Esileht Ilu ja tervis Diastaasi operatsioon haigekassa rahadega

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Diastaasi operatsioon haigekassa rahadega

Postitas:

Tere,

Kas keegi on käinud diastaasi opil haigekassa rahadega? Mida nad teevad, kas nad lõikavad ka üleliigse naha ära või remondivad ainult selle lihasteprobleemi ja rasv ning nahk jääbki nagu on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan küll, et keegi sulle seal tummy tucki ei hakka tegema haigekassa rahade eest… see pole ju lihtsalt ikka nii, et saeme jupi nahka ka vahelt välja, veresooned kinni kõrvetada jne. Alati võid sa seda kirurgi konsulatasioonil küsida, et kas ehk saaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 14:50; 15.01 16:14; 17.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleliigne nahk haigekassa raha eest? Mis mõttes? On see mingi haigus?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin öeldakse, et opiarm on ca 15cm, seal pole midagi teha. Kõhuplastika on pikem, keerulisem lõige, arm on palju suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 14:50; 15.01 16:14; 17.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ju kaks täiesti eraldi protseduuri. Ei hakka keegi sul üleliigset nahka eemaldama. Ikka vaid lihas tehakse korda.
Üleliigse naha ja rasva eemaldus kuulub iluoperatsiooni valdkonda ja ei ole diastaasi tagajärg.
Mul on ka kerge diastaas ja üleliigne rasv ja nahk puuduvad. Need ei ole omavahel seotud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ju kaks täiesti eraldi protseduuri. Ei hakka keegi sul üleliigset nahka eemaldama. Ikka vaid lihas tehakse korda.

Üleliigse naha ja rasva eemaldus kuulub iluoperatsiooni valdkonda ja ei ole diastaasi tagajärg.

Mul on ka kerge diastaas ja üleliigne rasv ja nahk puuduvad. Need ei ole omavahel seotud.

No niipalju on seotud, et esinevad sageli koos. Ilmselt diastaasi peetakse siis meditsiiniliseks probleemiks ja rippuvat nahka mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 18:54; 17.01 11:11; 17.01 13:36; 17.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud diastaasi opil? On see tulemus olnud ootuspärane ehk tõesti saabki siis punnis nabast lahti? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud diastaasi opil? On see tulemus olnud ootuspärane ehk tõesti saabki siis punnis nabast lahti? ????

Olen käinud. On küll ootuspärane, rasedakõht on kadunud (enne nägin välja nagu oleks umbes 5. kuud rase, isegi kui proovisin kõhtu sisse tõmmata). Üleliigne nahk eemaldati ja ehitati uus naba. Riietega on siluett palju kenam. Kõhunahk päris sile (selline nagu enne rasedusi) küll ei ole, sest see oli mul tihedalt risti-rästi rasedusarme täis, nii et ega seda paremaks ei saagi. aga pingul on küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 18:54; 17.01 11:11; 17.01 13:36; 17.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lasid teha siis koos kõhuplastikaga oma raha eest või haigekassaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 14:50; 15.01 16:14; 17.01 11:47;
To report this post you need to login first.

Kes on käinud diastaasi opil? On see tulemus olnud ootuspärane ehk tõesti saabki siis punnis nabast lahti? ????

Olen käinud. On küll ootuspärane, rasedakõht on kadunud (enne nägin välja nagu oleks umbes 5. kuud rase, isegi kui proovisin kõhtu sisse tõmmata). Üleliigne nahk eemaldati ja ehitati uus naba. Riietega on siluett palju kenam. Kõhunahk päris sile (selline nagu enne rasedusi) küll ei ole, sest see oli mul tihedalt risti-rästi rasedusarme täis, nii et ega seda paremaks ei saagi. aga pingul on küll.

Palun kirjuta, kui kiiresti suutsid tööle tagasi minna? Ise tahan mingi hetk teha kõhuplastika, kuid youtubest vaatan videosid, et kõht tõmmatakse ikka nii pingule, et tükk aega käid kõveras ringi, kuna ei tohi kohe sirgu end vist ajada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lasid teha siis koos kõhuplastikaga oma raha eest või haigekassaga?

Elan välismaal. Osa hüvitas haiguskindlustus, osa oma raha eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 18:54; 17.01 11:11; 17.01 13:36; 17.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud diastaasi opil? On see tulemus olnud ootuspärane ehk tõesti saabki siis punnis nabast lahti? ????

