Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 412 )

Teema: Detsembribeebid 2020

Postitas:

Mul ei ole ealeski olnud nii halb, kui täna hommikul. Ainuüksi voodis lamades pead tõstes hakkas pea nii ringi käima, et arvasin, et panen pildi tasku.. süda pumpas nii aeglaselt ja raskelt, korraga oli nii palav kui külm korraga. Tundub, et seekordne rasedus tuleb teistest erinev.
Ilmselt seotud mu madala vererõhuga, mis mingil põhjusel veel langes? Või on nüüd rauavaegus välja löönud?
Kui kordub, siis palun arstilt vereproovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul ei ole ealeski olnud nii halb, kui täna hommikul. Ainuüksi voodis lamades pead tõstes hakkas pea nii ringi käima, et arvasin, et panen pildi tasku.. süda pumpas nii aeglaselt ja raskelt, korraga oli nii palav kui külm korraga. Tundub, et seekordne rasedus tuleb teistest erinev.

Ilmselt seotud mu madala vererõhuga, mis mingil põhjusel veel langes? Või on nüüd rauavaegus välja löönud?

Kui kordub, siis palun arstilt vereproovi.

Aga soovitan helistada ämmaka infoliinile, ITK’s hetkel on selline asi, äkki saad abi, et mis aidata võiks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Täna algas 5. nädal. Hetkel veel muid tunnuseid tekkinud ei ole. Emakas venimise tunne ka vähenenud või lihtsalt harjunud juba sellega. Õhtuti enne magamajäämist tekivad külmavärinad ja öösel hiljem on jälle kuum, see vist ka sellega seotud. WC käin ka tiba rohkem, kui enne. Selle rasedusega on mul kõht kinni, eelmisega käis ikka väga hästi läbi. Loodan, et nädala pärast ei ole iiveldust platsis, sest eelmisega nii oli ja seda lõpuni välja ???? see oli väga kurnav. Unetusega hetkel probleeme ei ole, sest pisikene preili ei lase öösel korralikult magada, hambad tulevad ja pean ikka 5+ korda tema tuppa jooksma. Päeval jällegi jooksen tal järel, sest on üks püsimatu plika ja suudab sekunditega lollusi saata korda. Otseselt üleväsimust ka veel ei ole, aga noh vars hõisata. Tahaks juba nii arstile ja kinnitust, et kõik korras ???? tegin üleeile ka digitaalse rasedustesti, sest see ütleb konkreetselt ja tuli ilus “YES”. Kuidas teil läheb? Kunagi võiks teha ka oma pisikese facebooki grupi? Sinna saaks siis ainult meie kes suhtleme siin ja teistele näha ei oleks. Kuidas meeldiks selline idee? Eelmise beebiga on väga tore grupp juhtunud kokku ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB privaatgrupp on hea mõte, avalikuga hetkel liituda ei tahaks.

Mina sain arsti juures vahepeal ikkagi ära käia ning selgus, et rasedus väiksem kui ma arvasin. Täpikese nägin ära, aga liiga varajane käik, kõik oli nii nagu pidi. Täna 6+2 ja iiveldab, külmavärinad ja kohutav väsimus. Ise sellegipoolest väga õnnelik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin erakliinikus tuvastamas. Päevade järgi 6+6, UH järgi 6+3, süda lööb ja hing mul praegu rahul 🙂
Esimene laps sündis 36+3 2500g ja sünnitus oli 40h. Lõpus oli korra laual keiser, aga sain lahklihalõike ja vaakumiga ise hakkama. Kuna mul oli ka gestatsioonidiabeet, rasedusaegne hüpertoonia, mille tõttu dr Szirko mind enne sünnitust ka haiglaravile pani ööks, siis tänane arst ütles kohe, et kogu kirjeldus kokku viitab selgelt preeklampsiale. Dr Szirko mainis seda ka ise, kuid jättis siiski diagnoosimata – ma ikka väga-väga tahtsin haiglast koju saada. Tänane arst ütles ka, et mu vaagna kuju ei lubakski ise suuremat kui see pisike hilisenneaegne 2500g ise sünnitada. Lisaks ütles, et tegemist on kõrge riskiga rasedusega. Ma ei suuda seisukohta võtta, kas minna paanikasse või mitte ???? See arst kritiseeris ka väga tugevalt Kuressaare haiglat. Ka oma lapsega ei peaks ma seal käima (ainepuudus, ei ole kriitiline) jne.

