Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 343 )

Teema: Detsembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mina ootamas kolmandat last ning täna on koduste arvutuste põhjal rasedust 4+5.

Küsimus hoopis selline, et kui kaua plaanite rasedust salajas hoida?

Ise tahaks vähemalt tööl küll võimalikult kaua asjast mitte teatada ning ideaalis esimese trimestri ei sooviks, et üldse keegi peale minu ja mehe rasedusest teaks.

Küll aga on mul viimane nädal aega enneolematu puhitus, kõht juba hommikul vara gaasidest nii punnis, et füüsiliselt ebamugav on olla. Teise rasedusega tuli beebikõht kiiremini ette kui esimesega, kuid sellist gaasidemöllu siis ei olnud ning sai üsna edukalt kõhukest varjatud vähegi lohvakamate riietega. Nüüd on selline tunne, et pean telgi selga tõmbama, et magu välja ei paistaks ja mis siis veel saab, kui päris beebikõht ka pead hakkab tõstma :D.

 

//KBL

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Ka mina sain triibud ????

Tulemas on 3 laps???? Günekoloogile ei ole veel aega saanud aga tegelen sellega homme. TA peaks olema 28.12 ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ootamas kolmandat last ning täna on koduste arvutuste põhjal rasedust 4+5.

Küsimus hoopis selline, et kui kaua plaanite rasedust salajas hoida?

Ise tahaks vähemalt tööl küll võimalikult kaua asjast mitte teatada ning ideaalis esimese trimestri ei sooviks, et üldse keegi peale minu ja mehe rasedusest teaks.

Küll aga on mul viimane nädal aega enneolematu puhitus, kõht juba hommikul vara gaasidest nii punnis, et füüsiliselt ebamugav on olla. Teise rasedusega tuli beebikõht kiiremini ette kui esimesega, kuid sellist gaasidemöllu siis ei olnud ning sai üsna edukalt kõhukest varjatud vähegi lohvakamate riietega. Nüüd on selline tunne, et pean telgi selga tõmbama, et magu välja ei paistaks ja mis siis veel saab, kui päris beebikõht ka pead hakkab tõstma :D.

//KBL

Rasedusest teavad hetkel mees, õde ja 2 head sõbrannat. Lisaks tööjuures mõlemad töökaaslased, kuna töö nõuab raskuste tõstmist ja seda ma kindlasti enam ei tee (eelmised rasedused olid riskirasedused ja seljataga ka 3 katkemist). Aga ülemusele ütlen peale oscarit, ja beebi vanavanematele ka ilmselt sel ajal.

Täna sai 7+2 ja enesetunne kuidagi parem kui eelmisel nädalal.

ML

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul teab mees ainult. Seekord tahaks teistele öelda peale Oscarit, ka töö juures. Praegu olen kodus LHP-l, pean neid ka teavitama, et tööle tulen natukeseks ajaks enne kui uuesti koju jään. ???? Kahjuks ei ole võimalik terve see aeg kodus olla, pean vahepeal tööle tagasi minema.

 

SIAS

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Ei ole varem siin kaasa rääkinud, kuid liitun nüüd ????. Tulemas teine laps.

Täna oli esimene ultraheli, hetkel 7+3 ja kõik oli hästi. Süda lõi, vastas suurusele. Tähtaeg 09.12.

Enesetundel pole viga. Kerge iiveldus, kui kõht hakkab tühjaks minema ja väsimus ????.  Rinnad natuke hellad. Esimese rasedusega oli samamoodi.

Käin edasi trennis ja toimetan tavapäraselt. Aga eks natukene keerulisem on, kui aktiivne kaheaastane koguaeg väga palju tähelepanu soovib ????.

-KS-

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, tulen kaa teie juurde. Peaks olema täna 7+1,

5.nädalal sai arsti juures käidud,  Uh ei olnud mitte midagi näha ei emakas ega sealt väljas, arst arvas, et tõenäoliselt on veel vähem kui 5ndl sel hetkel. Kuidagi veider aint, et üldse midagi näha ei olnud. Va see, et emaka limaskest oli paks. Järgmisel nädalal lähen tagasi.  Tehti ära kõik vereanalüüsid ka hcg mis ikkagi rasedusele korralikult viitas.   Üsna väsinud olemine on ja veidi nagu paha olla kaa. Rinnad tundlikud. Kõht punnis nagu üheksas kuu 😀 Proovin rahulikult võtta ja puhata. Kolmas rasedus.   Loodan väga, et järgmisel nädalal kõik ikka ilusti näha on 🙂 eks see on see põhjus kaa miks ei soovitata nii vara arstile minna, et ilma asjata ei muretseks.

