Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 154 )

Teema: Detsembribeebid 2023

Postitas:
KĂ€gu

Mina teen kĂŒll omast taskust Niptify testi, kuid enne Oscarit (s.o 15.06) ĂŒhegi grupiga liituma ei hakka, kuna ei soovi end enne esimese trimestri tĂ€itumist kuskil rasedana eksponeerida.

//KBL

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul tĂ€htaeg hetkel 05.12 ja homme saab 12 nĂ€dalat aga oscar uh jĂ€rgmine nĂ€dal ja peale seda liituks ka grupiga 🙂

Ă€mmaemanda vastuvĂ”tt ka peale oscarit ja mina kĂŒsin kĂŒll kergemale tööle ĂŒleviimise paberit kui antakse. Tahaks tööd ikka edasi teha aga teistel tingimustel lihtsalt. Äkki saab tööandjaga kokkuleppele.

ML

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma otsustasin, et lasen ka seekord NIPTIFY testi teha. Ämmaemand soovitas kĂŒll teha Oscari testi alguses ja kui seal on kĂ”rgenenud risk millegi suhtes, siis on NIPTIFY tasuta. Ma kirjutasin hommikul Ă€mmaemandale, sain juba vastuse ka temalt.

SIAS

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, vĂ”tan ka arvele! 🙂

NĂ€dalaid praegu 11+3 ja TA 8. detsember. Niptify on tehtud ja ootan tulemusi, mis vĂ”iks tĂ€na-homme saabuda.  Oscar ja vereanalĂŒĂŒsid reedel.

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kes Pelgulinnas Oscaris kĂ€inud. Kuidas tĂ€pselt seal on? 15min enne kohal siis kuskil kabinetis mÔÔdetakse vererĂ”hku? KĂŒsitakse kaal ja muu info ja siis ootad UH aega? VĂ”i kuidas?
Eelmisest rasedusest ei mĂ€leta seda ĂŒldse enam 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ise kĂŒll ITK-s, aga vaata, siin on Pelgust juttu. 🙂

https://foorum.perekool.ee/teema/oscar-pelgulinnas/

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma liituks ka FB grupiga kĂ”ige varem peale oscaris kĂ€imist. Enne ei taha kindlasti liituda. Me vist polegi mehega ĂŒhtegi rasedust nii kaua enda teada suutnud hoida (tĂ€na 10+4). Tahaks kangesti oscarini vĂ€lja vedada enne kui suurtele lastele teada anname aga no see Ă”htune kĂ”ht on natuke liiga suur juba 😀 Ma kĂ€in kogu aeg praegu lohvakate sĂ€rkidega, sest muidu hakkaks lapsed uurima.

Paha olemine on mul endiselt olemas, eriti Ă”htuti. Ja no see on nii kurnav ja ebameeldiv. Eriti ĂŒhe 2-aastase kĂ”rvalt.

T.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul oli ka nĂŒĂŒd tĂ€na oscar Ă€ra. Beebiga on kĂ”ik hĂ€sti ja riskid madalad. Aga nĂŒĂŒd pandi tĂ€htajaks 28.11 viimasel arstivisiidil lĂŒkkas arst 01.12 pealt 03.12 peale ja ma nĂŒĂŒd ei teagi tĂ€pselt kuidas ta siis nĂŒĂŒd nii suur juba on. Aga see tĂ€htaeg ongi mul nii piiripealne siis pendeldangi vast matuke aega edasi tagasi kahe kuu vahel =D

E

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Niptify vastused ei taha kohe ĂŒldse tulla…. 😀

Mina ka ei fĂ€nna neid facebooki gruppe vĂ€ga. Olen vĂ€ikelinnas ja avalikus sektoris ning kogemus nĂ€itab, et nende gruppide kaudu suudavad jutud siiski kuidagi vĂ€ga kiirelt liikvele minna. Olen vĂ”ibolla ka pisut paranoiline, kuid ei tahaks veel, et keegi kuskil midagi arutleda saaks. SĂ”brannal oli juhus, kus sattus samasse gruppi samast vĂ€ikelinnast pĂ€rit preiliga, kes lubas kĂŒll olla diskreetne, kuid siiski kĂ€is ja jutustas pool linna lĂ€bi…

Muidu tahaks nagu jutustada kĂŒll.. 🙂

Kim

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Niptify vastused ei taha kohe ĂŒldse tulla
. 😀