Samal ajal oli seal laua peal sama päeva vastuvõttuse nimekiri, silm jäi peale mitmel tuttaval nimel. Mikss!??? Minugi nimi jääb sealt kindlasti silma, kuigi ma ei taha mitte kellelegi enne juulikuud midagi rääkida, kui olemasolev kõhupolster veel võimaldaks pirukasöömise kaela keskkoha paisumist ajada.
Triibik90

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.04 23:30; 17.04 14:36; 26.04 22:54; 27.04 21:31; 27.05 23:36; 28.05 12:30; 28.05 21:37; 07.06 21:36; 10.06 18:34; 12.06 22:41; 13.06 13:07; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, käisin täna arstil ja tekkis selline küsimus,rasedust päevade järgi 7+2 uh järgi 7+6.Kuna arvele hetkel ei võetud siis arst pani järgmise aja, et päevade järgi on 11+6 aga uh järgi ju veel rohkem. Kas arvele peaks enne ju enne 12 nädalat võtma end? Peaksin ma aja veidike ettepoole panema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma olen supper muretseja. Kas ma olen ainus, kes tunneb kuidagi eriti suurt hirmu katkemise ees. See laps on väga, väga oodatud aga see pidev hirm…. olen vist ogaraks selle rasedusega muutumas.
Kui paljud teist kohvi joovad peale rasedusest teada saamist? Mulle endale väga maitses kohvi. Just nimelt maitses, sest nüüdseks ei kannata kohvi lõhna ka mitte. Lisaks kohvi lõhnale ei kannata suitsu haisu, õlle haisu ja frikadelli supp meenutas lõhnalt lehmalauda haisu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, käisin täna arstil ja tekkis selline küsimus,rasedust päevade järgi 7+2 uh järgi 7+6.Kuna arvele hetkel ei võetud siis arst pani järgmise aja, et päevade järgi on 11+6 aga uh järgi ju veel rohkem. Kas arvele peaks enne ju enne 12 nädalat võtma end? Peaksin ma aja veidike ettepoole panema?

12. nädalal peaks juba Oscarisse minema tegelikult. Pea nõu mõne valveämmakaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 18:52; 17.04 22:38; 19.04 12:23; 21.04 15:11; 23.04 11:51; 06.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin oscaris kui nädalaid oli 13+5. Seega kuni 13+6 saab oscarisse. Aga kindlasti kui juba 12 nädalat siis tuleb jah ruttu ämmakaga ühendust võtta et aeg oscarisse panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oscarisse mõtlesin nagunii erakasse minna kuna neid ju hetkel ei tehta ja kes teab kui kaua, aga erakasse minnes peab ju ka enne arvel olema kui Oscarisse lähen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina käisin erakliinikus tuvastamas. Päevade järgi 6+6, UH järgi 6+3, süda lööb ja hing mul praegu rahul ????

Esimene laps sündis 36+3 2500g ja sünnitus oli 40h. Lõpus oli korra laual keiser, aga sain lahklihalõike ja vaakumiga ise hakkama. Kuna mul oli ka gestatsioonidiabeet, rasedusaegne hüpertoonia, mille tõttu dr Szirko mind enne sünnitust ka haiglaravile pani ööks, siis tänane arst ütles kohe, et kogu kirjeldus kokku viitab selgelt preeklampsiale. Dr Szirko mainis seda ka ise, kuid jättis siiski diagnoosimata – ma ikka väga-väga tahtsin haiglast koju saada. Tänane arst ütles ka, et mu vaagna kuju ei lubakski ise suuremat kui see pisike hilisenneaegne 2500g ise sünnitada. Lisaks ütles, et tegemist on kõrge riskiga rasedusega. Ma ei suuda seisukohta võtta, kas minna paanikasse või mitte ???? See arst kritiseeris ka väga tugevalt Kuressaare haiglat. Ka oma lapsega ei peaks ma seal käima (ainepuudus, ei ole kriitiline) jne.

Samal ajal oli seal laua peal sama päeva vastuvõttuse nimekiri, silm jäi peale mitmel tuttaval nimel. Mikss!??? Minugi nimi jääb sealt kindlasti silma, kuigi ma ei taha mitte kellelegi enne juulikuud midagi rääkida, kui olemasolev kõhupolster veel võimaldaks pirukasöömise kaela keskkoha paisumist ajada.

Triibik90

No eks tuleb säilitada positiivne meel ja küll kõik ka hästi läheb 🙂 Eelmise rasedusega õnnestus ka mõlemi Szirko juurde saada ja päris mitmel korral. Esilekutsumisele määras vanem Szirko.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

FB privaatgrupp on hea mõte, avalikuga hetkel liituda ei tahaks.