(^*^)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Tere uutele liitujatele! 🙂

olen olnud jube vaikne viimasel ajal.. aga käisin esmaspäeval ämmaka juures, vastas kenasti 8+2. 🙂

vaikseks on mu teinud jube toksikoos, käin ka hommikuti haiglas tilka saamas, et vähegi end inimesena end tunda ja vähem oksendada.

minul teavad mõned inimesed, kuid soovin ka oodata veidi veel ja siis peale Oscarit öelda vanavanematele. 🙂

sadeli

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka täna UH-s käidud. Nädalaid on 7+2 ja südametöö olemas. Tähatajaks määrati 12.12. Tulemas 3. laps. Huvitav on see, et nädal tagasi tehtud UH näitas tühja lootekotti, kuid täna siis selline üllatus!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti kohutav kui kaootiline see rasedus on just enesetunde kohapealt. Ükspäev on surm silme ees.. mitu päeva ei tahagi muud teha kui voodis olla ja magada sest paha on olla ja uni on meeletu. Eile oli kohutav pearinglus, nõrkus, oksendamine, täna olen juba pool maja ära koristanud, enesetunne super ???????? võtan sellest heast enesetundest täna viimast, sest äkki homsest olen jälle pikali maas ????????

Homme saab 8 nädalat ????????

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, lõpuks olen ka mina siin 🙂 Rasestumiseks läks 4 aastat ja õnnestus lõpuks IVF teel. Ma ei julgegi veel väga hõisata, sest alles on 7+5 nädalat täis. Loodan niiväga et kõik sujuks. Hetkel enesetunne on ikka väga uimane, nii väsinud koguaeg ja hommikuti iiveldab. Õhtuti suudan koduseid toimetusi teha ja päeval ainult oleks voodis kui saaks, kõik on kuidagi tagurpidi 😀 Vahepeal olid väga tugevad peavalud, aga siis tabasin ära et vett peab kõvasti jooma, siis läks kohe üle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul erilisi sümptomeid ei ole peale menstruatsiooni ärajäämise. Esimese rasedusega oli ka nii. Muidugi on praegu veel vara ja sümptomid võivad veel tulla aga loota ju võib, et olen see õnnelik, kes saab sümptomivabalt rase olla. ????

 

SIAS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reedel käisin esimeses UH-s, 7+6 asemel mõõdeti 7+0, südametöö oli tugev. ÄE kutsus 10ndal mail uuesti kontrolli, eks siis näha ole kas on suuremaks kasvanud.

Kas tasub juba muretseda selle 6päevase erinevuse pärast? Olen esmarase ja ei tea mida arvata..

-MK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reedel käisin esimeses UH-s, 7+6 asemel mõõdeti 7+0, südametöö oli tugev. ÄE kutsus 10ndal mail uuesti kontrolli, eks siis näha ole kas on suuremaks kasvanud.

Kas tasub juba muretseda selle 6päevase erinevuse pärast? Olen esmarase ja ei tea mida arvata..

-MK

Kuna südametöö on leitud, siis katkemise protsent väheneb kohe märgatavalt. Mina ei muretseks, OV võis toimuda hiljem ja pesastumiseks kulub ka aega ikka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kirjutan ka lõpuks siia.

Olen esmarase ja täna peaks 9+4 olema, iga päev iiveldab ja seetõttu ei suuda süüa midagi. Ma olen juba 1.6kg alla võtnud. Järgmine visiit on alles 17mai ja loodan et äkki saan teilt natukene abi kuidas ennast paremini tunda. Mõned üksikud päevad on vahepeal olnud kus saan ilusti süüa, aga siis õhtuks jälle ei suuda üldse toidule mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kirjutan ka lõpuks siia.

Olen esmarase ja täna peaks 9+4 olema, iga päev iiveldab ja seetõttu ei suuda süüa midagi. Ma olen juba 1.6kg alla võtnud. Järgmine visiit on alles 17mai ja loodan et äkki saan teilt natukene abi kuidas ennast paremini tunda. Mõned üksikud päevad on vahepeal olnud kus saan ilusti süüa, aga siis õhtuks jälle ei suuda üldse toidule mõelda.

