Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 343 )

Teema: Detsembribeebid 2023

Postitas:

Hei!

Alustan detsembribeebide teemaga. Aeg on küll alles varajane, kuid siiski. 🙂

Ootame pere neljandat last. TA on 02.12. Panin endale ämmaemanda juurde aja aprilli lõppu, siis on 8+ nädalat täis. Esimese õrna teiese triibu sain 20.märts. Käisin ka veretestil ning tõus oli üle päeva andes rohkem kui topelt.

Sadeli

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ka triibud. Pidin hakkama just see tsükkel IVF läbima ja selline üllatus. Äpi järgi TA 8.12.

 

MR

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ootame kolmandat last ???? mina 28, mees 32. Tähtaeg peaks olema 9.12. Ja arstile panin aja aprilli keskel, siis on 6+nädalat täis. Esmasp oli hcg 83 ja täna 266 ????

Ärevus ja hirm on hullult sees ???? aga proovin ikka positiivselt mõelda ????

ML

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

N28 ja M32

Äkki liiga vara siin hõisata, aga sain ka eile triibud kätte. Elu esimesed.

ML, minu tähtaeg ka hetkel 9.12 😀

Arstil ei ole veel aega pannud. Mõtlesin, et ootan kuniks mul kindlasti päevasid ei hakka, muidu peaksid reedel hakkama. Vajan natukene seedimisaega ka veel. Kuigi juba pea aasta oleme vabad käed andnud, siis ikkagi tuli ootamatult uudis.

KR

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Tore, et meid juba koguneb siia :). Palju õnne teile!
Ma oleksin ka tahtnud ehk nädal varem ämmaka juurde aega panna, aga minu soovitud ämmakal nädal enne polnud vaba aega kahjuks. Seega saan oodata ja veel kord oodata 🙂

sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mäletan, kui aasta tagasi detsembribeebide alateemasse (või oli see aprillikuu triibupüüdjate grupp…?) kirjutas üks naine, et alles aasta tagasi oli tema samas grupis (tol korral siis 2021.a detsembribeebide grupis). Nüüd saan ise siin sama öelda – alles ma rõõmustasin siin aasta tagasi aprillikuus oma triibukeste üle. Nüüd see imearmas “triibuke” nohiseb mul kõrval siin. Aeg lendab. Nautige seda imelist tunnet, kuidas teie sees kasvab ja areneb üks imeline inimene! Kohe on ta siin Teid rõõmustamas. See aastalõpp on kibekiirelt taas käes! ????

Palju-palju õnne kõikidele triibulistele ja loodetavasti saab Teid siin aasta viimase kuu grupis palju olema!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mäletan, kui aasta tagasi detsembribeebide alateemasse (või oli see aprillikuu triibupüüdjate grupp…?) kirjutas üks naine, et alles aasta tagasi oli tema samas grupis (tol korral siis 2021.a detsembribeebide grupis). Nüüd saan ise siin sama öelda – alles ma rõõmustasin siin aasta tagasi aprillikuus oma triibukeste üle. Nüüd see imearmas “triibuke” nohiseb mul kõrval siin. Aeg lendab. Nautige seda imelist tunnet, kuidas teie sees kasvab ja areneb üks imeline inimene! Kohe on ta siin Teid rõõmustamas. See aastalõpp on kibekiirelt taas käes! ????

Palju-palju õnne kõikidele triibulistele ja loodetavasti saab Teid siin aasta viimase kuu grupis palju olema!

Mina olin see kirjutaja. Kodus detsembribeebi 2021 ja nüüd uusi triipe püüdmas. Mine tea, pärast ongi veel tulemas detsembribeebi 2023. ????

astor

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ootame kolmandat last ???? mina 28, mees 32. Tähtaeg peaks olema 9.12. Ja arstile panin aja aprilli keskel, siis on 6+nädalat täis. Esmasp oli hcg 83 ja täna 266 ????

Ärevus ja hirm on hullult sees ???? aga proovin ikka positiivselt mõelda ????