Mina sain arsti juures vahepeal ikkagi ära käia ning selgus, et rasedus väiksem kui ma arvasin. Täpikese nägin ära, aga liiga varajane käik, kõik oli nii nagu pidi. Täna 6+2 ja iiveldab, külmavärinad ja kohutav väsimus. Ise sellegipoolest väga õnnelik ????

Vedas sul ikka 🙂 ei jõua ise oodata ära enda esimest visiiti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Appi, ma olen supper muretseja. Kas ma olen ainus, kes tunneb kuidagi eriti suurt hirmu katkemise ees. See laps on väga, väga oodatud aga see pidev hirm…. olen vist ogaraks selle rasedusega muutumas.

Kui paljud teist kohvi joovad peale rasedusest teada saamist? Mulle endale väga maitses kohvi. Just nimelt maitses, sest nüüdseks ei kannata kohvi lõhna ka mitte. Lisaks kohvi lõhnale ei kannata suitsu haisu, õlle haisu ja frikadelli supp meenutas lõhnalt lehmalauda haisu.

Kõik läheb hästi 🙂 kohvi joon suure tassi mustalt ja ilma millegita ikka päevas ühe, ei ole tekkinud veel lõhnade ja toitude ning jookide vastu tundlikust. Eelmisega ma kohvi kuskil alates 6. nädalast enam väga juua ei suutnud, siis oli iiveldus platsis. Vahest väsimuse peletamiseks ajasin rohke piima ja suhkruga kohvi sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oscarisse mõtlesin nagunii erakasse minna kuna neid ju hetkel ei tehta ja kes teab kui kaua, aga erakasse minnes peab ju ka enne arvel olema kui Oscarisse lähen?

Peab olema jah võetud arvele enne, seda saab ka erakas lasta teha, kuid see maksab samuti. Kui ma ei eksi, siis Tallinnas peab võtma ennast kindlasti enne 12. nädalat arvele, et saada linna toetust. Muidugi ma võin eksida ja see enam ei kehti, kuid äkki keegi on rohkem teadlik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere detsembrikad! Rahulikku ootamist meile kõigile ????

Mitte et peaks liituma ja kolima aga kes julgeb ja soovib siis facebookis ka grupp olemas juba ???? https://www.facebook.com/groups/2530997903656899/?ref=share

Kas oleks võimalik nt liikmeid ka üksteise eest varjata? Et vaid moded näeksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB privaatgrupp on hea mõte, avalikuga hetkel liituda ei tahaks.

Mina sain arsti juures vahepeal ikkagi ära käia ning selgus, et rasedus väiksem kui ma arvasin. Täpikese nägin ära, aga liiga varajane käik, kõik oli nii nagu pidi. Täna 6+2 ja iiveldab, külmavärinad ja kohutav väsimus. Ise sellegipoolest väga õnnelik ????

Sõbranna oli ühes teises salajases beebigrupis, seal läks päris kiiresti suureks kismaks, kuna keegi, kes tundis kuskiltpidi kedagi reetis teise raseduse, kuigi ta polnud seda tööl rääkinudki. Miks peaks üldse FB-s olema oma päris nimega, rääkima oma voolustest jms. Miks mitte eelistada seda kohta? Pole ju oluline, mis su nimi on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 18:52; 17.04 22:38; 19.04 12:23; 21.04 15:11; 23.04 11:51; 06.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 6+0 nädal ei ole hakanud hästi. Ärkasin, läksin wc ja avastasin tumepunase vere. Sain kohalikku polikliinikusse aja, uuris seal all veidi ja ütles et näeb mingit voolust (siuhke hapukoorega läbi segatud borzi toon). Väitis et neil pole uh aparaati majas. (ps ei ela Eestis). Mitu päeva. Tglt paar nädalat juba olnud valud ülakõhus(, ei alakehas, kus oleks tavapärane). Sain kiireloomulise saatelehe haiglasse. Läksin kohale. Ja vastuvõtu tibin tegi oma otsuse minu jutu ja arsti saatelehel Oleva info põhjal et pole kiireloomulise. Ja sain uh alles teisip hommikuks. Hoidsin end hullult tagasi et nad karvastesse kohtadesse ei Saadaks. Seal ei olnud mitte mingisugust tungimist. Miks nad ei võinud südamerahuks mind edasi saata?. Ma olen täna juba piisavalt ulgunud. Silmadki valutavad sp. Vaatab mis ndv ees toob…. Kas lähengi esm tööle..
Aaa. Kodus on 2 pubekat poissi. Elukaaslase poiss ja tüdruk. Nüüd võiks ju tidrik tulla. Mehel läks nkn ca aasta mu Veenmisega et võiks ühine ka olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

FB privaatgrupp on hea mõte, avalikuga hetkel liituda ei tahaks.

