Esileht Ilu ja tervis Diagnoosid digiloos

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Diagnoosid digiloos

Postitas:
Kägu

Kus on see koht Digiloos, kust ma saan näha, mis püsivad diagnoosid mulle pandud on? Ma söön juba aastaid vererõhuravimeid, aga nüüd vaatasin digilukku ning aegkriitilistes andmetes üldse pole kirjas, et mul vererõhuga mingi probleem on. Kuidas see võimalik on või milles trikk?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need ei ole ju aegkriitilised andmed.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need ei ole ju aegkriitilised andmed.

Mis mõttes ei ole? Aegkriitilised andmed on kõik olulised kroonilised haigused, nende hulgas hüpertooniatõbi. Lõik aegkriitiliste andmete selgitusest: “Aegkriitiliste andmete teatises kajastatud olulised kroonilised haigused (diabeet (E10-E14), epilepsia (G40), hüpertoonia (I10-I15), …”

Ja isegi kui see ei ole aegkriitiline, siis ikkagi – kus on see koht digiloos või mujal, kus mina näen enda diagnoose?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära sa jumala eest ühelegi asjale digiloos kliki ja nõua infot perekoolist.

+5
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära sa jumala eest ühelegi asjale digiloos kliki ja nõua infot perekoolist.

Mine metsa. Ma olen kogu digiloo läbi sorinud ja sellist kohta ei ole. Mida sa ilgud.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Digilugu on ehk 10 a vsna. Kui sa sööd aastaid rohte, siis kuidas sinu arust 20 a vanad andmed uude andmekogusse satuvad? Ise lendavad kohale?

+1
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Digilugu on ehk 10 a vsna. Kui sa sööd aastaid rohte, siis kuidas sinu arust 20 a vanad andmed uude andmekogusse satuvad? Ise lendavad kohale?

Sul on mingi norimispuudujääk? Aastaid võib olla ka 2 aastat. Minu puhul ca 3. Ja ka olulised 20-aastat vanad diagnoosid peavad loomulikult digilukku jõudma ning kindlasti ka jõuavad – kuidas, seda ma ei tea. Ole kena, kui sa vastust ei tea, siis ära rohkem minu kallal norimisega aega raiska. Kuigi samas on tore, hoiad teemat üleval, küllap ühel hetkel ka mõni mittenoriv teadja ilmub. Arste siin ikka käib.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul autojuhiluba on ja sellega seotud tervisetõend digiloos? Seal on küll hunnik igasugu informatsiooni peal, vähemalt minu omal on, põetud haiguste rubriiki on pool perearsti logi ümber kantud ja eriarstide diagnoosid ka.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina lõpeta see targutamine igas teemas, kus sul pole midagi öelda. Ükskõik kuhu vaatad, jälle sama nõme troll juba ees. Kui keegi küsib blenderit, see jobu hakkab külmkapi linke toppima, alati mingi mõnitav kommentaar juures, et ega perekoolikas pole ju sellist kappi näinudki jne. Äärmiselt tüütu.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul autojuhiluba on ja sellega seotud tervisetõend digiloos? Seal on küll hunnik igasugu informatsiooni peal, vähemalt minu omal on, põetud haiguste rubriiki on pool perearsti logi ümber kantud ja eriarstide diagnoosid ka.

Jah, seda tõendit ma vaatasin, aga see on vanem kui mu hüpertooniadiagnoos 🙂 Veider, et sellisel ümbernurgameetodil ainult enda kohta kokkuvõtet näeb 🙂 Arstid loodetavasti näevad ikka rohkemat? Mõni arst võiks kommenteerida.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Epikriiside alt vaata. Igal epikriisil peab olema diagnoos peal. Samuti on retseptil diagnoosi kood peal. I10 kood on tavaline hüpertooniatõbi, I11 koos südamekahjustusega jne.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Epikriiside alt vaata. Igal epikriisil peab olema diagnoos peal. Samuti on retseptil diagnoosi kood peal. I10 kood on tavaline hüpertooniatõbi, I11 koos südamekahjustusega jne.

Kokkuvõtlikku vaadet küsin. Epikriiside kaupa, jah, muidugi, retseptide pealt ka, aga mõtlesin, et ikka on mingi ülevaatlik infoleht ka, aga selgub, et vist polegi.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kokkuvõtlikku vaadet küsin. Epikriiside kaupa, jah, muidugi, retseptide pealt ka, aga mõtlesin, et ikka on mingi ülevaatlik infoleht ka, aga selgub, et vist polegi.

minul on üks diagnoosidest aegkriitiliste andmete all täitsa olemas.
näib, et see, mille kohta viimati retsepti pikendamist küsisin.
millal sul perearstiga viimane kontakt oli?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sul seal epikriisis siis diagnoosiks on täpsemalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

minul on üks diagnoosidest aegkriitiliste andmete all täitsa olemas.
näib, et see, mille kohta viimati retsepti pikendamist küsisin.
millal sul perearstiga viimane kontakt oli?

aegkriitiliste andmete all on mh viimase kolme kuu retseptid ja viimase visiidi kohta andmed. sp on see sul seal.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

sinu hüpertoonia peaks küll aegkriitiliste andmete all olema, ilma igasuguse kahtluseta. see ongi see kokkuvõtlik leht, kus on kõige olulisem info.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See aegkriitiline leht on ju pidevas muutumises. Sõltubki ajast. On pandud viimased diagnoosid, mida viimati diagnoositud või mis arst viimati oli ja millest kirjutas . Tean, sest pean tihti erinevate arstide juures käima ja muutub see.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

sinu hüpertoonia peaks küll aegkriitiliste andmete all olema, ilma igasuguse kahtluseta. see ongi see kokkuvõtlik leht, kus on kõige olulisem info.