Mina ka ei fĂ€nna neid facebooki gruppe vĂ€ga. Olen vĂ€ikelinnas ja avalikus sektoris ning kogemus nĂ€itab, et nende gruppide kaudu suudavad jutud siiski kuidagi vĂ€ga kiirelt liikvele minna. Olen vĂ”ibolla ka pisut paranoiline, kuid ei tahaks veel, et keegi kuskil midagi arutleda saaks. SĂ”brannal oli juhus, kus sattus samasse gruppi samast vĂ€ikelinnast pĂ€rit preiliga, kes lubas kĂŒll olla diskreetne, kuid siiski kĂ€is ja jutustas pool linna lĂ€bi

Muidu tahaks nagu jutustada kĂŒll.. 🙂

Kim

No tulid mu Niptify.  KÔik riskid on madalad ja tulemas on poeglaps.

+6
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oscaris kĂ€idud. Meie ka siis ĂŒhed veel kellel TA kahe kuu vahel. TĂ€na nihkus 4p edasi ehk siis 30.11 on TA. PĂ€evade jĂ€rgi 4.12.  Eks Ă€mmakas vist ostsustab mis kuusse jĂ€tab?
Muidu riskid madalad, beebil hÀsti kÔik.
Tahame Elitesse sugu minna tuvastama. Eelmise lapsega kÀisime ka seal.

sk

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul samuti eile oli Oscar, kuid kutsuti neljapĂ€evaks tagasi. Beebsu oli seljaga ja ei lasknud ennast uurida ei ĂŒht ega teismoodi. Umbkaudne pikkus tuli taas veidi suurem, kui pĂ€evade jĂ€rgi ehk siis nov lĂ”pp, aga homme juba saan tĂ€psema ĂŒlevaate. Õnneks niptify riskid olid kĂ”ik madalad!

sadeli

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oscaris kĂ€idud. Meie ka siis ĂŒhed veel kellel TA kahe kuu vahel. TĂ€na nihkus 4p edasi ehk siis 30.11 on TA. PĂ€evade jĂ€rgi 4.12. Eks Ă€mmakas vist ostsustab mis kuusse jĂ€tab?

Muidu riskid madalad, beebil hÀsti kÔik.

Tahame Elitesse sugu minna tuvastama. Eelmise lapsega kÀisime ka seal.

sk

Oscari jÀrgi pannakse lÔplik kuupÀev.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui kiiresti teil Oscari vereanalĂŒĂŒsi tulemused digilukku jĂ”udnud on? Ma olen kuulnud, et oleneb ka sellest, kus arvel ollakse, nii et vĂ”ib selle ka kirja panna. 😃

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui kiiresti teil Oscari vereanalĂŒĂŒsi tulemused digilukku jĂ”udnud on? Ma olen kuulnud, et oleneb ka sellest, kus arvel ollakse, nii et vĂ”ib selle ka kirja panna. 😃

Minul tehti ITK-s nii, et tĂ€na varahommikul kĂ€isin verd andmas ja uriiniproovi viimas ning pealelĂ”unal on Oscari UH aeg. Ämmaemand ĂŒtles, et nelja tunniga peaksid analĂŒĂŒsid Digilukku kenast jĂ”udma. Tehti nii, sest tulen kaugelt ja saaks ĂŒhe pĂ€evaga asjad aetud. Vaatasin just, et erinevad tulemused juba tilguvad Digilukku, vereproovist on möödas ca 2h.

Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul esimese rasedusega vÔeti vereproov 13.05 ja digilukku tulid vastused 20.05 alles. Teiste vereproovide tulemused tulid varem, samal pÀeval jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul tehti ITK-s nii, et tĂ€na varahommikul kĂ€isin verd andmas ja uriiniproovi viimas ning pealelĂ”unal on Oscari UH aeg. Ämmaemand ĂŒtles, et nelja tunniga peaksid analĂŒĂŒsid Digilukku kenast jĂ”udma. Tehti nii, sest tulen kaugelt ja saaks ĂŒhe pĂ€evaga asjad aetud. Vaatasin just, et erinevad tulemused juba tilguvad Digilukku, vereproovist on möödas ca 2h.