Tere

Mul teine rasedus, viimane oli 16a tagasi ja ei olnud kordagi iiveldust. Nüüd hakkas 8+2 iiveldus ja nädal kestnud. Mul just vastupidi, et pean terve aeg midagi näksima, siis elan üle. Nagu nädal aega pohmelli olnud, õudne. Kahjuks soovitada midagi ei oska, aga minul just kõige raskem kui olen paigal. Kui liigun, teen trenni, siis ok olla.

MR

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kirjutan ka lõpuks siia.

Olen esmarase ja täna peaks 9+4 olema, iga päev iiveldab ja seetõttu ei suuda süüa midagi. Ma olen juba 1.6kg alla võtnud. Järgmine visiit on alles 17mai ja loodan et äkki saan teilt natukene abi kuidas ennast paremini tunda. Mõned üksikud päevad on vahepeal olnud kus saan ilusti süüa, aga siis õhtuks jälle ei suuda üldse toidule mõelda.

Soovitan proovida iivelusvastaseid käepaelu, mõni sõbranna neist väga abi saanud. Endal kahjuks kogemust pole.

Kui iivelduse vastu miskit aitab siis kahjuks on see kõigil tavaliselt erinev ja väga raske on miskit konkreetset soovitada. Varsti peaks parem hakkama 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Minul oli täna esimene ämmaka aeg. Rasedus vastas suurusele 7+4, südametöö väga ilus. 🙂

keset UH-d jäi ämmakas järsku vaikseks ja pingsalt ekraani vaatama. Lõpuks ütles, et tal on üks kahtlus…Mina muidugi pidin juba südari saama, et mis nüüd küll halvasti?! Siis ämmakas ütles, et talle tundub, et näeb kahte südametööd. ????

Ämmakas kutsus ka arsti asja vaatama. Arst ei saanud sellist nurka kätte nagu ämmakas eelnevalt ning ütles, et ikka üks loode on. Ämmakale endale jäi asi siiski kahtlaseks ja kutsus mu kahe nädala pärast tagasi, et siis kindlamalt öelda. Ütles veel, et no lepime siis HETKEL kokku, et on üks loode. 🙂 Juhul, kui peaksidki kaksikud olema, siis ühemunakaksikud e identsed kaksikud. ????

Nüüd kaks nädalat korralikku praadimist. Ise tegelikult loodan, et on siiski üks beebsu tulemas, 2 tundub väga väga hirmutav. ???? Mees jällegi on täitsa pöördes, loodab kaksikuid. 😀 Suguvõsas meil muidu kummalgi kaksikuid ei esine.

Kas keegi oskab miskit kosta selle peale? On ehk endal või mõnel sõbrannal taolist olukorda juhtund olema…? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Minul oli täna esimene ämmaka aeg. Rasedus vastas suurusele 7+4, südametöö väga ilus. ????

keset UH-d jäi ämmakas järsku vaikseks ja pingsalt ekraani vaatama. Lõpuks ütles, et tal on üks kahtlus…Mina muidugi pidin juba südari saama, et mis nüüd küll halvasti?! Siis ämmakas ütles, et talle tundub, et näeb kahte südametööd. ????

Ämmakas kutsus ka arsti asja vaatama. Arst ei saanud sellist nurka kätte nagu ämmakas eelnevalt ning ütles, et ikka üks loode on. Ämmakale endale jäi asi siiski kahtlaseks ja kutsus mu kahe nädala pärast tagasi, et siis kindlamalt öelda. Ütles veel, et no lepime siis HETKEL kokku, et on üks loode. ???? Juhul, kui peaksidki kaksikud olema, siis ühemunakaksikud e identsed kaksikud. ????

Nüüd kaks nädalat korralikku praadimist. Ise tegelikult loodan, et on siiski üks beebsu tulemas, 2 tundub väga väga hirmutav. ???? Mees jällegi on täitsa pöördes, loodab kaksikuid. ???? Suguvõsas meil muidu kummalgi kaksikuid ei esine.

Kas keegi oskab miskit kosta selle peale? On ehk endal või mõnel sõbrannal taolist olukorda juhtund olema…? ????

