Esileht â€ș Lapse ootamine â€ș Detsembribeebid 2023

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 343 )

Teema: Detsembribeebid 2023

Postitas:
kristihan

Hei!

Alustan detsembribeebide teemaga. Aeg on kĂŒll alles varajane, kuid siiski. 🙂

Ootame pere neljandat last. TA on 02.12. Panin endale Ă€mmaemanda juurde aja aprilli lĂ”ppu, siis on 8+ nĂ€dalat tĂ€is. Esimese Ă”rna teiese triibu sain 20.mĂ€rts. KĂ€isin ka veretestil ning tĂ”us oli ĂŒle pĂ€eva andes rohkem kui topelt.

Sadeli

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain ka triibud. Pidin hakkama just see tsĂŒkkel IVF lĂ€bima ja selline ĂŒllatus. Äpi jĂ€rgi TA 8.12.

MR

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Meie ootame kolmandat last 😊 mina 28, mees 32. TĂ€htaeg peaks olema 9.12. Ja arstile panin aja aprilli keskel, siis on 6+nĂ€dalat tĂ€is. Esmasp oli hcg 83 ja tĂ€na 266 đŸ€ž

Ärevus ja hirm on hullult sees 😔 aga proovin ikka positiivselt mĂ”elda 😊

ML

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

N28 ja M32

Äkki liiga vara siin hĂ”isata, aga sain ka eile triibud kĂ€tte. Elu esimesed.

ML, minu tĂ€htaeg ka hetkel 9.12 😀

Arstil ei ole veel aega pannud. MÔtlesin, et ootan kuniks mul kindlasti pÀevasid ei hakka, muidu peaksid reedel hakkama. Vajan natukene seedimisaega ka veel. Kuigi juba pea aasta oleme vabad kÀed andnud, siis ikkagi tuli ootamatult uudis.

KR

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Tore, et meid juba koguneb siia :). Palju Ônne teile!
Ma oleksin ka tahtnud ehk nĂ€dal varem Ă€mmaka juurde aega panna, aga minu soovitud Ă€mmakal nĂ€dal enne polnud vaba aega kahjuks. Seega saan oodata ja veel kord oodata 🙂

sadeli

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

MĂ€letan, kui aasta tagasi detsembribeebide alateemasse (vĂ”i oli see aprillikuu triibupĂŒĂŒdjate grupp
?) kirjutas ĂŒks naine, et alles aasta tagasi oli tema samas grupis (tol korral siis 2021.a detsembribeebide grupis). NĂŒĂŒd saan ise siin sama öelda – alles ma rÔÔmustasin siin aasta tagasi aprillikuus oma triibukeste ĂŒle. NĂŒĂŒd see imearmas “triibuke” nohiseb mul kĂ”rval siin. Aeg lendab. Nautige seda imelist tunnet, kuidas teie sees kasvab ja areneb ĂŒks imeline inimene! Kohe on ta siin Teid rÔÔmustamas. See aastalĂ”pp on kibekiirelt taas kĂ€es! 😍

Palju-palju Ônne kÔikidele triibulistele ja loodetavasti saab Teid siin aasta viimase kuu grupis palju olema!

+4
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

MĂ€letan, kui aasta tagasi detsembribeebide alateemasse (vĂ”i oli see aprillikuu triibupĂŒĂŒdjate grupp
?) kirjutas ĂŒks naine, et alles aasta tagasi oli tema samas grupis (tol korral siis 2021.a detsembribeebide grupis). NĂŒĂŒd saan ise siin sama öelda – alles ma rÔÔmustasin siin aasta tagasi aprillikuus oma triibukeste ĂŒle. NĂŒĂŒd see imearmas “triibuke” nohiseb mul kĂ”rval siin. Aeg lendab. Nautige seda imelist tunnet, kuidas teie sees kasvab ja areneb ĂŒks imeline inimene! Kohe on ta siin Teid rÔÔmustamas. See aastalĂ”pp on kibekiirelt taas kĂ€es! 😍

Palju-palju Ônne kÔikidele triibulistele ja loodetavasti saab Teid siin aasta viimase kuu grupis palju olema!

Mina olin see kirjutaja. Kodus detsembribeebi 2021 ja nĂŒĂŒd uusi triipe pĂŒĂŒdmas. Mine tea, pĂ€rast ongi veel tulemas detsembribeebi 2023. 😁

astor

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Meie ootame kolmandat last 😊 mina 28, mees 32. TĂ€htaeg peaks olema 9.12. Ja arstile panin aja aprilli keskel, siis on 6+nĂ€dalat tĂ€is. Esmasp oli hcg 83 ja tĂ€na 266 đŸ€ž

ML

KĂ€isin tĂ€na ka nĂ€rvide rahustuseks verd andmas. Hcg 2243 đŸ€žđŸ™Œ

mingeid muid tunnuseid veel pole, tÀna 4+2

rinnad nagu on ehk veidi tundlikud aga muus osas tunnen end hĂ€sti ja see mind Ă€revaks muudabki 🙈😀

ML

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii tore, et HCG tase ikka pigem kĂ”rge! See on iseenesest tore, et pole iiveldust ntx. 🙂

Mul on mega vÀsimus peal koguaeg, rinnad ka tundlikud. Vahepeal iiveldab, aga see möödub kiirelt.