Olen käinud. On küll ootuspärane, rasedakõht on kadunud (enne nägin välja nagu oleks umbes 5. kuud rase, isegi kui proovisin kõhtu sisse tõmmata). Üleliigne nahk eemaldati ja ehitati uus naba. Riietega on siluett palju kenam. Kõhunahk päris sile (selline nagu enne rasedusi) küll ei ole, sest see oli mul tihedalt risti-rästi rasedusarme täis, nii et ega seda paremaks ei saagi. aga pingul on küll.

Palun kirjuta, kui kiiresti suutsid tööle tagasi minna? Ise tahan mingi hetk teha kõhuplastika, kuid youtubest vaatan videosid, et kõht tõmmatakse ikka nii pingule, et tükk aega käid kõveras ringi, kuna ei tohi kohe sirgu end vist ajada.

Olin 3 nädalat kodus. Kõveras ei pidanud käima, aga kõhupiirkond oli mingi aja valus küll (liigutada tuli ettevaatlikult) ja korsetti pidi kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 18:54; 17.01 11:11; 17.01 13:36; 17.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud diastaasi opil? On see tulemus olnud ootuspärane ehk tõesti saabki siis punnis nabast lahti? ????

Saab küll..olen väga rahul, et võtsin selle tee ette. Muidugi mul oli kõhuplastika diastaasi õmblemisega ja kehakuju muutus kohe totaalselt. Kõht on trimmis nagu barbiel, vanem tütar ütles,et sul on nii sile kõht nüüd nagu plastik oleks =)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsin haigekassa raha eest eelmisel aastal. Kõhul pikkupidine arm, kuskil 15 cm, läbi naba õmmeldud. Iseenesest kena peenike arm. Kõhunahka ei puututud üldse, see on sama lõtv ja rippuv põlleke nagu enne. Nüüd on pinges arm keset vedelat kõhtu, mõni voldike tundub ehk isegi juures olevat. Samas ma lepin pigem oma vedelkõhuga kui punnis 5.raseduskuu suuruse kõhuga.

Opp muidu noh, kuidas öelda… Mul olnud eelnevalt kaks keisrit ka, ei ütleks, et taastumine hullem oli kui keisri puhul. Nõrk oli olla kuskil nädal, siis juba liikusin ringi, ise vahetasin omal plaastreid ja puhastasin armi. 10 päeva pärast võeti niidid välja. eks valus oli ikka, aga ei midagi hullu. trenni hakkasin tegema 2 kuud pärast oppi.

Aasta möödas, aga vot kõhunahk endiselt tundetu. Õigemini, pool kõhust, ühelpool armi on tunnetus taastunud kuigi palju, aga teiselt poolt ei tunne endiselt midagi. Kahtlustan, et see ei taastugi enam. Aga vahet pole- ikkagi parem kui tühi rasedakõht 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 10:25; 20.02 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsin haigekassa raha eest eelmisel aastal.

Kui suur sul lahknemine oli?
Ma HK kaudu ei saanud, füsioteraput mõõtis lahknemist ainult naba juurest, operatsioonil selgus, et alakõhus (nabast oluliselt madalamal, aga mul naba olevat ka ebatavaliselt kõrgel) oli lahknemine 5,5-6cm.
Enne olin sage füsioterapeudi klient oma alaseljahädadega (pidevalt trennis “läks paigast ära”), pärast operatsiooni pole sinna kordagi sattunud enam 🙂 Alaselg on muidugi ikkagi väga nõgus, see vist enam ei taastugi, aga enam nii lihtsalt ikka haiget ei saa selg.
Tundlikkuse taastumiseks läks lausa üle kahe aasta, aga mul oli kõhuplastikaga koos. Aasta pärast oli seis veel selline, et ei tahtnud kõhtu eriti puudutadagi – nagu kedagi teist katsuks. Nüüd on korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutaks teemat ära ja küsiks, et millise arsti poole peaks üldse pöörduma selle murega ja kes määrab opi vajalikkuse? mul olnud 2 rasedust ja mõlemaga väga suur kõht. teise raseduse aeg sain aru et kõht kipub nö kolmnurka minema ja ka äe arvas et diastaas (spetsialisti hinnangut pole saanud) ja nüüd kui viimasest möödas 2a on ikka paras kõht ees ja mõnest rasedastki rasedam 😀 ok, on ka ülekaalu, aga seda oli ka enne rasedusi, kõhukuju aga nüüd hoopis teine. lugedes siinseid teemasid aga hakkasin mõtlema et ehk saab veidi seda olukorda ikkagi siiski parandada ja mitte olla igavene rase…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsin haigekassa raha eest eelmisel aastal.

