Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 275 )

Teema: Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

Postitas:

Unustus: mul täpselt sama, foliikel kasvab ise. CD14 oli üks foliikel 19mm ja siis tegin ka süsti. Arst ütleb ka, et limaskest väga ilus ja kõik nagu toimib aga rasedaks ei jää. Minul teine kuu nüüd süstiga ja kui ei õnnestu siis saadetakse munajuhade läbitavust testima- keegi teab kuidas see käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämblik, mina olen käinud sellel munajuhade läbitavuse uuringul, üks oli ilusti läbitav, teine natuke vaevalisemalt. Huvitav, miks seda pole sulle ennem tehtud, kui hakatakse rohtudega ovulatsiooni sättima jne. Loogiline oleks, et ennem see teha, et tuvastada, kas on läbitavad või mitte ja alles siis sättida rohtudega. Seda läbitavuse kontrolli pole mõtet karta, see ei ole valus. Ise kaa narveerisin rohkem, kui asi väärt oli. Küll kõik läheb hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD30/DPO15 ja basaal kukkus kolinal hommikul 36.44 peale ja sellega koos ka kõik mu lootused.
PP peakski täna hakkama ja no ju siis varsti ilmub.
🙁
Nii ebaõiglane, et miks siis need imelikud tunnused, mida varem pole olnud. Oh jah.
Ega siis midagi – otsast peale jälle, 11.tsükkel hakkab. Kui nüüd uue tsükli jooksul ka ei õnnestu, siis on korraldus arsti jutule uuesti minna ja tehakse kontrastaine uuring.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, ära kaota lootust. Positiivne on see, et uuritakse veel ja küll leidub ka lahendus-meditsiin on võimas. Muide mul tuli meelde, et varasemalt mõõtsin basaali, kuid-kuid tagasi. Mul on kogu aeg mingi 36,2 ja max 36,3 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oskagi enam midagi tunda või arvata ???? Täna dpo5 ja jälle määrimine 1päev nagu eelmine kuu 5dpo
Peale seda jäi järgi ja pp algasid õigeaegselt, seega võin ennast juba maha kanda ????

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.12 13:49; 05.12 14:55; 07.12 13:22; 07.12 20:53; 08.12 17:58; 11.12 07:19; 13.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul paar katkemist ka olnud. siis selle pärast pole vist uuritud munajuhade läbivust. Aga kuidas see muidu käib üldse? Kas sinna pikad järjekorrad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel kuul siis esimest korda kasutasin ov stimuleerivat rohtu, sinnani kõik ok,Pärast Ovitrelle ja nüüd saab täis 10 päeva Duphadtoni võtmist, kuid basaal langeb juba alla kolinal. Pole ka rohtudest abi!
Aasta proovimist ja triipe ei tule. Nii lootsin, et saan mehele teha jõulukingi. Lihtsalt nii kurvaks teeb:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kõik nii teadlikud triibupüüdjad koos, et küsin pisut nõu.
Viimaste päevade algus oli 12.11 (päevad 4 päeva), vahekord oli 19 ja 20.11 (siis ka ov) ning peale seda koguaeg imelik olla. Kõht valutab ja selline veider olemine, nagu jääks haigeks. 29.11 käisin günekoloogi juures, oli aeg pandud ja lihtsalt käisin kontrollis. Ütlesin ka et viimane nädal aega on kõht pakitsenud, tegi UH ja ütles, et hormonaalsed muutused, et sellises vanuses normaalne ja saatis minema. Vereproovi ei teinud. Eile ostsin testi, sest päevad pidid üleeile hakkama ja imelik tunne on jätkuv – test oli positiivne!!! Ma ei suuda seda hetkel loomulikult uskuda ja plaanin veel 10 testi teha :), aga kas see on võimalik, et UH ei näe sellises staadiumis veel midagi. Ilmselt oli pesastumine toimunud, sest vahekorra ja UH vahe oli 10 päeva. Kas keegi teab, et millal on rasedus UH-ga näha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurbadele suured pikad paid. Positiivset meelt teile 🙂

