Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 343 )

Teema: Detsembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Hei!

Minul TA oli 23.12, ei vastanud varem päevadele, aga täna UHs õnnestus nii hästi mõõta, et uus TA 13.12 ja vastas ka ilusti viimastele päevadele.  Mul muidugi hea meel, et vähemalt TA sealt jõuludelt veidi eemale liikus.

Äe ütles, et Pärnus ei teegi oscarit ainult Nõmman vaid lisaks Ridnõi ja kaks nime ütles veel, prrrr, hirm ????

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul TA oli 23.12, ei vastanud varem päevadele, aga täna UHs õnnestus nii hästi mõõta, et uus TA 13.12 ja vastas ka ilusti viimastele päevadele. Mul muidugi hea meel, et vähemalt TA sealt jõuludelt veidi eemale liikus.

Äe ütles, et Pärnus ei teegi oscarit ainult Nõmman vaid lisaks Ridnõi ja kaks nime ütles veel, prrrr, hirm ????

(^*^)

Kas Urve Pappa on ka nimekirjas? Kui on, sellisel juhul soovitan teda. Minu arvates on ta parim arst Pärnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul TA oli 23.12, ei vastanud varem päevadele, aga täna UHs õnnestus nii hästi mõõta, et uus TA 13.12 ja vastas ka ilusti viimastele päevadele. Mul muidugi hea meel, et vähemalt TA sealt jõuludelt veidi eemale liikus.

Äe ütles, et Pärnus ei teegi oscarit ainult Nõmman vaid lisaks Ridnõi ja kaks nime ütles veel, prrrr, hirm ????

(^*^)

Kas Urve Pappa on ka nimekirjas? Kui on, sellisel juhul soovitan teda. Minu arvates on ta parim arst Pärnus.

Pappa ei olnud, Lilleste või Lill vms oli ja keegi kelle nimi ei olnudki üldse tuttav.  Valida ise ju ei saa, niiet ma ei tea, kes sel päeval tööl on kui minu uuring on.. Ridnõid ikka väga kardan, temaga paljudel kohutavad kogemused ja ise selline ärev kaa ja kui ikka halvasti käitub siis ega ma sellest nii kergelt üle ei saa 😀

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oscarit teeb veel Kait Puusepp, ka väga tore ja põhjalik arst.. siiani olnud ainult positiivsed kogemused.

Pappa kahjuks Oscarit ei tee, aga looteanatoomiat küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ka oscaris käidud, saime kahjuks preeklampsia riski ja krõbistan nüüd aspiriini 36nda nädalani ????
Õnneks oli pisikesega kõik korras ja aina siputas ????

PP

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sai oscaris käidud 12+2 ja nüüd ootan 22.06 ( 15+5) ämmaka vastuvõttu. Nii ärev on olla, et ei tea kuidas sellel kõhuelanikul läheb. Keegi lootedopplerit ka kasutab? Mõtlen siin kas osta.. kuigi uuena ei tahaks ja järelturul ka neid samas ei liigu väga..

ma ei teagi kuidas ennast rahustada. Loodan, et kolmanda raseduse ja tagaseinas platsentaga hakkan varem liigutusi tundma kui eelnevad rasedused.. mitte et ma mäletaks kuna see üldse olema peaks ????????

ML

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ka oscaris käidud, saime kahjuks preeklampsia riski ja krõbistan nüüd aspiriini 36nda nädalani ????

Õnneks oli pisikesega kõik korras ja aina siputas ????

PP

 

No ilmselt saan kaa preklampsia riski, sest esimest korda võõra arsti juurde minnes mul vererõhk 150/90 või rohkem ja lisaks ülekaal. Ega ta siis ei usu, et mul ainult arsti enda pärast rõhk laes???? samas olen kaks nädalat või rohkemgi kontrollmõõtmisi teinud 2x päevas või kuidas meelde tuleb ja alati on 120/60-70 ja igati okei. Täna ÄE juures kaa lõpuks oli rõhk normis, mitmes visiit kaa juba ja hakkan harjuma. Samas oleks kuidagi tobe aspiriini ilma asjata krõbistada kui võibolla normaalse VR tulemuse korral preklampsia risk väiksem oleks.. no mine tea. Mul veel nädal Oscarit oodata ja olengi väga viimasel piiril, sest algul ju vastas väiksemale (oli halb mõõta)  no ja võimalik, et kujutan endale hetkel neid riske ilma asjata ette.. peab ikka uue nädala ära ootama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ka oscaris käidud, saime kahjuks preeklampsia riski ja krõbistan nüüd aspiriini 36nda nädalani ????

Õnneks oli pisikesega kõik korras ja aina siputas ????

