Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 412 )

Teema: Detsembribeebid 2020

Postitas:

Oi,kõik on karantiini asjalikult kasutanud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel Oscarit ei tehta riiklikes. Samas meil kõigil selleni omajagu veel aega ning ehk selleks ajaks ikka tehakse.

Endal on ka plaanis Oscar test kindlasti teha, ei teagi kas peaks igaksjuhuks šoisi juurde juba aja kirja panema või tasuks veel oodata?

L????

Šois ei pane enne aega Oscarisse kirja kui tuvastatud on rasedus ja südametöö nähtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 09:49; 05.05 11:59; 18.05 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi oskab öelda, kuidas Tartus Oscari aegadega on? Kas suur tunglemine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus Elites rahulik. Mingi nädal enne soovitati aeg kirja panna. Nad väitsid, et neil tunglemist pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin testi 07.04 ja sain ilusad triibud. Kuna on esimene rasedus siis igasugu mõtteid ja hirme käib peast läbi. Kardan katkemist jne 🙁
Tõmbasin ITK raseduse äpi mille jäegi peaks olema 5+6. Ja tähtaeg äpi järgi justkui 05.12
Helistasin arstile ja sain aja 7.maiks.
Käisin ka apteegis ja ostsin elevit vitamiinid rasedatele.
siiani pole mitte mingeid tunnuseid kui ainult see et rinnad väga valusad. Ei mingit iiveldust ei lõhna vastu midagi.
Üritan mitte mõelda nendele halbadele asjadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ärevus on sees, ülehomme esimene arsti aeg, peaks siis olema täpselt 7n… No õudne pohmaka tunne on peal. Tühja kõhuga halb, aga mitte midagi ei isuta, kõik asjad hakkavad juba mõttest vastu. Pressin siis sisse midagi ja korraks ongi hea olla. Mõne aja pärast sama trall uuesti. Oksendanud veel ei ole, pole sellist tunnetki veel, lihtsalt halb on olla… Samas annab natukene kindlustunnet, et midagi ikka toimub vist 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks hetkel olema juba 6+5 ja tähtaeg 01.12.2020. Kirjutasin ITKsse kuna mul oli ammust ajast juba lihtsalt kontrolliks naistearsti aeg kirja pandud ja uurisin, et mida teha ja et olen vahepeal rasedaks jäänud ja lihtsalt pandi siis hoopis ämmaka aeg sealt poolt 29.04. peale. Oleks ise vbl tahtnud rohkem valida ämmakat, aga ega samas vist väga suurt vahet olegi, kes jälgib… Kuna esimene laps (2a7k) sündis erakorralise keisriga, siis ega ma ei teagi, kuidas see praktika on, et kas peaks lisaks ka naistearst jälgima või kuidas, aga eks siis esimesel visiidil selgub. Meil muidu oli samamoodi, et muidu olime suhtumisega, et kui soovib veel keegi meie perega liituda, siis tore, aga keegi polnud soovinud siiamaani, aga siis just mõtlesime, et nüüd kindlasti halb aeg ja siis kohe jäin 😀 Tunnustest pidev pohmellitunne ja valusad rinnad Muud nagu polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks hetkel olema juba 6+5 ja tähtaeg 01.12.2020. Kirjutasin ITKsse kuna mul oli ammust ajast juba lihtsalt kontrolliks naistearsti aeg kirja pandud ja uurisin, et mida teha ja et olen vahepeal rasedaks jäänud ja lihtsalt pandi siis hoopis ämmaka aeg sealt poolt 29.04. peale. Oleks ise vbl tahtnud rohkem valida ämmakat, aga ega samas vist väga suurt vahet olegi, kes jälgib… Kuna esimene laps (2a7k) sündis erakorralise keisriga, siis ega ma ei teagi, kuidas see praktika on, et kas peaks lisaks ka naistearst jälgima või kuidas, aga eks siis esimesel visiidil selgub. Meil muidu oli samamoodi, et muidu olime suhtumisega, et kui soovib veel keegi meie perega liituda, siis tore, aga keegi polnud soovinud siiamaani, aga siis just mõtlesime, et nüüd kindlasti halb aeg ja siis kohe jäin ???? Tunnustest pidev pohmellitunne ja valusad rinnad Muud nagu polegi.