Õnne õnnelikele 🙂

Endal on ikka sama seis, et pole PPsid. Täna siis CD48, nibud endiselt hellad, kõhus pakitseb kergelt aegajalt. Üleeile peale vahekorda oli kõht niiiii valus, selline vastik nõelaga sorkimise valu mis kandus kõhust kuni tagumikuni välja (imelik, ma tean) pani täitsa kägarasse võtma see vastik valu.
Jooks või sõõks midagi haput hea meelega, mandariinid ei olegi nii hapud nagu ma lootsin :/
Igastahes ootan oma naisteka aega teisipäeval, tuleks vähe kiiremini saaks selguse majja

Teile siia ikka ilusaid triipe ja positiivseid mõtteid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kõik nii teadlikud triibupüüdjad koos, et küsin pisut nõu.
Viimaste päevade algus oli 12.11 (päevad 4 päeva), vahekord oli 19 ja 20.11 (siis ka ov) ning peale seda koguaeg imelik olla. Kõht valutab ja selline veider olemine, nagu jääks haigeks. 29.11 käisin günekoloogi juures, oli aeg pandud ja lihtsalt käisin kontrollis. Ütlesin ka et viimane nädal aega on kõht pakitsenud, tegi UH ja ütles, et hormonaalsed muutused, et sellises vanuses normaalne ja saatis minema. Vereproovi ei teinud. Eile ostsin testi, sest päevad pidid üleeile hakkama ja imelik tunne on jätkuv – test oli positiivne!!! Ma ei suuda seda hetkel loomulikult uskuda ja plaanin veel 10 testi teha :), aga kas see on võimalik, et UH ei näe sellises staadiumis veel midagi. Ilmselt oli pesastumine toimunud, sest vahekorra ja UH vahe oli 10 päeva. Kas keegi teab, et millal on rasedus UH-ga näha?

Muidugi pole näha, kui OV aja ja UH vahele jäi 9-10 päeva, loode alles pesastus. Mine arstile uuesti 4 nädala pärast, siis peaks südametöö näha olema.

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.12 17:08; 01.12 19:59; 05.12 20:53; 07.12 10:04; 09.12 14:09; 09.12 17:48; 12.12 13:10; 13.12 14:20; 13.12 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kõik nii teadlikud triibupüüdjad koos, et küsin pisut nõu.
Viimaste päevade algus oli 12.11 (päevad 4 päeva), vahekord oli 19 ja 20.11 (siis ka ov) ning peale seda koguaeg imelik olla. Kõht valutab ja selline veider olemine, nagu jääks haigeks. 29.11 käisin günekoloogi juures, oli aeg pandud ja lihtsalt käisin kontrollis. Ütlesin ka et viimane nädal aega on kõht pakitsenud, tegi UH ja ütles, et hormonaalsed muutused, et sellises vanuses normaalne ja saatis minema. Vereproovi ei teinud. Eile ostsin testi, sest päevad pidid üleeile hakkama ja imelik tunne on jätkuv – test oli positiivne!!! Ma ei suuda seda hetkel loomulikult uskuda ja plaanin veel 10 testi teha :), aga kas see on võimalik, et UH ei näe sellises staadiumis veel midagi. Ilmselt oli pesastumine toimunud, sest vahekorra ja UH vahe oli 10 päeva. Kas keegi teab, et millal on rasedus UH-ga näha?

