Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 275 )

Teema: Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

Postitas:

Tegin täna rasedustesti , 7ndal minutil ilmus hele triip kõrvale. Vaadake oma pilguga üle , mees ütles et peaks kordustesti tegema kuna see ilmus hiljem. Ja et ma lootusi kõrgeks ei ajaks. Triipe püüdnud mai kuust saadik

https://ibb.co/heh3Kb

Täitsa triip mis triip. Kui poleks rase, ei tuleks seda triipu ka mitte järgmiseks hommikuks 🙂 palju õnne! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin suht kindlalt ära öelda, et see tsükkel ei õnnestunud. Basaaltemperatuur langenud juba 36,77 kraadi juurde. Jään jõule ootama ja mehe puhkust ???? äkki siis läbi jõuluime jään rasedaks ka ????
Ausaltöeldes olen suht pettunud.. Kõik mu ümber viimasel ajal rasedad ja kohe esimesest korrast.. ka esimene laps ju tuli pmts mehe vaatamisest. Peas kâib ringi aind üks MIS MÕTTES EI OLE RASE mõte.. ega kohe esimesest proovimisest ei peagi jääma aga eelmine kord oli ju nii ????
Teistele edu! ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD45, sain omale arstiaja uueks nädalaks, mis on niii suurepärane uudis kuna saan teada mis mul viga on.
Viimased päevad on imelikud olnud, kõhus aegajalt pitsitab, kõht punnis, olen suutnud endale juba ise sada diagnoosi panna ja arvatavasti mõtlen üle. Tuleks see uus nädal kiiremini kätte juba 🙂

Teile siin ikka kiireid rasvaseid triipe ning suured õnnesoovid kes triibud on kätte saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain veretesti vastused teada, näitab et negatiivne. Kuigi ometigi oli rasedustest kahe triibuga. Lähen esmaspäeval arsti vastuvõtule ja siis saan targemaks äkki. 5 kuu jooksul saan siis vale positiivse. Tuju on küll alla nulli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin täna hommikul testi, mis oli nii negatiivne, kui üldse olla saab.
Täna siis CD28/DPO13. Mingis meeltesegaduses tegin eile õhtul ka testi (sest et osadel ju näitab õhtul ka!) enne mehe kojutulekut, et äkki saab üllatada. Aga no ei saanud.
Samas basaal tõusis eilsest 36.68st 36.77 peale. Oh jah, vähemalt tulin kosmosest alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi hea inimene toob mu maa peale tagasi? Täna siis FF järgi 13DPO (ise arvan, et ov võis päev hiljem olla). Sain tänastelt testidelt sellised kuivamistriibud, ilmusid alles u 10-15min hiljem. Esimesed kaks testi on mõlemad esimesest uriinist, kolmas teisest. Pilt on veidi tumedamaks tehtud.
https://ibb.co/kD3Z9b

Nii hilja peaks ju 10miu testil ikka normaalne triip tulema? Ma luban pühalikult, et edaspidi lähen viskan viie minuti möödudes kõik testid kohe õue prügikonteinerisse, sinna ma neile ikka järgi ei roni ????

ma näen ka ikka mingit triibu varju seal ???? aga samas ma näen ka enda nevatiivsetel testidel neid triipe sest ma tean kus see triip olema peab ja nii kaha vaadates ühte kohta hakkadki seda triipu nägema. Kui see on triip ka kannatust pole (nagu mul tavaliselt) siis homme peaks juba paremini näha olema.. ja ûlehomme veel paremini

Tundub, et need testid on lihtsalt väga halvad. Täna oli basaal juba madalam, hommikul tegin küll ka veel testi, kuhu ka samaõrn triip tekkis kui eile, aga samas jäi pühkides paberile õrnalt roosat voolust. Rinnad pole enam nii tundlikud ja natuke krambitas ka, nii et kardan, et hakkavad ikkagi päevad täna-homme.

Nii nalja pärast tegin ühe testi kraaniveega, sinna tekkis juba 5min jooksul samamoodi hästi õrn, vaevunähtav triip. Nii et see, et ma rase olen, on ilmselt sama võimalik kui see, et kraanivesi rase on ????
Juhul, kui ikkagi päevad ülehomseks pole hakanud, ostan korraliku testi. Kahjuks tundub, et seda ei lähe vaja. Kurb, suutsin juba suured õhulossid ehitada, kuidas jõuludeks juba pildi, ehk isegi südamelöögid kätte saame, et siis perele uudist teatada..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 17:07; 05.12 11:46; 06.12 12:57; 07.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina ka veel siin, kuna siin uuesti tutvustamiseks läks siis, olen 29, hetkel dpo11, triipe püüdnud septembrist 🙂
Nüüd on reisil käidud, olen mõnusalt puhanud ning reisi ajale sattus ka ov aeg 🙂 laup peaksid päevad hakkama, kuid väga loodan, et neid ei tule. Tegelikult on seekord tõesti hea tunne, kuna vist isegi tundsin pesastumist (5päeva peale ov olid kummalised torked alakõhus, mis eriti andis tunda kui aukudest läbi sõitsime 😀 ning õhtul jäi ka wc paberile miskit roosakat). Ootusärevus on suur, näis, kas kannatan, et enne päevade ära jäämist testi ei tee 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

bluelagun sellest on küll kahju 🙁 Su test oli nii paljulubav! Loodetavasti esmaspäeval saad arstilt rohkem selgust.