Ühemunakaksikud ei olegi päritavad, igaühel on samasugused võimalused olemas. Ja loomulikult on selliseid juhuseid palju, enamusel tutvusringkonnas kaksikud olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Minul oli täna esimene ämmaka aeg. Rasedus vastas suurusele 7+4, südametöö väga ilus. ????

keset UH-d jäi ämmakas järsku vaikseks ja pingsalt ekraani vaatama. Lõpuks ütles, et tal on üks kahtlus…Mina muidugi pidin juba südari saama, et mis nüüd küll halvasti?! Siis ämmakas ütles, et talle tundub, et näeb kahte südametööd. ????

Ämmakas kutsus ka arsti asja vaatama. Arst ei saanud sellist nurka kätte nagu ämmakas eelnevalt ning ütles, et ikka üks loode on. Ämmakale endale jäi asi siiski kahtlaseks ja kutsus mu kahe nädala pärast tagasi, et siis kindlamalt öelda. Ütles veel, et no lepime siis HETKEL kokku, et on üks loode. ???? Juhul, kui peaksidki kaksikud olema, siis ühemunakaksikud e identsed kaksikud. ????

Nüüd kaks nädalat korralikku praadimist. Ise tegelikult loodan, et on siiski üks beebsu tulemas, 2 tundub väga väga hirmutav. ???? Mees jällegi on täitsa pöördes, loodab kaksikuid. ???? Suguvõsas meil muidu kummalgi kaksikuid ei esine.

Kas keegi oskab miskit kosta selle peale? On ehk endal või mõnel sõbrannal taolist olukorda juhtund olema…? ????

Kõik võib olla. ???? Ühemunakaksikud on siiski suurema tõenäosusega kui seda esineb lähisugulastel (ema,  vanaema, tädi vms). Erimunakaksikud on rohkem pikkadel naistel, alates 35.eluaastast on kaksikute tõenäosus suurem, imetamine suurendab ka kaksikute tõenäosust. ????

Ultraheli pole muidugi täppisteadus. Ma kuulaks arsti rohkem kui ämmaemandat selles osas. Arstiõpe näeb ette ikka rohkemate ultrahelide tegemist.

 

SIAS

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Minul oli täna esimene ämmaka aeg. Rasedus vastas suurusele 7+4, südametöö väga ilus. ????

keset UH-d jäi ämmakas järsku vaikseks ja pingsalt ekraani vaatama. Lõpuks ütles, et tal on üks kahtlus…Mina muidugi pidin juba südari saama, et mis nüüd küll halvasti?! Siis ämmakas ütles, et talle tundub, et näeb kahte südametööd. ????

Ämmakas kutsus ka arsti asja vaatama. Arst ei saanud sellist nurka kätte nagu ämmakas eelnevalt ning ütles, et ikka üks loode on. Ämmakale endale jäi asi siiski kahtlaseks ja kutsus mu kahe nädala pärast tagasi, et siis kindlamalt öelda. Ütles veel, et no lepime siis HETKEL kokku, et on üks loode. ???? Juhul, kui peaksidki kaksikud olema, siis ühemunakaksikud e identsed kaksikud. ????

Nüüd kaks nädalat korralikku praadimist. Ise tegelikult loodan, et on siiski üks beebsu tulemas, 2 tundub väga väga hirmutav. ???? Mees jällegi on täitsa pöördes, loodab kaksikuid. ???? Suguvõsas meil muidu kummalgi kaksikuid ei esine.

Kas keegi oskab miskit kosta selle peale? On ehk endal või mõnel sõbrannal taolist olukorda juhtund olema…? ????

Kõik võib olla. ???? Ühemunakaksikud on siiski suurema tõenäosusega kui seda esineb lähisugulastel (ema, vanaema, tädi vms). Erimunakaksikud on rohkem pikkadel naistel, alates 35.eluaastast on kaksikute tõenäosus suurem, imetamine suurendab ka kaksikute tõenäosust. ????

Ultraheli pole muidugi täppisteadus. Ma kuulaks arsti rohkem kui ämmaemandat selles osas. Arstiõpe näeb ette ikka rohkemate ultrahelide tegemist.

SIAS

Mul üks tuttav sai alles Oscaris teada, et kaksikud tulemas. Eelnevate ultrahelide ajal oli üks kaksik nö teise taga peidus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi niptify testi ka teeb? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

Mina kavatsen teha.