Mina sain arsti juures vahepeal ikkagi ära käia ning selgus, et rasedus väiksem kui ma arvasin. Täpikese nägin ära, aga liiga varajane käik, kõik oli nii nagu pidi. Täna 6+2 ja iiveldab, külmavärinad ja kohutav väsimus. Ise sellegipoolest väga õnnelik ????

Sõbranna oli ühes teises salajases beebigrupis, seal läks päris kiiresti suureks kismaks, kuna keegi, kes tundis kuskiltpidi kedagi reetis teise raseduse, kuigi ta polnud seda tööl rääkinudki. Miks peaks üldse FB-s olema oma päris nimega, rääkima oma voolustest jms. Miks mitte eelistada seda kohta? Pole ju oluline, mis su nimi on.

Tegu oli halva juhusega, väga inetuga. No ega grupp ei ole kohustus, aga tavaliselt ikka kujunevad need välja, siis korraldatakse ühiseid koosviibimisi ja lapsed saavad koos mängida jne. Võib isegi endale uusi häid sõpru sealt saada. Kõik ju kogeme sama ja tore on olla toeks üksteisele ???? Minul nt eelmise lapsega super tore grupp tekinud ja igapäevaselt jagame pilte ja jutustame oma tegemistest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heii!???? Liitun ka. TA peaks olema 18.12. Rasedus tuli väga ootamatult kiiresti ja hetkel ees 10 kuune poeg. Ise olen 28 aastat vana. Arsti juurde saan järgmine reede, ei jõua ära oodata????. Muidu midagi hullu ei ole, venimisvalud ja suur väsimus????. FB grupi poolt olen aga ilmselt ise liituks kui KV on tehtud????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma olen supper muretseja. Kas ma olen ainus, kes tunneb kuidagi eriti suurt hirmu katkemise ees. See laps on väga, väga oodatud aga see pidev hirm…. olen vist ogaraks selle rasedusega muutumas.

Kui paljud teist kohvi joovad peale rasedusest teada saamist? Mulle endale väga maitses kohvi. Just nimelt maitses, sest nüüdseks ei kannata kohvi lõhna ka mitte. Lisaks kohvi lõhnale ei kannata suitsu haisu, õlle haisu ja frikadelli supp meenutas lõhnalt lehmalauda haisu.

Sa pole ainus. Mina ka põdeja. Esmarasedus peaks hetkel olema 6+7 arstile saan alles 7.mai. endal ka väga suur hirm et kas ültse täpike on… mitte ühtegi tunnust mul veel siiani pole kui ainult et vahepeal rinnad valusad. Paratamatult käib peast 100 mõtet läbi. Eile korraks oli selline päevademoodi valu aga see kestis vähe. Ja rohkem mitte kui midagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB privaatgrupp on hea mõte, avalikuga hetkel liituda ei tahaks.

Mina sain arsti juures vahepeal ikkagi ära käia ning selgus, et rasedus väiksem kui ma arvasin. Täpikese nägin ära, aga liiga varajane käik, kõik oli nii nagu pidi. Täna 6+2 ja iiveldab, külmavärinad ja kohutav väsimus. Ise sellegipoolest väga õnnelik ????

Sõbranna oli ühes teises salajases beebigrupis, seal läks päris kiiresti suureks kismaks, kuna keegi, kes tundis kuskiltpidi kedagi reetis teise raseduse, kuigi ta polnud seda tööl rääkinudki. Miks peaks üldse FB-s olema oma päris nimega, rääkima oma voolustest jms. Miks mitte eelistada seda kohta? Pole ju oluline, mis su nimi on.

Tegu oli halva juhusega, väga inetuga. No ega grupp ei ole kohustus, aga tavaliselt ikka kujunevad need välja, siis korraldatakse ühiseid koosviibimisi ja lapsed saavad koos mängida jne. Võib isegi endale uusi häid sõpru sealt saada. Kõik ju kogeme sama ja tore on olla toeks üksteisele ???? Minul nt eelmise lapsega super tore grupp tekinud ja igapäevaselt jagame pilte ja jutustame oma tegemistest.

