Esileht â€ș Lapse ootamine â€ș Detsembribeebid 2023

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 343 )

Teema: Detsembribeebid 2023

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi on juba teinud pĂ”hjaliku ĂŒlevaate, milline vanker sobiks kruusateele, kus on palju lahtiseid kive? 🙈Samuti, et talvel oleks lumega hea liikuda. 🙃

Minu jaoks tĂ€iesti tundmatu maa. Poes soovitavad mĂŒĂŒjad kĂ”ike, polegi saanud konkreetseid vastuseid.

Neli suurt ratast ja Ôhkkummid. Endal samad teeolud ja ilmselt vaatan nende emmaljunga vÔi roan mudelite poole mis sellised on.
kuigi meeldivad teistsuguse raami ja keerlevate esiratastega mudelid rohkem.. aga tean, et jÀÀn talvel nendega kindlasti hĂ€tta 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi on juba teinud pĂ”hjaliku ĂŒlevaate, milline vanker sobiks kruusateele, kus on palju lahtiseid kive? 🙈Samuti, et talvel oleks lumega hea liikuda. 🙃

Minu jaoks tĂ€iesti tundmatu maa. Poes soovitavad mĂŒĂŒjad kĂ”ike, polegi saanud konkreetseid vastuseid.

Neli suurt ratast ja Ôhkkummid. Endal samad teeolud ja ilmselt vaatan nende emmaljunga vÔi roan mudelite poole mis sellised on.

kuigi meeldivad teistsuguse raami ja keerlevate esiratastega mudelid rohkem.. aga tean, et jÀÀn talvel nendega kindlasti hĂ€tta 😀

Kas peaks olema kohe fikseeritud ratastega vÔi mis liiguvad igas suunas?

Saad mĂ”nda linki jagada, mida tĂ€psemalt mĂ”tled đŸ€—

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Roanil on hĂ€sti lĂŒhike kaarvari, tuul ja lumi pÀÀsevad sisse

Et soovitan sinna kaarvarju pikenduse ka juurde mĂ”elda 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No nendel EJ, mis ma vaadanud olen, on lukustatavad esirattad. Samas on vÔimalus lisasillaga panna ka ette suured rattad. Kuna ma maale ei satu ja peamiselt linnas ja mööda kÔnniteid/kergliiklusteid vurama hakkan, siis ma esialgu arvan, et sellest minu jaoks piisab.

Teiseks argumendiks on EJ valimisel kindlasti Beebikeskuse jĂ€relhooldus. Ehk, kui midagi on jamasti, siis on koht kuhu viia ja tehakse korda. Ma ei viitsi pusserdada ja susserdada kuskil nurgatagustes kohtades.  EJ on ka vĂ€limuselt sĂŒmpaatne- ei ole enam need vanad metalsed raamid, aga samas ei nĂ€e korvid ja flat istumisosad ja UFO-d vĂ€lja 😀

Ma ei teagi.. Tunduvad kuidagi usaldusvÀÀrsemad.. Tahaks juba aru saada, mis nende uute Sentode erinevused olema saavad.

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Roanil on hĂ€sti lĂŒhike kaarvari, tuul ja lumi pÀÀsevad sisse

Et soovitan sinna kaarvarju pikenduse ka juurde mĂ”elda 🙂

Ei ole lĂŒhike ju? Mudelid on erinevad. Mul Roan oli esimese lapsega (ka talvel sĂŒndinud) ei pÀÀsenud midagi sisse😀 lumetormiga ma jalutama ei plaani minnagi đŸ€Ł

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas peaks olema kohe fikseeritud ratastega vÔi mis liiguvad igas suunas?

