu alakõhus. Ei tea kas tõesti võiks midagi toimuda. Eelnevatel kuudel pole midagi tundnud. ????

Nii põnev! Mul ka dpo5. Väga mingeid sümptomeid ei tunne. Vahepeal mingid pisted on ja kohati õrn päevade valu.

Stine

Vàga lahe!

kas sul luteaalfaas 14 päeva? Mul on 11 päeva hoopis ja mõtlen, et kas siis selle võrra mul pole väga enne päevi mõtet testi ka teha eks? Keegi teab öelda?

mul on üks väike sünnipäev sel nv kus saun ja kuum jacuzzy. Igaksjuhuks lähen reede hommikul ja teen hcg testi verest. Äkki selleks ajaks näitab midagi. Siis peaks dpo8 olema.

R.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.11 23:43; 01.12 08:37; 03.12 13:25; 03.12 13:30; 09.12 09:22; 10.12 15:09; 11.12 10:19; 11.12 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stine

30 a

kuues kuu jookseb triibupüüdmist (siia sisse jääb üks varajane katkemine/keemiline rasedus)

Üritame saada teist last.

1. R.

2. 26a

3. 4 kuu

4. teist last

mul on hetkel dpo5. Tunnen täna täitsa sellist kergelt krambitamist ja valu alakõhus. Ei tea kas tõesti võiks midagi toimuda. Eelnevatel kuudel pole midagi tundnud. ????

Nii põnev! Mul ka dpo5. Väga mingeid sümptomeid ei tunne. Vahepeal mingid pisted on ja kohati õrn päevade valu.

Stine

Ma teiega samas graafikus! Hakkan ülehommsest Ovitrelle süsti kehast välja minemist testima. Praegu ylepäeviti testinud. Siis peaks testid negatiivseks muutuma hakkama.

Piripiiga

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.11 21:25; 01.12 08:39; 01.12 19:13; 03.12 00:59; 05.12 18:41; 06.12 19:22; 08.12 01:18; 08.12 17:17; 09.12 11:41; 15.12 01:48; 16.12 16:56; 19.12 07:31; 22.12 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.LK

2.38a

3.septembrist 2020

4.Neljandat (esimest ühist, muidu endal 3 ja ka mehel 3 olemas – kõik koolilapsed)

Uhh, loodan ka, et seekord lõpuks õnnestub. Nii tore oleks jõuludeks olla beebiootel…Täna CD7 ja tegutseme sel kuul siis igaksjuhuks juba varem…

 

LK

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.12 08:51; 03.12 08:48; 11.12 17:14; 12.12 11:40; 13.12 08:53; 14.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumeliisu, 33, esimene laps, aasta sai just täis ja aeg hakata põhjuseid uurima.

Käisin andsin täna Synlabis terviseriskide hindamise paketi jaoks verd, et välistada igaks juhuks mingi kilpnäärme vms probleem.

Järgmine nädal lähen günekoloogile ja mees võtab ka meestearsti saatekirja perearstilt.

Lisaks olen võtnud elustiili asjad ka karmimalt kätte. Nagu eelmine kuu mainisin, siis kipun olema veidi töönarkomaan ja üle pingutama. Isegi kui luban, et lisaprojekte ei võta, siis lasen end ikka üsna kergelt pehmeks rääkida. Sel kuul ei lase 😀