Palju õnne! Nii vaffa, me Sinuga samal maal, mul hakkasid ka viimased päevad 12.11 ???? arsti aja sain alles 10.01 ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu basaal langes täna, mängust väljas jälle… kas keegi on ostnud neid meeste viljakust mõõtvaid koduseid teste ka, ehk kas on kogemusi? ei tahaks niisama raha raisata kui sellest targemaks ei saa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu basaal langes täna, mängust väljas jälle… kas keegi on ostnud neid meeste viljakust mõõtvaid koduseid teste ka, ehk kas on kogemusi? ei tahaks niisama raha raisata kui sellest targemaks ei saa

Ära parem osta, saada pigem spermogrammile. Võid lasta ka ära teha vereproov ja uriiniproov, saab igasugused haigused ja põletikud välistada.

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.12 17:08; 01.12 19:59; 05.12 20:53; 07.12 10:04; 09.12 14:09; 09.12 17:48; 12.12 13:10; 13.12 14:20; 13.12 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vaikseks siin jäänud. Kas kõik on juba detsembriga mängust väljas või keegi on ov ootel ka? Mina nüüd hakkan ov püüdma. Täna tegin oma elu esimese ov testi. Kasutasin täna pulk testi ja sinna ilmus kaks joont, üks joon oluliselt heledam kui teine, et siis negatiivne. Aga lähipäevil peaks siis ov toimuma ja teste teengi pigem selleks, et lõpuks aru saada, et millised tunnused on ov ja millised PMSil. Sest kuskil tsükkli 13 päeval hakkavad mul igasugused tunded ja tujud ja füüsilised muutused ja kestavad nii kaua kuniks päevad hakkavad. Ja viimane tsükkel ma olin segaduses ja ei saanud enam üldse aru, mis mu keha teeb. Siis teengi see juu ov teste ja järgmine ka ilmselt. Kuna see on nüüd mu 5 tsükkel proovimist ja esialgne plaan laps selle aastaga valmis teha läks vett vedama, siis järgmine plaan näeb ette seda, et jaanuaris veel proovin ja siis teen pausi sisse. Töötan järgmise aasta nagu loom, et oma keskmist sissetulekut tõsta ja siis suve alguses hakkan uuesti proovima.

Loodan ikka, et sellel kuul keegi veel oma triibud kätte saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused!

Mina ikka endiselt siin. Kirjutan küll vähe, aga loen igapäevaselt. Minul ikka lootus veel püsib selle aastanumbri sees imesid kogeda. Aga no näis. Igatahes hakkasin ka sel kuul esmakordselt OV teste tegema (ribatestid), et samuti oma tsüklist sotti saada ja sellest, millal OV toimub. Ma ei tunneta oma keha (vähemalt hetkel veel) nii hästi, et alati ise ära tabada see aeg. Seega siis hakkasin ca 7 päeva tagasi juba teste tegema ja umbes 3 päeva tagasi tekkis teine triip (oli hele, aga väga hästi nähtav) ning täna oli kohe väga tugev triip, isegi testtriibust veidi tugevam. Seega täna siis vägagi positiivne ovulatsioonitest. Elukaaslasega tegutsesime teisipäeval (siis kolm päeva ei olnud võimalust) ning ka eile ja täna (laupäeval ja pühapäeval). Seega võiks ju nagu lootust olla (eile oli ovulatsioonitestil teine triip testtriibust üsna palju heledam, täna jällegi testtriibust pisut tumedam). Mina igatahes olen positiivselt meelestatud, rahulik ja heas tujus. Soovin õnne kõigile, kes sel kuul juba oma imelise uudise saanud ja teistele ikka kannatlikkust ja HÄID UUDISEID juba peagi! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! mina sain nüüd oma üllatuseks teada, et olin oma ov täiesti mööda arvutanud.. ???? panin ovia app’i kõik kirja ja usaldasin seda. Nüüd hakkadid päevad oodatust (app’i järgi) varem ja kogu mu viljakuse ala nihkus nii et mehega aktiivne aeg oli vist juba peale ov ???? oh jah. ei tohi nii hullult usaldada seda appi. Nüüd siis tõesti ise lugesin ja oleks pidanud ikka enda teadmiste järgi asjatama. Nüüd CD 2 ja ootan punaste lõppu ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen esimest korda triibupüüdjate ridades. Esimene laps sai just pooleteiseaastaseks ja soovime ka teist last väikese vahega; esimene laps tuli esimesel kuul kui sellel lubasime juhtuda ja seetõttu arvasin et nii läheb ka teisega. Nüüd oleme proovinud septembrikuust ja ei midagi. Tean et see tegelikult pole üldse pikk aeg, aga ikkagi olin viimaste päevade tuleku üle kurb 🙁 Tsükkel taastus juba kevadel ja on küllaltki korrapärane. Ovulatsiooniteste jm pole veel osta tahtnud, sest kardan et ajan sellega ennast hulluks.
Ilusat triibulist jõuluaega kõigile!