Ma selline tagasihoidlik ja pigem loeks teiste kogemusi ja äkki mõnikord midagi julgeks küsida. Ühes grupis aga näiteks ei lubatud ka “vaikne kuulaja” olla, et pead rääkima, et kõik võrdselt, muidu keegi reedab andmeid. Kui palju tavaliselt neis gruppides rahvast on? Kuna mul eelmine rasedus tuli 5. kuu algul katkestada ja ma polnud õnneks jõudnud eriti tööl infot levitada, siis läks mul olukord natukenegi lihtsamalt. Kui aga avalikult oma nimega juba kuskil rasedana sõna võtta või isegi grupis olla, siis pole ju mingit garantiid, et mingi nõme kolleeg juhuslikult ka sinna satub või mõni ebameeldiv tuttav minevikust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 12:17; 23.04 10:34; 30.04 11:02;
To report this post you need to login first.

FB privaatgrupp on hea mõte, avalikuga hetkel liituda ei tahaks.

Mina sain arsti juures vahepeal ikkagi ära käia ning selgus, et rasedus väiksem kui ma arvasin. Täpikese nägin ära, aga liiga varajane käik, kõik oli nii nagu pidi. Täna 6+2 ja iiveldab, külmavärinad ja kohutav väsimus. Ise sellegipoolest väga õnnelik ????

Sõbranna oli ühes teises salajases beebigrupis, seal läks päris kiiresti suureks kismaks, kuna keegi, kes tundis kuskiltpidi kedagi reetis teise raseduse, kuigi ta polnud seda tööl rääkinudki. Miks peaks üldse FB-s olema oma päris nimega, rääkima oma voolustest jms. Miks mitte eelistada seda kohta? Pole ju oluline, mis su nimi on.

Tegu oli halva juhusega, väga inetuga. No ega grupp ei ole kohustus, aga tavaliselt ikka kujunevad need välja, siis korraldatakse ühiseid koosviibimisi ja lapsed saavad koos mängida jne. Võib isegi endale uusi häid sõpru sealt saada. Kõik ju kogeme sama ja tore on olla toeks üksteisele ???? Minul nt eelmise lapsega super tore grupp tekinud ja igapäevaselt jagame pilte ja jutustame oma tegemistest.

Ma selline tagasihoidlik ja pigem loeks teiste kogemusi ja äkki mõnikord midagi julgeks küsida. Ühes grupis aga näiteks ei lubatud ka “vaikne kuulaja” olla, et pead rääkima, et kõik võrdselt, muidu keegi reedab andmeid. Kui palju tavaliselt neis gruppides rahvast on? Kuna mul eelmine rasedus tuli 5. kuu algul katkestada ja ma polnud õnneks jõudnud eriti tööl infot levitada, siis läks mul olukord natukenegi lihtsamalt. Kui aga avalikult oma nimega juba kuskil rasedana sõna võtta või isegi grupis olla, siis pole ju mingit garantiid, et mingi nõme kolleeg juhuslikult ka sinna satub või mõni ebameeldiv tuttav minevikust.

Täiesti mõistan su hirmu ???? tavaliselt on kuskil 20-30 inimest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kümne kuune kodus ???? olen siin kellegagi samas paadis. Eelmises grupis oli ikka 600+ liiget, ei olnud reeglit et kõik peavad aktiivsed olema ja ka mõni is oli grupis. Lapsevanemad ju ikka täiskasvanud inimesed ja peaksid teadma, et võõraste eest väga isiklike asju ei tasu lahata kui just polda valmis olema et see levida võib. Sest ega grupireegõid 100% midagi ei kindlusta. Ja minu kogemus ütleb et suurest grupist kujunevad välja väikesed grupid, kellega siis sarnasemad vaateid ja mõtteid jagatakse. Esmarasedana oli minu jaoks väga suur ja tähtis tugigrupp ning siiani 5 emaga jagame igapäevaselt rõõme, muresid ja pilte ning videoid ja elame üksteisele kaasa 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 19:47; 15.04 21:04; 18.04 14:12; 08.05 20:19;
To report this post you need to login first.