Aga jah. Mida pikemalt selle lapsetegemisega läheb, seda rohkem muremõtteid on. Ma kipun selline paras ülemõtleja ka olema, kes iga võimalikku stsenaariumi läbi analüüsib, mis teeb mind oma töös väga heaks, aga eraelus see alati kasuks ei ole. Nüüd siin pärast viimaste päevade algust olingi mitu päeva täitsa augus, sest esiteks muretsen selle pärast, et kas ja millal me üldse lapse saame. Järgmine mure kohe selle pärast, et me võime ju jah mehega hetkel teineteisele kinnitada, et armastame teineteist ükskõik, mis ka ei juhtuks, aga tegelikult ju ei tea ja viljatus võib olla suhtele päris karm proovikivi. Sealt edasi on jama veel ka see, et mul on kaks erinevat töövaldkonda – poole kohaga annan koolis tunde, et oleks stabiilne sissetulek ja ülejäänud aja teen projektipõhiseid asju. Olin senini kõike planeerinud mõttega, et sügisest ma ei pea enam tööle minema ja jään koju, kuid nüüd on see plaan ohus. Esiteks oleks üldse jama koolis poole õppeaasta pealt koju jääda (mitte nii väga mulle, aga juhtkonna ja õpilaste jaoks) ja teiseks mul on seal tähtajaline leping, sest mul on veel õpetajamagistris mõned asjad teha jäänud, mis võib tähendada, et võibolla mul ei olegi järgmisel sügisel enam tööd, sest nad ei pruugi mind sügisel tagasi võtta (juriidiliselt nad on kohustatud korraldama uue konkursi ja kui ilmub diplomiga kandidaat, siis tema võtma). Ja magistriõpingutega on ka see, et mul oli plaan akadeemilisele jääda ja viimased asjad pikema perioodi peale venitada, aga nüüd ma ei tea, mis sellest saab. Ja projektipõhised tööd on mul valdkonnas, mis vähemalt eelmise majanduskriisi ajal omadega üsna alla käis, mistõttu võib juhtuda, et kui koroona veel kaua möllab, siis läheb nende töödega ka kehvasti. Ja see omakorda tähendab, et kui meil lähebki näiteks veel aasta või kaks selle asjaga, siis võib juhtuda mu palk kuivab 1,5 keskmise palga pealt võibolla suisa miinimumi peale. Ja see mõjutab vanemahüvitist, mis omakorda tähendab majanduslikult palju kitsamat elu, sest meil oli plaan saada kaks last järjest ja kui ma siis kogu selle aja saangi miinimumpalka (me saaks hakkama, aga raskeks läheks). Mitte, et ma raha pärast lapsi teeks, aga veits jama on ikka.

Ja siis muidugi sinna otsa kõik need nõuanded, et tuleb vabaks lasta ja mitte muretseda, küll siis tulevad lapsed. Kuni selleni välja, et kui ma ühele sõbrannale mainisin, et ma töö ja raha pärast muretsen, siis sain pika loengu, et kuidas laste saamisel ei tohiks raha peale üldse mõelda ning küll “kui jumal annab lapse, siis annab ta ka leiva” ja kogu see muu kräpp.

Ühesõnaga närvi ajab kogu see värk. Ja siis samal ajal mõtled, et ei tohi ju närvi minna, sest siis on stress ja ei jää ka rasedaks 😀 😀

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.12 10:41; 15.12 12:43; 15.12 14:22; 21.12 09:57; 22.12 11:26; 25.12 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka detsembri triibupüüdjatega.

1. Rebane

2. 29 a

3. Alates sept 2020

4. Esimene laps

 

Mul hetkel dpo 7. Alakõhus terve nädal selline pakitsus ja kerged valupisted aeg-ajalt. Jube tujukas olen ka. Elukaaslane päris ka juba, et mis viga. ???? Tahaks hirmsasti teada saada juba. Testida vist veel ei ole mõtet, ma saan aru…

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.12 11:22; 01.12 17:21; 01.12 19:30; 01.12 22:20; 03.12 10:11; 03.12 11:11; 04.12 18:38; 08.12 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis muidugi sinna otsa kõik need nõuanded, et tuleb vabaks lasta ja mitte muretseda, küll siis tulevad lapsed. Kuni selleni välja, et kui ma ühele sõbrannale mainisin, et ma töö ja raha pärast muretsen, siis sain pika loengu, et kuidas laste saamisel ei tohiks raha peale üldse mõelda ning küll “kui jumal annab lapse, siis annab ta ka leiva” ja kogu see muu kräpp.

oh, me sama vanad ja mõlemad proovime esimest last 😀 DPO-dega oled veidi minust tagapool, aga hoian pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas!