ML

Käisin täna ka närvide rahustuseks verd andmas. Hcg 2243 ????????

mingeid muid tunnuseid veel pole, täna 4+2

rinnad nagu on ehk veidi tundlikud aga muus osas tunnen end hästi ja see mind ärevaks muudabki ????????

ML

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore, et HCG tase ikka pigem kõrge! See on iseenesest tore, et pole iiveldust ntx. 🙂

Mul on mega väsimus peal koguaeg, rinnad ka tundlikud. Vahepeal iiveldab, aga see möödub kiirelt.

Täna minul 5+3.

sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ootame kolmandat last ???? mina 28, mees 32. Tähtaeg peaks olema 9.12. Ja arstile panin aja aprilli keskel, siis on 6+nädalat täis. Esmasp oli hcg 83 ja täna 266 ????

Ärevus ja hirm on hullult sees ???? aga proovin ikka positiivselt mõelda ????

ML

Käisin täna ka närvide rahustuseks verd andmas. Hcg 2243 ????????

mingeid muid tunnuseid veel pole, täna 4+2

rinnad nagu on ehk veidi tundlikud aga muus osas tunnen end hästi ja see mind ärevaks muudabki ????????

ML

See küll ju hea tõus???? mõistan sind, mul oli sama näit eelmisel kolmapäeval antud hcg testis, mul täna 4+5 arst pidi helistama reedel, et kas tulemused ok aga pole siiani helistanud mul oli nädal tagasi hästi õrn määrimine ka seega ekstramures, aga mul on ikkagi kohati halb, rinnad mega valusad ja selg aegajalt valutab…aga see on kõik nii individuaalne ja tegelikult ma saan aru ei saa tunnuste olemasolul ka siiski kindel olla, et pole peetunud…arsti aeg on 12.04

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil läheb?
ma suutsin haigeks jääda. Nii suur nohu ja rohtu ka ju võtta ei tohi ???? enesetunne ikka väga kehv.
muus osas endiselt miskit muutunud pole. Veidi väsimust ehk kuigi samas tööl on ka väga kiire aeg hetkel.
4+6

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liigun novembribeebidest siia. Eelmise tsükli peetumine ajas uue tsükli täitsa sassi ja kui päevade järgi oleks pidanud olema 6+3, kui ämmakale läksin, siis reaalsuses oli see 4+6. Nädala lõikes oli hcg kenasti kahekordistunud üle päeva. Täpsem TA muidugi veel selgub ja uuesti ämmakale 7+1 uute arvutuste järgi.

n.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan ka ennast detsembribeebide ridadesse. TA peaks arvutuste kohaselt olema 14.detsember. Hetkel olen üsna tunnusteta rase. Kui veel testi polnud teinud siis aegajalt iiveldas aga nüüd juba mõned päevad on iiveldus kadunud. Ainuke tunnus on väsimus.

Triibud saime üllatuslikult kohe esimesel proovimise kuul. Eelmist last tegime 11kuud enne kui lõpuks püsivad triibud saime.

Kodus on olemas juba 3 poissi.

 

T.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu, et saan minagi selle grupiga liituda! ???? Saime eile oma triibukesed peale 1,3 aastat proovimist. Nüüd siis lisandumas meie perre teine nii nii oodatud tibu! 🙂

Minul peaks eeldatav TA olema 18. detsember. Täitsa jõulubeebi ????. Panin kohe ka aja ämmaemandale, selleks hetkeks siis täis 7+ nädalat.

Emotsioone on nii palju ja õnnetunne nii suur! Palju õnne meile kõigile! ????

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liigun novembribeebidest siia. Eelmise tsükli peetumine ajas uue tsükli täitsa sassi ja kui päevade järgi oleks pidanud olema 6+3, kui ämmakale läksin, siis reaalsuses oli see 4+6. Nädala lõikes oli hcg kenasti kahekordistunud üle päeva. Täpsem TA muidugi veel selgub ja uuesti ämmakale 7+1 uute arvutuste järgi.

n.