Minul ka kümne kuune kodus ???? olen siin kellegagi samas paadis. Eelmises grupis oli ikka 600+ liiget, ei olnud reeglit et kõik peavad aktiivsed olema ja ka mõni is oli grupis. Lapsevanemad ju ikka täiskasvanud inimesed ja peaksid teadma, et võõraste eest väga isiklike asju ei tasu lahata kui just polda valmis olema et see levida võib. Sest ega grupireegõid 100% midagi ei kindlusta. Ja minu kogemus ütleb et suurest grupist kujunevad välja väikesed grupid, kellega siis sarnasemad vaateid ja mõtteid jagatakse. Esmarasedana oli minu jaoks väga suur ja tähtis tugigrupp ning siiani 5 emaga jagame igapäevaselt rõõme, muresid ja pilte ning videoid ja elame üksteisele kaasa ????

Väikesed grupid on tavaliselt salajased ja need just kujunevadki sellistes foorumites vesteldes ???? loodan, et siin tekib meil midagi sarnast. Mul kodus 11 kuune preili, et enamvähem ka samas paadis teiega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No täiesti õudne on olla… Oksendanud veel pole, aga iiveldus on põhimõtteliselt koguaeg platsis. Üritan väikeste vahedega süüa, kohe peale söömist on korraks hea olla, aga siis hakkab pihta jälle. Mõte toidust ajab iiveldama. Õnneks mees ikka aeg-ajalt käseb vähemalt proovida, siis ajan jälle pool kaussi suppi sisse vms, juba süües otseselt vastu ei hakka osad asjad.

Mis kellelgi aitab iivelduse vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No täiesti õudne on olla… Oksendanud veel pole, aga iiveldus on põhimõtteliselt koguaeg platsis. Üritan väikeste vahedega süüa, kohe peale söömist on korraks hea olla, aga siis hakkab pihta jälle. Mõte toidust ajab iiveldama. Õnneks mees ikka aeg-ajalt käseb vähemalt proovida, siis ajan jälle pool kaussi suppi sisse vms, juba süües otseselt vastu ei hakka osad asjad.

Mis kellelgi aitab iivelduse vastu?

Hetkel mul veel ei iivelda ja ei ole tunnetki, et varsti peaks hakkama, aga noh see tuleb ootamatult. Eelmisega aitas mul öökimise vastu pidevalt kommide lutsutamine. Ega see hea ei ole, aga vahepeal sain vaid sedasi toimida. Süüa sain nt võikusid, nuudleid kukesupis keedetult ja rohke praesibula ning juustuga, wrapid, küüslaugu juustu kartulivormi. Puuviljad sobisid hästi ja nt sealiha ei suutnud üldse süüa, sellel tekkis hoopis teine maitse ja lõhn. Raseduse alguses oli meeletu magusa isu ka, hiljem see vaibus. Praegu nt ei tõmba eriti magus üldse ja hoopis liha ainult sööks ja sealiha ka, maitseb kuidagi eriti hästi 😀 aga jah eks see iiveldus kehva ole, ma lõpuks harjusin sellega elama, sest kestis ikka lôpuni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvaltlugeja soovitused iivelduse vastu:
minu menüü koosnes 4-5 nädalat (juustu)saiast, hapudest õuntest/marjadest, keedukartulist ja soolakreekeritest, ja kindlasti pisikeses koguses. Muu toidu nägemine, haistmine või isegi sellele mõtlemine tegi iivelduse hullemaks, nii et ülejäänud pere söömise või söögitegemise ajal (eriti kui valmistati liha) olin teises toas, aken lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 22:59; 05.05 14:18; 06.05 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitas külmutatud marjad ???? eelkõige ja siis saiakuivikud. Soovitasin sõbrannale ka marju ja aitas temalgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mind aitas külmutatud marjad ???? eelkõige ja siis saiakuivikud. Soovitasin sõbrannale ka marju ja aitas temalgi.

Jaaa mulle ka meenus, et need aitasid päris hästi ja paari nädalaga suutsin suvel pandud varu külmikust hävitada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Preili ei ole lasknud viimastel päevadel üldse magada, pidevalt on vaja tema toa vahelt joosta. Suutsin vahepeal ta öisest piimast võõrutada, kuid nüüd on jälle tekkinud hull vajadus öösel piima juua. Õnneks õppis just hiljuti ise pudelit hoidma ja saan talle selle kätte jätta ja ise minna magama tagasi, hetkel ei ole enam väga mugav olla pikalt kummargil. Aga noh ärkab iga tunni tagant, täna õnneks magas 5 tundi jutti, aga suudaks ta uuesti magama jääda, ta ärkab ja tuleb pikalt jännata, enne kui magama saab. Ja nüüd, kus sain ta magama, läks mul uni ära, kuigi väsimus on. Aga rinnad nii sügelevad ja ei lase uinuda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 412 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2020