Esileht Ilu ja tervis Diclac või Voltaren, kumba parem ?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Diclac või Voltaren, kumba parem ?

Postitas:
Kägu

Kes kasutanud, kumb mõjus liigesevalu/põletiku korral paremini ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sobib üldse kolmas – olfen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad on kehvad ja kallid.Ibumetiin geel on pea poole odavam,ei määri riideid ja reaalselt võtab ka valu ja vähendab põletikku.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voltaren

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda peab ikka ise katsetama. Ühel on üks parem, teisel teine, võõraste soovitused ei aita üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemil on sama toimeaine – diklofenak. Diclac on kangem, 5% ja Voltaren 2%, Olfen on samuti diklofenaki geel, vastavalt kas 1 või 2% toimeainesisaldusega. Et põhimõtteliselt vahe on firmas ja kanguses. Kui diklofenak toimeainena ei sobi, sest inimesed on kõik erinevad, siis ei aita ka ükski neist kolmest. Seega tuleb proovida ja leida oma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemil on sama toimeaine – diklofenak. Diclac on kangem, 5% ja Voltaren 2%, Olfen on samuti diklofenaki geel, vastavalt kas 1 või 2% toimeainesisaldusega. Et põhimõtteliselt vahe on firmas ja kanguses. Kui diklofenak toimeainena ei sobi, sest inimesed on kõik erinevad, siis ei aita ka ükski neist kolmest. Seega tuleb proovida ja leida oma.

Mida veel oleks valida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida veel oleks valida?

Varem mainitud Ibumetiin geel või siis kolmas toimeaine, naproseen geel (Emox). Diclac on küll toimeaune sisalduse poolest tugevam, samas Voltaren imendub paremini. Kui nende vahel valida, siis peaks ise katsetama, Olfeni geeli ostetakse niipalju vähem, et selle kohta  tagasisidet praktiliselt pole (kui kellelgi on, võib võrdlusesse lisada, kanguselt peaks Voltareniga võrreldav olema).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diiclac, Voltaren ja Olfen on kõik diklofenaki baasil. Voltaren on erineva kangusega. Diclac oli kõige ebameeldivam peale kanda, jäi kreemikiht, Voltaren imendub kõige paremini. Olfen on odavam, aitas ka.

On veel ibuprofeengeelid (Deep relief, Ibumetin geel), Emox ei töötanud mul absoluutselt. Leidsin veel mingi Finalgon (nikoboksiil, nonivamiid), millest ei tea midagi.

Rästikumürgi geeli kasutas kunagi mu vanaema, seda mäletan ja see Viprosal on veel täitsa olemas. Mida see rästikumürk teeb, tuimestab?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aptteker soovitas viimati mulle Emoxit. No absoluutselt mõttetu asi. Voltaren on liiga nõrk, Diclac peaks nagu parem olema, kuigi minu seljale ja puusadele ei mõju ta üldse. Ibumetin-geel jäi ka nõrgaks.

Paljusid asju ma ei saa kasutada, neid mis on vänge lõhnaga, kuna mul on kodus väga lõhnatundlik pisike lemmikloom. Ma ei tea, mida järgmisena valuvaigistavatest geelidest kasutada, Viprosanil pidi väga tugev hais olema, kuigi ta võib olla ka tugeva toimega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diclac oli kõige ebameeldivam peale kanda,

see on tõesti nagu paksu savi määriks, naha sisse ei imendu, laiali ka ei lähe, sest kohe kleepub nahale. Teisi ei ole proovinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diclac oli kõige ebameeldivam peale kanda,

see on tõesti nagu paksu savi määriks, naha sisse ei imendu, laiali ka ei lähe, sest kohe kleepub nahale. Teisi ei ole proovinud.

Ei ole vaja poolt tuubi korraga siis peale kanda. Kasutan ainult 5% diclaci- muu ei meeldi v ei aita.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin veel mingi Finalgon (nikoboksiil, nonivamiid), millest ei tea midagi.

see on päris kange, ära seda proovi kui just päris viimane piir pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin veel mingi Finalgon (nikoboksiil, nonivamiid), millest ei tea midagi.

see on soojendava mõjuga nagu pipraplaaster.

sarnased on veel nt Perskindol ja Capsicam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline nendest vähem haiseb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin veel mingi Finalgon (nikoboksiil, nonivamiid), millest ei tea midagi.

see on soojendava mõjuga nagu pipraplaaster.

sarnased on veel nt Perskindol ja Capsicam

Finalgon on kõvasti kangem kui Capsicam, usu mind.  See hakkab veel pärastpoolegi kuumama kui lisakuuma, nt vann või saun saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline nendest vähem haiseb?

Sama küsimus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline nendest vähem haiseb?

Sama küsimus.

Olfenil on pigem piirituse? lõhn, mis kaob kiirelt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aptteker soovitas viimati mulle Emoxit. No absoluutselt mõttetu asi. Voltaren on liiga nõrk, Diclac peaks nagu parem olema, kuigi minu seljale ja puusadele ei mõju ta üldse. Ibumetin-geel jäi ka nõrgaks.

Paljusid asju ma ei saa kasutada, neid mis on vänge lõhnaga, kuna mul on kodus väga lõhnatundlik pisike lemmikloom. Ma ei tea, mida järgmisena valuvaigistavatest geelidest kasutada, Viprosanil pidi väga tugev hais olema, kuigi ta võib olla ka tugeva toimega.

apteeker, mitte aptteker.

ise kasutan arnika geeli, täiesti looduslik ja parim asi üldse 🙂 ka lihasvalule aitab väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas see https://www.apotheka.ee/vogel-arnica-gel-magiarnikageel-100ml-pmm0072973ee

ega see riideid hullult määri?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aptteker soovitas viimati mulle Emoxit. No absoluutselt mõttetu asi. Voltaren on liiga nõrk, Diclac peaks nagu parem olema, kuigi minu seljale ja puusadele ei mõju ta üldse. Ibumetin-geel jäi ka nõrgaks.

Paljusid asju ma ei saa kasutada, neid mis on vänge lõhnaga, kuna mul on kodus väga lõhnatundlik pisike lemmikloom. Ma ei tea, mida järgmisena valuvaigistavatest geelidest kasutada, Viprosanil pidi väga tugev hais olema, kuigi ta võib olla ka tugeva toimega.

apteeker, mitte aptteker.

See oli konkreetselt näpuviga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Diclac või Voltaren, kumba parem ?