Kui suur sul lahknemine oli?

Ma HK kaudu ei saanud, füsioteraput mõõtis lahknemist ainult naba juurest, operatsioonil selgus, et alakõhus (nabast oluliselt madalamal, aga mul naba olevat ka ebatavaliselt kõrgel) oli lahknemine 5,5-6cm.

Enne olin sage füsioterapeudi klient oma alaseljahädadega (pidevalt trennis “läks paigast ära”), pärast operatsiooni pole sinna kordagi sattunud enam ???? Alaselg on muidugi ikkagi väga nõgus, see vist enam ei taastugi, aga enam nii lihtsalt ikka haiget ei saa selg.

Tundlikkuse taastumiseks läks lausa üle kahe aasta, aga mul oli kõhuplastikaga koos. Aasta pärast oli seis veel selline, et ei tahtnud kõhtu eriti puudutadagi – nagu kedagi teist katsuks. Nüüd on korras.

Mul oli 5 cm. Ega raviarst ausaltöeldes ei tahtnudki seda oppi mulle teha, aga kàisin ise peale ja rôhuson ona sportlikkusele, diastaas tekitas sellega probleeme. Ja kuna mul kaks last ka olemas ja vandusin, et rohkem neid ei taha, siis oldi nôus. Muide, kàisin varasemalt Kôhukliinikus probleemiga tegelemas, seal aastaga vahet korda ei saanud (opil selgus et kude vahele kasvanud juba), kyll aga ôppisin àra kuidas kôhulihaseid ôigesti pingutada, et pingutuse ajal vahe komku tuleks. Ja kui raviarst siis opi konsultatsioonil kôhtu katsus, ei leidnud ta yldse diastaasi. Ma ei osanud enam niimoodi istessetôusu teha, et diastaas nàha oleks. Kyll aga sain oma esekerkivat vagu nàidata pystiasendis end veidi tahapoole kallutades, siis uskus et mul pàriselt ka see mure on.

Teisele kysijale- mina palusin perearstilt saatekirja yldkirurgi juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 10:25; 20.02 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutaks teemat ära ja küsiks, et millise arsti poole peaks üldse pöörduma selle murega ja kes määrab opi vajalikkuse? mul olnud 2 rasedust ja mõlemaga väga suur kõht. teise raseduse aeg sain aru et kõht kipub nö kolmnurka minema ja ka äe arvas et diastaas (spetsialisti hinnangut pole saanud) ja nüüd kui viimasest möödas 2a on ikka paras kõht ees ja mõnest rasedastki rasedam ???? ok, on ka ülekaalu, aga seda oli ka enne rasedusi, kõhukuju aga nüüd hoopis teine. lugedes siinseid teemasid aga hakkasin mõtlema et ehk saab veidi seda olukorda ikkagi siiski parandada ja mitte olla igavene rase…

Muidugi saab parandada. Ise käisin 2 kuud tagasi. 3500.- ja kõht jälle lame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutaks teemat ära ja küsiks, et millise arsti poole peaks üldse pöörduma selle murega ja kes määrab opi vajalikkuse? mul olnud 2 rasedust ja mõlemaga väga suur kõht. teise raseduse aeg sain aru et kõht kipub nö kolmnurka minema ja ka äe arvas et diastaas (spetsialisti hinnangut pole saanud) ja nüüd kui viimasest möödas 2a on ikka paras kõht ees ja mõnest rasedastki rasedam ???? ok, on ka ülekaalu, aga seda oli ka enne rasedusi, kõhukuju aga nüüd hoopis teine. lugedes siinseid teemasid aga hakkasin mõtlema et ehk saab veidi seda olukorda ikkagi siiski parandada ja mitte olla igavene rase…

Muidugi saab parandada. Ise käisin 2 kuud tagasi. 3500.- ja kõht jälle lame.

Kas 3500 on ainult diastaasi opp või koos kõhuplastikaga? Kus? Ise nägin kuskil al 4000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis Diastaasi operatsioon haigekassa rahadega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.