-Grit-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina alustan oma uut tsüklit aga püüan see kuu vähem pingutada ja asju loomulikult (ja mõnuga) v6tta ning endale meelde jätta, et teengi sellise puhkeaja ja end rasedaks mõtlema ei hakka, basaali otsustasin statistika mõttes mõõtma hakata et asjad selgeks saada, kuna mul on tunne et ma ei ovuleeri sel ajal kui arvuti arvab ning ov testid tulevad jala hiinast. õnneks on see kuu jõuludega nii palju tegemist et EHK ma ei mõtle end sel kuul sebraks.
ps. kas kellegil veel on tsükli pikkus 25p või olen ainus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna cd27 ja 8dpo.
Basaal tõusis ilusti 36.4-lt 36.7-le 1-5dpo, peale seda oli roosakas määrimine pool päeva. Basaal tõusis peale seda 36.9 le ja püsib. Esimene test plaanis teha kolmapäeva hommikul ja teine reede. Tellisin 2 viola super varajast testi 🙂
Biocard ei kasuta enam kindlasti!
Mingeid sümptomeid igatahes see kuu pole suutnud külge pookida 🙂

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.12 13:49; 05.12 14:55; 07.12 13:22; 07.12 20:53; 08.12 17:58; 11.12 07:19; 13.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina alustan oma uut tsüklit aga püüan see kuu vähem pingutada ja asju loomulikult (ja mõnuga) v6tta ning endale meelde jätta, et teengi sellise puhkeaja ja end rasedaks mõtlema ei hakka, basaali otsustasin statistika mõttes mõõtma hakata et asjad selgeks saada, kuna mul on tunne et ma ei ovuleeri sel ajal kui arvuti arvab ning ov testid tulevad jala hiinast. õnneks on see kuu jõuludega nii palju tegemist et EHK ma ei mõtle end sel kuul sebraks.
ps. kas kellegil veel on tsükli pikkus 25p või olen ainus?

Mina liitun 25p klubiga. Mõnikord on natuke pikem (kuni 29p), mõnikord harva isegi päevake lühem (24p). Meil tuleb ka detsembrikuu vist rahulikum triibupüüdmise osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii põnev AA, loodan, et see kuu saad positiivse testi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 18:45; 07.12 17:41; 11.12 09:37; 13.12 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöidlad poes sulle AA

Jätan ka endast vahepeal märgi maha jälle. Täna siis CD50, kõht on vastikult punnis koguaeg, kõht tühi tihti (ajan kõik detsembrikuu süüks) 😀 kaalu peale ei julge astuda, äkki on ligikaudsest 55st kilost saanud 60 😀
Tglt on mul homme juba naistearsti juurde aeg. Loodan, et midagi hullu ma sealt teada ei saa. Saaks oma tsükli korda jälle ükskord.
Samal ajal kui teised juba uuesti proovima hakkavad ootan mina alles oma PPd, oeh.