 

Kaksikud on lahedad, kuid paras väljakutse muidugi esimestel aastatel :). Minul kaksikugeen jookseb mööda emaliini pidi.

 

//KBL, 6+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Minul oli täna esimene ämmaka aeg. Rasedus vastas suurusele 7+4, südametöö väga ilus. ????

keset UH-d jäi ämmakas järsku vaikseks ja pingsalt ekraani vaatama. Lõpuks ütles, et tal on üks kahtlus…Mina muidugi pidin juba südari saama, et mis nüüd küll halvasti?! Siis ämmakas ütles, et talle tundub, et näeb kahte südametööd. ????

Ämmakas kutsus ka arsti asja vaatama. Arst ei saanud sellist nurka kätte nagu ämmakas eelnevalt ning ütles, et ikka üks loode on. Ämmakale endale jäi asi siiski kahtlaseks ja kutsus mu kahe nädala pärast tagasi, et siis kindlamalt öelda. Ütles veel, et no lepime siis HETKEL kokku, et on üks loode. ???? Juhul, kui peaksidki kaksikud olema, siis ühemunakaksikud e identsed kaksikud. ????

Nüüd kaks nädalat korralikku praadimist. Ise tegelikult loodan, et on siiski üks beebsu tulemas, 2 tundub väga väga hirmutav. ???? Mees jällegi on täitsa pöördes, loodab kaksikuid. ???? Suguvõsas meil muidu kummalgi kaksikuid ei esine.

Kas keegi oskab miskit kosta selle peale? On ehk endal või mõnel sõbrannal taolist olukorda juhtund olema…? ????

Kõik võib olla. ???? Ühemunakaksikud on siiski suurema tõenäosusega kui seda esineb lähisugulastel (ema, vanaema, tädi vms). Erimunakaksikud on rohkem pikkadel naistel, alates 35.eluaastast on kaksikute tõenäosus suurem, imetamine suurendab ka kaksikute tõenäosust. ????

Ultraheli pole muidugi täppisteadus. Ma kuulaks arsti rohkem kui ämmaemandat selles osas. Arstiõpe näeb ette ikka rohkemate ultrahelide tegemist.

SIAS

Ühemunakaksikud tekivad, kui viljastatud munarakk pooldub ja emade ja teiste sugulastega pole seal midagi pistmist, see on puhas juhus. Erimunakaksikud tulevad siis, kui naisel vabaneb korraga kaks munarakku ja need mõlemad viljastatakse, ja see võib olla päriliku eelsoodumusega, ja loomulikult ainult naisliini pidi. St et kui su mehe suguvõsas on erimunakaksikud, siis sinu munarakkude vabanemist see ei mõjuta kuidagi.erimunakaksikuid saavad ka need naised, kellel pole suguvõsas ees, munarakkude vabanemist mõjutavad mitmed muud tegurid ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi niptify testi ka teeb? ????

Mina mõtlesin seekord teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Minul oli täna esimene ämmaka aeg. Rasedus vastas suurusele 7+4, südametöö väga ilus. ????

keset UH-d jäi ämmakas järsku vaikseks ja pingsalt ekraani vaatama. Lõpuks ütles, et tal on üks kahtlus…Mina muidugi pidin juba südari saama, et mis nüüd küll halvasti?! Siis ämmakas ütles, et talle tundub, et näeb kahte südametööd. ????

Ämmakas kutsus ka arsti asja vaatama. Arst ei saanud sellist nurka kätte nagu ämmakas eelnevalt ning ütles, et ikka üks loode on. Ämmakale endale jäi asi siiski kahtlaseks ja kutsus mu kahe nädala pärast tagasi, et siis kindlamalt öelda. Ütles veel, et no lepime siis HETKEL kokku, et on üks loode. ???? Juhul, kui peaksidki kaksikud olema, siis ühemunakaksikud e identsed kaksikud. ????

Nüüd kaks nädalat korralikku praadimist. Ise tegelikult loodan, et on siiski üks beebsu tulemas, 2 tundub väga väga hirmutav. ???? Mees jällegi on täitsa pöördes, loodab kaksikuid. ???? Suguvõsas meil muidu kummalgi kaksikuid ei esine.

Kas keegi oskab miskit kosta selle peale? On ehk endal või mõnel sõbrannal taolist olukorda juhtund olema…? ????