TĂ€na minul 5+3.

sadeli

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

ML

KĂ€isin tĂ€na ka nĂ€rvide rahustuseks verd andmas. Hcg 2243 đŸ€žđŸ™Œ

mingeid muid tunnuseid veel pole, tÀna 4+2

rinnad nagu on ehk veidi tundlikud aga muus osas tunnen end hĂ€sti ja see mind Ă€revaks muudabki 🙈😀

ML

See kĂŒll ju hea tĂ”us😊 mĂ”istan sind, mul oli sama nĂ€it eelmisel kolmapĂ€eval antud hcg testis, mul tĂ€na 4+5 arst pidi helistama reedel, et kas tulemused ok aga pole siiani helistanud mul oli nĂ€dal tagasi hĂ€sti Ă”rn mÀÀrimine ka seega ekstramures, aga mul on ikkagi kohati halb, rinnad mega valusad ja selg aegajalt valutab
aga see on kĂ”ik nii individuaalne ja tegelikult ma saan aru ei saa tunnuste olemasolul ka siiski kindel olla, et pole peetunud
arsti aeg on 12.04

KK

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas teil lÀheb?
ma suutsin haigeks jÀÀda. Nii suur nohu ja rohtu ka ju vĂ”tta ei tohi đŸ˜© enesetunne ikka vĂ€ga kehv.
muus osas endiselt miskit muutunud pole. Veidi vÀsimust ehk kuigi samas tööl on ka vÀga kiire aeg hetkel.
4+6

ML

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina liigun novembribeebidest siia. Eelmise tsĂŒkli peetumine ajas uue tsĂŒkli tĂ€itsa sassi ja kui pĂ€evade jĂ€rgi oleks pidanud olema 6+3, kui Ă€mmakale lĂ€ksin, siis reaalsuses oli see 4+6. NĂ€dala lĂ”ikes oli hcg kenasti kahekordistunud ĂŒle pĂ€eva. TĂ€psem TA muidugi veel selgub ja uuesti Ă€mmakale 7+1 uute arvutuste jĂ€rgi.

n.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

VĂ”tan ka ennast detsembribeebide ridadesse. TA peaks arvutuste kohaselt olema 14.detsember. Hetkel olen ĂŒsna tunnusteta rase. Kui veel testi polnud teinud siis aegajalt iiveldas aga nĂŒĂŒd juba mĂ”ned pĂ€evad on iiveldus kadunud. Ainuke tunnus on vĂ€simus.

Triibud saime ĂŒllatuslikult kohe esimesel proovimise kuul. Eelmist last tegime 11kuud enne kui lĂ”puks pĂŒsivad triibud saime.

Kodus on olemas juba 3 poissi.

T.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€iesti uskumatu, et saan minagi selle grupiga liituda! 😍 Saime eile oma triibukesed peale 1,3 aastat proovimist. NĂŒĂŒd siis lisandumas meie perre teine nii nii oodatud tibu! 🙂

Minul peaks eeldatav TA olema 18. detsember. TĂ€itsa jĂ”ulubeebi đŸ€©. Panin kohe ka aja Ă€mmaemandale, selleks hetkeks siis tĂ€is 7+ nĂ€dalat.

Emotsioone on nii palju ja Ă”nnetunne nii suur! Palju Ă”nne meile kĂ”igile! đŸ„°

AM

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina liigun novembribeebidest siia. Eelmise tsĂŒkli peetumine ajas uue tsĂŒkli tĂ€itsa sassi ja kui pĂ€evade jĂ€rgi oleks pidanud olema 6+3, kui Ă€mmakale lĂ€ksin, siis reaalsuses oli see 4+6. NĂ€dala lĂ”ikes oli hcg kenasti kahekordistunud ĂŒle pĂ€eva. TĂ€psem TA muidugi veel selgub ja uuesti Ă€mmakale 7+1 uute arvutuste jĂ€rgi.

n.

TĂ€nane uus UH mÔÔtis raseduse suuruseks 6+0 asemel hoopis 6+4. SĂŒda lĂ”i ja kuulsin ka neid lööke. TĂ€psem TA ootab veel kolmandat UHd ja siis selgub.

n.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

nii tore, kes juba saanud UH vahendusel kĂ”hubeebit nĂ€ha! 🙂 Mul alles 24ndal esimene UH ja siis 8+3.