Saad mĂ”nda linki jagada, mida tĂ€psemalt mĂ”tled đŸ€—

Roan coss classic, roan emma, emmaljunga mondial deluxe nt.. need sellised millega lÀhed lÀbi lume ja ebatasasel teel ei vÀrista last, sest ÔÔtsuvad kaasa.
endale meeldib nt emmaljunga NXT90 ka aga kĂ”ik samas stiilis vankrid on ikka tunduvalt kehvema vedrustusega kui need millel neli suurt ratast.. vĂ€hemalt need, mida vaatamas-katsumas olen kĂ€inud. Aga vankriostuga ma ei kiirusta ja kuna ostan jĂ€relturult seekord ilmselt siis lihtsalt hoian pakkumistel silma peal 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain oma GTT tehtud. Oli kenasti korras,  nĂŒĂŒd homme kordus uh ja siis uus vastuvĂ”tt alles septembris 😛

(^*^)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas Gtt lÀks?
Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

HĂ€sti lĂ€ks, kĂ”ik suhkrud olid vĂ€iksemad kui lubatud. Algul Ă€hvardas kĂŒll, et isegi kui 0.1 ĂŒle on kohe diagnoos 😀  muidugi tĂ€iega pĂ”desin ette Ă€ra 😀

Algne nÀit oli 4.8 (vÔis kuni 5.1)

60 min peale siirupit 9.6 (vÔis kuni 10)

Ja 120min hiljem oli 6.2 ( vÔis kuni 8.5)

(^*^)

+1
0
Please wait...

Postitas:
kim

Appi, see perekooli kasutamine on ikka tÀiesti vÔimatu juba..
Kas siirup sĂŒdant ei ajanud pahaks?

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
lilk

On jaa jube mis selle lehega toimub 😀

Siirup oli ĂŒsna vastik jah.. veidi vastu hakkas, aga mitte midagi hullu, sĂŒda ei lĂ€inud nii pahaks nagu kartsin. Olen seda GTT eelmiste kahe rasedusega kaa teinud ja tookord oli valikus koolamaitseline siirup. Vot see oli minu jaoks vastik. Seekord valisin apelsini maitselise ja vĂ”imalik, et sidruni oma oleks isegi veel etem. Kui 60 min oli tĂ€is, lubas koridorist vett kaa vĂ”tta ja vĂ€ikeste lonksude haaval juua, aga ma ei joonud. Kannatasin vapralt lĂ”puni 😀
TĂ€na sai siis kĂ€idud kordus uh sĂŒdame veresoonte ja vĂ€rkide vaatamiseks, beebi oli kenasti jĂ€lle vales asendis, tuharseidus ja vale pidi, koguaeg kĂ€si ees vĂ”i varjud 😀 aega vĂ”ttis, aga lĂ”puks Ă”nnestus arstil siiski kĂ”ik vajalik Ă€ra nĂ€ha ja kĂ”ik oli nii nagu peab 🙂

(^*^)

0
0
Please wait...

Postitas:
kim

No see on ainus teema, kuhu ma kommenteerida vist saan, sest selle aadress jookseb kohe “perekool” trĂŒkkides ette. Teised teemad on kĂ”ik kĂ€ttesaamatud 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Heihei

Kes te jĂ”udnud siin 23-24 ndl. Mis teie emakapĂ”hja kĂ”rgus on olnud? Mul viimase kuuga kasvas vaid 1 cm ja on 21 cm. Enne seda kasvas kuuga 4 cm. Ämmakas ĂŒtles et vaatab mis jĂ€rgmine kuu on

MR

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas see on see mÔÔt, mida ta mÔÔdulindiga kĂ”hu pealt mÔÔdab? Ma ikka nii tumba nendes asjades? KĂ€isin vastuvĂ”tul 24+ midagi ja ĂŒtles, et 24 cm ehk ok. Aga samas lisas kĂ”rvale, et see on idividuaalne ja vĂ”ib mĂ”nedel nö ettenĂ€htust erineda.

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul alles sai 23 ndl tĂ€is.. Ă€mmakas ĂŒlejĂ€rgmisel nĂ€dalal.

Kuidas muidu lÀheb? Mis mÔtted on? Kas palju asju ostetud?

(^*^)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No mul on nĂŒĂŒd juba 25+ millegagi.. Kui lĂ€heb plaaniliseks keisriks, siis jÀÀb kindlasti novembrisse. Lasin Ă€mmakal endale ikka selle GTT testi Ă€ra rÀÀkida, eks nĂ€ha ole, kas ĂŒle ka elan 😀

Viimastel nĂ€dalatel asju juurde ei ole otseselt soetanud, kuid valimisega olen tegelenud kĂŒll. Puhkus saab lĂ€bi ja pean nĂŒĂŒd natsa tööl ka kĂ€ima, fui.