Tooge siis ilusaid triipe teie siia 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Uus kuu juba poole peal, aga kuna ma jälle triibu püüdjate seas, siis tutvustan end ka 🙂
Vanust 33 a ja 1 laps olemas, kes polnud planeeritud aga ikkagi väga oodatud 🙂
Praegu aga planeerime teist last, spiraal sai välja võetud augusti lõpus ja otseselt kohe planeerima ei hakanud, kuid septembris olid imelikud tunnused, mis tundusid nii sarnased esimesele rasedusele ja arvasin, et olen ootele jäänud ning siis tekkiski suur Soov kohe ootele jääda…. septembris siiski algasid PP-D, mis oligi ok, kuna Me ohtlikel päevadel vahekorras polnud. Järgmisel kuul aga pidin antibiootikumide kuuri läbima ja see oli ka just OV ajal seega ei hakanud riskima.
Novembris saingi oma triibud 🙂 kuid kahjuks (esimest korda) rasedus katkes 5-dal nädalal.
Nii lootsin sellel aastal rasestuda, esiteks, et tuleks suve beebi ja teiseks kuna see aasta on hea sissetulek olnud, Soov oli emapalka selle aasta järgi saada 🙂
Aga rahunesin nüüd maha ja võtan vabalt.
Samas ikkagi jälgin OV aega ja miskipärast on kohe suurem seksiisu see kuu 😀 kuigi natuke kardan uuesti ootele jääda, just seda, et äkki katkeb uuesti. Aga püüan mõelda häid mõtteid ikka 🙂
Soovin teile kõigile ilusat ja rahulikku jõuluaega! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD3, tuju mitte kõige rõõmsam. Aga jah, proovin ka see kuu pärast OVd ikka mõistuse pähe jätta ja mitte segaseks mõelda ennast. Ehk õnnestub!

Kõigile triipe ja palju õnne neile, kes need juba kätte said!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! ????

Mul uudiseid pole, söön hetkel õhtusööki ????

Cd23….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Mul pole päevad siiani hakanud ja tegin täna igaksjuhuks veel ühe rasedustesti, mis oli positiivne! Ma ei suuda seda uskuda, sest olin kindel, et varajane rasedustest peaks üks päev enne oletatavaid päevi midagi näitama, aga triibud sain alles nüüd.

Ma nii loodan, et kõik läheb seekord hästi. Kahjuks on kevadine katkemine veel liiga värskelt meeles, seega juba tekivad vaikselt igasugused hirmud ja paanika. Et miks mul mingeid tunnuseid pole peale kõrgema kehatemperatuuri jne. Oeh, ma katsun lihtsalt rahulikuks jääda. Olen nii õnnelik. 🙂

P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 08:32; 07.12 08:36; 12.12 08:09; 13.12 06:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu, palju õnne!! See on ju suurepärane uudis! Ära üldse muretse ja anna mannaterakesele hoopis positiivseid mõtteid ja armastust kasvamiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo halleluuja, minu 75-päevane tsükkel sai lõpuks ometi läbi! Küll Duphastoni abiga, kuid siiski pole ma veel varem kõhuvalu ja päevade üle nii väga rõõmustanud 😀 Neljapäeva hommikul lähen vereanalüüsi andma. Mul on nii hea meel, et vähemalt midagi sai nüüd liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P, palju õnne sulle. Kaua sul PPd üle läksid enne kui triibud said? 🙂

MariMar, sinult ka toredaid uudiseid, tean kui rõõmus sa PP üle võid olla.
Mina saan ka täna selguse majja arsti juures miks mul mammut tsüklid on 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P, palju õnne sulle. Kaua sul PPd üle läksid enne kui triibud said? ????

MariMar, sinult ka toredaid uudiseid, tean kui rõõmus sa PP üle võid olla.
Mina saan ka täna selguse majja arsti juures miks mul mammut tsüklid on ????

Jee! Hoian sulle pöialt, et saad palju kasulikku infot ning teadmise, mis edasi teha tuleb, et uut aastat saaks ilusalt triibuliselt alustada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 275 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.