Kuidas teil enesetunne? Minul on mega halb, iiveldab kogu aeg. Oksendan hetkel u 3x pĂ€evas. TĂ€na kohe ekstra kehv olla. Kuid eelmistega oli ka kehv ja tuleb lihtsalt ĂŒle elada. :/

sadeli

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul siis ka iiveldus lisandunud lĂ”puks. Eile suutsin isegi oksendada. Teiste rasedustega pole seda olnud, on ainult iiveldanud kohutavalt. Praegu on nagu nii ja naa. On jumala okei ja siis jĂ€rsku hakkab mega paha. LĂ”hnataju on hull.. kĂ”ik asjad haisevad 🙈😀 homme siis esimene arstivisiit ja uh đŸ„° nii ootan 🙂

ML

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, startimas on uus E-Perekooliloengute tÀispakett ja kindlasti pakub mÔnele siinsele grupiliikmele huvi  loosis osaleda! Seega jagan siia infot. Imeline kingutus endale vÔi mÔnele enda lÀhedasele!

https://www.facebook.com/photo?fbid=595341412625419&set=a.542961774530050

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Mul peaks olema tĂ€na 4+0 ja TA 25.12. Kolmas laps 🙂

Kuna seljataga ka ĂŒks peetumine 7+0 ja katkemine 16 nĂ€dalal, siis eks seda hirmu natuke on ja hĂ”isata ei julge.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Mul peaks olema tĂ€na 4+0 ja TA 25.12. Kolmas laps 🙂

Kuna seljataga ka ĂŒks peetumine 7+0 ja katkemine 16 nĂ€dalal, siis eks seda hirmu natuke on ja hĂ”isata ei julge.

E.

Lisaks olen teist pĂ€eva mingis viiruses. TĂ€ielik jĂ”uetus, köha, ninakinnisus, palavik hooti 38 ringis. KĂŒhveldan teed sisse ja vĂ€heke paratsetamooli, sest ega kĂ”ike, mis aitaks, ei saa ju vĂ”tta. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Esimene ultraheli tehtud, sĂŒda ilusti lĂ”i ja vastas nĂ€dalatele. Aga emakas veidi toonuses ja pean hakkama magneesiumit vĂ”tma. Rasedusaegsed vitamiinid soovitas ka vahetada vĂ€lja praegu selliste vastu kus pole rauda, siis ei ei teki vitamiinidest iiveldust. Tagasi arstile siis, kui 9 nĂ€dalat tĂ€is, vaatab ĂŒle kas kĂ”ik korras ja siis saadab Ă€mmaka juurde arvele vĂ”tma 🙂

ML

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Palun abi. Iga pĂ€ev iiveldab ja hommikuti oksendan. TĂ€na oksendasin ka peale hommikusööki. KĂ”ht kogu aeg vĂ€ga tĂŒhi, sest kĂ”ik söögid ajavad sĂŒdame pahaks.

Hetkel 6+4 ja arst jÀrgmine nÀdal neljapÀeval.

Mida te sööte vÔi joote, et seda iiveldust vÔita ja et kÔhu saaks ka tÀis?

Ma suudan sĂŒĂŒa mĂ”nigaid saiakesi ja hapusid komme, aga nendega ei saa kĂ”htu tĂ€is.

KR

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minu lahendus iiveldusele on see, et ei söö hommikul kuni kl 12ni, sest muidu tuleb kĂ”ik vĂ€lja, siis sobivad kerged toidud nĂ€iteks kreeka jogurt paljalt. Tegin kapsa, kartuli, porganisuppi. Olen ostnud neid lahtisi soola vĂ”i hapukurke. Astelpaju mahl meeldib. Soja shokolaadi puding lĂ€ks isegi. Rohelisi salateid suudan sĂŒĂŒa. Vahest Ă”htupoole on jĂ€lle vĂ€ga hea, siis suudan tahkemat toitu ka sĂŒĂŒa liha jms, aga pĂ€eva algul on raske jah kahjuks..

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ahjaa, hapendatud kukeseened on ka head.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka lÔpuks ootajate grupiga!

Netikalkulaatoritele tuginedes on hetkel TA 28.12. Arstile lÀhen 15.05, siis peaks kÔigi eelduste kohaselt olema 7+5.