Mina olen see Piibeleht, kes novembri teema all kirjutas. Olen 2 aastat üritanud beebiootele jääda.

16. november käisin munajuhade läbitavuse uuringul.

Täna siis 8 dpo. Olukord selline, et sain 7dpo testile õhkõrna vaevumärgatava triibu(clear choice) ja täna 8 dpo sain samasuguse õhkõrna triibu. Seekord pärast ovulatsiooni oli kohe põiepõletik, väga valus pissida(eriti lõpp). Eile langes korra basaal ja tekkisid õhtul tohutud külmavärinad. Lugesin, et see võib pesastumise märk olla. Täna basaal hommikul 37,2. Ja põiepõletik täiesti lambist ära kadunud. Ei teagi mida sellest kõigest arvata. Testin järgmistel päevadel edasi. Nii loodan, et nüüd see ime lõpuks juhtus???? Jõulukuu ju on imede aeg????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.12 12:13; 01.12 23:13; 02.12 11:01; 03.12 10:59; 03.12 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin ka novembrist detsembrisse????

1. Anni

2. 32a.

3. Esimene tsükkel

4. Neljas laps mulle, esimene ühine

Minul dpo8 ja tahaks juba niiiiväga testida – ma arvan, et homme hommikul teengi????

Praegu väga mingeid sümptome pole, aegajalt alakõhus tuikab või torgib ja alaselg on nagu väsinud või selline nagu enne päevasid.

Mulle tundub, et olen veits ärrituvam ja emotsionaalsem, aga samas võib ka vabalt PMS olla????

Niiväga tahaks juba teada????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 13:02; 02.12 22:45; 06.12 06:33; 08.12 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stine

30 a

kuues kuu jookseb triibupüüdmist (siia sisse jääb üks varajane katkemine/keemiline rasedus)

Üritame saada teist last.

1. R.

2. 26a

3. 4 kuu

4. teist last

mul on hetkel dpo5. Tunnen täna täitsa sellist kergelt krambitamist ja valu alakõhus. Ei tea kas tõesti võiks midagi toimuda. Eelnevatel kuudel pole midagi tundnud. ????

Nii põnev! Mul ka dpo5. Väga mingeid sümptomeid ei tunne. Vahepeal mingid pisted on ja kohati õrn päevade valu.

Stine

Vàga lahe!

kas sul luteaalfaas 14 päeva? Mul on 11 päeva hoopis ja mõtlen, et kas siis selle võrra mul pole väga enne päevi mõtet testi ka teha eks? Keegi teab öelda?

mul on üks väike sünnipäev sel nv kus saun ja kuum jacuzzy. Igaksjuhuks lähen reede hommikul ja teen hcg testi verest. Äkki selleks ajaks näitab midagi. Siis peaks dpo8 olema.

R.

Mul tavaliselt jah luteaalfaas 14 päeva. Ma ei teagi, kuidas selle lühema luteaalfaasi puhul on. Kui vara test näitama hakkab.  Ma iseendale lubasin, et ei mingeid teste enne, kui päevad pole hilinenud ????

Stine

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 23:58; 01.12 16:44; 03.12 21:46; 04.12 09:34; 05.12 20:23; 05.12 22:14; 07.12 21:56; 08.12 22:27; 12.12 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas!

Mina olen see Piibeleht, kes novembri teema all kirjutas. Olen 2 aastat üritanud beebiootele jääda.

16. november käisin munajuhade läbitavuse uuringul.