Mul ka 6+5 täna ???? See „pohmell“ on vastik, rinnad segavad magamist kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna 6+3. Samuti vaevlen selle “pohmellitunde” käes :D. Päris kohutav ikka. Väsimus on ka pidev. Mu 1,7-aastase pliksi kilked ja vingumine kõlab väääga läbilõikavalt hetkel. Juba praegu on raske, ei tea mis siis veel saab, kui tita sünnib :D. Oeh, küll ma igatsen seda eelmist rasedust, sain päeval magada ja omas tempos toimetada. Nüüd käib kõik väiksema lapse järgi :). Aga küllap läheb kergemaks, kui olemine pisut paremaks muutub.

Ootan samuti ülehomset, saan ka täpikese üle vaadata :). Samas olen päris ärevil ka, aga üritan end lohutada, et kui ma just praegu, kui me juba proovimise lõpetasime, ikkagi rasedaks jäin, siis läheb ikka kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`Viskan igaks end ka sekka. Oma arvutuste järgi peaks jääma 11.12. Arstile 11.5. Sest nädal enne olen hommiku nädalas tööl ja siis pole vabu aega mulle sobival kella ajal. 2 pubekat poissi kodus mul ja mehel P ja T. Lapsed ei tea veel keegi.
Aa, tunnused. Pidevalt käin põiel ja külma area takka otsa. Kõht ka nõmedalt pinges. Tööl käin 2näd juba püksi nööp lahti ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 18:41; 13.04 16:42;
To report this post you need to login first.

Magamise ajal on jube raske asendit leida vahepeal, alaselg hakkab tunda andma. Eelmisega oli mul lõpus vaid mingi nädal probleeme alaselja valudega ja siis olid need päris jubedad. Peaks vist magneesiumit hakkama tarbima, see aitab raseduse ajal selliste hädade korral. Mul on õnneks preiliga vedanud, kandma ei pea nii meeletult palju, sest käib juba ammu, aga noh natukene ikka. Kalli tahab ka saada ju. Vahepeal, kui liiga pikalt sülle jääb ja ma püsti, siis tunnen alakõhus seda venimist veelgi tugevamalt, aga otseselt valus see ei ole. Meenutab pigem valusaid kõhulihaseid peale trenni, aga lihtsalt all pool. Tahaks juba arstile ja saada kinnitust, et kõik on täpselt nii nagu peab 🙂 siis saab rahulikult edasi oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on täna 6+3. Samuti vaevlen selle “pohmellitunde” käes :D. Päris kohutav ikka. Väsimus on ka pidev. Mu 1,7-aastase pliksi kilked ja vingumine kõlab väääga läbilõikavalt hetkel. Juba praegu on raske, ei tea mis siis veel saab, kui tita sünnib :D. Oeh, küll ma igatsen seda eelmist rasedust, sain päeval magada ja omas tempos toimetada. Nüüd käib kõik väiksema lapse järgi :). Aga küllap läheb kergemaks, kui olemine pisut paremaks muutub.

Ootan samuti ülehomset, saan ka täpikese üle vaadata :). Samas olen päris ärevil ka, aga üritan end lohutada, et kui ma just praegu, kui me juba proovimise lõpetasime, ikkagi rasedaks jäin, siis läheb ikka kõik hästi.

Esiklapsega oli jah see nii hea, sai magada poole päevani ja puha 😀 ainukene jama oli tööl käia, see väsitas meeletult 😀 oleks tahtnud samuti kodune olla nagu hetkel 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul peaks hetkel olema juba 6+5 ja tähtaeg 01.12.2020. Kirjutasin ITKsse kuna mul oli ammust ajast juba lihtsalt kontrolliks naistearsti aeg kirja pandud ja uurisin, et mida teha ja et olen vahepeal rasedaks jäänud ja lihtsalt pandi siis hoopis ämmaka aeg sealt poolt 29.04. peale. Oleks ise vbl tahtnud rohkem valida ämmakat, aga ega samas vist väga suurt vahet olegi, kes jälgib… Kuna esimene laps (2a7k) sündis erakorralise keisriga, siis ega ma ei teagi, kuidas see praktika on, et kas peaks lisaks ka naistearst jälgima või kuidas, aga eks siis esimesel visiidil selgub. Meil muidu oli samamoodi, et muidu olime suhtumisega, et kui soovib veel keegi meie perega liituda, siis tore, aga keegi polnud soovinud siiamaani, aga siis just mõtlesime, et nüüd kindlasti halb aeg ja siis kohe jäin ???? Tunnustest pidev pohmellitunne ja valusad rinnad Muud nagu polegi.