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kim, hoian pöialt, test pole jube, pigem lihtsalt tĂŒĂŒtu! Minul beebi hetkel tagurpidi, aga aeg nii varajane alles, et jĂ”uab 7x igat pidi pöörata veel, kuigi ise tahaks keisrit 😀

Mul pole endiselt midagi ostetud, vaatan kĂŒll ja tahaks hirmsasti roosasid asju osta,  aga mĂ”tlen, et kui muutub vahepeal poisiksâ€ŠđŸ€”đŸ€ŁđŸ€Ł esimene laps pidi kaa kindlalt tĂŒdruk olema, lĂ”puks oli poiss mis poiss 😀

(^*^)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kim, hoian pöialt, test pole jube, pigem lihtsalt tĂŒĂŒtu! Minul beebi hetkel tagurpidi, aga aeg nii varajane alles, et jĂ”uab 7x igat pidi pöörata veel, kuigi ise tahaks keisrit 😀

Mul pole endiselt midagi ostetud, vaatan kĂŒll ja tahaks hirmsasti roosasid asju osta, aga mĂ”tlen, et kui muutub vahepeal poisiksâ€ŠđŸ€”đŸ€ŁđŸ€Ł esimene laps pidi kaa kindlalt tĂŒdruk olema, lĂ”puks oli poiss mis poiss 😀

(^*^)

Kas LA ei kinnitanud sugu? Mul nĂ€itasid nii Niptify, Oscar kui ka LA (eriti ĂŒlbelt vehkis oma tunnusega) poissi, seega usaldan. Aga samas ei ole mul ostetud riided eriti poisilikud, sobiks vabalt mĂ”lemale soole. Valget, beezi, pruuni.. Vanker jms suuremad asjad tulevad ka sooneutraalsed. Pigem olen esmarasedana hakanud pead vaevama mingite nipsasjakeste kohta uurimisega. A la millist lutti osta? White noise?

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul oscaris ei öeldud midagi, aga LA öeldi, et tĂŒdruk, nĂ€dal hiljem kui need sĂŒdameveresooned lĂ€hemal uurimisel olid, sest ei paistnud Ă”igel ajal hĂ€sti asendi tĂ”ttu ja emaka armi tĂ”ttu( esimene sĂŒndis erakorralise keisriga) ĂŒtles, et pigem on tĂŒdruk 😀 see on veidi kahtlust Ă€ratav. Olen ĂŒsna kahevahel, kas vĂ”tta tasuline UH veel vĂ”i mitte, et kindel olla  😀  lutti soovitada ei oska,  keskmine laps mul lutist ei hoolinud ĂŒldse, sellest juba pea 10 aastat möödas ja esimese lapse ajal ostsin esimese luti mis vĂ€limuselt meeldis :D, see oli kaa 13 a tagasi, tĂ€na on neid valikuid palju rohkem.

Teise pidin siiski sĂŒnnitama ise, kuigi  lĂ”puks oli suur sĂŒnnikaal ja justkui oleks pidanud saama keisri ka sel korral lĂ€ks sĂŒnnitus esilekutsumisega ses suhtes hĂ€sti, et sain piisavalt epiduraali ja vĂ€he Ă”mblusi pĂ€rast, halba mĂ€lestust tegelikult ei jÀÀnud ja midagi hullu tĂ€nu epile polnud. Saaks ainult kindel olla, et saab ka sel korral korraliku koguse sĂŒsti siis vist kardaks vĂ€hem 😀