Täna siis 8 dpo. Olukord selline, et sain 7dpo testile õhkõrna vaevumärgatava triibu(clear choice) ja täna 8 dpo sain samasuguse õhkõrna triibu. Seekord pärast ovulatsiooni oli kohe põiepõletik, väga valus pissida(eriti lõpp). Eile langes korra basaal ja tekkisid õhtul tohutud külmavärinad. Lugesin, et see võib pesastumise märk olla. Täna basaal hommikul 37,2. Ja põiepõletik täiesti lambist ära kadunud. Ei teagi mida sellest kõigest arvata. Testin järgmistel päevadel edasi. Nii loodan, et nüüd see ime lõpuks juhtus???? Jõulukuu ju on imede aeg????

Kui nii kirjutad, siis tahan ka homme testi teha ???? homme dpo8 ja olen nii tujukas. Mul PMSi ei ole kunagi olnud. Mul kutsuti Ovitrellega Ov esile, kas see võib ka tujukaks muuta? ????

Rebane

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.12 11:22; 01.12 17:21; 01.12 19:30; 01.12 22:20; 03.12 10:11; 03.12 11:11; 04.12 18:38; 08.12 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõik Detsembrikad… Kõik on uus Detsembri kuus! ????

Täna öine seiklus.

No ma olen üldiselt öösel wc käija koguaeg olnud, mõnikord öösel rohkem kui päeval.

Kuskil 3 – 3:20 käin wc.

Täna öösel hullult tahtsin testida. Aga mõtlesin ruttu ümber käisin wc ruttu ära et mõte ära kaoks, et kui pole pissi häda ei saa testi ka teha ????

Ma lihtsalt kardan ühte triipu.

Täna CD 24

 

KeMaLi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

<p style=”text-align: left;”>Kui nii kirjutad, siis tahan ka homme testi teha ???? homme dpo8 ja olen nii tujukas. Mul PMSi ei ole kunagi olnud. Mul kutsuti Ovitrellega Ov esile, kas see võib ka tujukaks muuta? ????

Rebane

</p>

Mul kutsuti ka ovitrellega ov esile. See võib raseduse tunnuseid tekitada kyll aga kui sul on 8DPO siis sul on umbes 9-10p süstist möödas ja selle ajaga peaks süstist tulenevad tunnused juba “lahtunud” olema. Mul on alles u 5dpo. Ja ma ei saa enam midagi aru, et tunnuseid oleks. Oled sa proovinud vahepeal testida, kas ovitrelle on kehast väljas?

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.11 21:25; 01.12 08:39; 01.12 19:13; 03.12 00:59; 05.12 18:41; 06.12 19:22; 08.12 01:18; 08.12 17:17; 09.12 11:41; 15.12 01:48; 16.12 16:56; 19.12 07:31; 22.12 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

<p style=”text-align: left;”>Kui nii kirjutad, siis tahan ka homme testi teha ???? homme dpo8 ja olen nii tujukas. Mul PMSi ei ole kunagi olnud. Mul kutsuti Ovitrellega Ov esile, kas see võib ka tujukaks muuta? ????

Rebane

</p>

Mul kutsuti ka ovitrellega ov esile. See võib raseduse tunnuseid tekitada kyll aga kui sul on 8DPO siis sul on umbes 9-10p süstist möödas ja selle ajaga peaks süstist tulenevad tunnused juba “lahtunud” olema. Mul on alles u 5dpo. Ja ma ei saa enam midagi aru, et tunnuseid oleks. Oled sa proovinud vahepeal testida, kas ovitrelle on kehast väljas?

Piripiiga

Testinud veel ei ole, süstist on 9 päeva möödas. Äkki homme hommikul proovin testida, kuigi arvasin, et ehk on liiga vara. Pesastumine võis toimuda eile-täna, siis ju test vist veel vastust ei annaks homme hommikul?

Rebane

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.12 11:22; 01.12 17:21; 01.12 19:30; 01.12 22:20; 03.12 10:11; 03.12 11:11; 04.12 18:38; 08.12 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rebane kui pesastumine eile, täna… Ma arvan, et ei näita. Aga natuke – natuke – natuke veel ja siis juba näitab ????