Kõik võib olla. ???? Ühemunakaksikud on siiski suurema tõenäosusega kui seda esineb lähisugulastel (ema, vanaema, tädi vms). Erimunakaksikud on rohkem pikkadel naistel, alates 35.eluaastast on kaksikute tõenäosus suurem, imetamine suurendab ka kaksikute tõenäosust. ????

Ultraheli pole muidugi täppisteadus. Ma kuulaks arsti rohkem kui ämmaemandat selles osas. Arstiõpe näeb ette ikka rohkemate ultrahelide tegemist.

SIAS

Ühemunakaksikud tekivad, kui viljastatud munarakk pooldub ja emade ja teiste sugulastega pole seal midagi pistmist, see on puhas juhus. Erimunakaksikud tulevad siis, kui naisel vabaneb korraga kaks munarakku ja need mõlemad viljastatakse, ja see võib olla päriliku eelsoodumusega, ja loomulikult ainult naisliini pidi. St et kui su mehe suguvõsas on erimunakaksikud, siis sinu munarakkude vabanemist see ei mõjuta kuidagi.erimunakaksikuid saavad ka need naised, kellel pole suguvõsas ees, munarakkude vabanemist mõjutavad mitmed muud tegurid ka.

Ühemunakaksikud pidid ka olema ikkagi geneetilise soodumusega. Suurem tõenäosus on munaraku pooldumiseks kui eelsoodumus on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks tuttav sai alles Oscaris teada, et kaksikud tulemas. Eelnevate ultrahelide ajal oli üks kaksik nö teise taga peidus.

[/quote]

Huh, unustasin oma kaksikujutu alla panna, et olen AM. 🙂 Väga huvitav! Mul ämmakas rääkis samuti peale kaksikutevõimalust, et tal ühel rasedal oli just sama moodi, et alguses tundus üks loode, Oscaris selgus, et kaksikud. Huvitav, kas jutt käib samast rasedast ja samast ämmaemandast… 🙂 sellisel juhul eesti ikka tõesti väike. ????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks tuttav sai alles Oscaris teada, et kaksikud tulemas. Eelnevate ultrahelide ajal oli üks kaksik nö teise taga peidus.

Huh, unustasin oma kaksikujutu alla panna, et olen AM. ???? Väga huvitav! Mul ämmakas rääkis samuti peale kaksikutevõimalust, et tal ühel rasedal oli just sama moodi, et alguses tundus üks loode, Oscaris selgus, et kaksikud. Huvitav, kas jutt käib samast rasedast ja samast ämmaemandast… ???? sellisel juhul eesti ikka tõesti väike. ????

AM[/quote]

Seda juhtub ikka aeg-ajalt, pole nii haruldane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks tuttav sai alles Oscaris teada, et kaksikud tulemas. Eelnevate ultrahelide ajal oli üks kaksik nö teise taga peidus.

Huh, unustasin oma kaksikujutu alla panna, et olen AM. ???? Väga huvitav! Mul ämmakas rääkis samuti peale kaksikutevõimalust, et tal ühel rasedal oli just sama moodi, et alguses tundus üks loode, Oscaris selgus, et kaksikud. Huvitav, kas jutt käib samast rasedast ja samast ämmaemandast… ???? sellisel juhul eesti ikka tõesti väike. ????

AM

[/quote]
Ma arvan, et neid lugusid rohkem ???? mõnel saab kaksikutest kolmikud isegi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka kusjuures ükspäev nägin unes kaksikuid ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli kaa erinevus, päevade järgi oleks TA 13.12 ja UH järgi 21.12.  Minu flo äpp näitab, et peaks 8 nädalat olema,  aga ultraheli mõõtis eile 6.4nädalat. Järgmisel nädalal lähen uuesti, süda samas lõi ja analüüsid olid korras..  ämmakas veel mingit muret välja ei näidanud.

Kuidas teil pulsiga, kes nutikella kasutab? Mina sain vist vägaväga varakult kella järgi teada, et organismis midagi teisiti, sest pulss kiirenes ikka suht palju.

 

Hetkel see väsimus on nii õudne. Kuidas teistel töö jaoks jaksu on? Ise küll ei taha tööle minemisele eriti mõelda, aga tuleb minna 😀

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 343 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023