Tuu-tiki, mõtlesin iga kord siia foorumisse tulles Sinu peale, et äkki said nüüd triibulise testi. Hoian sulle endiselt pöialt!

Heete, tore Sinust kuulda jälle! Need tundmused tunduvad küll paljulubavad olevat. Ma sinu asemel oleks küll juba mitu päeva tagasi testi teinud! Nii meelekindel, et oled suutnud vapralt nii kaua oodata. Loodan väga, et päevad ei hakka ning näed juba õige pea ilusaid jämedaid triipe 🙂

Mina ise hakkan loodetavasti lähenema oma mammuttsükli lõpule. Täna on CD71. Laupäeval saab 10-päevane Duphastoni kuur läbi ning jään siis uut tsüklit ootama. Nagu arstist aru sain, siis hakkame vereanalüüsidega tsüklit jälgima, et välja selgitada, mis mul seal kõhus toimub. Püüan positiivne olla ning mitte igatsevalt muretseda selle beebiteema pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma täna testi ei teinud, homme ka ei tee, terve see nädal pole plaanis teha 😀 vaevalt see õnnestub sest ma olen ju peast rase, mulle ennustati eile, et jään lapseootele alles aasta pärast…ma ise ikka loodan et ehk ennustus ytles et ikka lapse saan kätte aasta pärast ja ennustaja sai valesti aru… lubasin endale et kui see kuu ka ei rasestu siis teen paarikuise pausi sisse ja lasen endale tatoo teha jms lõbusat mida rasedana ei saa teha, ilmselt pinged tekivad ka sellest et ei ole lõõgastunud vaid aina last vorpind teha …aga no ma ikka tegelt niiväga tahaks juba rase olla ja no ideaalis oleks mul lausa kolmikud 🙂 pp peaks hakkama pühapäeval

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma täna testi ei teinud, homme ka ei tee, terve see nädal pole plaanis teha ???? vaevalt see õnnestub sest ma olen ju peast rase, mulle ennustati eile, et jään lapseootele alles aasta pärast…ma ise ikka loodan et ehk ennustus ytles et ikka lapse saan kätte aasta pärast ja ennustaja sai valesti aru… lubasin endale et kui see kuu ka ei rasestu siis teen paarikuise pausi sisse ja lasen endale tatoo teha jms lõbusat mida rasedana ei saa teha, ilmselt pinged tekivad ka sellest et ei ole lõõgastunud vaid aina last vorpind teha …aga no ma ikka tegelt niiväga tahaks juba rase olla ja no ideaalis oleks mul lausa kolmikud ???? pp peaks hakkama pühapäeval

Kes ennustas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.12 19:11; 06.12 19:04; 13.12 21:57; 13.12 21:59; 13.12 22:00; 16.12 17:22; 28.12 20:51; 31.12 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline test see nädalaid ka näitab?

Tuu-tiki, hoian sulle pöialt.

Mina püüan triipe alates juulist. Olen 33 ja esimesed triibud.

Täna tegin uuesti teise testi. Esimese tegin 3 päeva tagasi, see oli tavaline ribatest. Sellega tuli 2 triipu põhimõtteliselt kohe. Mingit viite minutit küll oodata ei tulnud. Tundus veidi kahtlane ja seetõttu tegin uuesti. Teise firma test ja selline mis näitab ka n.ö nädalaid. Tulemus oli taas positiivne ja nädalaid 5+.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 23:00; 14.12 11:14; 15.12 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline test see nädalaid ka näitab?

Tuu-tiki, hoian sulle pöialt.

Mina püüan triipe alates juulist. Olen 33 ja esimesed triibud.

