Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikad 2014 vol4

Näitan 4 postitust - vahemik 481 kuni 484 (kokku 484 )

Teema: Detsembrikad 2014 vol4

Postitas:

Meie väike tibu nägi ilmavalgust 2.jaanuaril kell 9.57, kaaluga 3820 g ja 51 cm.
Läksin 30.dets hommikul esilekutsumisele madala LVI pärast, emakakael täiesti ebaküps ja kinni. 2 päeva sain tabletti- avatus 0 ja valud juba esimese päeva õhtust jubedad, teine päev juba täielik põrgu ja tulid esimesed veed. Kolmanda päeva hommikul oli avatust 1 cm, sain kell 12 ballooni sisse, selle peale läksid kontraktsioonid ja valud nii hulluks, et kell 18 võeti välja, vett tuli iga natukese aja tagant. Kahjuks avanemist ei toimunud üldse, aga valud olid ülihullud 5…10 min tagant. Mul ei ole isegi sõnu kõige selle jubeduse kirjeldamiseks. Kui mul meest ei oleks minuga olnud ja 500% toetanud, siis ma oleks vist aknast alla hüpanud. Lõpuks sain ämmakas reede hommikul kell 4 valvearsti nõusse ja mind viidi sünnitustuppa, et epiduraali teha valutustamiseks. See mõjus 2 tundi ja oli nagu paradiis. Järgmine doos enam ei mõjunud. õnneks jõudis kätte tööpäeva algus ja dr.Kirss tuli mind üle vaatama- avatus 1,5 cm ja kohe erakorralisele. Kui piiga kõhust välja võeti, selgus et vett ei olnud üldse enam. Õnneks oli kõik korras ja beebi on tubli ja tragi, ise ka juba taastun vaikselt. Oleme veel haiglas. Aga igastahes oli see minu elu kõige kõige jubedam kogemus ja ma ei ole nõus mitte mingil tingimusel seda uuesti läbi tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nipitirinna: mille järgi sul kahtlustama hakati et vett vähe, või mille tõttu kontrolliti?

Palju palju õnne ka beebi sünni puhul.
Sünnitus kõlab tõesti jubedalt, mul esimene sündis 22 tundi ja see oli juba piin. Ei kujuta ettegi 3 päeva seda taluda. Vapper naine oled!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnitlused kôigile emmedele 🙂
Mu pojake sündis 14.12.14. Kui arvestada valusid, siis sünnitus kestis ca 28 tundi. Epikriisile märgiti kestvuseks 12h. Valutasin kodus, kuid olin ämmakaga pidevalt ühenduses. Öösel kella ühe paiku sai käidud haiglas ka kontrollis, kuid avatust oli tol hetkel vaid 2cm. Kuna meheta polnud nõus haiglasse jääma, siis läksime koju tagasi.
Lõpp läks mul väga kiirelt.. Jõudsin haiglasse täisavatusega ja poeg sündis kohe kolme pressiga. Olin valmistunud tegelikult veel haiglas paar tundi valutama, aga näe..pojal oli lõpus kiire 🙂

Lilleke mul pojaga tekkis reesuskonflikt ning talt võeti mitu korda kannast verd 🙁 Lõpuks sain ma ise tagumikku süsti, et reesuskonflikti järgmise rasedusega ei tekiks.
Bilirubiini näit oli tal ka kõrge, kuid õnneks ravi me ei vajanud. Haiglast saime koju kolmandal päeval, kuid hiljem käisime bilirubiini taseme tõttu veel lastearsti juures kontrollis. Lõpp hea-kõik hea 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nipitirinna: mille järgi sul kahtlustama hakati et vett vähe, või mille tõttu kontrolliti?

Ei kahtlustatudki enne, 2 nädalat enne tähtaega oli veel täiesti korras kõik. Kuna mul oli ka eelnevalt armiga emakas, siis sain saatekirja tähtajaks, et vaadata, mis edasi teha. Siis avastatigi UH-s, et looteveeindeks on 5 ja kommenteeriti, et ainult väike tasku veega.
A ja tagantjärgi tarkusena öeldi, et ei oleks tohtinud peale vete puhkemist edasi indutseerida vaid kohe oleks pidanud keisri tegema.

Palju õnne gretter!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 481 kuni 484 (kokku 484 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikad 2014 vol4

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.