Kas sul oli ka esilekutsumine ja avanemist lõpukd ei toimunudki ja lõppes keisriga? Mul nii oli. Nädal kutsuti esile ja siis lõpuks avanes 2cm, veed tehti lahti, aga rohkem ei avanenudki ja peale jubedat piina ja
rohkete juhtmete küljes olemist otsustati ikka erakorralise keisri kasuks. See oli sel hetkel nii kergendust pakkuv otsus. Igatahes, kui panin aega ITK’sse, siis anti ka number valvearstile, et saaks vajadusel oma muresid kurta ja küsida ka oma keisri kohta, et ehk peab sellega ikka varem tulema jne. Öeldi, et ei pea ja seda ei mainitid et kas hoopis naistearstile vaja minna. Eks see selgubki arvatavasti vastuvõtul ja kas on mingeid ohumärke jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul arstil käidud ja täpp üle vaadatud????. Süda lõi kenasti, rasedus vastas täpselt suurusele, TA siis 01.12. Pabistasin päris hullusti, sest eile veidi määris ja kõht oli hell. Varem on niimoodi endast märku andnud peetunud rasedus, seega läksingi pigem sellele kinnitust saama taaskord, aga niii-niii tore, et kõik on ikkagi hästi????. 11 mai lähen uuesti arsti juurde Niptify testi tegema. Siis on rasedust 10+6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul arstil käidud ja täpp üle vaadatud????. Süda lõi kenasti, rasedus vastas täpselt suurusele, TA siis 01.12. Pabistasin päris hullusti, sest eile veidi määris ja kõht oli hell. Varem on niimoodi endast märku andnud peetunud rasedus, seega läksingi pigem sellele kinnitust saama taaskord, aga niii-niii tore, et kõik on ikkagi hästi????. 11 mai lähen uuesti arsti juurde Niptify testi tegema. Siis on rasedust 10+6.

Jee, nii tore! Mul ka tunni pärast arsti aeg, TA peaks sama olema… No nii hirm on sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpp nähtud, süda tuksus. Suurus 6+4, muud ei öeldud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui äge, palju õnne Teile. Mina ootan oma 10ndat nädalat, et arstile saada. Väsimus aina süveneb, aga pean vapralt vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et sul ka kõik hästi, tutt????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enda tuttavatele kõvemini mainin et Beebsu ootel, siis paljud kindlasti küsivad ja mõtlevad et Koroona beebi. Aga meil täitsa plaanipärane. 5. 2 eemaldatud spiraal. Kuigi esmane aeg oli 28.1. Lükati kurjam edasi. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 18:41; 13.04 16:42;
To report this post you need to login first.

Nii tore, et osadel juba ultraheliga nähtud ja olukord veidigi selgem 🙂 aeg lausa venib, tahaks juba ka, aga noh ajaliselt ju hetkel veel liiga vara 🙁 täna mul 4+3 ja siiani tunnusteks vaid venimise tunne alakõhus. Kes te käisite, siis kas ITK’s ka on keegi arvel? Kuidas seal üldse kord hetkel on? Peab omal mask kaasas olema või neil ükskõik ja ainult käsi vaja des vahendiga puhastada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et sul ka kõik hästi, tutt????