Täna tegin uuesti teise testi. Esimese tegin 3 päeva tagasi, see oli tavaline ribatest. Sellega tuli 2 triipu põhimõtteliselt kohe. Mingit viite minutit küll oodata ei tulnud. Tundus veidi kahtlane ja seetõttu tegin uuesti. Teise firma test ja selline mis näitab ka n.ö nädalaid. Tulemus oli taas positiivne ja nädalaid 5+.

clearblue digital, aga ehk on teisigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 12:04; 07.12 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin rasedustesti hommikul, mis oli nii negatiivne kui vähegi olla saab. Nuuks. Homme/ülehomme on tõenäoliselt punased sõbrad külas ja olengi jälle mängust väljas. Tore on vähemalt see, et esimene selline triibupüüdmise kuu, kus ma peale negatiivset testi pillima ei hakka. Samas küll veel jõuab. 😀

Meie triibupüüdmine hakkas märtsis, mille sisse mahtus ka üks katkemine mais. Mõistus ütleb, et okei, see ei ole veel nii pikk aeg, et ma hullult muretsema peaks, aga südames on nii vastik tunne. Paar kuud olen ov teste teinud ja need on ka natuke imelikud. Triip ei ole vist nii tume kui peaks, tahest tahtmata tekivad mõtted, et kas mul on ikka kõik korras…

Pikemaajalised triibupüüdjad, millal te esimest korda arsti juurde läksite murega, et ei ole õnnestunud rasestuda? Ma kardan, et kui ma praegu kuskile läheks, mind naerdakse lihtsalt välja ja saadetakse koju tagasi ootama, pole ju isegi aastat veel täis.

Loodan, et teie kõigi poolt tuleb siia teemasse veel palju palju triipe! 🙂

P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 08:32; 07.12 08:36; 12.12 08:09; 13.12 06:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

P, mina läksin kui oli 1 aasta täis ja mõned kuud peale. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.12 17:08; 01.12 19:59; 05.12 20:53; 07.12 10:04; 09.12 14:09; 09.12 17:48; 12.12 13:10; 13.12 14:20; 13.12 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paid kellel pole positiivset uudist.
Õnne kes triibud saanud on 🙂

Endal ikka suht muutusteta, täna juba CD46, PPsid ei paista kuskilt veel.
Vahepeal on nibud hellaks läinud 😀
Üleeile õhtul oli kõht punnis ja raske, hästi kerged ebamugavus torked/valud olid ka.
Ei tea mis toimub, keha oskab ikka korralikku vingerpussi mängida mul vist.

Tuleb oodata uut nädalat, siis saab ehk targemaks natukunegi.

Teile aga ikka kiireid triipe ja rõõmsat meelt siia 🙂

Ma hetkel olen väikesel pausil seni kuni saan teada mis viga ja kuidas edasi, siis püüan edasi. Aga jagan ikka teiega oma häid ja halbu uudiseid ja hoian teile siin kõvasti pöialt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P – mina läksin kuue kuu möödudes tavagünekoloogi juurde (sest vanus juba selline, et ei taha rohkem oodata), aga seal tõepoolest naerdi mind välja ja öeldi, et tule poole aasta pärast, kui aasta täis on.
Aga siis kirjutasin otse viljatusraviarstile ja küsisin, kas ma võin ka varem tulla, kui aasta täis (sest vanus jne) ja saingi vastuvõtule. Avastati, et kõrge prolaktiinitase, mis takistab rasestumist ja kirjutati rohud selle alandamiseks. Nüüd olen suts üle kahe kuu rohtu võtnud (veel küll rasedaks ei ole jäänud) ja loodetavasti see aitab – tobe oleks, kui ma oleks selle probleemi alles jaanuari lõpus teada saanud, kui aasta täis saab ja mitu kuud lihtsalt tühja oodanud.

Täna siis CD28/DPO14 ja PP homme graafikus. Endiselt on selline tunne, et kohekohe hakkavad päevad – aga see tunne on juba nädal aega olnud iga päev. Eile ja täna natukene tugevamalt, kui varem. Basaal on endiselt kõrgel, 36.72 täna, aga ta on ka varem kukkunud alles PP esimesel päeval.
Noh, eks siis homme selgub.

Kõigile ohtralt triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot ei kannatanud ikka oodata, tegin täna hommikul testi ning tulemus positiivne 🙂 teine triip küll õrnake, aga nähtav, rasedus alles väike, õrnem triip vist seetõttu 🙂 rõõm on suur, aga see tundub nii uskumatu 🙂

Teistele soovin, et saaksite triibud ruttu ruttu kätte 🙂 tore, et te siin olemas olete ning üksteisele toeks olete! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, palju palju õnne Heete!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heete, palju õnne triipude puhul 🙂

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.12 13:49; 05.12 14:55; 07.12 13:22; 07.12 20:53; 08.12 17:58; 11.12 07:19; 13.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jee, Heete, palju õnne! 🙂

Niiet retsept on siis OV ajaks puhkusereisile? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Heetele! ja hoia end, käisin ise just crocsidega posti tuues pikali maha ja kõht hakkas paremalt poolt valutama (paremale küljele kukkusin ka) 🙁 püüan siin nüüd veidi olla rahulikult, ehk läheb üle ja ehk ei katke midagi kui millegil on katkeda, kur**i libedus ma ei või 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas!