Kim

KÀidud ja tehtud. TÀhtaega tÔsteti nÀdal varasemaks- 1.12.  KÔik muu ok, lihtsalt aspiriini saan veits krÔbistada.
Kim

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere! Hiilin ka vaikselt siia ridadesse. Hetkel rasedust 9+0. Kodus ootamas ĂŒks laps.
Olen ĂŒldiselt ĂŒsna Ă€rev inimene ja tundub, et selle rasedusega kuidagi veel Ă€revam. Hetkel on selline tugev sisetunne, et rasedus on peetunud ja pean veel 3 nĂ€dalat ootama, et uh seda kinnitaks. Mida ma saaksin ette vĂ”tta, et oma vaimset tervist toetada? Otsest pĂ”hjust arvata, et enam rase pole, tegelikult ei ole. VĂ€lja arvatud see, et eelmise raseduse ajal oli sel ajal juba lĂ€bi kĂ”huseina emakat tunda, seekord aga mitte. Millal te esimest korda kĂ”htu katsudes tundsite, et emakas on suurenenud?

TS

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere! Hiilin ka vaikselt siia ridadesse. Hetkel rasedust 9+0. Kodus ootamas ĂŒks laps.

Olen ĂŒldiselt ĂŒsna Ă€rev inimene ja tundub, et selle rasedusega kuidagi veel Ă€revam. Hetkel on selline tugev sisetunne, et rasedus on peetunud ja pean veel 3 nĂ€dalat ootama, et uh seda kinnitaks. Mida ma saaksin ette vĂ”tta, et oma vaimset tervist toetada? Otsest pĂ”hjust arvata, et enam rase pole, tegelikult ei ole. VĂ€lja arvatud see, et eelmise raseduse ajal oli sel ajal juba lĂ€bi kĂ”huseina emakat tunda, seekord aga mitte. Millal te esimest korda kĂ”htu katsudes tundsite, et emakas on suurenenud?

TS

Sa peaksid oma Àmmaka/arstiga rÀÀkima

oma alusetutest hirmudest ning lisaks oleks abiks raseduskriisi nĂ”ustaja. Kui sa just Ă”ppinud Ă€mmakas/arst/gĂŒnekoloog pole, siis sina ei oska kindlasti oma emaka olekut kehas Ă”igesti ja adekvaatselt hinnata. Kurda kindlasti oma muret spetsialistile.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TS

Tundsin ka eelmistega varakult emakatoonusi, torkeid, venimist jne, aga viimasega mingi hetk avastasin, et ei tunnegi. Samuti polnud rinnad valusad ega tumedad, iiveldus tĂ”mbus tagasi jne. Ostsin u 10+ nĂ€dalal doppleri ja hakkasin sĂŒdametööd otsima, aga ei leidnudki. Ämmakas ei uskunud mind ja muudkui raius, et kĂ”ik on korras, kuni siis Oscar uuringul selgus, et rasedus vastas 8 nĂ€dalat ja sĂŒdametöö puudus. Lootsin muidugi viimase hetkeni et liiga vara on sĂŒdametöö leidmiseks ja see ongi normaalne, et tunnused Ă€ra kaovad, aga jahm… VĂ”id ju ka doppleriga proovida, aga 9 nĂ€dala juures tĂ”esti ei pruugigi leida ja ajad ennast rohkem Ă€revusse.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TS

Tean seda Ă€revuse tunnet liigagi hĂ€sti. Kuigi eelmisest rasedusest on möödas 4 aastat tunnen ikkagi Ă€revust, et Ă€kki miskit on valesti, sest eelmine rasedus oli vĂ€ga vĂ€ga raske vaimselt 😔 mingi trauma ma sealt sain ja alateadvus kisub seda tunnet ĂŒles. Ärevus on muutunud hullemaks kui muidu.
Ă”nneks on esmasp juba oscar uh ja loodan saada veidi rahu hingele. KĂ”ik peab ju siiski hĂ€sti olema. Samas on see “mis siis kui..” tunne ikka kuskil kripeldamas ka sees đŸ˜©

ML

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TS

Tundsin ka eelmistega varakult emakatoonusi, torkeid, venimist jne, aga viimasega mingi hetk avastasin, et ei tunnegi. Samuti polnud rinnad valusad ega tumedad, iiveldus tĂ”mbus tagasi jne. Ostsin u 10+ nĂ€dalal doppleri ja hakkasin sĂŒdametööd otsima, aga ei leidnudki. Ämmakas ei uskunud mind ja muudkui raius, et kĂ”ik on korras, kuni siis Oscar uuringul selgus, et rasedus vastas 8 nĂ€dalat ja sĂŒdametöö puudus. Lootsin muidugi viimase hetkeni et liiga vara on sĂŒdametöö leidmiseks ja see ongi normaalne, et tunnused Ă€ra kaovad, aga jahm
 VĂ”id ju ka doppleriga proovida, aga 9 nĂ€dala juures tĂ”esti ei pruugigi leida ja ajad ennast rohkem Ă€revusse.