Tänane uus UH mõõtis raseduse suuruseks 6+0 asemel hoopis 6+4. Süda lõi ja kuulsin ka neid lööke. Täpsem TA ootab veel kolmandat UHd ja siis selgub.

n.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

nii tore, kes juba saanud UH vahendusel kõhubeebit näha! 🙂 Mul alles 24ndal esimene UH ja siis 8+3.

Kuidas teil enesetunne? Minul on mega halb, iiveldab kogu aeg. Oksendan hetkel u 3x päevas. Täna kohe ekstra kehv olla. Kuid eelmistega oli ka kehv ja tuleb lihtsalt üle elada. :/

sadeli

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul siis ka iiveldus lisandunud lõpuks. Eile suutsin isegi oksendada. Teiste rasedustega pole seda olnud, on ainult iiveldanud kohutavalt. Praegu on nagu nii ja naa. On jumala okei ja siis järsku hakkab mega paha. Lõhnataju on hull.. kõik asjad haisevad ???????? homme siis esimene arstivisiit ja uh ???? nii ootan 🙂

ML

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, startimas on uus E-Perekooliloengute täispakett ja kindlasti pakub mõnele siinsele grupiliikmele huvi  loosis osaleda! Seega jagan siia infot. Imeline kingutus endale või mõnele enda lähedasele!

https://www.facebook.com/photo?fbid=595341412625419&set=a.542961774530050

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul peaks olema täna 4+0 ja TA 25.12. Kolmas laps 🙂

Kuna seljataga ka üks peetumine 7+0 ja katkemine 16 nädalal, siis eks seda hirmu natuke on ja hõisata ei julge.

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul peaks olema täna 4+0 ja TA 25.12. Kolmas laps ????

Kuna seljataga ka üks peetumine 7+0 ja katkemine 16 nädalal, siis eks seda hirmu natuke on ja hõisata ei julge.

E.

Lisaks olen teist päeva mingis viiruses. Täielik jõuetus, köha, ninakinnisus, palavik hooti 38 ringis. Kühveldan teed sisse ja väheke paratsetamooli, sest ega kõike, mis aitaks, ei saa ju võtta. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene ultraheli tehtud, süda ilusti lõi ja vastas nädalatele. Aga emakas veidi toonuses ja pean hakkama magneesiumit võtma. Rasedusaegsed vitamiinid soovitas ka vahetada välja praegu selliste vastu kus pole rauda, siis ei ei teki vitamiinidest iiveldust. Tagasi arstile siis, kui 9 nädalat täis, vaatab üle kas kõik korras ja siis saadab ämmaka juurde arvele võtma 🙂

ML

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Palun abi. Iga päev iiveldab ja hommikuti oksendan. Täna oksendasin ka peale hommikusööki. Kõht kogu aeg väga tühi, sest kõik söögid ajavad südame pahaks.

Hetkel 6+4 ja arst järgmine nädal neljapäeval.

Mida te sööte või joote, et seda iiveldust võita ja et kõhu saaks ka täis?

Ma suudan süüa mõnigaid saiakesi ja hapusid komme, aga nendega ei saa kõhtu täis.

KR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lahendus iiveldusele on see, et ei söö hommikul kuni kl 12ni, sest muidu tuleb kõik välja, siis sobivad kerged toidud näiteks kreeka jogurt paljalt. Tegin kapsa, kartuli, porganisuppi. Olen ostnud neid lahtisi soola või hapukurke. Astelpaju mahl meeldib. Soja shokolaadi puding läks isegi. Rohelisi salateid suudan süüa. Vahest õhtupoole on jälle väga hea, siis suudan tahkemat toitu ka süüa liha jms, aga päeva algul on raske jah kahjuks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa, hapendatud kukeseened on ka head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka lõpuks ootajate grupiga!

Netikalkulaatoritele tuginedes on hetkel TA 28.12. Arstile lähen 15.05, siis peaks kõigi eelduste kohaselt olema 7+5.

Tere
Mida te sööte või joote, et seda iiveldust võita ja et kõhu saaks ka täis?