Tere

Hirmsa iivelduse puhul ĂŒritan energiat ka vedeliku tarbides saada. Mahlad, smuutid jms, seedivad kiiresti. Esimest last oodates jĂ”in koguaeg Ginger ale limonaadi. MĂ”ned poes mĂŒĂŒdavad ginger aled on pelgalt magusad ingverimaitselised joogid, aga mĂ”ned kallimad nagu nt Fever Tree oma on pĂ€ris mĂ”nusad ingverised ning ingver omakorda pĂ€rsib iiveldust.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Palun abi. Iga pĂ€ev iiveldab ja hommikuti oksendan. TĂ€na oksendasin ka peale hommikusööki. KĂ”ht kogu aeg vĂ€ga tĂŒhi, sest kĂ”ik söögid ajavad sĂŒdame pahaks.

Hetkel 6+4 ja arst jÀrgmine nÀdal neljapÀeval.

Ma suudan sĂŒĂŒa mĂ”nigaid saiakesi ja hapusid komme, aga nendega ei saa kĂ”htu tĂ€is.

KR

Iivelduse vastu ingveri tee, ingveri lutsukommid, hommikul esimese asjana öökapilt soolane kÔrsik vÔi leivake vms.
iiveldamisvastased kÀepaelad pidid aitama kui asi ikka hull.

mul endal aitab kohvi joomine. Tavaliselt ma kohvi ei joo ja kuidagi on isu latte jĂ€rgi. Mis minu jaoks ikkagi pisut mĂ”rkja maitsega ja toimib- vĂ”tab iiveldust vĂ€hemaks. Teisi asju sööngi nii mille jĂ€rgi parasjagu isu on. Midagi lihtsalt söömise pĂ€rast sĂŒĂŒa ei saa. Isutama peab, muidu hakkab halb 😀

Praegu pole paar pÀeva isegi hullult iiveldanud sest pole vitamiini vÔtnud (ainult foolhapet). Loodan uued vitamiinid tÀna kÀtte saada, siis saab jÀtkata.

ML

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, Mul peaks tĂ€na olema 6+6. Minul ka igapĂ€evaselt iiveldab, aga vist leebemini kui eelkĂ”nelejal. Mul aitab vaid see, et ei lase kĂ”hul tĂŒhjaks minna, söön kerget toitu vĂ€ikeste portsudena ja tihti. Mul veel lisaks sellele alakĂ”hukrambid, vahepeal suht tugevad ja hirmutavad. 🙁
Mina enne rasedust jĂ”in iga pĂ€ev vĂ€ga palju kohvi aga nĂŒĂŒd on kohviisu tĂ€iesti kadunud. :))

MK

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, Mul peaks tĂ€na olema 6+6. Minul ka igapĂ€evaselt iiveldab, aga vist leebemini kui eelkĂ”nelejal. Mul aitab vaid see, et ei lase kĂ”hul tĂŒhjaks minna, söön kerget toitu vĂ€ikeste portsudena ja tihti. Mul veel lisaks sellele alakĂ”hukrambid, vahepeal suht tugevad ja hirmutavad. 🙁

Mina enne rasedust jĂ”in iga pĂ€ev vĂ€ga palju kohvi aga nĂŒĂŒd on kohviisu tĂ€iesti kadunud. :))

MK

TĂ€na ja eile isegi ĂŒsna ok olla, aga selline 7.30-13.00 on suht jube olla. Iga hommik lĂ€hen esimese asjana peadpidi vetsupotti. Õnneks toitu olen ainult ĂŒhe korra vĂ€lja oksendanud.

Kusjuures tĂ€na sĂ”in kohe kuivikut ja tegin kohe ingveriteed, aga siiski kĂŒlmkapist mingi lĂ”hn saatis mu otse vannituppa.

samamoodi kohvi enam ei joo. PĂŒĂŒan sĂŒĂŒa tihedalt vĂ€ikseid koguseid ja mis iganes isutab, aga samas pĂŒĂŒan aeglaselt ka muid asju sĂŒĂŒa.

Ma lootsin, et olen see rase, kes ei iivelda, aga noh on nagu on. Tuleb lihtsalt Àra kannatada. Mega suur vÀsimus on ka peal.

ML ma olen ka tÀpselt 6+6.

KR

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka!

Positiivse testi sain sel nĂ€dalal. TA jÀÀb detsembri lĂ”ppu/jaanuari algusesse, tsĂŒkli pikkus on varieeruv, tĂ€pset OV aega ka ei tea.

Mais gĂŒnekoloogi vastuvĂ”tt, aeg sai juba varasemalt muu asja tĂ”ttu kirja pandud. Eks siis tĂ€psem TA selgub seal.

Tulemas II laps, kodus juba ees ootamas ĂŒks detsembribeebi on. 😁

SIAS

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina oskan iivelduse vastu soovitada Coca-Colat joomist. 😃

+1
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 343 )

Esileht â€ș Lapse ootamine â€ș Detsembribeebid 2023