Esileht Sünnitus Diastaas

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Diastaas

Postitas:

Targemad, palun nõu. Millal on pärast sûnnitamist kindlalt võimalik öelda, et tegemist diastaasiga? Mul oli paar kuud tagasi keisrilõige, kaal on taastunud, aga kõht veidi ikka ees ja voldike ripub ka üle keisriarmi. Ei tahaks õiget aega mööda lasta, kui on võimalik ise asja parandamiseks midagi ette võtta. Kui on häid soovitusi harjutusteks, siis palun jagage neid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

voldike ei ole diastaas. Diastaas on konkreetselt suur kõht, st kõht on ees täies ulatuses, mitte ainult väike pehme volt kuskil. Sul on sünnitusest möödas paar kuud – lihtsalt liiguta end natuke rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voldike ei ole tõesti diastaasi tunnus, aga see, et kõht on ees, võib küll olla. Ja ei pruugi kõht sugugi täies ulatuses ees olla. Minul on kõhulihased lahknenud naba ümbert ja ülaltpoolt naba. Olen eluaeg olnud ülakõhust sale, aga peale viimast sünnitust tekkis ja jäigi kõrgel asetsev punnkõht. Altpoolt naba on kõht nagu ennegi, aga ülemine osa punnitab ja just õhtuti.

Praegu pole mahti õpetust otsima hakata, aga diastaasi olemasolu on võimalik ka ise kontrollida – selili lamades ja põlved olid vist kõverdatult… mina tundsin väga selgelt, et naba ümbruses ja ülalpool naba on kõhulihastes päris mitme sõrme laiune vahe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Sünnitus Diastaas