(^*^)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ise ootan jaanuari alguse beebit, aga olen siin lugemas kÀinud, kuna jaanuari teemas vaikus. Siin paar lehte tagasi oli juttu alakÔhuvalust ja ebamugavus/pingetundest alakÔhus. Kas olete sellest lahti saanud? Kui jah, siis kuidas.
Minul tekib see jalutamisega, vahel saan pikemalt ilma selle pingetundeta, vahel tekib see ĂŒsna kiirelt. NĂ€dalavahetusel jĂ€tsin jalutamised Ă€ra ja ei olnud mingit probleemi, samas tahaks ikka ju liikuda. Mainisin seda ÄE-le ka ja sain aru, et seda ei peaks olema. Ta vĂ”ttis veel mingid proovid, et pĂ”letikud vĂ€listada. KĂ”ik muu paistab nagu korras olevat, MG tarvitan juba. Natuke tekitab muret ja loodan kuulda, kuidas siin teistel sellega.

T.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul tĂ”mbas kĂ”ht krampi tööl, jalutades..a hullem on Ă”la ja kaelapinge. Hetkel söön ecoshi magneesiumit 3tk Ă”htuti ja ei ole enam praktiliselt olnud.  Praegu pole pĂ€ris tĂŒkkaega neid pingepeavalusid kaa olnud..  tĂ€pset pĂ”hjust ei teagi, aga tundub, et mul aitas aeg vĂ”i magneesium

(^*^)

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ise ootan jaanuari alguse beebit, aga olen siin lugemas kÀinud, kuna jaanuari teemas vaikus. Siin paar lehte tagasi oli juttu alakÔhuvalust ja ebamugavus/pingetundest alakÔhus. Kas olete sellest lahti saanud? Kui jah, siis kuidas.

Minul tekib see jalutamisega, vahel saan pikemalt ilma selle pingetundeta, vahel tekib see ĂŒsna kiirelt. NĂ€dalavahetusel jĂ€tsin jalutamised Ă€ra ja ei olnud mingit probleemi, samas tahaks ikka ju liikuda. Mainisin seda ÄE-le ka ja sain aru, et seda ei peaks olema. Ta vĂ”ttis veel mingid proovid, et pĂ”letikud vĂ€listada. KĂ”ik muu paistab nagu korras olevat, MG tarvitan juba. Natuke tekitab muret ja loodan kuulda, kuidas siin teistel sellega.

T.

Jaanuarikad kolisid fb . Tule meie sekka 🙂
Minul ka valud ja pinged kĂŽhus, just jalutades ja pikemalt “rapsides” kĂŽht tĂŽmbab nö krampi ja pingesse

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No tervitus!

Kuidas lÀheb?

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Siin on sajandi vaikus 😀

Vaikselt, töiselt, endal?

Sain kĂŒlmetada veits.. köhin ja aurutan siin..

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Siin on sajandi vaikus 😀

Vaikselt, töiselt, endal?

Sain kĂŒlmetada veits.. köhin ja aurutan siin..

Oih, mina siin ikka (^*^)

Kas fbki grupis aktiivsem kui siin?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ka tööl. Kuigi kĂ”ht on nii raske ja valus, et enam ei jaksa ĂŒldse. Tuju on paha ja nĂ€gu on vingus peas 😀

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tead ma kaa ei jaksa, kaalu kĂŒll vĂ€ga juures pole, aga see vĂ€simus.. Ă”h.

Viimased  umbes kolm nĂ€dalat veel tööl vastu pidada, saab kodus ĂŒksi edasi mossis nĂ€oga olls 😀😀😀 (^*^)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas meie detsembrikatel lĂ€heb? Ei ole facebooki jĂ”udnud, aga siin vahel ikka kĂ€in piilumas.. ma juba nii vĂ€sinud sellest rase olemisest.  Siiamaani on aeg ruttu lĂ€inud, aga edasi vist venib 😀

(^*^)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ka enan ei viitsi, aga mul on ka Ă”nneks suur tĂ”enĂ€osus sellega juba poolest novembrist maha saada 🙂

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ooo, supper ju!

Mul oli kaa algul TA 23.dets, siis varakult liikus juba 13.12 peale ja hetkel 3d uhs pakuti hoopis 9.12. Ma loodan selle 9nda peale tĂ€iega 😀

(^*^)

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 343 )

Esileht â€ș Lapse ootamine â€ș Detsembribeebid 2023