PP

No ilmselt saan kaa preklampsia riski, sest esimest korda võõra arsti juurde minnes mul vererõhk 150/90 või rohkem ja lisaks ülekaal. Ega ta siis ei usu, et mul ainult arsti enda pärast rõhk laes???? samas olen kaks nädalat või rohkemgi kontrollmõõtmisi teinud 2x päevas või kuidas meelde tuleb ja alati on 120/60-70 ja igati okei. Täna ÄE juures kaa lõpuks oli rõhk normis, mitmes visiit kaa juba ja hakkan harjuma. Samas oleks kuidagi tobe aspiriini ilma asjata krõbistada kui võibolla normaalse VR tulemuse korral preklampsia risk väiksem oleks.. no mine tea. Mul veel nädal Oscarit oodata ja olengi väga viimasel piiril, sest algul ju vastas väiksemale (oli halb mõõta) no ja võimalik, et kujutan endale hetkel neid riske ilma asjata ette.. peab ikka uue nädala ära ootama ????

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tuli ka preeklampsia risk. Täiesti muserdav. Aspiriini pean ka kuni 36 nda nädalani vôtma.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi teil on esinenud I trimestril määramist, nii et ei ole katkenud?

Mul 6+5, kõik siiani hästi, aga täna määris pesukaitsele hommikul kergelt pruunikat, õhtu poole helepunast verd. Ei ole palju. Kõndisin täna palju, 15km jala. Arstil käisin mõned päevad tagasi tuvastamas, aimatav oli südametöö, nii pisike veel ja rebukott oli näha. Progesteroon on ammu peal 2x päevas.

soovitusi?
7+5 nagunii aeg uh.

BA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi teil on esinenud I trimestril määramist, nii et ei ole katkenud?

Mul 6+5, kõik siiani hästi, aga täna määris pesukaitsele hommikul kergelt pruunikat, õhtu poole helepunast verd. Ei ole palju. Kõndisin täna palju, 15km jala. Arstil käisin mõned päevad tagasi tuvastamas, aimatav oli südametöö, nii pisike veel ja rebukott oli näha. Progesteroon on ammu peal 2x päevas.

soovitusi?

7+5 nagunii aeg uh.

BA

Minul teise rasedusega, algas 6+2 ja kestis kuni 13 nädalani. Kontrolli soovitaks ikka minna. Ma läksin kohe. Kirjutati välja duphaston ja pidin olema üsna säästval reziimil. Põhjust nagu teada ei saanudki.. aga lõppes ära ja kandsin ilusti raseduse lõpuni.
ML

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saime ka neljapäeval oma niptify tulemused kätte ja riskid kõik madalad 🙂

Täna hommikul lõpuks leidsime ka rahulikuma hetke, et suurtele poistele teada anda, et ma veel ühte beebit ootan. Mulle üllatuseks olid nad isegi päris rahul selle uudisega. Ja veel rohkem olid nad rahul uudisega, et nende poistekampa lisandub veel üks poiss juurde 😀 😀

T.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peaks kaa oma poistele teada andma ???? käin Oscaril ära ja siis.. poisid suured ja iseseisvad juba 10 ja 13, aga no rääkima ikka peaks 😀 hetkel ei tea veel keegi peale abikaasa..

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kindel, et nüüdseks teab juba pool suguvõsa perelisa saabumisest. ???? Keegi pole midagi öelnud aga nagunii on edasi räägitud.

Järgmine reede on mul Oscari UH, mida lähemale aeg jõuab, seda rohkem tulevad pähe igasugused muremõtted.

Enesetunde osas muutusi ei ole, pole jätkuvalt ühtegi sümptomit peale menstruatsiooni ära jäämise.

 

SIAS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul TA oli 23.12, ei vastanud varem päevadele, aga täna UHs õnnestus nii hästi mõõta, et uus TA 13.12 ja vastas ka ilusti viimastele päevadele. Mul muidugi hea meel, et vähemalt TA sealt jõuludelt veidi eemale liikus.

Äe ütles, et Pärnus ei teegi oscarit ainult Nõmman vaid lisaks Ridnõi ja kaks nime ütles veel, prrrr, hirm ????

(^*^)

Kas Urve Pappa on ka nimekirjas? Kui on, sellisel juhul soovitan teda. Minu arvates on ta parim arst Pärnus.

Pappa ei olnud, Lilleste või Lill vms oli ja keegi kelle nimi ei olnudki üldse tuttav. Valida ise ju ei saa, niiet ma ei tea, kes sel päeval tööl on kui minu uuring on.. Ridnõid ikka väga kardan, temaga paljudel kohutavad kogemused ja ise selline ärev kaa ja kui ikka halvasti käitub siis ega ma sellest nii kergelt üle ei saa ????