Tänud, BB! Mul ka 11. mai järgmine arsti aeg, päris samasse auku meil asjad ???? Kästi söömata-joomata olla ja pissiproov ka viia, mainis Niptify-d ka, ju siis ise võtab. Ma siin mõtlen, kas peaks ikka minema Elitesse OSCARit tegema või mitte…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siiani olnud nö salalugeja ja kapirase ???? aga ütlen ka tagasihoidliku sõna sekka (kuigi sama hästi võite selle asemel lugeda tuti postitusi, sest siiani temaga põhimõtteliselt copy/paste ????‍♀️). Rasedus täna 6+4 (käisin täna Fertilitases tuvastamas) ja TA 03.12. Rasedusega plaanis arvele võtta ITK-s, sinna on aeg broneeritud 11.maiks. Peale Fertis käiku bronnisin kohe ka aja Šoisi juurde Oscariks (see on alles mai lõpu poole) aga loodetavasti selleks ajaks juba lõdvendatakse piiranguid ka riiklikus tervishoius ja saab selle ITK-s tehtud. Sümptomiatest: Iiveldab ja meelepärast sööki on üli raske leida ???? Ja rinnad mega valusad ????‍♀️ Uudist avalikustanud veel ei ole ja veel niipea ei plaani ka – selles osas on hea aeg praegu “kapirase” olla ????
Pikemalt hetkel ei lobise. Edu meile kõigile! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meelepärast sööki on tõesti väga raske leida, lihtsalt ajad sisse midagi, et parem hakkaks. Vahest korraks tuleb mingi isu, aga praegu niisama poodi ei taha ka minna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui vanad teil on teised lapsed hetkel? Ning kas arvate, et tulemas poiss või tüdruk?
Mul kodus just 11 kuud vanaks saanud preili. Kahtlustame mehega, et raudselt ka teine preili, kuid ideaalis loodane poissi. Siis oleks selline hea komplekt. Aga kui ei tule nii, siis ei ole ma miskit, kõik on oodatud 🙂 Ega üle 2 lapse ei taha me saada, äärmisel juhul 3.
Kus olete kõik pärit?
Mina olen Tallinnast.

Galaktikavalvur!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 05:25; 14.04 13:54; 14.04 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 28-aastane ja Tartust. Kodus on 10-aastane poiss ja 1,7-aastane tüdruk. Sisetunne ütleb, et tulekul on poiss????. Sisetunne mind siiani petnud ei ole, aga eks näis. Esimese rasedusega öeldi LA-s, et päris kindel ei ole, aga tundub tüdruk. Mul süda ei andnud rahu, sest olin algusest peale kindel, et poiss on. Käisime siis tasulises ultrahelis ka ning seal kohe arst ütles, et poiss, mis poiss. Teisega olin kindel, et pliks on. Ostsin roosasid sokke juba enne ultraheli????. Tuligi tüdruk. Nüüd ongi jälle tunne, et poiss tuleb. Kui valida saaks, siis võtaks ühe pliksi veel, puhtalt sellel põhjusel, et tüdrukust on mul kõik ilusad riided ja asjad alles, poisist ei ole enam miskit. Aga ega vahet ei ole tegelikult, mõlemad on oodatud, peaasi, et temaga kõik korras on????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina olen 32 ja eelmisega panin ma puusse 😀 olin nii kindel, et poiss, aga mees just arvas tüdrukut ja saimegi mini koopia minust XD

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka 32, esimene laps ja ei oska midagi arvata veel ????

Mis teistel OSCARiga saab? Lasete ikka teha erakliinikus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Meil samuti detsembribeebi tulemas. Tähtaeg päevade järgi 18.12 ning hetkel rasedust 4+4.
Nii väga oodatud ja planeeritud kolmas laps.
Eelmise lapsega läks kuid enne triipude saamist, olin siin ka triibupüüdjatega kaasa rääkimas tookord. Seekord läks nii kiiresti, et ei jõudnud isegi triibupüüdjatega liituda 😀
Tunnuseid eriti ei ole, nii nagu ka teiste lastega. Mõnel päeval olen tohutult väsinud mitte-millestki ja tahaks vaid diivanil vedeleda. Söögiisu ei ole enamasti, aga vahel asendub see hullude söömasööstudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ka 32, esimene laps ja ei oska midagi arvata veel ????

Mis teistel OSCARiga saab? Lasete ikka teha erakliinikus?

Kui vahepeal mingit imet ei sünni ja riiklikes jälle ei tehta, siis kindlasti jah erakas, tahan ikka kindel olla, et kõik korras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere! Meil samuti detsembribeebi tulemas. Tähtaeg päevade järgi 18.12 ning hetkel rasedust 4+4.

Nii väga oodatud ja planeeritud kolmas laps.

Eelmise lapsega läks kuid enne triipude saamist, olin siin ka triibupüüdjatega kaasa rääkimas tookord. Seekord läks nii kiiresti, et ei jõudnud isegi triibupüüdjatega liituda ????

Tunnuseid eriti ei ole, nii nagu ka teiste lastega. Mõnel päeval olen tohutult väsinud mitte-millestki ja tahaks vaid diivanil vedeleda. Söögiisu ei ole enamasti, aga vahel asendub see hullude söömasööstudega.

Tere ???? siis meil sama tähtaeg päevade järgi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 412 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2020