Aga kui ei ole, kas ja mis ma tegema pean? Kuna ma pole ka uut retsepti vähemalt 3 kuud saanud, siis pole ka retsepti seal näha.

Ja imelik, ka mu emal pole hüpertooniat näha. Epilepsia mingi vorm on tal krooniliste haiguste rubriigis täitsa olemas, aga hüpertooniat pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui ei ole, kas ja mis ma tegema pean? Kuna ma pole ka uut retsepti vähemalt 3 kuud saanud, siis pole ka retsepti seal näha.

Ja imelik, ka mu emal pole hüpertooniat näha. Epilepsia mingi vorm on tal krooniliste haiguste rubriigis täitsa olemas, aga hüpertooniat pole.

Pane seal siis ambulatoorsete epikriiside all otsingusse arsti või haigla nimi, kes või kus sul see diagnoositi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See aegkriitiline leht on ju pidevas muutumises. Sõltubki ajast.

jah, osa asju muutub, just need viimase kolme kuu retseptid ja viimase kuu visiidid, aga on kindlad asjad, mis püsivad seal igavesti, hüpertoonia on üks neist, teine on implantatsioonid.

TA, mul pole aimugi, miks sul seda seal ei ole, aga ma sinu asemel võtaksin jrg korral nt perearsti juures teema jutuks. ilmselt on mingi linnuke kuskile õigel ajal panemata jäänud (kuigi need asjad võiksid ju diagnoosi koodi sisestamisel automaatselt käia)?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, mina oma südameklappide proteesimisi ei leia aegkriitilistest epikriisidest. Üldiselt tundub, et kui liiga palju EMO-s mölised (enda tervise kaitseks) siis arst vihastab ja mingi ninaverejooks pannakse ka aegkriitilisse märkega, et patsient oli väga närviline jne …

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TA, mul pole aimugi, miks sul seda seal ei ole, aga ma sinu asemel võtaksin jrg korral nt perearsti juures teema jutuks. ilmselt on mingi linnuke kuskile õigel ajal panemata jäänud (kuigi need asjad võiksid ju diagnoosi koodi sisestamisel automaatselt käia)?

Noh, vaevalt, et sel talvel-kevadel ma sinna perearstile lähen. Kui just väga mingit asja ei teki. Retsepti saab pikendada ju telefonis ja muud asja mul harilikult arstile pole, kord aastas ehk käin kõige rohkem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mingi ninaverejooks pannakse ka aegkriitilisse

sai ju juba räägitud, et kõik värsked visiidid on ka aegkriitilistes.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mingi ninaverejooks pannakse ka aegkriitilisse

sai ju juba räägitud, et kõik värsked visiidid on ka aegkriitilistes.

Minul küll pole. Oma viie eriarsti ja ca kord kuus EMO-ga peaks mul aegkriitiline leht umbes olema, aga pole.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, vaevalt, et sel talvel-kevadel ma sinna perearstile lähen. Kui just väga mingit asja ei teki. Retsepti saab pikendada ju telefonis ja muud asja mul harilikult arstile pole, kord aastas ehk käin kõige rohkem.

miks sa telefonitsi ei saa oma küsimusi esitada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

miks sa telefonitsi ei saa oma küsimusi esitada?

Sest telefonitsi ei pääse ma arstile ligi, vaid pean vestlema registraatori või medõega ja nendega ma juba üritasin seda küsimust lahendada, nemad kehitasid õlgu, et nemad ei tea, mis mul seal digiloos on või mitte. No karta on, et sama vastuse annab ka arst. Nemad näevad seda diagnoosi oma baasis ja kogu lugu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koosta digiloos tervisedeklaratsioon, sinna tulevad kõik diagnoosid retseptidelt ja epikriisidest.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, milles probleem on. Kas sa ei tea oma diagnoosi või tõesti ainult selles, et see on sinu arvates vales kohas? Kui viimases, siis mis seal vahet on?
Küll arstid ise teavad, kust mida vaadata (ja kuhu kirjutada)

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimati kui kiirabi käis siis tädike vaatas enda arvutit, vaatas minu rinnakul suurt ja pikka klapiprotseesi paigaldamise armi, vaatas uuesti arvutisse: ei, teil siiski pole klapiprotseesi. Nii ka epikriisi kirja läks.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, milles probleem on. Kas sa ei tea oma diagnoosi või tõesti ainult selles, et see on sinu arvates vales kohas? Kui viimases, siis mis seal vahet on?

Aa. Et küll arstid ise teavad, kust mu diagnoosi vaadata, kui seda kirjas ei ole seal, kus peaks. Nu selge.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Esileht Ilu ja tervis Diagnoosid digiloos