 

KeMaLi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 01.12 20:52; 03.12 10:55; 03.12 15:21; 05.12 15:13; 05.12 19:22; 08.12 11:49; 08.12 17:52; 09.12 23:33; 10.12 23:46; 13.12 13:28; 22.12 14:19; 22.12 18:41; 24.12 10:20; 26.12 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rebane kui pesastumine eile, täna… Ma arvan, et ei näita. Aga natuke – natuke – natuke veel ja siis juba näitab ????

KeMaLi

Ei jõua ära oodata! ☺️

Loodan, et detsember on imede kuu paljudele siin. Eriti sel keerulisel perioodil, mis maalimas toimub.

Rebane

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.12 11:22; 01.12 17:21; 01.12 19:30; 01.12 22:20; 03.12 10:11; 03.12 11:11; 04.12 18:38; 08.12 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lampi tahtsin täna ÕHTUL testida, täna on DPO11 , biocard plaat – negatiivne.

rinnad hellad, kõht tuikab ja väga veidrad ja reaalselt tundunud unenäod olnud mitu ööd järjest.

Päevad peaksid algama 6 päeva pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Ann
2. 31
3. Nov 2020
4. Kolmandat

Tere. Esimest korda kirjutasin novembris, kuid hoolimata sellest, et tahaks väga kolmandat beebit, jäi “projekt” novembris katki. Mul on kaks keisriarmi ja arstid on soovitanud kahe sünnituse vahele jätta vähemalt 2a, mis tähendab, et peaksin rasestumisega ootama veel pool aastat. Kuna eelnevad rasedused pole kulgenud tavapäraselt, siis pidasin sisemist heitlust suure beesbisoovi ja hirmu vahel. Kui novembris päevad hakkasid, siis tundsin korraga kahetsust, et me ikkagi ei proovinud. Ma ei osanud oodata ka, et mul sel teemal hoopis psühholoogilised mured tekivad.
Nüüd igatahes olen valmis ja loodan lihtsalt, et mu tervis vastu peab raseduse. Täna on CD 17 ja mehega on asi tõsiselt kätte võetud.

Soovin kõigile triipe siia aasta lõppu!
Ann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.12 22:48; 03.12 08:39; 03.12 23:17; 08.12 13:16; 14.12 00:18; 14.12 10:55; 14.12 12:54; 16.12 12:14; 21.12 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka viimased päevad jube tujukas. Ärritun kergesti ja teen sääsest elevanti kodus????Mees sai täitsa vihaseks mu peale täna.

Alakõhus ka õrnad valutuiked. Ja siis muutkui vahin oma teste taskulambiga. Võib ikka täitsa hulluks minna. Ootaja aeg on ikka jube pikk küll☹️

 

Piibeleht

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.12 12:13; 01.12 23:13; 02.12 11:01; 03.12 10:59; 03.12 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pool 3 läheb uni ära või noh pissi häda tuleb peale ja ikka haarad kaasa testi, mis selgub, et on negatiivne , siis tahaks nutta.

Täna CD 25 et peaks nagu näitama, st sel kuul triipe ei tule ????, sest mees tuleb alles jõuluks aga siis juba soodne aeg läbi ????

Noh juhul kui pühapäevani pole päevi hakanud Testin uuesti! Kuigi nüüd ma enam ei looda, ilmselt siis minul ei ole jõuluimesid ????

Siis pean juba meest ka kurvastama, kuigi ma ju juba tean ???? aga lubasin talle pühap öelda.

 

KeMaLi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

DPO 12 ja hommikune test negatiivne.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Marleen

2. 32

3. Märts 2020

4. 3nda soov

Mul kilpnääre eemaldatud ja pole veel seda THS paika saanud, seetõttu vist pole ka veel õnnestunud.

Muidu ov oli kalnedri ja tunde järgi eile.

Eks siis paistab, kas seekord õnnestub ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 199 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2020