(^*^)

Ridnõi ja UHga kogemust pole, aga pärast eelmist last, kui keisritüsistustega haiglasse tagasi sattusin, oli ta mu arst. Väga professionaalne oma töös, suhtumiselt minu jaoks natukene liiga..  ninnunännu. Igatahes mu väga keerukise komplikatsiooni lahendas nii hästi kui võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul homme Oscar, aga vereproovide vastuseid veel digiloos ei ole.. 😀 kui kaua teil need vastused tulid? Muidugi veel aega homseni on veits..

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul homme Oscar, aga vereproovide vastuseid veel digiloos ei ole.. ???? kui kaua teil need vastused tulid? Muidugi veel aega homseni on veits..

(^*^)

Mul tulid nädal aega. Kohalik haigla neid analüüse laboris ei teosta, vereproov saadetakse ITK-sse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul homme Oscar, aga vereproovide vastuseid veel digiloos ei ole.. ???? kui kaua teil need vastused tulid? Muidugi veel aega homseni on veits..

(^*^)

Mul ITKs tiksusid 2.-3. päevaks kõik. Esimesed tulemused tulid kohe paari tunni jooksul.
Mõnes mõttes isegi hea, et tulemusi ei näe. Minu ülemõtleja aju hakkas kohe analüüsima neid, kuigi ainult vereproovi tulemused midagi ei näita ju. Küllap arstil need homme ikka olemas on.

TS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen väiksemas linnas arvel siis Oscarile lähen teise linna ja ämmaemand ütles, et tulemused pean ise kaasa printima või oma telefonist näitama..  Ma kaa korralik ülemõtleja, aga õnneks enam pole kaua üle  mõelda, oscar juba homme,  proovid andsin neljapäeva hommikul.

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen väiksemas linnas arvel siis Oscarile lähen teise linna ja ämmaemand ütles, et tulemused pean ise kaasa printima või oma telefonist näitama.. Ma kaa korralik ülemõtleja, aga õnneks enam pole kaua üle mõelda, oscar juba homme, proovid andsin neljapäeva hommikul.

(^*^)

Välja printima? Kas siis digiloost nad ei näegi? ????

Vabandust, ma esimest korda kuulen sellisest asjast. Digilugu on ju ühtne süsteem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul homme Oscar, aga vereproovide vastuseid veel digiloos ei ole.. ???? kui kaua teil need vastused tulid? Muidugi veel aega homseni on veits..

(^*^)

Mul ITKs tiksusid 2.-3. päevaks kõik. Esimesed tulemused tulid kohe paari tunni jooksul.

Mõnes mõttes isegi hea, et tulemusi ei näe. Minu ülemõtleja aju hakkas kohe analüüsima neid, kuigi ainult vereproovi tulemused midagi ei näita ju. Küllap arstil need homme ikka olemas on.

TS

Issand ma hakkasin nüüd oma mõistuses kahtlema. Ma olin kuni praeguseni 100% kindel, et ma pean minema Oscari päeva hommikul proove andma. Lappasin oma pabereid ja ei ole kuskil märgitud ka midagi. Aga igaks juhuks siis lähen homme hommikul ikka verd andma, loodetavasti neljapäevaks jõuavad vastused digilukku.

Kas uriiniproovi viisite samal päeval Oscariga või ka paar päeva varem? Appi, mis mu mäluga toimub..

//KBL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen väiksemas linnas arvel siis Oscarile lähen teise linna ja ämmaemand ütles, et tulemused pean ise kaasa printima või oma telefonist näitama.. Ma kaa korralik ülemõtleja, aga õnneks enam pole kaua üle mõelda, oscar juba homme, proovid andsin neljapäeva hommikul.

(^*^)

Välja printima? Kas siis digiloost nad ei näegi? ????

Vabandust, ma esimest korda kuulen sellisest asjast. Digilugu on ju ühtne süsteem.

Noo sama mõte mul ???? ämmakas ütles, et paljud rasedad on kurtnud, et mõni arst ei viitsi digiloost otsida (tundub uskumatu ju), sest need proovid on ju uuringu üks osa ????????????

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul homme Oscar, aga vereproovide vastuseid veel digiloos ei ole.. ???? kui kaua teil need vastused tulid? Muidugi veel aega homseni on veits..

(^*^)

Mul ITKs tiksusid 2.-3. päevaks kõik. Esimesed tulemused tulid kohe paari tunni jooksul.