Hirmsa iivelduse puhul üritan energiat ka vedeliku tarbides saada. Mahlad, smuutid jms, seedivad kiiresti. Esimest last oodates jõin koguaeg Ginger ale limonaadi. Mõned poes müüdavad ginger aled on pelgalt magusad ingverimaitselised joogid, aga mõned kallimad nagu nt Fever Tree oma on päris mõnusad ingverised ning ingver omakorda pärsib iiveldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Palun abi. Iga päev iiveldab ja hommikuti oksendan. Täna oksendasin ka peale hommikusööki. Kõht kogu aeg väga tühi, sest kõik söögid ajavad südame pahaks.

Hetkel 6+4 ja arst järgmine nädal neljapäeval.

Mida te sööte või joote, et seda iiveldust võita ja et kõhu saaks ka täis?

Ma suudan süüa mõnigaid saiakesi ja hapusid komme, aga nendega ei saa kõhtu täis.

KR

Iivelduse vastu ingveri tee, ingveri lutsukommid, hommikul esimese asjana öökapilt soolane kõrsik või leivake vms.
iiveldamisvastased käepaelad pidid aitama kui asi ikka hull.

mul endal aitab kohvi joomine. Tavaliselt ma kohvi ei joo ja kuidagi on isu latte järgi. Mis minu jaoks ikkagi pisut mõrkja maitsega ja toimib- võtab iiveldust vähemaks. Teisi asju sööngi nii mille järgi parasjagu isu on. Midagi lihtsalt söömise pärast süüa ei saa. Isutama peab, muidu hakkab halb ????

Praegu pole paar päeva isegi hullult iiveldanud sest pole vitamiini võtnud (ainult foolhapet). Loodan uued vitamiinid täna kätte saada, siis saab jätkata.

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, Mul peaks täna olema 6+6. Minul ka igapäevaselt iiveldab, aga vist leebemini kui eelkõnelejal. Mul aitab vaid see, et ei lase kõhul tühjaks minna, söön kerget toitu väikeste portsudena ja tihti. Mul veel lisaks sellele alakõhukrambid, vahepeal suht tugevad ja hirmutavad. 🙁
Mina enne rasedust jõin iga päev väga palju kohvi aga nüüd on kohviisu täiesti kadunud. :))

MK

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, Mul peaks täna olema 6+6. Minul ka igapäevaselt iiveldab, aga vist leebemini kui eelkõnelejal. Mul aitab vaid see, et ei lase kõhul tühjaks minna, söön kerget toitu väikeste portsudena ja tihti. Mul veel lisaks sellele alakõhukrambid, vahepeal suht tugevad ja hirmutavad. ????

Mina enne rasedust jõin iga päev väga palju kohvi aga nüüd on kohviisu täiesti kadunud. :))

MK

Täna ja eile isegi üsna ok olla, aga selline 7.30-13.00 on suht jube olla. Iga hommik lähen esimese asjana peadpidi vetsupotti. Õnneks toitu olen ainult ühe korra välja oksendanud.

Kusjuures täna sõin kohe kuivikut ja tegin kohe ingveriteed, aga siiski külmkapist mingi lõhn saatis mu otse vannituppa.

samamoodi kohvi enam ei joo. Püüan süüa tihedalt väikseid koguseid ja mis iganes isutab, aga samas püüan aeglaselt ka muid asju süüa.

Ma lootsin, et olen see rase, kes ei iivelda, aga noh on nagu on. Tuleb lihtsalt ära kannatada. Mega suur väsimus on ka peal.

ML ma olen ka täpselt 6+6.

KR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka!

Positiivse testi sain sel nädalal. TA jääb detsembri lõppu/jaanuari algusesse, tsükli pikkus on varieeruv, täpset OV aega ka ei tea.

Mais günekoloogi vastuvõtt, aeg sai juba varasemalt muu asja tõttu kirja pandud. Eks siis täpsem TA selgub seal.

Tulemas II laps, kodus juba ees ootamas üks detsembribeebi on. ????

 

 

SIAS

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oskan iivelduse vastu soovitada Coca-Colat joomist. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 343 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023