Ka minu poolt õnnitlused, kellel on see kuu hästi läinud. Minul on hetkel DPO4 ja ootan põnevusega kas see kuu õnnestub. Eelmine kuu kirjutas arst Ovitrelle ja Duphaston´e ja see tsükkel kordan sama: Ovitrelle süst ja Duphaston´e. Loodan nii väga, et õnnestuks. Proovinud siis kokku rasestuda juba pea 2 aastat. Teistele hoian pöialt ja soovin usku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistus, mul täpselt sama, ovitrelle süst+ ,duphaston. Kas sul foliikul kasvab ise ja kas tead selle suurust ka selleks hetkeks kui süst tehti. Kas arstil on mingi uus plaan järgmiseks kuuks, kui millegipärast see ei toimi?
Loodan, et meil mõlemal see kuu õnnestub 🙂

Ämblik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 18:45; 07.12 17:41; 11.12 09:37; 13.12 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämblik ja Unistus mina ka sama ????

Täna dpo4

Minu skeem: 3-7 tsp Letrozol- uh -ovitrelle- alates 1dpo gepretix ja dexamethason

Loodan, et siiski seekord õnnestus ????

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.12 13:49; 05.12 14:55; 07.12 13:22; 07.12 20:53; 08.12 17:58; 11.12 07:19; 13.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid päevad, nii et nende rotikate testide triibud olid ikkagi valehäire. Enam selle firma teste ei tee. Korraks täna ikkagi murdusin, nutsin ennast tühjaks, sõin natuke liiga palju magusat ja nüüd edasi uude kuusse. Uue aasta alguses üritab mees kohe spermiogrammi jaoks aja saada. Järgmine ov täpselt jõulude ajal, nii et siis tuleb üritada võimalusi leida ja salaja ov-teste teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 17:07; 05.12 11:46; 06.12 12:57; 07.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jee, Heete, palju õnne! ????

Niiet retsept on siis OV ajaks puhkusereisile? ????

Just just, planeerige OV ajaks üks mõnus puhkusereis soojale maale ???? ja nii need triibud tulevad ???? Aga eks kindlasti mõjutab mingil määral, kui saab igapäeva rutiinist eemale, vähem stressi ning soe kliima 🙂
Tänud teile lillekesed!
Hoian pöidlaid teile! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii toredad uudised, Heete! Minu esimesed triibud tulid ka muuseas reisil olles. Ise mõtlesin, et äkki lendamine ja rõhumuutused panid asjad munajuhades liikuma. Ikkagi peaaegu kosmos ja vaakum ja kaaluta olek 😀

Pikad paid kõigile, kes uuel tsüklil uue hooga.

Endal CD6. Sain täna oma nädala alguses viljatuskliinikus antud analüüsid kätte. Absoluutselt kõik oli korras. Hormoonid ja põletikuproovid. Isegi va ureaplasma mõlemad proovid olid negatiivsed. Peaks rõõmus olema, et kõik ok aga tegelikult lootsin, et äkki ei ole.. siis saab ravimitega midagi turgutada tublimaks. Ainsana oli prolaktiin seal ülemise piiri lähedal. Eks järgmine kord kuuleb, kas ja mis selle suhtes ette võtta. Nüüd katsub igastahes mees veel oma proovide andmise tarvis aega broneerida ja siis näeb mis edasi saab. Järgmine nädal algab jälle seksimaratoniaeg tsüklist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu basaaltemperatuur on jälle kõrgem, DPO 11 ja CD 25, päevad peaks hakkama esmaspäeval. Mõtlesin et proovin siis veel teha selle testikese. Negatiivne. Järgmine tsükkel proovin ov teste ka.. kuigi mul on tsükkel väga regulaarne. Basaaltemperatuuri tegelikult ma ei saa usaldada kuna mu uni ei ole kordagi öö jooksul 3-5h pikk. Laps ajab üles ja nõuab pudelit. Ilmselt sellest kõrgem basaal ka..

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele!

Ma tegin ka mingis hullusehoos täna, dpo 9, testi. Nii negatiivne kui olla saab. Ega pole väga usku ka, et ppsitiivsemaks seekord läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämblik: mul folliikel kasvab ise ja seekord oli CD12 kui arsti juures käisin, siis oli ühes munasarjas folliikeli suurus 21 ja teises 22. Süsti tegin sama päeva õhtul ja vahekorras sai oldud 36 tundi hiljem nagu arst ütles. Eks paistab mis saab. Aga olen aru saanud, et kui ei õnnestu siis kordame sama. Huvitav on see, et kogu aeg öeldakse, et limaskest on nii ilus ja folliikulid samuti. Hetkel mingeid erilisi sümptomeid pole, basaali ma ei mõõda, sest ei soovi endale lisastressi. Täna siis DPO5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 275 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.