Mõnes mõttes isegi hea, et tulemusi ei näe. Minu ülemõtleja aju hakkas kohe analüüsima neid, kuigi ainult vereproovi tulemused midagi ei näita ju. Küllap arstil need homme ikka olemas on.

TS

Issand ma hakkasin nüüd oma mõistuses kahtlema. Ma olin kuni praeguseni 100% kindel, et ma pean minema Oscari päeva hommikul proove andma. Lappasin oma pabereid ja ei ole kuskil märgitud ka midagi. Aga igaks juhuks siis lähen homme hommikul ikka verd andma, loodetavasti neljapäevaks jõuavad vastused digilukku.

Kas uriiniproovi viisite samal päeval Oscariga või ka paar päeva varem? Appi, mis mu mäluga toimub..

//KBL

Mina viisin uriiniproovi kaa neljapäeval.  Aga mõnes kohas pidi nii kaa olema, et oscari vereproovi saab anda samal päeval lihtsalt mõned tunnid varem..

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul homme Oscar, aga vereproovide vastuseid veel digiloos ei ole.. ???? kui kaua teil need vastused tulid? Muidugi veel aega homseni on veits..

(^*^)

Mul ITKs tiksusid 2.-3. päevaks kõik. Esimesed tulemused tulid kohe paari tunni jooksul.

Mõnes mõttes isegi hea, et tulemusi ei näe. Minu ülemõtleja aju hakkas kohe analüüsima neid, kuigi ainult vereproovi tulemused midagi ei näita ju. Küllap arstil need homme ikka olemas on.

TS

Issand ma hakkasin nüüd oma mõistuses kahtlema. Ma olin kuni praeguseni 100% kindel, et ma pean minema Oscari päeva hommikul proove andma. Lappasin oma pabereid ja ei ole kuskil märgitud ka midagi. Aga igaks juhuks siis lähen homme hommikul ikka verd andma, loodetavasti neljapäevaks jõuavad vastused digilukku.

Kas uriiniproovi viisite samal päeval Oscariga või ka paar päeva varem? Appi, mis mu mäluga toimub..

//KBL

Mu ÄE andis mulle kuupäeva, millest alates võib vereproovi andma minna, ja see oli täpselt nädal enne KV uuringut. Usun, et homme proovid andes jõuab neljapäevaks küll.
Uriiniproovid viisin samal päeval kui vereproovigi andsin. Need tulemused tulid samal ja järgmisel päeval.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul homme Oscar, aga vereproovide vastuseid veel digiloos ei ole.. ???? kui kaua teil need vastused tulid? Muidugi veel aega homseni on veits..

(^*^)

Mul ITKs tiksusid 2.-3. päevaks kõik. Esimesed tulemused tulid kohe paari tunni jooksul.

Mõnes mõttes isegi hea, et tulemusi ei näe. Minu ülemõtleja aju hakkas kohe analüüsima neid, kuigi ainult vereproovi tulemused midagi ei näita ju. Küllap arstil need homme ikka olemas on.

TS

Issand ma hakkasin nüüd oma mõistuses kahtlema. Ma olin kuni praeguseni 100% kindel, et ma pean minema Oscari päeva hommikul proove andma. Lappasin oma pabereid ja ei ole kuskil märgitud ka midagi. Aga igaks juhuks siis lähen homme hommikul ikka verd andma, loodetavasti neljapäevaks jõuavad vastused digilukku.

Kas uriiniproovi viisite samal päeval Oscariga või ka paar päeva varem? Appi, mis mu mäluga toimub..

//KBL

Uriibiproov pole oscar uuringu osa, võid viia, millal soovid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain Oscaris käidud.  Kõik riskid madalad, ka preklampsia. Uskumatu ???? , aga tore kaa.

(^*^)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõõm lugeda, et teil järjest kõik hästi.
Ise mugin ja kosun hoogsalt ???? Kõht on ees ja mitmed riided enam ei mahu, aga eks selle põhjuseks ka kohutav rämpstoidu isu.

Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain esmaspäeval Niptify vastused kätte, riskid madalal ja vanemale vennale-õele on lisandumas väike õde. Homme veel Oscar ja ongi ametlikult 1. trimester läbi.

Üsna vaikne siin – kas olete Facebooki gruppi kolinud?

//KBL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole veel kuhugi facebooki kolinud, aga vaatan kaa, et kuidagi vaikne siin ..

Meie sugu veel ei tea, aga väga tahaks teada.. no ja siis veel see asi, et tuleks teisi kaa lapseootusest teavitada ????????

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka Oscaris käidud. Trisoomiariskid madalad, kuid varajase preeklampsia oht kõrge. Millist aspirini keegi võtab? Hjertemagnyli võtta on okei?

TS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 343 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023