Ohjah!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minule ka see Ă€revus tuttav. Peale ĂŒhe raseduse peetumist ja 4 ndl hiljem avastamist ei suutnud jĂ€rgmisega kuidagi vaimset tasakaalu leida. Doplerit Ă€ra veel kĂŒll osta, nii vara on tĂ”enĂ€osus sĂŒdamelööke leida ikka vĂ€ike. Minul aitas see, et lĂ€ksin tasulisse kliinikusse ja lasin teha UH. RÀÀkisin seal oma hirmud Ă€ra ja arst oli igati mĂ”istev. Maksin kĂŒll 65 eurot (see oli juba 2a tagasi), aga beebi nĂ€gemine ja siputamine andis sisemise rahu tagasi ja oli seda raha vÀÀrt 🙂

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle tundub ka see viimane lahendus vÀga mÔistlikuna. Raseda vaimne tervis ja tÀnutunne on kindlasti seda vÀÀrt.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minule ka see Ă€revus tuttav. Peale ĂŒhe raseduse peetumist ja 4 ndl hiljem avastamist ei suutnud jĂ€rgmisega kuidagi vaimset tasakaalu leida. Doplerit Ă€ra veel kĂŒll osta, nii vara on tĂ”enĂ€osus sĂŒdamelööke leida ikka vĂ€ike. Minul aitas see, et lĂ€ksin tasulisse kliinikusse ja lasin teha UH. RÀÀkisin seal oma hirmud Ă€ra ja arst oli igati mĂ”istev. Maksin kĂŒll 65 eurot (see oli juba 2a tagasi), aga beebi nĂ€gemine ja siputamine andis sisemise rahu tagasi ja oli seda raha vÀÀrt 🙂

Millises kliinikus sa tasulise UH tegid? Olen veidi uurinud ka seda varianti, aga head varianti pole nagu leidnud veel.

TS

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KĂ€isin Fertilitases.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KĂ€isin neljapĂ€eval uriiniproovi laborisse viimas, kĂŒlvi vastus tuli nĂŒĂŒd paar pĂ€eva hiljem. Digiloos kirjas: segafloora, kontaminatsioon.

Lugesin, et nagunii tuleb kĂŒlvi korrata, st uus analĂŒĂŒs anda. Aga kas pannakse kohe AB ravi peale vĂ”i oodatakse teise kĂŒlvi vastus Ă€ra enne?

TeisipĂ€eval on ÄE vastuvĂ”tt, ma mĂ”tlesin, et ei hakka kohe kirjutama talle seekord. Ma olen muidu iga nĂ€dal millegi asjus kirja saatnud. 😅😂

SIAS

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ikka teine proov oodatakse Àra. Selle proovi alusel ei saa midagi otsustada, sest see oli must proov. Katsu jÀrgmine kord proovi vÔtta nii, et paned marli vÔi vati tampooni tuppe enne pissimist. Hea oleks veel enne puhtaks pesta kusiti piirkond.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ikka teine proov oodatakse Àra. Selle proovi alusel ei saa midagi otsustada, sest see oli must proov. Katsu jÀrgmine kord proovi vÔtta nii, et paned marli vÔi vati tampooni tuppe enne pissimist. Hea oleks veel enne puhtaks pesta kusiti piirkond.

Sooja veega kogu piirkonna pesemine on ikka pĂ”hinĂ”ue proovi vĂ”tmisel, mitte “hea oleks”. Lisaks keskjoa uriin, ja peakski puhtalt saama.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

🌾Hei

Tegin meiliaadressi Àra meie privaatsele fb grupile.

Selleks on : ❗detsembribeebi2023@gmail.com❗

Grupi loon mitte otsingus leitavaks ja lisan liikmed ise.

Soovijatel saata oma fb profiilist ekraanipilt, vÔib olla peab teid sÔbraks lisama enne kui gruppi kutsuda saan. MÔni vihje elukoha ja/vÔi profiilipildi kohta.

Mul on endal oscar kolmapĂ€eval 24.05 Olen natuke mures ja Ă€rev. JĂ€rgmised arstiajad panen esmaspĂ€evaks, oleks justkui nagu vĂ€hem aega oodata 😂

Muidu grupi teen valmis aga liikmeid hakkan lisama kolmapĂ€eval siis vist. Ise vaadake tundejĂ€rgi 🙂

TĂ”stan meie grupi meiliaadressi. Õhtul lisan soovijad.

+1
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 154 )

Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023